Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 387 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klouček Jan st. | Branná | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
2 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
3 | Matějka Václav | Nové Hrady | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
4 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
4 | Trousil Lukáš | Libín | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
4 | Volf Jakub | Žďár | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
7 | Kučera David | Nová Bystřice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
7 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
7 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
10 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
10 | Poláček Petr st. | Příbram | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
12 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
13 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
13 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
15 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
15 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
17 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
18 | Neumann Zdeněk | Domanín | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
19 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
19 | Košina Pavel | Domanín | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
21 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
22 | Hnilička Jiří | České Velenice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
23 | Klouček Jan ml. | Branná | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
24 | Bárta František | Branná | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
25 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
26 | Chlupáčová Monika | Domanín | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
27 | Cihelka Marek | Příbram | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
27 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
29 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
30 | Borovka Luboš | Vodňany | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
31 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
31 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
33 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
33 | Jedlička Jiří | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
33 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
33 | Vegricht Martin | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
37 | Galko Lubomír | Břilice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
37 | Kadlecová Šárka | Třeboň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
37 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
40 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
44 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
44 | Krupička Vojtěch | Soběslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
44 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
44 | Schmid Jan ml. | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
44 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
44 | Zasadil David | Veselí nad Lužnicí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
50 | Liška Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
50 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
50 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
50 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
50 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
50 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
50 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
57 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
57 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
59 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
59 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
59 | Kolář Jiří | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
59 | Petík Adam | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
59 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
59 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
59 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
66 | Bajglová Julie | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
66 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
66 | Marek Michael | Počátky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
66 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
66 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
71 | Bernard Michal | Milín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | Hessová Eliška | Zálší | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | Hruška David ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
71 | Lišková Tereza | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
71 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | Velebil Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
78 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
78 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
78 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
78 | Pavlovičová Barbora | Třeboň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
78 | Škorpil Jakub | Počátky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
83 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
83 | Fabiánová Mariana | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
83 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
83 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
83 | Kubovec Karel | Strakonice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
83 | Novotný Jiří ml. | Jemnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
83 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
83 | Smejkal Vojtěch | Počátky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
91 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
91 | Fabián Filip | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
91 | Jeremiáš Víťa | Roseč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
91 | Macků Ondřej | Dačice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
91 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
91 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
97 | Kopecký Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
97 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
97 | Zajíček Miroslav ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
97 | Čech Michal | Počátky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
101 | Baloun Radovan | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
101 | Miková Magdalena | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
101 | Navrátil Vilém | Dolní Lhota | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
101 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
105 | Bajgl Matyáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
105 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
105 | Matějka Stanislav | Nové Hrady | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
105 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
109 | Malaník Petr | Nová Olešná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
109 | Markovický Jakub | Veselí Nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
109 | Petráš Jan ml. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
109 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
109 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
114 | Brož Marek | Hodějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
114 | Krása Petr | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
114 | Matoušek Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
114 | Matoušek Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
114 | Petik David ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
114 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
120 | Jány Pavel | České Budějovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
120 | Lomoga Jan | Novosedly nad Nežárkou | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
120 | Mainclová Eva | Jindřichův Hradec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
120 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
120 | Petrášová Marie | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
120 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
126 | Fabián Jonatán | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
126 | Karásek Miroslav | Slavonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
126 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
126 | Krbec Michal | Řevnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
126 | Převrátil Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
126 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
126 | Vorel Jiří | Pelhřimov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
126 | Ďoubal Václav | Třeboň - Obora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
126 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
135 | Medre Vojtěch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
135 | Novotný Pavel | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
137 | Binder František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
137 | Jaloševský Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
137 | Kuliš Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
137 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
137 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
137 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
137 | Zimmel Jan | Stříbřec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
137 | Šon Chung | Vietnam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
145 | Bouška Vojtěch | České Budějovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
145 | Chalupský Petr | Ledenice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
145 | Chmelík Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
145 | Siuda Rudolf | Kaplice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
145 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
150 | Harbaš Fadil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
150 | Kamil Marek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
150 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
150 | Macháček Pavel | Mníšek pod Brdy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
150 | Miková Markéta | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
150 | Šedivý Radek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
150 | Šlesinger Pavel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
157 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
157 | Oppolzer Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
157 | Pisko Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
157 | Srnský Michal | Ledenice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
161 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
161 | Kankrlík Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
161 | Kohout Richard ml. | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
161 | Kohout Richard st. | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
161 | Kubr Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
161 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
161 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
161 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
169 | Brůhová Nela | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
169 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
171 | Fabiánová Eliška | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
171 | Kocina Josef | Strádov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
171 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
171 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
171 | Míchal Jiří | České Budějovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
171 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
171 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
171 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
179 | Račák Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
179 | Slach Pavel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
179 | Smetana Karel | Branná u Třeboně | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
182 | Glanz Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
182 | Lamač František | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
182 | Paral Stefan | Rakousko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
182 | Schmid Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
182 | Troák Karel | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
182 | Tůma Roman | Jemnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
182 | Viliž Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
182 | Volf Josef | Nová Bystřice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
182 | Volf Petr | Malonty | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
182 | Šimek David ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
192 | Jány Zdeněk | Trojany | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
192 | Marek Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
194 | Heřman Marek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
194 | Lískovec Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
194 | Marounek Petr | Nová Bystřice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
194 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
194 | Zimmerhansl František | Majdalena | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
194 | Štěpánek Adam | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
200 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
200 | Liška Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
200 | Pavouk Josef st. | Lodhéřov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
200 | Průcha Luboš | Třeboň | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
204 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
204 | Jány Jakub | Trojany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
204 | Kratochvíl Petr | Nová Bystřice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
204 | Mlčák Luboš | Domanín | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
204 | Pech Jan | Břilice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
204 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
204 | Viktora Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
204 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
204 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
213 | Jabůrek Martin | Třeboň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
213 | Uhlíř Miloslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
215 | Fabián Ludvík | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
215 | Hovorka Ivo | Soběslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
215 | Kopec Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
215 | Kopec Ondřej | Bohutín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
215 | Viktorová Eliška | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
215 | Volf Josef ml. | Nová Bystřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
215 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
222 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
222 | Brůha Matěj | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
222 | Bureš Jan | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
222 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
222 | Kuča Marek | Břilice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
222 | Linhart Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
228 | Hrbek Adam | Třeboň | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
228 | Klapsia Petr | Břilice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
228 | Kobylka Lukáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
228 | Kobylka Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
228 | Krása Jakub | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
228 | Sýkora Václav | Kamenná | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
234 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
234 | Pšegrocký Martin | Jindřichův Hradec | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
236 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Adamec Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Brodina Bohumil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Buneš Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Buřič Karel | Třeboň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
236 | Bystroň Petr ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Bystroň Petr st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Bělovský Josef | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Dobrovolný Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Dorfel Ott | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Dorfel Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Doušek Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Dubravský Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Dubský František | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Dřevo Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Dřevo Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Fiala Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Hajdá Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Hamr Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Hanák Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Hettner Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Holeček Martin | Prachatice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
236 | Janíček Jan ml. | Kamenice u Jihlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Kejmar Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Konopásek Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
236 | Kořínek Tomáš | Rychnov u NH | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Košumberský Karel st. | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Kratochvíl Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Kreps Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Kreps Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Král Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Kus Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Matějíček Rudolf | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Merta Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Mikl Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Mráz Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Mráz Petr | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Míchal Jan | Nová Bystřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Měsíček Robin | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Nechvátal Zdeněk ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Nechvátal Zdeněk st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Nestával Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Nestávalová Marie | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Petrovec Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Polák Martin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Přílepek Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Rysl Pavel | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Růžička Miroslav | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Sabo Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Sewald Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Soukup Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Sulzer Eduard | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Tkačuk Milan | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Vachta Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Vaverka Radomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Vlahovič Lubomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Všetečka Gabriel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Zárybnický Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Čapek Robert | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Čipera David | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Čábela Jan | Velešín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Šamal Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
236 | Šustera Miloslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Žalud František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
236 | Žilák Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
326 | Bareš Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Buzek Jiří | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Buřičová Nikola | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Bílek Vlastimil | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Chytráček Martin | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Görgei Barnabáš | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Görgeiová Barbora | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Havel Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Homolka Jan | Velšín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Horký Aleš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Houška Robert ml. | Tupesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Hábl Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
326 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Kadleček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
326 | Kahoun Hynek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Koblasa Pavel | Sedlečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Kronika Tomáš | Lužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Křiváček Tadeáš | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Křiváček Tomáš | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Lingl Oliver | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
326 | Macháč Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Martínek František | Rapšach | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Moravec Stanislav | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Mrkvička Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
326 | Máček Matyáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Plch Tomáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Podroužek Tadeáš | Srubec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Provázková Sofie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
326 | Rada Vojtěch | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Rada Vítek | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Smetanová Adéla | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Smetanová Magdalénka | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Szilvasi Štefan | Lety | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Trachta Dušan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Trojanowisz Lukáš | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Vondrák Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
326 | Vorlíček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
326 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Wernerová Nela | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Čechová Karolína | Studnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Šanda Martin | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
326 | Šotek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
326 | Šotek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
326 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 |