Žebříček - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1415 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 9 | 230 | 319 | 35.44 |
2 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 15 | 227 | 462 | 30.80 |
3 | Kočíř Matěj | Čankovice | 11 | 223 | 387 | 35.18 | |
4 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 16 | 220 | 467 | 29.19 |
5 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 7 | 206 | 232 | 33.14 | |
6 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 7 | 190 | 202 | 28.86 | |
7 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 5 | 172 | 172 | 34.40 | |
8 | Petříček Jan | Poběžovice | 8 | 171 | 198 | 24.75 | |
9 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 7 | 169 | 187 | 26.71 | |
10 | Jánošíková Emma | Liberec | 7 | 135 | 136 | 19.43 | |
11 | Studený Vojtěch | Byšice | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
12 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
13 | Suchánek Jan | Chlum | 7 | 108 | 111 | 15.86 | |
14 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
15 | Halamka Šimon | Hlinsko | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
15 | Studničný Daniel | Buda | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
15 | Válka Ondřej | Želiv | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
18 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
19 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
20 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
21 | Jánošík David | Liberec | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
22 | Adamec Jakub | Světlá nad Sázavou | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
23 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
24 | Rochl Michal | Vápenný Podol | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
25 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
25 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
25 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 6 | 82 | 82 | 13.67 | |
28 | Kazda Jakub | Ostřešany | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
28 | Tůma Matěj | Hořany | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
30 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
30 | Hálová Michaela | Přelouč | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
30 | Kovář Antonín | Kladruby | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
33 | Eliáš Šimon | Grunov | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
34 | Nedvěd Tomáš | Maršovice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
35 | Prax Jakub | Rebešovice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
36 | Kokeš Daniel | Rozhovice | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
36 | Mainclová Evička | Jindřichův Hradec | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
38 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
38 | Rozinek Pavel | Pohoří | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
40 | Šenkýř Dominik | Vír | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
40 | Šrámek Josef | Holice | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
42 | Hajtman Jan | Pardubice | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
42 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
42 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
42 | Jílek Martin | Ubušínek | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
42 | Růžička Daniel | 2 | 65 | 65 | 32.50 | ||
42 | Tobolková Andrea | Nechanice | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
42 | Zbraněk Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
49 | Benda Marek ml. | Újezd | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
49 | Trnka Vojtěch | Lišov | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
51 | Studnička Ondřej | 2 | 63 | 63 | 31.50 | ||
51 | Studničný Jakub | Jivina | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
51 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
54 | Dodek Lubor | Lupenice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
54 | Hess Tomáš | Zálší | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
54 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
54 | Čech Michal | Počátky | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
54 | Čechová Eliška | Počátky | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
59 | Drtina Lukáš | Hošťalovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
59 | Pospíšil Patrik | 3 | 60 | 60 | 20.00 | ||
59 | Voldán Petr | Třibřichy | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
62 | Tlapák Ondřej | Hlinsko | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
63 | Macháně Vojtěch | Krčín | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
63 | Merunková Natálie | Pohledec | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
65 | Bašta Adam | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
65 | Kolář Vít | Kozlov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
67 | Adamovič Andreas | Pečky | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
67 | Blažek Martin | Hradec Králové | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
67 | Šála Radek | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
70 | Černý Jiří | 2 | 55 | 55 | 27.50 | ||
71 | Kultová Amálie | Malé Svatoňovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
72 | Blatný David | Brno | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
72 | Burkoň Jiří | Svídnice | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
72 | Hovorka Štěpán | Vír | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
72 | Provazník Matěj | Stolany | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
76 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
77 | Priessnitz Lukáš | Pardubice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
77 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
77 | Trnka Vít | Lišov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
80 | Herlík David | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
80 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
80 | Smejkalová Nikol | Počátky | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
80 | Viktorin Vít | Štěpánov nad Svratkou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
80 | Štěpánek Jan | Domanín | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
85 | Chvalkovský Ondřej | 2 | 49 | 49 | 24.50 | ||
86 | Macháně Šimon | Krčín | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
86 | Řehořek Václav | Vír | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
88 | Jindra Jakub | Vír | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
88 | Prášek Patrik | Hluboká nad Vltavou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
90 | Fikar Matěj | Lodín | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
90 | Otman Václav | Neznášov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
90 | Pištěk Tadeáš | Lipoltice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
90 | Smejkal Vojtěch | Počátky | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
94 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
94 | Holec Eliáš | Chrast | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
94 | Jindra Filip | Vír | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
94 | Nováková Viktorie | Týniště nad Orlicí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
98 | Kotyza Jan | Hlásky | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
98 | Krejčí Ondřej | Domanín | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
100 | Krejčí Tomáš | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
100 | Michel Miloš | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
102 | Tůma Filip | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
102 | Žid Jakub Lukáš | Čestice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
104 | Škorpil Jakub | Počátky | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
105 | Burešová Kristýna | Počátky | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
105 | Dobřemyslová Eliška | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
105 | Gutwirth Štěpáni | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
105 | Hurtová Ema | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
105 | Hýbner Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
105 | Jelínková Veronika | Žďárec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
105 | Jindřich Štěpán | Mělník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
105 | Jíra Matyáš | Chrast | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
105 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
105 | Růžičková Nela | Morašice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
115 | Chromá Kristýna | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
115 | Cimrman Petr | Chrastava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Duba Štěpán | Žďár nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Flídr Lukáš | Žďárec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Fučík Daniel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
115 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Krč Michael | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
115 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Motejzík Petr | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Pavlíček Leonardo | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Tošovská Rozálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Vaňhát Tomáš | Třemošnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Václavík David | Vehlovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Šinákl Martin | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
129 | Dobřemysl Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
129 | Dočekal Jakub | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
129 | Halamka David | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
129 | Kortiš Šimon | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
129 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
129 | Pavlíčková Kamila | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
129 | Starostová Natálie | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
129 | Sychra Adam | Jablonec nad Nisou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
129 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
138 | Bukač Petr | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
138 | Chvalovský Ondřej | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
138 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
138 | Drahovský Sebastian | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
138 | Jelínek Michal | Libuň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
138 | Kopačka Radek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
138 | Kopecká Magdalena | Damníkov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
138 | Sloup Jaroslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
138 | Starosta Radek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
138 | Tůma Štěpán | 3 | 37 | 37 | 12.33 | ||
138 | Veselý Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
149 | Boumová Bára | Kounice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
149 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
149 | Dúcký Ondřej | Hradec Králové | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
149 | Hradecká Sarah | Uhříněves | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
149 | Husseini Viktor | Brno | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
149 | Janková Dorota | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
149 | Kadlec Adam | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
149 | Kostohryz Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
149 | Krupička Vojtěch | Soběslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
149 | Král Dominik | Kostelec u Heřmanova Městce | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
149 | Kršňák Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
149 | Mašita Stanislav | Povrly | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
149 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
149 | Smejkal Jakub | Pardubice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
149 | Stříteský Jakub | Skuteč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
149 | Svobodová Magdalena | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
149 | Vávra David | Vidochov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
149 | Švejk Jakub | Rozhovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
167 | Baránek Matěj | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
167 | Bereznanin Radek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Drahovský Damian | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
167 | Erben Miroslav | Lohenice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Gažiová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Hlaváček Filip | Benešov | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
167 | Jančula Marek | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Leiterman Lukáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Lodl Jakub | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
167 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Mikulík Matyáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
167 | Pokorný Vít | Chvojenec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Urbánková Vanesa | Hlinsko | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
167 | Valentová Barbora | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
167 | Šmídová Tereza | Ledce | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
182 | Andrš Vojtěch | Dobruška | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
182 | Cepl Adam | Zbožnov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
182 | Hofman Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
182 | Kaplan Pavel | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
182 | Kardošová Anna | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
182 | Miková Markéta | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
182 | Morávek Šimon | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
182 | Novotný Ondřej | Hradec Králové | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
182 | Oliva Václav | Řečany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
182 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
182 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
182 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
182 | Voldán Lukáš | Třibřichy | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
182 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
196 | Brožek Adam | Litomyšl | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
196 | Brožová Tereza | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
196 | Chaloupka Michal | Týniště nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
196 | Chudárek Šimon | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
196 | Dvořáková Aneta | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
196 | Huttrová Amálie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
196 | Nekvapil František | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
196 | Novotný Jan | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
196 | Nováková Sára | Svijany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
196 | Rozkošný Josef | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
196 | Tryzna Filip | Vrchlabí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
196 | Vosáhlo Mikuláš | Mnichovo Hradiště | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
196 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
209 | Chaloupek David | Benátky nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Chrást Jakub | Laštovičky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
209 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Jedlička Daniel | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Korchl Čeněk | Dašice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Kramařík Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
209 | Král Martin | Protivín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Petr Vítězslav | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Prokopová Anna | Cejle | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Slobodzian Tobiáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Troják Dominik | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Urban Damián | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
222 | Doležal Richard | Mnichovo Hradiště | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
222 | Erbenová Monika | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
222 | Ferenc Miroslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
222 | Humpolíček Tobiáš | Štěpánov nad Svratkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
222 | Jansa David | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
222 | Jiroutová Valerie | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
222 | Klazar Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
222 | Koreček Tobiáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
222 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
222 | Matoušek Marek | Rašovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
222 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
222 | Mašita Petr | Povrly | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
222 | Musil Matyáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
222 | Nečesánek Jiří | Vír | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
222 | Pavlasová Vlasta | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
222 | Pražan Jan | Skuteč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
222 | Prokůpek Tomáš | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
222 | Régl Jonáš | Pohoří | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
222 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
222 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
222 | Vítel Tomáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
243 | Brož Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Dostálová Anežka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Fiřtík Ondřej | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Frk Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Gajdošík Antonín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Hessová Eliška | Zálší | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
243 | Hovorková Sofie | Vír | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Krupková Anděla | Bozkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Kubíček Mikuláš | Slatina nad Zdobnicí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
243 | Mlejnek Adam | Koberovy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Mládek Matěj | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Pevný Jakub | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 3 | 30 | 30 | 10.00 |
243 | Přibylová Veronika | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Příhodová Simona | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Rodová Gariela | Počátky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Sliacký Danny | Jindřichův Hradec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Strolený Matěj | Medlešice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
243 | Vaníček Sid | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Vlček Dominik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
243 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
268 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
268 | Karban Šimon | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
268 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Kincl Matyáš | Opočno | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
268 | Koláček Štěpán | Hostinné | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Kořínek Lukáš | Jílové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Marek Filip | Třebechovice pod Orebem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Paldusová Natálie | Bakov nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Pošík Mikuláš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
268 | Ruman Filip | Nepolisy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
268 | Sixta Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
268 | Skoumalová Jindřiška | Vír | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
268 | Zmatlíková Eva | Bakov nad Jizerou | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
282 | Adamovič Alex | Pečky | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
282 | Bajerová Anna | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
282 | Benda Marek | Újezd | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Chudárek Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Holoubek Štěpán | Černíkovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Karban Tobiáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
282 | Kosík Matouš | Albrechtice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Kyncl Matyáš | Česká Třebová | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Machalický Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
282 | Neužil Antonín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
282 | Novák Josef | Žďár | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Němčík Prokop | Bozkov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Scholz Bohumil | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
282 | Sixta Jonáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
282 | Tryzna Dominik | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Tyráčková Viktorie | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
282 | Vyskočil Jakub | Holice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
282 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Řehoř Karel | Vír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Šafránek Jiří | 3 | 28 | 28 | 9.33 | ||
282 | Šedivá Gábina | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Špitzer Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
306 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Bečvář Viliam | Černíkovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Bouška Pavel | Skuteč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Fischer Sebastian | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Hloušek Jan | Chrudim | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
306 | Janata Prokop | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Knotková Sabina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Kvintusová Klára | Loučky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Müller Matyas | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Novotný Adam | Skuteč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Novotný Kuzma Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Pazderník Daniel | Olešnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Peclová Vanesa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Pirkl Marek | Stárkov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Pospíšil Jaroslav | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Pánek Mikuláš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Rejnek Filip | Konopáč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Riesner Petr ml. | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Rufr Robin | Černíkovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Tvrdec Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Volák Milan | Bakov nad Jizerou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
306 | Čapková Adéla | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
306 | Čechová Karolína | Studnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
306 | Černý Tomáš | Vír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
333 | Adamec Jakub ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Beran Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
333 | Dvořák Pavel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Gregorová Vendula | Čistá | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
333 | Görgei Barnabáš | České Velenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Klepáček Vladimír | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
333 | Kořínek Tomáš | Jílové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Lacko Ondřej | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
333 | Macků Adéla | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
333 | Mareš Pavel | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Miková Magdalena | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
333 | Mocová Denisa | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
333 | Pišta Matěj | Blešno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Plíštil Štěpán | Černíkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Prokůpek Marek | Ostřešany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Rybníček Matyáš | Brno | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
333 | Rybářová Leontýna | Český Dub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Suchánek Adam | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
333 | Vančura Prokop | Dymokury | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Vejpustek Matyáš | Věchnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Vomela Jakub ml. | Maršovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
333 | Zachoval Damián | Vilémov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Zedník Antonín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
333 | Šanda Lukáš | Přelouč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
333 | Šebor Jan | Nesvačily | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
333 | Škrabálek Jan | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
360 | Beran Dominik | Rožná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
360 | Beránek Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
360 | Beránek Michal | Česká Bělá | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
360 | Bittner Tadeáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
360 | Bukač Tomáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
360 | Chuchel David | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
360 | Dvořáček Daniel | Planá nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
360 | Ettler Artur | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
360 | Grubrová Kristýna | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
360 | Kocourek Vojtěch | Heřmanův Městec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
360 | Konšel Lukáš | Hněvkovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
360 | Kršňák Petr | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
360 | Kukla Matyáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
360 | Kvintusová Lucie | Loučky | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
360 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
360 | Musil Jan | Velká Losenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
360 | Pavlovičová Radka | Přestavlky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
360 | Pavlíčková Eliška | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
360 | Pátek Daniel | Herálec | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
360 | Vančura Jan | Holice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
360 | Zelený Denis | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
360 | Zeman Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
360 | Černá Lada | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
360 | Ťupa Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
384 | Bark Tobiáš | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Biaronczik Matyáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
384 | Boháč Vít | Sobětuchy | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
384 | Březina Daniel | Skuteč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Dobrovský Jiří Teodor | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
384 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Hofman Vojtěch | Nymburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Kaleja Vojtěch | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
384 | Kaplan Jan | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Koutský Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
384 | Moc Matěj | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
384 | Mrkvička František | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
384 | Pavel Pavel | Kvasiny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Procházková Barbora | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Sobotka Tadeáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
384 | Sopková Simona | Humpolec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Tesařová Veronika | Platenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Tisoňová Zuzana | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
384 | Urban Kryštof | Ledeč nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Vávra Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Zaplatílek Tobiáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
384 | Zimmerman Roman | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
384 | Švanda Antonín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
384 | Švára Tadeáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
410 | Balcarová Eliška | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Beran Marek | Vřesník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Beran Pavel | Věchnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Bláha Šimon | Bakov nad Jizerou | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
410 | Brožková Leontýna | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Burda Miloslav | Chlum u Třeboně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Bučková Alžběta | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Břeň David | Jimramov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Chvalkoský Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Dolejší Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Dvořáček Ondřej | Dobruška | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Gregor Jan | Čistá | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
410 | Helčlová Šárka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Jílek Lukáš | Dudín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Kouřimský Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Landyš Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Liška Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Lubas Matyáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Lukš Maksim | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Marini Jaroslav | Hlinsko | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
410 | Máslo Matěj | Vrchlabí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Novotný David | Hlinsko | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Novotný Vladimír | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Otruba Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Polášek Tomáš | Petrovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Procházka Ondřej | Štěpánov nad Svratkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Prokeš Matěj | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Prokůpek Ondřej | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
410 | Rýdl Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Saidl Vít | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Vecko Dominik | Městec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Čermák Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
410 | Černý Filip | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Šimečková Miriam | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Železný Štěpán | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Žáková Eliška | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
450 | Bouška Matyáš | Vrbatův Kostelec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Branda Alexandr | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
450 | Bárta Jakub | Skuteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Bína Filip | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
450 | Chalupa Miloš | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Drozdík Aleš | Týniště nad Orlicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
450 | Jelínek Matěj | Dymokury | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Jiskra Mikuláš | Horní Rápotice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Jílek Jiří | Odranec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Kalenda Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
450 | Kosina Jakub | Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Kučera Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Nečesánek Jaromír | Vír | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
450 | Novotná Lenka | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Opršalová Ema | Lipnička | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Petrová Zuzana | Křídla | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Posner Radim | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
450 | Pospíšil Jan | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Pán Petr | Počátky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Rýdl Jakub | Ledeč nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Tesař Martin ml. | Platenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Voltr Radek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
450 | Vélová Markéta | Frýdštejn | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
450 | Švejk Adam | Rozhovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
476 | Beranová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Dostálová Alžběta | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Hladký Josef | Hlinsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Horák Kristián | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Hrib Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Janďourková Eliška | Nové Město na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Kleiner Kevin | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Klimeš Matyáš | Vranovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Klíčová Anežka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Kůs Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Mareš Daniel | Krchleby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Matějčíková Anna | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Miller Rudolf | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Mozol Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Neubergová Natálie | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Novotný Vojtěch | Hodkovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Plzák Albert | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Simon Kryštof | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Svoboda Jan | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
476 | Uhlíř Šimon | Kundratice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Vachek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Widthann Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Šimerda Antonín | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Šťouračová Nela | Vír | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
503 | Aujeský David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
503 | Boháč Tadeáš | Jimramov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Chládová Amálie | Lipnička | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Coufal Jaroslav | České Meziříčí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Dvořák Milan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
503 | Forst Vít | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
503 | Heřmanský Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
503 | Hůrka Dominik | Záboří nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Jirků Šimon | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
503 | Kajan Martina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
503 | Kalaba Vladimír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
503 | Kavřík Radim | Humpolec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Kopecká Apolena | Damníkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Kratochvíl Antonín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
503 | Kučera Matyáš | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Lukš Martin | Moravské Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Mikolášík Andrej | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Neufus Daniel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Pešava Jan | Hlinsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Polívka Lukáš | Střednice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
503 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Popilka David | Mrákotín | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
503 | Roušar Filip | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Součková Anna | Sendražice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Vilímek Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
503 | Válová Monika | Veselí nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
503 | Štouračová Nela | Vír | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
531 | Bouma Štěpán | Kounice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
531 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Effler Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Fatoum Sami | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Fišerová Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Frk Václav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
531 | Hagašová Laura | Bělá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Havíř Lukáš | Ubušínek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Janda František | Litomyšl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Jíchová Antonie | Kounice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Kokeš Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Kozlov Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Krejčí Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
531 | Majtner Petr | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
531 | Meloun Václav | Loučky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Němec Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Němeček Albert | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
531 | Skladowski Martin | Dobruška | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Thérová Petra | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
531 | Trnečka Tomáš | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Valenta Aleš | Petrovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Vilhelm Jaroslav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Zbytovský Roman | Unčín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Řezníček Samuel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
531 | Řáda Jan | Onšovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
556 | Baránková Zuzana | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
556 | Bryna Matyáš | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Erbenová Nikola | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
556 | Fořt Kristián | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
556 | Fučík Jan | Švařec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Fučík Miroslav | Švařec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Grubrová Karolína | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
556 | Hašlar Antonín | Přepeře | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Hejduk Kryštof | Holetín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Horník Marcel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
556 | Hrala Jakub | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Jasan Nikola | Nová Ves u Světlé nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Kolbaba Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
556 | Kořínková Antonie | Bílý Kostel nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Krauskopfová Anna | Veselí nad Lužnicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Matýsek Jan | Ubušín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Nedvěd Petr ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Novotný Max | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
556 | Pešek Vojtěch | Komorovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Průcha Matyáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
556 | Vidman Matěj | Mšeno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Víšek Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
556 | Zubr Richard | Český Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Čepelák Petr | Mlékosrby | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Šrajerová Lucie | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
556 | Štanderová Alena | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
585 | Benedikt Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Bláha Marek | Klášter nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Coufal Tomáš | České Meziříčí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Eichler Radim | Nové Město nad Metují | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Filipec Matěj | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Flégl Jonáš | Pohoří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Holanec Matyáš | Blešno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Horák Antonín | Lodín | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
585 | Jetýlek Ondřej | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
585 | Kašpar Boris | Náchod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Kováč Jan | Kladruby | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Krejčí Karel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
585 | Majer Matěj | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
585 | Mikuškovic Jan | 4 | 17 | 17 | 4.25 | ||
585 | Navrátil Vilém | Dolní Lhota | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Nevrkla Jakub | Batelov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Novotná Anna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
585 | Otman Jan | Neznášov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Peterová Magdalena | Nouzov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Pešavová Marie | Hlinsko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Plecháč Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Rulík Jakub | Dymokury | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Scholz Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
585 | Svoboda Josef ml. | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Sýkora Jan | Humpolec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Šimánek Adam | Havlíčkův Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
585 | Špás Daniel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
585 | Šturc Oliver | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
614 | Boháč Petr | Ubušín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Bočková Alžběta | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Bílek Tomáš | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Chytil Václav | Hlinsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Děček Tomáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Fejlová Viktorie | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Halgašová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Halák Radek | Dudín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Haška Jaromír | Hodonín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Hroneš Martin | Koprník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Imamovič Jessica | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Kalousek Adam | Jeníkovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Kouřil Jan ml. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Kováč Antonín | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Líbalová Michaela | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Mainclová Eva | Jindřichův Hradec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Málek Pavel ml. | Poříčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Nečesánková Natálie | Vír | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Paulus Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Procházka Martin | Senožaty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Růžička Jan | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Stankov Kubrat | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Ungr Miloslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Urban Adam | Štětí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Valenta Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Vaňura Dominik | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Zabilanský Dominik | Mšeno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Zima Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
614 | Šimečková Mariana | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
614 | Žďánský Kryštof | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
650 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Chládová Anežka | Lipnička | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Formanová Adéla | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Gall Martin | Homyle | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Halabrin Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Kabele Radek | Trhová Kamenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Kolářová Veronika | Vír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Linhart Štěpán | Rohozná | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Lišková Tereza | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Milec Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Novák Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
650 | Novák Krištof | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
650 | Polák Jakub | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Polívka Šimon | Mšeno | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
650 | Pouzar Václav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Provazník Šimon | Stolany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Remler Vít | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Somerauer Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Soukup Dominik | Slatiny | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Svoboda Martin | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
650 | Vach Matěj | Kněžmost | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Valtrová Ema | Proseč nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Vavříček Matyáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
650 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
675 | Bednárik Adama | Černá Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Chudoba Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Frejvald David | Lípa nad Orlicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
675 | Fógl Matěj | Byzhradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Gembalová Izabela | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Hanuš Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
675 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Homolková Ella | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Jirásková Vanesa | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
675 | Krejčí Jakub | Měřín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Krška Radek | Česká Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Kunhartová Nela | Štěpánov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Liška Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
675 | Novák Adam | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
675 | Pavlas Petr | Hostovlice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
675 | Puhlovský Adam | 3 | 14 | 14 | 4.67 | ||
675 | Randa Matěj | Svijany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Růžička Alex | Dašice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 4 | 14 | 14 | 3.50 | |
675 | Sopko Adam | Hunpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Táborský Tadeáš | Kounice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Varmužová Leontýna | Citoliby | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
675 | Štěpánek Petr ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
700 | Brič Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Francák Vít | Klášter | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Humpolec Vojtěch | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Jakl Ondřej | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Janďourek Nikolas | Nové Město na Moravě | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Jetýlek Vojtěch | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
700 | Jonáš Matěj | Bakov nad Jizerou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Kalejová Karolína | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
700 | Kostelecký Marek | Vír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Kučák Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
700 | Novák Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
700 | Olechnowicz Kryštof | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
700 | Plíva Vít | Plačice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Prázová Kamila | Broumov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Pánková Eliška | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Soural Vojtěch | Planá nad Lužnicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Stejskal Hubert | Jarkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
700 | Zelinger Matyáš | Hrobice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
718 | Benešová Kristýna | Veltěže | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Boubelík Pavel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Cikánek Tobiáš | Říčany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Fišerová Štěpánka | Lodín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Forst Matyáš | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
718 | Hladina Jan | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
718 | Kroupa Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Král David | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Kulman Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Kučerová Monika | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Liptáková Lucie | Špindlerův Mlýn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Nejedlý Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Pavlas Jonáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Polívka Jiří | Živonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Pražan Šimon | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Přibylová Zuzana | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Soukalová Karolína | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
718 | Stříbrný Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Trefný Adam | Citoliby | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
718 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Vosáhlo Jan | Zahájí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Škroch Adrian | Hlinsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Štěpánek Matěj | Dolní Bousov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
743 | Bittner Ondřej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
743 | Bludská Karolína | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
743 | Bujnoch Adam | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
743 | Doležal David | Petrovičky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Drozd Antonín | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Efflerová Ema | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Horák Michal | Pohoří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Jurčo Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Jílek Robert | České Meziříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Knap Sebastian | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
743 | Kolář Vojtěch | Kolín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Kvapilová Leontýna | Třebechovice pod Orebem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
743 | Langhammerová Ema | Týniště nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Legner Adam | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
743 | Nedobitý Marek | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
743 | Nepivoda Jan | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Němec Tobiáš | Králíky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Pavlišta Vojtěch | Petrovičky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Petera Antonín | Lipnička | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Prázová Petra | Broumov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Průša David | Petrovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Sedlák Josef | Zdislavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Vinšová Sára | Louny | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
743 | Zajíc Jiří | Ctiboř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Zelený Šimon | Domanín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Čížek Jakub | Klutské Chvalovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Šourek Kryštof | Rohatsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
743 | Štěpánek Zdeněk | Domanín | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
774 | Baruoci Martin | Ostrov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Dostálová Jolana | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
774 | Dostálová Lucie | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
774 | Fetting Max | Osice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Hatašová Justýna | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
774 | Herlík Miroslav | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
774 | Hloušek Jiří | Rychnov nad Kněžnou | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
774 | Hulicius Dominik | Mšeno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Karn Vojtěch | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Lebduška Matouš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
774 | Linhart Vojtěch | Rohozná | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Liptáková Martina | Špindlerův Mlýn | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Mach Martin | Ledec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Mydlář Vojtěch | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
774 | Neužil Lukáš | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Podroužek Jakub | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Sochůrek Ondřej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
774 | Svatoš Dominik | Lenešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Vaněk Matyáš | Horní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
774 | Zábrahová Simona | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
795 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Hlaváčová Markéta | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Holub Radim | Trhová Kamenice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Jankovský Marek | Zdislavice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Jarešová Andrea | Štěpánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Jirman Jan ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
795 | Kakos Ondřej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
795 | Kotlán Tomáš | Štěpánov nad Svratkou | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
795 | Koubek Lukáš | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Kunhart Jan | Štěpánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Lánská Adriana | Nová Paka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Machová Jasmína | Mšeno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Maisner David | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
795 | Pokorný Nikolas | Mrákotín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Pospíšilová Andrea | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
795 | Sütto Petr ml. | Ostrov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Venzara Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
795 | Vlach Matyáš | Mříčná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Vodvářka Šimon | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
795 | Váňová Štěpánka | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Šimáková Tereza | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Štefko Daniel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
795 | Župka Matěj | Veltrusy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
820 | Brát Kryštof | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
820 | Chmel Ondřej | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Chmelík Matyáš | Sázava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Daněk Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
820 | Dvořáková Anna | Mšeno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Fišer Libor ml. | Louny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Franzki Diana | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
820 | Frelichová Barbora | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Hipsch Daniel | Prosečná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Jarkovský Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Kettner Tadeáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
820 | Kout Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
820 | Lee Matěj | Habartov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Mareš Daniel | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Podroužek Václav | Černošice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Stříteský Vojtěch | Kelč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
820 | Zelený Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
820 | Černá Soňa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
820 | Šimon Daniel | Votice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
841 | Blažková Klára | Hradec Králové | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
841 | Cagáňová Eliška | Zlosyň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Daněk Jakub | Slavičín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Dvořák Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Dvořák Štěpán | Mšeno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Hofman Jan | Ostrov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Kašparová Soňa | Náchod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Kerl Kristián | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Kolářová Natálie | Týnec nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Kopecký Tomáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
841 | Kozel Ondřej | Malovidy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Kříž Milan | Bakov nad Jizerou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Lacková Anežka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
841 | Lán Lukáš | Běleč nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Machotová Evelína | Zlosyň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Malina Aleš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
841 | Netuka Matyáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
841 | Pešek Adam | Dolní Ředice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
841 | Růžička Dan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
841 | Setnička Samuel | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Soukup Tomáš | Slatiny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Syrovátka Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
841 | Tomka Matěj | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
841 | Venclíková Liliana | Zlosyň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Šimánek Jan | Dobruška | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Šindler Václav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
841 | Štěpánek Adam | Dolní Bousov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
841 | Šustr David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
873 | Adam Jaroslav | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Bek Lukáš | Chvojenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Collia Daniel | Dolní Ředice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Cón Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
873 | Daněk Šimon | Slavičín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Havelka Viktor | Veselí nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Hipschová Denisa | Prosečná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Hruška Jakub | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Karel Vratislav | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Kindl Jan | Horní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Kopecký Jan | Turnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Kryštofek Miloš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
873 | Kučera Vojtěch | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Lehký Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Nechvátal Vendelín | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Pokorná Sofie | Chvojenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Pokorný Vojtěch | Chvojenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Polívka František | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Polívka Vojtěch | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Rejchrt Radek | Rasošky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Soukalová Kateřina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
873 | Svoboda Matyáš | Roudnice nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Voce Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Vokolek Matěj | Mšeno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Říha Jakub | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
873 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
903 | Andrle Matyáš | Březovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
903 | Brzobohatý Vojtěch | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
903 | Fialová Sofie | Soběhrdy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
903 | Homolka Martin | Zlosyň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
903 | Kubala Lukáš | Ostrov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
903 | Kubešová Viktorie | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
903 | Kučera Miroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
903 | Mančál Jindřich | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
903 | Mikolášek Ondřej | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
903 | Truhlář Kristián | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
903 | Zítová Veronika | Svijanský Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
903 | Špelda Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
915 | Andrt Mikuláš | Kosmonosy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
915 | Bryknar Sebastian | Bělá pod Bezdězem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
915 | Fojtů Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
915 | Haman Tomáš | Trávník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
915 | Hrdina Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
915 | Hyška David | Turnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
915 | Kolář David | Choltice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
915 | Kovář Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
915 | Král Václav ml. | Zlosyň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
915 | Kuchaříková Julie | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
915 | Schmaus Marek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
915 | Valenta Jan | Zlosyň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
915 | Vojta Adam | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
928 | Bartoníček Nicolas | Petrovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
928 | Bláha Marek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
928 | Grim Mikuláš | Bitouchov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
928 | Hovorka Marek | Kostelec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
928 | Hošek David | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
928 | Jano Lukáš | Panenský Týnec | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
928 | Kaniak Samuel | Rohatsko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
928 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
928 | Tomis Radek | Postupice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
928 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
928 | Vondráček Denis | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
928 | Vávra Lukáš ml. | Vidochov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
928 | Zamrazil Vincent | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
928 | Zídek Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
942 | Back Tobias | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
942 | Bajer Lukáš | Vojice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Caba Tomáš | Louny | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Dobrovský Dominik | Vír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Dobrovský Patrik | Vír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Hlačina Matěj | Postupice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Hnízdil Libor | Hlinsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Hudeček Martin | Hlinsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Machek Šimon | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
942 | Mařík Marek | Dobroměřice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Němcová Lara | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
942 | Parker Matěj | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
942 | Piroutek Martin | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
942 | Pivný Matyáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
942 | Sládek Rudolf | Loučky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
942 | Veleta Petr | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Vernerová Eliška | Bělá pod Bezdězem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
942 | Zima Marek | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Štafl Adam | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
942 | Šubrt Dominik | Turkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
962 | Adamec David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Adamec David | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Andrle Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Andrt Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Andrt Štěpán | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Andrš Michal | Kosičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Babouček Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bašta David | Dolánky u Turnova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bašta David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bašta Jan | Dolánky u Turnova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Beneš Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Benešová Petra | Veltěže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Benček Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Beran Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Beran Tomáš | Krasoňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Berousek Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bevera Jakub | Hlučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bobál Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Bodlák Alex | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Boháč Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Boubelík Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bouzek Marek | Stráž nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bouček Jan ml. | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bouček Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Bouša Jan | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bouška Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Brett Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Brož Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Brůna Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Budiač Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Bulánek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Bursa Karel | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Buřičová Nela | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Buřičová Nikola | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bárta Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Bárta Jan | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bášová Eliška | Bohuňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Bílek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Chocholouš Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Chovanec Juraj ml. | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Chrištov Matěj | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Chvojka Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Cibula Václav | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Cón Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Daneš David | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Denysenko Davyd | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Dlouhá Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Doležal Tomáš | Petrovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Dostál František | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Doucha Štěpán | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Drahokoupil Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Drbal Jan | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Dušek Dominik | Lipnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Dvořák Radim | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Dvořáček Lukáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Dvořáčková Eliška | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Dvpřák Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Dřímal Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Dřímalová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Fedrová Renata | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Fields Matthew | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Filová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Finke Jáchym | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Finlay Stringer | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Fišer Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Fišer Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Fišer Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Fogl Tomáš | Těchonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Forst Aleš ml. | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Francáková Erika | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Franke Dominik | Kvasiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Fritzer David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Frydrychová Kateřina | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Fryček Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Fučík Štěpán | Švařec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Gembal Matyáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Grant Theo | Staré Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Gábor Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Gálová Amálie | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Görgeiová Barbora | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Habal František ml. | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hahn Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Hanzlík Sebastian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Harská Valentína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Hartman Matěj | Solnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Havel Josef | Služátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Havelková Anna | Sněhov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hejzlar Antonín | Šiškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hejč Jan | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hejč Lukáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Helčl Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Hemr Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Hlaváček Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Hlouše Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hoffman Jan | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Holoubek David | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Holoubková Aneta | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Holub Matyáš | Trhová Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Holub Ondřej | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Holý Patrik | Dalečín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hon Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Hons Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Honza Lukáš | Běstovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Horník Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Horyna Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Horák Michael | Semechnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Horák Petr | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Houdek Matěj | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Houška Robert ml. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hošek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hrdlička Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Hrdličková Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hrstka Marek | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hubený Vít | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Hurský Václav | Smrkový Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jakeš Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Jakešová Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Jakubec Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Jambor Adam | Třebovětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Janda Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jandelka Jiří | Koroužné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jandelka Tomáš | Koroužné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jandová Hana | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Janni Krištov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Jareš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Jehlička Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Jenček Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jeremiáš Víťa | Roseč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jindrák Tadeáš | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jireš Miroslav | Malá Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jirásek Dominik | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jiřiště David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Jiřík David | Okrouhlička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jiřík Matěj | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Johaník Matyas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Junek Viktor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jungwirt David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Jícha Jindřich | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jícha Matouš | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jílek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Jílek Václav | Odranec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Jíra Daniel | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kahoun Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kalina Jan | Vlásenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kalousek David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Karbanová Ema | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kaše matěj | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Klečka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kohout Vojtěch | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kohoutová Kateřina | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kolka Daniel | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kolář Matouš | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Konečný Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Konig Samuel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Konrád Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Konvalina Zdeněk Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kopčan Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kopřiva David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Koryčínská Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Koryčínská Andrea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kotiťáková Aneta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kovřil Jou | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kozderka Tomáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kozáková Kristýna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kočová Daniela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kořínková Sára | Bílý Kostel nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kožený Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kratochvílová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kraupner Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kropáčci | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kropík Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kropík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Krátoška Jáchym | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kubišta Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kubišta Šimon | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kudláček Jakub | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kuklová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kuklová Linda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kundrát Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kuzma Eliáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Kušta Matyáš | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kvapil Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Křehký Matyáš | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Křivda Petr | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Kůrka Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Lavička Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Laštůvka Jaroslav | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Linek Maxmilián | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Lubas Šimon | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Lánský Patrik | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Majsner Damián | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Malát Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Marinkovič Daniel | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Marková Miriam | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Martinec Filip | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Martinec Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Martinů Tomáš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Masák Adam | Písková Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Mates Štěpán | Semčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Maňo Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Mašková Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Melcer Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Mika Sebastian | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Mikulič Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Mikuškovič Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Moc Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Modráček jiří | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Moravec Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Mráček Matyáš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Mrštík Jakub | Úhřetická Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Mundl Jiří | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Musilová Alice | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Musilová Evelyn | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Málek Jakub | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Málek Ondřej | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Mázdra Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Mínová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Nedvěd Jan ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Netolická Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Netolický Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Neužil Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Novotná-Kuzma Barbora | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Novotný Pavel | Podbřezí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Novák David | Přezletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Novák Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Novák Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Nováková Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Nováková Tereza | Přezletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Nováček Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Nídr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Němeček Oskar | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Olajošová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Ondrkal Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Pachovský Tobias | Chřenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Pacák Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Paleček Tomáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Pantúček Štěpán | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Papež Zdeněk | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Parker Matthew | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Paulus Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Pazderník Nicolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Pecl Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Pejcha Matěj | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Pešta Tadeáš | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Pilař Radim | Převýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Pištora Matyáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Pištěk Matěj | Lipoltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Polívka František | Veliny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Polívka Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Popílek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Poslušný Hugo | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Pospíchal Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Pospíšil Kryštof | Kroměříž | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Pour Miroslav ml. | Pšánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Prchlý Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Princ David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Provazník Jakub | Barchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Prášek Jiří | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Průcha Karel | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Ptáčník Marek | Kožlí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Pěnička Adam | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Přáda Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Příhoda Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Richtrman Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Rieger David | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Roch Filip | Speřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Roman Lubomír | Dalečín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Rozkošný Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Ročnák Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Rudolf Matyáš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Ruprecht Zdeněk | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Ruprechtová Ester | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Rázek Jan | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Saward Benjamin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Schneider Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Sedláček Šimon | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Seliga Alexandr | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Simandlová Anežka | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Sirůček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Smetanová Magdalénka | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Smola Bruno | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Smolíková Nela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Sobotka David | Jinramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Socha Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Sokolík Tobiáš | Stará Hlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Somerauer Adam | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Sonták Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Sopová Natálie | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Souček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Souček Matěj | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Stiegler David | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Stočes Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Strejčková Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Strnad Daniel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Strnad Antonín | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Stropek Vendelín | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Střepina Adam | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Stříbrný Kryštof | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Suchánek Jáchym | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Suchánková Amálie | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Svoboda Daniel | Lukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Synek Petr | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Sýkora Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Tahal Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Tesař Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Tesařová Vendula | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Thiem Šimon | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Thim René | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Thim Šimon | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Tichý Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Tlapák Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Tlapáková Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Turičík Erik | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Tvrdík Josef | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Tyráčková Jindřiška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Tůmová Anna | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Tůmová Barbora | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Uličný Vojtěch | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vacek David | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Valach Štěpán | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Valenta Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Valtera Martin | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Valtrová Tea | Proseč nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vampol Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vampol Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vavroch Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vašík Jakub | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vašíková Kateřina | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vašíček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vašíček Vojtěch | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vedral Oliver | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Verner Jaroslav | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Veselý Jakub | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Veselý Jakub ml. | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Veselý Jiří | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vidiečan Břetislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vidman Jan | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vlach Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vlk Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vlková Magdalena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vlček Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Voborník Tadeáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vodrážka Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vokoun Tomáš | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vokál Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vondráková Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vondráček Patrik | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vosáhlo Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Votroubek Martin | Lozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Voženílek Adam | Jezbořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Voženílek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Vrbas Jiří | Bohuňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vrbas Ondřej | Bohuňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vrbický Vincent | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vrána Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vtípil Matěj | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Vála Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Výskot Daniel | Týnec nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Weber Vojtěch | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Wernerová Nela | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zavadil Daniel | Mstislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zbytovský Libor | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zelenka Dominik | Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zeman Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Zeman Filip | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zeman Jaroslav | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zeman Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zeman Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zeman Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zemanová Amálka | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zima Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zjan Jan | Brodce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zoul Gustav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Zvoníček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Zábranský Filip | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Zázvorka Filip | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Čavajda František | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Čejka Jakub | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Čermákovvá Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Černá Denisa | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Černý Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Černý Vojtěch | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Česáková Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Čípel David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Čípelová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Ďoubal Václav | Třeboň - Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Římal Vojtěch | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šafařík Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šafář Martin | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Ševčík Vojtěch | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šimon Přemek | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šimánek Ondřej | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šindelka Marek | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šindelková Jitka | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šinákl David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Škvor Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Šorm Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Šoufková Agáta | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šourek Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šperlink Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šperlink Štěpán | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šteffek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Štourač Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Štromajer Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šturc Teodor | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Štěpánek Ondřek | Bechyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Štěpánovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Šulc Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Šulc Matěj | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šulcová Andrea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Švadlenková Anna | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Švadlenková Ema | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Švanda Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Švanda Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Švejdar Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Švára Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Šíma Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Ščasný Jakub | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Ťupa Josef | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
962 | Žalud Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Žanda Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Žežulka Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
962 | Živný Jakub | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 |