Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 862 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Košina Pavel | Domanín | 6 | 258 | 258 | 43.00 | |
2 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 7 | 204 | 219 | 31.29 | |
3 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 13 | 190 | 264 | 20.31 | |
4 | Klouček Jan st. | Branná | 9 | 183 | 189 | 21.00 | |
5 | Herout Vít | Vojířov | 7 | 175 | 183 | 26.14 | |
6 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 4 | 173 | 173 | 43.25 | |
7 | Mlčák Luboš | Domanín | 9 | 156 | 169 | 18.78 | |
8 | Borovka Luboš | Vodňany | 12 | 153 | 216 | 18.00 | |
9 | Beneš Milan | Tušť | 5 | 149 | 149 | 29.80 | |
10 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 5 | 148 | 148 | 29.60 | |
10 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 5 | 148 | 148 | 29.60 | |
12 | Bertok Milan | Dublovice | 8 | 145 | 147 | 18.38 | |
12 | Šmitmajer Marek | Křečice | 6 | 145 | 145 | 24.17 | |
14 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 3 | 143 | 143 | 47.67 | |
15 | Míchal Jiří | České Budějovice | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
15 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
17 | Materna Jan | Písek | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
18 | Bárta František | Branná | 8 | 128 | 130 | 16.25 | |
18 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
20 | Klouček Jan ml. | Branná | 6 | 126 | 126 | 21.00 | |
21 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 5 | 125 | 125 | 25.00 | |
22 | Matějka Václav | Nové Hrady | 11 | 122 | 146 | 13.27 | |
23 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
24 | Křivský Luboš | Strakonice | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
24 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
26 | Vondráček Jiří | Měšice | 3 | 116 | 116 | 38.67 | |
27 | Sýkora Václav | Kamenná | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
27 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 9 | 115 | 130 | 14.44 | |
29 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
29 | Pužej Štěpán | Netolice | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
31 | Macků Ondřej | Dačice | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
31 | Poláček Petr st. | Příbram | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
33 | Němec Jan | České Budějovice | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
34 | Pešek Emil | Tábor | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
35 | Mrázek Karel | Mirovice | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
36 | Dubský František | Mirovice | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
36 | Křenek Radek | Vodňany | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
38 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
39 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
40 | Kovář František | Mirovice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
41 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
42 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
43 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
44 | Skalický Miroslav | Příbram | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
45 | Fidler František | 2 | 93 | 93 | 46.50 | ||
45 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 6 | 93 | 93 | 15.50 | |
45 | Lédl David | Mirovice | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
45 | Velek Josef | Husinec | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
49 | Špengerová Markéta | 2 | 92 | 92 | 46.00 | ||
50 | Krejsa Zdeněk | 2 | 91 | 91 | 45.50 | ||
51 | Kadlec Roman | Mirovice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
52 | Kočí Jaroslav | Blatná | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
53 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
54 | Jány Zdeněk | Trojany | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
54 | Malaník Petr | Nová Olešná | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
54 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
57 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
58 | Lédl Pavel | Mirovice | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
58 | Špenger Pavel | 2 | 80 | 80 | 40.00 | ||
60 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
61 | Böhm Jan | Vodňany | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
61 | Kovář Martin | Třešť | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
61 | Maršík Jan | Pelhřimov | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
64 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
64 | Toušek Stanislav st. | 3 | 74 | 74 | 24.67 | ||
66 | Tecl Petr | Tábor | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
66 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
66 | Weiss Bronislav | Prachatice | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
69 | Draslar Petr | 2 | 72 | 72 | 36.00 | ||
70 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
70 | Havel Milan | Nová Bystřice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
70 | Kutička Pavel | Novosedly | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
70 | Vojta Jan | Protivín | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
74 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
75 | Toušek Stanislav ml. | 3 | 69 | 69 | 23.00 | ||
76 | Havránek Radek | Čejov | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
76 | Trnka Vojtěch | Lišov | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
78 | Jány Pavel | České Budějovice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
79 | Ježek Ladislav | Prachatice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
79 | Klíma Václav | 2 | 64 | 64 | 32.00 | ||
79 | Škopek Miroslav | Mirovice | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
82 | Bartrop David | České Budějovice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
83 | Maryška Jaroslav | Husinec | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
83 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
83 | Šálený Radek | 2 | 61 | 61 | 30.50 | ||
86 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
86 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
88 | Pilný Roman | 3 | 59 | 59 | 19.67 | ||
88 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
90 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
91 | Macků Bohumil | Dačice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
92 | Neumann Zdeněk | Domanín | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
92 | Příhoda Milan | Kamenná | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
92 | Trnka Vít | Lišov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
92 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
96 | Levický Pavel | Praha | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
96 | Vican Roman | Přeštice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
98 | Raniak Martin | Třešť | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
99 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
99 | Heřman František | Krsice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
99 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
99 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
103 | Kaše Václav | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
103 | Matějka Roman | Nové Hrady | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
103 | Paclík Jaroslav | Husinec | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
103 | Spousta Petr | Mirovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
107 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
107 | Holý Josef ml. | Tábor | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
107 | Král Bohuslav | Protivín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
107 | Schmid David | Dačice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
107 | Vlášek Václav | Kaplice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
107 | Šedivý Pavel | Planá nad Lužnicí | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
113 | Bursík Michal | Soběslav | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
113 | Elner Vladimír | Tábor | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
113 | Karlová Pavla | Kamenice nad Lipou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
113 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
113 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
113 | Šuhaj Robert | Frymburk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
119 | Brousil Jakub | Čimelice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
119 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
119 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
119 | Kovář Jan | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
119 | Krčmář Jan | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
119 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
119 | Vojík Lukáš | Vodňany | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
119 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
127 | Felenda David | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
127 | Havlín Jiří | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
127 | Jiráň Jaroslav | Bavorov | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
127 | Kaňka Karel | Sedlice | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
127 | Macko Ondřej | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
127 | Petrouš Václav | Loučovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
127 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
134 | Mařík Petr | Boješice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
134 | Noskovič Jakub | Strakonice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
134 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
134 | Tesárek Václav | Prachatice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
134 | Tuscher Jiří | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
134 | Šafránek Jan | Velešín | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
140 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
140 | Draslar Miroslav | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
140 | Harbaš Fadil | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
140 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
140 | Račák Jan | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
140 | Sýkora Petr | Kamenná | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
140 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
147 | Hess Tomáš | Zálší | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
147 | Holý Pavel | Velešín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
147 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
147 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
151 | Bernard Michal | Milín | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
151 | Fanglbauer Jan | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
151 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
151 | Hlaváček Jan | Mirovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
151 | Kučera David | Nová Bystřice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
151 | Pavlovičová Barbora | Třeboň | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
151 | Pech Jan | Břilice | 7 | 41 | 42 | 6.00 | |
151 | Popel Jaroslav | Borovany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
151 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
151 | Souček Václav | Prachatice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
151 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
151 | Vladyka Richard | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
151 | Zdeněk Jiří | Kostelec nad Vltavou | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
151 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
165 | Fiala Luděk | Kaplice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
165 | Jakl František | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
165 | Jungwirt Milan | Strakonice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
165 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
165 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
165 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
165 | Vnuk Josef | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
165 | Žywczok Tadeáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
173 | Bušta Pavel | Velešín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
173 | Doležal David | Vodňany | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
173 | Kašpar Jaroslav | Blovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
173 | Kolesa Jan | Strakonice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
173 | Kovář Milan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
173 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
173 | Müller Martin | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
173 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
173 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
173 | Srnský Michal | Ledenice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
173 | Svoboda Přemysl | Praha | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
173 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
173 | Šolc Dalibor | Český Krumlov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
186 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
186 | Kotmel Pavel | Laziště | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
186 | Kubička Miroslav | Protivín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
186 | Lovětínský Maxim | Černíč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
186 | Novák Vratislav | Všeteč | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
186 | Riedl Filip | Humpolec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
186 | Tuscher Tomáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
186 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
194 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
194 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
194 | Koleš Jiří st. | Lhenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
194 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
194 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
194 | Krpoun Karel | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
194 | Malý František | Kostelní Radouň | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
194 | Matějková Lucie | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
194 | Neméth Jaromír | Cizkrajov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
194 | Slavík Alexej | Vilémov | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
194 | Svárovský David | Čejov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
194 | Velková Anna | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
194 | Vrkoč Michal | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
194 | Čajko Jan | Milín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
208 | Apfelthaler Jiří ml. | Borovany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
208 | Dub Jaroslav | Babín | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
208 | Fořtík Petr | Čakovec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
208 | Huleš Ježková Zdeňka | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
208 | Jirsa Petr | Soběslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
208 | Koranda Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
208 | Kraml Miroslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
208 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
208 | Menšík Jiří | Dačice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
208 | Mikeš Jaroslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
208 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
208 | Němec Jan ml. | České Velenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
208 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
208 | Vaněček Jaroslav | Český Krumlov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
208 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
208 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
224 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
224 | Dubský Michal | Mirovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
224 | Hraba Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
224 | Klípa Pavel st. | Nová Bystřice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
224 | Kutheil Bohumil | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
224 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
224 | Németh Ladislav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
224 | Pikal Vladimír | České Budějovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
224 | Pudil Jaroslav | Kardašova Řečice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
224 | Tomek Luboš | Hořesedly | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
224 | Valíček Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
224 | Werner Patrik | Třeboň | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
236 | Boháč Josef | Chroboly | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
236 | Býl Vojtěch | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
236 | Dvořáková Jana ml. | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
236 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
236 | Nídr Jakub | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
236 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
242 | Bambule Petr | České Velenice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
242 | Hofhansl Radek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
242 | Holý Viktor | Tábor | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
242 | Horejš Jiří st. | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
242 | Kodet Jaroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
242 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
242 | Kub Martin | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
242 | Kuba Jakub | Stará Hlína | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
242 | Moravec Stanislav | Spolí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
242 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
242 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
242 | Šafránek Petr | Byňov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
242 | Šibíček Zdeněk | Kostníky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
242 | Šmíd David | Dačice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
256 | Hakl Stanislav | Velešín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
256 | Hanuš Michal | Velešín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
256 | Pavlík Jan | Tábor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
256 | Pecháček Miloš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
256 | Petrák Daniel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
261 | Binder František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
261 | Bláha Radek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
261 | Eybl Štěpán | Netolice | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
261 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
261 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
261 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
261 | Mašek František | Dačice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
261 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
261 | Potůček Radek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
261 | Sojka Ondřej | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
261 | Vorlíček Pavel | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
261 | Vítovec Milan | Nové Hrady | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
261 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
261 | Řezníček Petr | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
261 | Šefl František | Velký Bor | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
276 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
276 | Bárta Ondřej | Chelčice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
276 | Kasián Ivan | Humpolec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
276 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
276 | Kub Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
276 | Sebera Jindřich | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
276 | Tománek Jan | Protivín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
276 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
276 | Študlar Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
285 | Apfelthaler Jiří st. | Borovany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
285 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
285 | Halačka Zdeněk ml. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
285 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
285 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
285 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
285 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
285 | Rajn Jaroslav | Husinec | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
285 | Rosenkranc Tomáš | Stará Hlína | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
285 | Salzer František | Velešín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
285 | Tomek Karel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
285 | Vaněk Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
285 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
285 | Čermák Matyáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
299 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
299 | Korec Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
299 | Mac Ludvík | Veselí nad Lužnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
299 | Petrák Adam | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
299 | Riedl Patrik | Humpolec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
299 | Sadloň Jan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
299 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Chmelová Martina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Kadlec Radek | Mirovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
306 | Kočmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Kroupová Dana | Písek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Kubeš Michal | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Leština Jakub | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Pavlík František | Březnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Poustka Miloslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Velimský Václav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Čáp Václav | Branná | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
320 | Bajger Stanislav | Vodňany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
320 | Habich Zdeněk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
320 | Hladík Roman | Blovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
320 | Hroch Michal | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
320 | Král Martin | Protivín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
320 | Kučera Jiří | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
320 | Lechnýř Vlastimil | Jimramov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
320 | Mráz Jaroslav | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
320 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
320 | Packa Štěpán | Přeseka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
320 | Ryska Zbyněk | Jindřichův Hradec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
320 | Salon Pavel | Křemže | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
320 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
320 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
334 | Burger Petr | Velešín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
334 | Fiala Ondřej | Příbram | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
334 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
334 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
334 | Kopřiva Josef | Hříškov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
334 | Mascali Julius | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
334 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
334 | Plánský Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
334 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
334 | Vávra Michal | Vodňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
334 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
334 | Šindelář Karel | Dačice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
346 | Benedikt Karel | Třeboň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
346 | Cirmaciu Michal | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
346 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
346 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
346 | Mestl Lukáš | Netolice | 5 | 24 | 24 | 4.80 | |
346 | Navrátil Vilém | Dolní Lhota | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
346 | Pavlíček Tomáš | Čimelice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
346 | Skýva Petr | Krsice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
346 | Vančata Vladimír | Milevsko | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
346 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
346 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
346 | Werner Vít | Třeboň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
358 | Fiala Kamil | Kaplice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
358 | Houška Robert | 3 | 23 | 23 | 7.67 | ||
358 | Hynčík Václav | Nýrsko | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
358 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
358 | Klimeš Jan | Čimelice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
358 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
358 | Roušar Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
358 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
358 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
358 | Šibíček Roman | Křepice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
358 | Šipan Miroslav | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
369 | Boháč Josef | Soběslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
369 | Chrástek Martin | Protivín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
369 | Hinterholzinger Jakub | Třeboň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
369 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
369 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
369 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
369 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
369 | Šerban Miroslav | Frymburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
369 | Žywczok Grzegorz | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
378 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
378 | Bureš Michal | Jihlava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
378 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
378 | Doležal Michal | Kamenná Lhota | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
378 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
378 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
378 | Kaminský Filip | Nové Hrady | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
378 | Klimša Libor | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
378 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
378 | Kotmel Petr | Laziště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
378 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
378 | Lovětínský Petr | Dačice | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
378 | Mančuška Milan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
378 | Moravcová Simona | Spolí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
378 | Smola Pavel | Budíkov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
393 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
393 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
393 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
393 | Kadlec Jan | Třeboň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
393 | Kubíček David | Nové Hrady | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
393 | Mládková Stanislav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
393 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
393 | Pešková Nikola | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
393 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
393 | Čermáková Ema | Stěžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
393 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
404 | Bartrop Jiří | České Budějovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
404 | Belušiaková Anna | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
404 | Dikan Robert | Příbram | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
404 | Hautreux Jiří ml. | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
404 | Hegenbart Václav | Čičenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
404 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
404 | Krása Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
404 | Kápl František | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
404 | Kápl Matěj | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
404 | Lamač František | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
404 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
404 | Vicková Anna | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
404 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
404 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
404 | Šťovícek Jiří | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
419 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
419 | Gál Jan | Chlum u Třeboně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
419 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
419 | Hrkal Jindřich | Zalužany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
419 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
419 | Klánová Nikola | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
419 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
419 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
419 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
419 | Pocar Drahoš | Uherčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
419 | Přichystal Václav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
419 | Černý Martin | Babice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
419 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
432 | Doležalová Zdeňka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
432 | Hrkal Jan | Zalužany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
432 | Jůza Matyáš | Třeboň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
432 | Kovář Jaromír | Nerestce | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
432 | Nový Jan | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
432 | Obrdlík Karel | Nevcehle | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
432 | Prachařová Šárka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
432 | Ábel Pavel | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
432 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
441 | Hrdina Petr | Dolní Bukovsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
441 | Klimešová Kristýna | Čimelice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
441 | Kostohryz Adam | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
441 | Králová Jaroslava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
441 | Mikudimová Lenka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
441 | Nováček Josef | Manešovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
441 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
441 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
441 | Vejskal Luboš | Tachov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
441 | Wernerová Nela | Třeboň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
441 | Zach Radek | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
441 | Čajko Ludvík | Milín | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
453 | Barták Kamil | Veselí nad Lužnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Dvořák Miroslav | Týn nad Vltavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Eger David | Majdalena | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Hautreux Jiří st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
453 | Hessová Eliška | Zálší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Jícha Václav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
453 | Koukol Jan | Peč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Kukla Tomáš ml. | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Mendl Radek | Telč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Mráz Tomáš ml. | Soběslav | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
453 | Přikryl Roman | Dačice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Tuscher Tomáš | Nové Hrady | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Zaňka Matěj | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
453 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
468 | Ernest František | Blovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
468 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
468 | Klímová Aneta | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
468 | Klímová Monika | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
468 | Lédl Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
468 | Novotný Zdeněk | Studená | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
468 | Skývová Kateřina | Krsice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
468 | Stejskal Jiří | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
468 | Vaněček Josef | Čimelice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
468 | Zelený Vít | Zvíkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
468 | Zeman Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
468 | Čelák Sebastian | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
480 | Chalupský Petr | Ledenice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
480 | Chlopek Ervín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
480 | Dvořáková Zuzana | Veselí nad Lužnicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Eybl Tomáš | Netolice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Kutheil Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
480 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Vejskal Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
480 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
491 | Effenbergerová Nela | Třeboň | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
491 | Farka Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
491 | Hladík Antonín | Žákava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
491 | Hrbek Adam | Třeboň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
491 | Huleš Matěj | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
491 | Kollros Jan | Strakonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
491 | Koptová Jana | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
491 | Kovář Jan ml. | Soběslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
491 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
491 | Potůček Radek ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
491 | Procházka Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
491 | Vlčková Marie | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
491 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
504 | Blažek Roman | Třeboň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
504 | Eger Pavel | Majdalena | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
504 | Kalousek Zdeněk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
504 | Kodetová Adéla | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
504 | Kostečka Karel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
504 | Krejčí Matěj | České Budějvice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
504 | Kuchtová Tereza | Čimelice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
504 | Malaník Pavel | Chlupice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
504 | Navrátil Ladislav | Dašice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
504 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
504 | Pejša Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
504 | Pergner Jan | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
504 | Podhora David | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
504 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
504 | Tisoň Petr | Třeboň | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
504 | Tymkiv Vladimír | Jemnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
504 | Zimmel Jan | Stříbřec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
504 | Šestáková Vendula | Tábor | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
522 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
522 | Havránek Petr | Tachov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
522 | Kamiš Jan | Třeboň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
522 | Lehký Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
522 | Lomoga Jan | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
522 | Markytán David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
522 | Mrákota Václav | Čimelice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
522 | Mráz Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
522 | Reháková Karla | Jakule | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
522 | Svobodová Jitka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
522 | Tkadlec Roman | Prosiměřice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
522 | Šimek Matěj ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
534 | Hrdina Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
534 | Jelínek Tomáš | Trojovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
534 | Kolář David | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
534 | Malaník Jiří | Dolní Bolíkov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
534 | Mojžíšová Kateřina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
534 | Peřina Hynek | Dešná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
534 | Pivnička Daniel | Mirovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
534 | Průcha Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
534 | Pícha Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
534 | Stříbrský Viktor | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
534 | Vlček Roman | Hašov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
545 | Burda Ondřej | Chlum u Třeboně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
545 | Gazda Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
545 | Hálek Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
545 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
545 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
545 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
545 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
545 | Vejskal Pavel st. | Tachov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
545 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
545 | Wortner Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
555 | Havelka Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
555 | Holinka František | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
555 | Kubín Jan | Třeboň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
555 | Křiváček Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
555 | Navara Tomáš | České Budějovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
555 | Netušilová Věra | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
555 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
555 | Poustka Nikolas | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
555 | Utěšený Miroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
555 | Vejskal Pavel ml. | Tachov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
555 | Veselá Miroslava | Dešná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
555 | Šťastný Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
567 | Blažek Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
567 | Ješko Jan | Peč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
567 | Jánský František | Dačice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
567 | Nevikla Karel | Jemnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
567 | Potůčková Jana | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
567 | Schönbauer Jiří ml. | České Budějovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
567 | Slípka Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
567 | Tusher Miroslav | Třeboň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
567 | Voda Miroslav | Stráž nad Nežárkou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
567 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
577 | Juríček Pavol | Blatná | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
577 | Kubeš Milan | Stříbřec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
577 | Mašek Martin | Kamenný Přívoz | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
577 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
581 | Holub Josef | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
581 | Houška Stanislav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
581 | Klimša Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
581 | Král Karel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
581 | Maier Miroslav | Štipoň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
581 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
581 | Myslivec Miroslav | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
581 | Šťastný Šimon | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
589 | Bartop Jiří | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
589 | Doněk Jan | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
589 | Musil Lukáš | Netolice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
589 | Tomáš Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
593 | Brčák Zdeněk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
593 | Fuchsová Adéla | Prachatice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
593 | Hruška Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
593 | Janeček Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
593 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
593 | Kouřil Jan | Břilice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
593 | Leština Jakub st. | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
593 | Mařík Karel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
593 | Podhora Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
593 | Podlaha Petr | Netolice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
593 | Rajn Martin | Prachatice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
593 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
593 | Růžička Jonáš | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
593 | Stropnický Jaroslav st. | Netolice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
593 | Řehoř Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
593 | Řehoř Václav | Protivín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
609 | Adámek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Barabáš Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Bendová Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Beran Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Beran Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Beranová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Bezděk Petr ml. | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Bláha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Bláha Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Borovka Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Božovský Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Brousek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Brousek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Brož Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Bulka Jiří | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Buček Stanislav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Bálek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Bára Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Carhoun Zdeněk | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Chuchel Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Chudý Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Chvastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Cígner Jan | Laziště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Círek Michal | Štěpánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | De Brenner Jiří | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Dembkovský Michal | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Dobusch Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Duchek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Dvořák Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Dvořák Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Dvořáková Andrea | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Dvořáková Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Dvořáková Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Dvořáček Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Dědinová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Exlová Monika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Faktor Jan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Faktor Milan | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Fanglabuer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Filípek Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Fryš Jiří | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Gajdoš František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Grulich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Gál Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Habich František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Hajná Bára | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Halačka Zdeněk st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Hamr Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Heral Jan | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Hinterholziger Jakub | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Hofhansl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Holas Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Holba Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Homolka Jan | Velšín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Horejš Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Horký Aleš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Hrabě Karel | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Hroch Robin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Hrubá Liana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Hudec Lumír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Huleš Jan ml. | Prachatice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Huňady David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Hála Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Jankovec Jakub | Majdalena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Janoch Jan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Janoška Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Ježek Stanislav ml. | Myslín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Jindra Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Jindra Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Jurčička Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kalianko Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kazák Jaroslav | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kaňka František | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Klapsa Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kliment Vojtěch | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Klán Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Klípa David | Nová Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kocina Josef | Strádov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kocourek Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Koleš Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Koller Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Komárek Zdeněk | Žíteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Koprna David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Kostohryz Lukáš | Rakovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Košumberský Karel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Košumberský Karel st. | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kratochvíl Lubomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Krejča Jiří | Kučeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Král Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Král Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Krása Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kubička Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Kubík Pavel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kukla Tomáš st. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kulanda Martin | Kestřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Káplová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Kříha David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Kůzl Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Lacová Magdalena | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Lahodný Kryštof | Lužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Landa Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Legát Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Leština David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Leština Jakub | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Linhart Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Loskot Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Loskota Jakub | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Lysina Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Macho Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Mainclová Evička | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Marek František | Trhové Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Martínek Ben | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Matoušek Jaroslav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Matějková Lucie | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Maxa Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Mikeš Petr ml. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Mikeš Petr st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Mikl Jiří | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Mikl Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Mikulič Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Mizera Jaroslav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Mrskoč Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Mádl František | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Müllerová Agáta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Novák Luboš | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Novák Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Nídr Přemysl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Němec Jan st. | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Opekar Miroslav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Oškrobaný Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Pavlík Přemysl | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Pavlíček Martin | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Pavlíček Štěpán | Krsice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Pařizek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Pech Miroslav | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Pedálová Radka | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Pelech David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Peška Jaroslav | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | PfeiferFrantišek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Pixová Barbora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Podhorka Ondřej | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Potůčková Helena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Princ David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Prinz Jaroslav | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Procházka Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Ptáček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Písko Vladislav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Příhoda Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Příhoda Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Příhoda Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Rada Vítek | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Roháč Tomáš | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Rojdl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Rosenkranc Jonáš | Stará Hlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Sarvaš Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Schindler Jan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Sedmihradský Tomáš st. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Silmbrod Martin | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Silverthorn Matyáš | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Siuda Rudolf | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Skokánková Hana | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Slavík Jiří | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Slimbrod Martin | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Sloup Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Sloupová Anita | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Smažíková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Socha jJindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Sokol Zbyněk | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Sommer Dominik | Rakovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Soukup Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Stuchlík Bohumil | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Studený Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Suk Jan | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Svatoč Zdeněk | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Svoboda Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Sysel Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Tesař Ladislav | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Tesař Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Tisoň Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Toman Vlastimil | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Tomanová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Tomek Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Toušek Vlastimil | Frymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Ulč Jan | Nevězice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Vavroň Jiří | Stražovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Vašek Petr | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Vicány Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Viktora Martin | Mirochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Vlasatý Lukáš | Myslín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Vojík Svatopluk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Voltr Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Voltrová Nina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Vosejpka Václav | Lomnice nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Vítovec Jiří | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Wohlschlager Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Zeman Pavel | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Zettl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Zettl Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Zunt Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Čech František | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Čeloud Jaroslav | Slavíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Čeněk Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Čibera Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Čábela Jan | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Čížek Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Ďurač Rudolf | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Šachtová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Šalda Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Šandová Helena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Šebela Pavel | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Šebela Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Šebela Tadeáš | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Šimek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Šimáková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Šisler Miroslav | Byňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Šmíd Martin | Kučeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Šolc Luboš | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Šolc Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
609 | Šoulová Karolína | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Štindl Stanislav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Štindl Václav | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Študlar Josef | Prachatice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Šubrt Marek | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
609 | Šťastný Pavel | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |