Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1003 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 9 | 201 | 273 | 30.33 |
2 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 11 | 200 | 306 | 27.82 |
3 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 11 | 183 | 268 | 24.36 |
4 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 8 | 175 | 200 | 25.00 | |
5 | Studený Vojtěch | Byšice | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
6 | Tobolková Andrea | Nechanice | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
7 | Studničný Daniel | Buda | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
8 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
8 | Jánošík David | Liberec | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
10 | Horáček Radim | Vlastějovice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
11 | Jánošíková Emma | Liberec | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
12 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
12 | Studničný Jakub | Jivina | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
14 | Loužil Vít | Kutná Hora | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
15 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
16 | Válka Ondřej | Želiv | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
17 | Václavík David | Vehlovice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
18 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
19 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
20 | Hofman Vojtěch | Nymburk | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
20 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
22 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
23 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
24 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
25 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
25 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
25 | Pešková Natálie Dana | Chrudim | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
28 | Vykydal Vojtěch | 3 | 45 | 45 | 15.00 | ||
28 | Zloský Albert | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
30 | Polívka Šimon | Mšeno | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
30 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
32 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
32 | Samek Tomáš | Vrdy | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
34 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
35 | Janda Vojtěch | Pašinka | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
36 | Back Tobias | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
36 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
36 | Mareš Jan ml. | Praha | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
36 | Pakárek Michael | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
36 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
36 | Sopko Adam | Hunpolec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
36 | Švanda Jan | Velký Osek | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
43 | Buchta Adam | Mělník | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
43 | Hradecká Sandra | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
43 | Kadlecová Šárka | Třeboň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
43 | Kouřimská Kateřina | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
43 | Petera Antonín | Lipnička | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
48 | Beránek Michal | Česká Bělá | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
48 | Hrdina Marek | Bělá pod Bezdězem | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
48 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
48 | Pekárek Marek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
48 | Pešoutová Adéla | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
48 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
48 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
55 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
55 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
55 | Kosík Jan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
55 | Mareš Daniel | Krchleby | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
55 | Schmid Jan ml. | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
55 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
55 | Veselý Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
62 | Berka Jakub | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
62 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
62 | Hudský Jonáš | Předměřice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
62 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
62 | Landyš Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
62 | Liška Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
62 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
62 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
62 | Tvrdík Vojtěch | Vlastějovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
71 | Hašl Filip | Březinka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
71 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
71 | Kouřimský Antonín ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
71 | Kořínková Antonie | Bílý Kostel nad Nisou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
71 | Nela Valešová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
71 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
71 | Vondra Jakub | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
71 | Váňová Anežka | Končice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
79 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Janota Jakub | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
79 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Nemešový Daniel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
79 | Petík Adam | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
79 | Sedlák Jan | Borohrádek | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
79 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Tryzna Filip | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Tvrdík Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
79 | Vašíček Krištof | Rychnov u Jabonce nad Nisou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
90 | Bajglová Julie | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
90 | Bašta Antonín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
90 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
90 | Hájek Jakub | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
90 | Jindřich Štěpán | Mělník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
90 | Kokeš Daniel | Rozhovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
90 | Krouza Tomáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
90 | Marek Michael | Počátky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
90 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
99 | Chalupecká Veronika | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
99 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Eliáš Šimon | Grunov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Hessová Eliška | Zálší | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Hruška David ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
99 | Koláček Štěpán | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Kovář Adam | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
99 | Kubíček Pavel | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Leiterman Lukáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Lišková Tereza | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
99 | Müller Matyas | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Vavroušková Zuzana | Holice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
111 | Boroš david | Vimperk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
111 | Karel Vratislav | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
111 | Kašpar Petr ml. | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
111 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
111 | Kvintusová Lucie | Loučky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
111 | Rosůlková Aneta | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
111 | Sajdl Martin | Čistá | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
111 | Szymanská Adéla | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
111 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
111 | Škorpil Jakub | Počátky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
121 | Bryna Matyáš | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Chrt Štěpán | Višňová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Fabiánová Mariana | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
121 | Hošek Adam | Velké Meziříčí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Nekvapil Filip | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
121 | Patričný Krištof | Líšný | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Schilbach Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
121 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Smejkal Vojtěch | Počátky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Šimon Adam | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
121 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
135 | Brožek Adam | Litomyšl | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
135 | Bukač Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
135 | Bárta Lukáš | Buřenice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
135 | Fabián Filip | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
135 | Flener Tadeáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
135 | Hubáček Matěj | Ostřetín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
135 | Jeremiáš Víťa | Roseč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
135 | Kačírek Ondřej | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
135 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
135 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
135 | Mička Ladislav | Radešínská Svratka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
135 | Novotný Jan | Hradec Králové | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
135 | Novotný Ondřej | Hradec Králové | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
135 | Přibík Antonín | Horní Rokytná | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
135 | Tošovská Rozálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
135 | Škrabálek Jan | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
135 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
152 | Buriánková Laura | Turnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Duba Štěpán | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Eliášová Barbora | Grunov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Farář František | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
152 | Hrdličková Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Jáchimová Šárka | Vysoké Chvojno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Krouza Kryštof | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
152 | Vitvar Jan | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Vít Matyáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
152 | Zajíček Miroslav ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
152 | Čech Michal | Počátky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Šedivá Gábina | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Šelbický Jakub | Líny | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Šimonová Izabela | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
152 | Šmůlová Barbora | Dobřany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
152 | Švejk Adam | Rozhovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
169 | Jansa David | Holice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
169 | Jareš Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
169 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
169 | Miková Magdalena | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
169 | Navrátil Vilém | Dolní Lhota | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
169 | Nemešová Klaudie | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
169 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
169 | Pácl Jaromír | Ústí nad Orlicí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
169 | Pánková Eliška | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
169 | Starý David | Žeretice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
169 | Sulan Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
169 | Zeman Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
169 | Šturc Oliver | Chrudim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
169 | Šulitková Kateřina | Mladá Boleslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
183 | Adamovič Andreas | Pečky | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
183 | Bajgl Matyáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
183 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Hrnková Kateřina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
183 | Hromádko Šimon | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
183 | Janoušek Ondřej | Bakov nad Jizerou | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
183 | Janďourková Eliška | Nové Město na Moravě | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Kajan Martina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
183 | Kohout Samuel | Dolní Město | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Kulhánek Adam | Jablonné nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Kvintusová Klára | Loučky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Malý Ondřej | Chrudim | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
183 | Markl František | Ostřetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Rozinek Pavel | Pohoří | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
183 | Strnad Jakub | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Tkáčová Kateřina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
183 | Vachek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Vejpustek Matyáš | Věchnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
183 | Šubrt Dominik | Turkovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
206 | Baránek Matěj | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
206 | Dinter Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
206 | Gregor Jan | Čistá | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
206 | Grexler Denis | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
206 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
206 | Krč Michael | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
206 | Kuchaříková Julie | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
206 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
206 | Musil Radek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
206 | Novotný Václav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
206 | Petráš Jan ml. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
206 | Pišta Matěj | Blešno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
206 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
206 | Studničková Tereza | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
206 | Sulan Dominik | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
206 | Tomka Matěj | Smrčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
206 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
206 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
206 | Šourek Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
225 | Andrt Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
225 | Chalupecký Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
225 | Dernerová Klára | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
225 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
225 | Hradecký Vojtěch | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
225 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
225 | Janďourek Nikolas | Nové Město na Moravě | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
225 | Kaplan Pavel | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
225 | Komberec Jiří ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
225 | Kotek Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
225 | Král Dominik | Kostelec u Heřmanova Městce | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
225 | Krůta Albert | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
225 | Musílek Matyáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
225 | Otman Jan | Neznášov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
225 | Petik David ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
225 | Troják Dominik | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
225 | Znášek Michal | Všeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
225 | Čenteš Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
225 | Čiperová Tereza | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
225 | Šimečíková Mariana | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
245 | Benešová Monika | Čtveří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Crkal Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
245 | Friček Patrik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
245 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Jindrák Tadeáš | Votice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
245 | Kleiner Kevin | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Mainclová Eva | Jindřichův Hradec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Myslivec Jan | Lučice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Petrášová Marie | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
245 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Simon Kryštof | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Sýkora Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Urbancová Klára | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
245 | Vacek Petr | Kameničky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Voženílek Adam | Jezbořice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
245 | Šturmová Amálie | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
245 | Švehlová Dominika | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
264 | Břeň David | Jimramov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Coziková Gabriela | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
264 | Fabián Jonatán | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
264 | Fišer Sebastián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Fraj Pavel | Horní Dubenec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Hašlar Antonín | Přepeře | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Hřebíček Ondřej | Krucemburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Juhas Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Klímová Michaela | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Kopčan Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Kořínek Tomáš | Jílové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Novotný Josef | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
264 | Rýdl Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Tahal Michal | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
264 | Tůma Miroslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
264 | Vlček Jiří ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
264 | Ďoubal Václav | Třeboň - Obora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
264 | Šafránek Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
264 | Šmerda Viktor | Holubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
286 | Bandy Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
286 | Etler Artur | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Gažijová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Horák Kristián | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Junová Sára | Žďár nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Kaplan Jan | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Koudelka Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
286 | Kroft Mikuláš | Světlá nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Kulka Jan | Brno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Medre Vojtěch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
286 | Mentus Marek | Nová Paka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Suchánek Jan | Chlum | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
286 | Voldán Petr | Třibřichy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
303 | Baránková Zuzana | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
303 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Hartman Matěj | Solnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
303 | Jaloševský Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
303 | Karlíková Ema | Vamberk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Kielar Adam | Bakov nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Liptáková Lucie | Špindlerův Mlýn | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
303 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
303 | Musilová Alice | Bakov nad Jizerou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
303 | Pejsar Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Pirkl Marek | Stárkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Punčochář Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Střepina Adam | Žiželice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Tomyšinec Vadim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
303 | Vejpustek Adam | Věchnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Zachařová Valentýna | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
303 | Zbytovský Roman | Unčín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
303 | Šedivý Jiří | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
325 | Adamovič Alex | Pečky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
325 | Antoň Martin | Vyskeř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Bělonožník Mikuláš | Turnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Chmelík Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Fiala Matyáš | Poděbrady | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Hroneš Martin | Koprník | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
325 | Hájek Lukáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Jílek Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Keprt Adam | Jeneč | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
325 | Koláčný Lukáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Martínek Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Myslivecký Josef | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Nedvěd Tomáš | Maršovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Nezavdal František | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Nitsche Viktor ml. | Vrchovina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Petržílka Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Peřina Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Pešava Jan | Hlinsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Plecháč Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Studičný Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Tvrdík Josef | Kozlov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Vrba Čeněk | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Vycpálek Filip | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
325 | Zabilanský Dominik | Mšeno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Zbytovský Libor | Jimramov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Šnajdr Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
356 | Aujeský David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
356 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Broulík Jakub | Luže | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Fianda Gabriel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
356 | Franc Tadeáš | Unčín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Johanides Jakub | Roveňsko | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
356 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Kohout Vojtěch | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Kramařík Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
356 | Kulková Karolína | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Macháně Šimon | Krčín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Mikolášík Andrej | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Miková Markéta | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
356 | Mikulík Matyáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
356 | Mikuškovic Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
356 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Němec Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Starý Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
356 | Svoboda Jan | Doubrava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Tym René | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
356 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Vávra David | Vidochov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
356 | Šrámek Václav | Holice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
356 | Štěpánek Adam | Dolní Bousov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
383 | Antoň Marek | Vyskeř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Halgašová Laura | Bělá pod Bezdězem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
383 | Herger Matias | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Houdek Matěj | Věchnov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Janata Prokop | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Kolář Vít | Kozlov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
383 | Kovář Jan | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Kučák Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
383 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
383 | Milsimer Matyáš | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Nováková Viktorie | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Ondra Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Oppolzer Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
383 | Paldusová Natálie | Bakov nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Pavlovičová Radka | Přestavlky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Pisko Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
383 | Potenský Adam | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
383 | Schoř Ondřej | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
383 | Sálová Barbora | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Zahálka Štěpán | Ledeč nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
407 | Bartoníček Šimon | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Heller David | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Hlaváček Filip | Benešov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Janovec Ondřej | Kostelec nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Jílek Jiří | Odranec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Kolářová Natálie | Týnec nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Křivka Matěj | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
407 | Langr Stanislav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
407 | Liška Filip | Turnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Pejsar Matyáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Rýdl Jakub | Ledeč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Studničková Adéla | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
407 | Tesařová Veronika | Platenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Valtrová Ema | Proseč nad Nisou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Šimečíková Miriam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
407 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
407 | Švejk Jakub | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
429 | Bandy Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
429 | Bednář Roman | Strachujov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
429 | Bludská Karolína | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
429 | Brůhová Nela | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
429 | Fišer Antonín | Turnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
429 | Havel Adam | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
429 | Hušek David | Koberovy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
429 | Kokeš Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
429 | Kosztyn Kristina | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
429 | Kvapilová Leontýna | Třebechovice pod Orebem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
429 | Otman Václav | Neznášov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
429 | Pelc Pavel | Předklášteří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
429 | Pospíšil Jaroslav | Mělník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
429 | Prokop Štěpán | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
429 | Somerauer Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
429 | Sršeň Filip | Kostelec nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
429 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
446 | Archtman David | Kostelec nad Orlici | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Boháč Tadeáš | Jimramov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Dúcký Ondřej | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Fabiánová Eliška | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
446 | Fryntová Natálie | Dolní Branná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Herlík Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
446 | Holanec Matyáš | Blešno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Karmazín Jan | Benešov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Lopata David | Vidochov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Macháně Vojtěch | Krčín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Nedvědová Monika | Ledeč nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Pacák Marek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
446 | Roušar Filip | Hradec Králové | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
446 | Severýn Patrik | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
446 | Svoboda Michal ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
446 | Tulis Tadeáš | Stražek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Valenta Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
446 | Višňák Tobiáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
446 | Vocel Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
446 | Škvor Šimon | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
466 | Andrt Štěpán | Bakov nad Jizerou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Antoň Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
466 | Blahník Jakub | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Boháč Petr | Ubušín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Cozik Marek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
466 | Flégl Jonáš | Pohoří | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
466 | Hamerský Marek | Vamberk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Horáková Sára | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
466 | Hrdý Maxmilián | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Hyška David | Turnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Kaudl Matteo | Svijany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Kolář Matyáš | Týnec nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Kosařová Kristýna | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Kracík Ladislav | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Křivda Petr | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Nedvěd Petr ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Petříček Jan | Poběžovice | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
466 | Pešavová Marie | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Pištěk Tadeáš | Lipoltice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
466 | Prejs Tomáš | Smržov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Slach Pavel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
466 | Smetana Karel | Branná u Třeboně | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
466 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Tůma Štěpán | 3 | 13 | 13 | 4.33 | ||
466 | Tůmová Anna | Libčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Votroubek Martin | Lozice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
466 | Zelený Vojtěch | Zvole | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
494 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Cón Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
494 | Fiška Eduard | Vrchlabí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Hrnka Dominik | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
494 | Jirásek Dominik | Medlešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Jůzl Adam | Slavníč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Novák Kryštof | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
494 | Preisner Marek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
494 | Rezek Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
494 | Rusín Vasil | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
494 | Simandl Hynek | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Veleta Petr | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Višňák Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
494 | Šebor Jan | Nesvačily | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Šimek David ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
511 | Blahník Tobiáš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Bulánek Radovan | Čermná nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Buriánová Kateřina | Benešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Cón Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
511 | Halák Radek | Dudín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Jaška Patrik | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Jedlička Daniel | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Kašpar Boris | Náchod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Kořínek Jakub | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
511 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
511 | Růžička Štěpán | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
511 | Somerauer Adam | Ledeč nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Stefurak Andrej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
511 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Uhlíř Matyáš | Nová Paka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Říha Jan | Týnec nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
511 | Šnokhousová Kateřina | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
530 | Bečvář Viliam | Černíkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Dlask Ondřej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
530 | Dudský Ondřej | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Francáková Erika | Loukov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Hanuš Dominik | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Heřman Marek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
530 | Kašparová Soňa | Náchod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Krejčí Matěj | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
530 | Langer Stanislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
530 | Liptáková Martina | Špindlerův Mlýn | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
530 | Lánský Patrik | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Mika Miroslav | Přišimasy | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
530 | Motyčka Matěj | Opočno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Pros Matyáš | Ostrov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Ruprechtová Ester | Opočno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Schořová Eliška | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
530 | Svoboda Jiří ml. | Kolín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Thim René | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
530 | Šafář Michal | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
530 | Škoula Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
530 | Šťastný Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
555 | Bajer Lukáš | Vojice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
555 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
555 | Gall Martin | Homyle | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
555 | Hořejší Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
555 | Landyš Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
555 | Mudroch Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
555 | Provazník Šimon | Stolany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
555 | Prášek Aleš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
555 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
555 | Skolanová Adriena | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
555 | Vozák Matyáš | Choryně | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
555 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
555 | Škrabal Štěpán | Benešov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
568 | Franke Dominik | Kvasiny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Houha Miroslav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Hrabovský Marek | Choryně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Jakl Ondřej | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Jiránek Jakub | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Langr Štěpán | Mnichovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Mareš Pavel | Heřmanův Městec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Neufus Daniel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Viktora Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
568 | Váňa Daniel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Zaplatílek Tobiáš | Špindlerův Mlýn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Zelenka Dominik | Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
568 | Žáková Eliška | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
583 | Belaz Tobias | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
583 | Brýdlová Kateřina | Ledeč nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
583 | Chaloupka Lukáš | Zruč nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
583 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
583 | Fogl Tomáš | Těchonín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
583 | Fulín Jan | Struhařov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
583 | Gajdošík Ludvík | Milenov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
583 | Luňák Matyáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
583 | Neužil Lukáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
583 | Plíšek Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
583 | Růžička Jan | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
583 | Uhlíř Miloslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
583 | Vostřez Vojtěch | Přepychy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
583 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
583 | Štanderová Alena | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
598 | Bartošová Adéla | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
598 | Hloch Tomáš ml. | Kelč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Izák Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Jaška Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Lacuška Vítek | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Matoušková Daniela | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
598 | Mařík Marek | Dobroměřice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
598 | Motyčka Martin | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Prekala Maxim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
598 | Stříbrný Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Tauchman Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
598 | Tryzna Dominik | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Vajdjak Tobiáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
598 | Vaněk Matyáš | Horní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Viktorová Eliška | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
598 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Zahálka Antonín | Ledeč nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Zima Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
598 | Čermák Filip | Lhota u Potštejna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
617 | Blažek Martin | Hradec Králové | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
617 | Brůha Matěj | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
617 | Bulánek Richard | Čermná nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
617 | Frkal Tomáš | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
617 | Hanuš Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
617 | Pagačová Pavlína ml. | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
617 | Zavadil Daniel | Mstislavice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
617 | Šimáková Tereza | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
625 | Cinkeis Štěpán | Dolní Stakory | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
625 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
625 | Luňák Tomáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
625 | Papež Zdeněk | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
625 | Prchlý Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
625 | Svatoš Šimon | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
625 | Syrovátko Lukáš | Nová Paka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
625 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
625 | Válek Marek | Hostivice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
625 | Šťastný Dominik | Hněvkovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
635 | Bušek Adam | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
635 | Forche Matyáš | Kostelecká Lhota | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
635 | Hemr Lukáš | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
635 | Hrnčíř Vojtěch | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
635 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
635 | Kurucz Julius | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
635 | Malimánek Marek | Bělá | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
642 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
642 | Bryknar Sebastian | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
642 | Miková Malvína | Přišimasy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
642 | Miková Michaela | Přišimasy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
642 | Pištěk Matěj | Lipoltice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
642 | Prášková Tereza | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
642 | Remta Matyáš | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
642 | Remta Václav | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
642 | Tylš Tomáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
642 | Voláková Marie | Bakov nad Jizerou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
642 | Wallstein Štěpán | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
642 | Čipkala Lukáš | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
642 | Šanda Lukáš | Přelouč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
642 | Šubrt Jakub | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
656 | Adam Jaroslav ml. | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Adamec Vojtěch | Okrouhlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Andrt Mikuláš | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Angelov Jan | Březovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Backová Barbara | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Balák Jakub | Bratříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Baran Pavel ml. | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Barák Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Benda Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Beranová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Bielčik Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Bock Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Bodzek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Bohuslav Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Brejcha Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Brožková Leontýna | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Bubeníček Matěj | Třebešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Buchta Jan | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Bukač Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Buřičová Nikola | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Bříza Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Chládová Amálie | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Chrištov Matěj | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Chudoba Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Chudárek Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Chudárek Šimon | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Chytil Václav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Cikánek Tobiáš | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Cinkeis Matouš | Dolní Stakory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Collia Daniel | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Daňková Adéla | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Doležal David | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Doležán Nikolas | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Drbal Jan | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Dvořáková Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Dvořáček Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Dvořáček Ondřej | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Dvořáčková Anna | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Dynybil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Effler Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Etlerová Sofie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Fajgl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Fejgl Matyáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Fiala Matěj | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Filipi Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Finke Jáchym | Radovesnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Fišerová Amálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Golovin Michael | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Gregorová Vendula | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Grolmusová Leontýna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Gut Štěpán | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Görgei Barnabáš | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Görgeiová Barbora | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Halagačka Matěj | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hanušová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Hanč Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Havel Lukáš | Tis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Havel Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Herlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Hlačina Jan | Postupice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hlačina Matěj | Postupice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hloch Matyáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hnízdil Libor | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hoetzel Sven | Radimovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Holas Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Holoubek Pavel | Salavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Horká Viktorie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Horník Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Horák Michael | Semechnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Horák Pavel | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Horňan Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Houška Robert ml. | Tupesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hrbek Adam | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hubálek Ondřej | Libel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hudeček Lukáš | Mirošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hudeček Martin | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Huttrová Amálie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hájek Radim | Nedvědice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hájková Zuzana | Nedvědice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hálková Natálie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Háp Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Jabulka Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jakoubek Matěj | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Janovec Patrik | Dolní Město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jansík Oliver | Druhanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jančula Marek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jelínková Kateřina | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Ježek Jan | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jonáš Alex | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Juráček Michal | Břeclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jílek Václav | Odranec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kadleček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kahoun Hynek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kalous Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kalous Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Klouda Patrik | Doní Město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Klouček Samuel | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kolář Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kolínský Josef | Ohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Komberec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kondrát Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Konečná Daniela | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Korbel Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kostřica Adam | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kosík Matouš | Albrechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Koubková Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Koucký Radek | Dolní Stakory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kovář Jan | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kovář Jan ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kovář Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kracík Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kratochvíl Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Krejzlík David | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kronika Tomáš | Lužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kropáček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kubec Oldřich | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kubišta Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kubínek Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kubínek Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kulhánek Folip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kučera Miroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kyral Jiří | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kyralová Kristýna | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Křenek Matyáš | Dolní Rožínka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Langer Matěj | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Lavička Jonáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Lazo Mario | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Laštůvka Jaroslav | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Limburský Štěpán | Lipnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Lingl Oliver | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Liška Ladislav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Mach Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Mach Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Machálek Lukáš | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Macháček Daniel | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Maluček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Malučková Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Marek Maxmilián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Marek Rudolf | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Mates Štěpán | Semčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Matýsek Jan | Ubušín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Mašková Alexandra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Mašková Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Melcer Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Melichar Daniel | Podháj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Milec Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Mirovský Vojtěch | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Mlejnek Adam | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Moravec Martin | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Moravec Matěj | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Moravec Stanislav | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Moravec Václav | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Myslivecká Gabriela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Máček Matyáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Nedobitý Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Nedvěd Jan ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Netopilík Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Novák Jakub | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Nádvorník Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Nádvorník Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Němec Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Olajošová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Pantúček Štěpán | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pantůčková Anna | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Paulíček Jakub | Kejžlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Paulíček Martin | Kejžlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pejcha Matěj | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pernica Josef | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pertlík Vincent | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Pinc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Pincová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Plch Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Plch Tomáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Podroužek Tadeáš | Srubec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pohl Jan | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Polívka František | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Polívka Lukáš | Střednice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Polívka Vojtěch | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Popílek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Pospíšil Kryštof | Kroměříž | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Procházka Adam | Kacanovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Procházka Matyáš | Kacanovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Procházková Barbora | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Procházková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Prokop Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Provázková Sofie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Ptáček Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Pubnikář Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Přibík Viktor | Horní Rokytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Přibík Čeněk | Horní Rokytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Rada Vojtěch | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Rada Vítek | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Reitmajerová Julie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Rojková Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Roman Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Ruprecht Zdeněk | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Růta Jakub | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Schneider Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Schoř Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Selvek Pavel | Stará Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Simandlová Anežka | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Skalický Pavel | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Skokanová Amálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Smetana Václav | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Smetanová Adéla | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Smetanová Magdalénka | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Sobotka Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Socha Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Sochůrek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Součková Magdalena | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Stavačová Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Strejčková Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Struna Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Stříbrný Kryštof | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Suchopárek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Svatoň Daniel | Smržov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Svatoš Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Svatoš Dominik | Lenešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Svoboda Dominik | Libčice nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Svítil Jaroslav | Zvole | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Sál Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Teplica Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Tesař Martin ml. | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Tesařová Vendula | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Tichý Jiří | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Tlapák Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Toman Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Tomyšinec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Treml Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Tůma Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Tůma Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Tůmová Barbora | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Uhlíř Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Ulrichová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Urbanová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vacek David | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Valeš Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vampol Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vančura Jan | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vavroušek Antonín | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vaňha Jan | Chválov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vaňha Jiří | Chválov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vašíček Vojtěch | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vedral Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vejražka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vejražka Čeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Veleta Marek | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Veliký Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vernerová Eliška | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vilhelm Matěj | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vilhelmová Nela | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vitmayer Nicolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vlach Matyáš | Mříčná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vlach Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vodičková Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vodrážka Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vojta David | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vojáček Filip | Dolní Sokolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vokolek Matěj | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Volák Milan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vondrák Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vosáhlo Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vrbický Vincent | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vrána Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vránová Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vágner Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vávra Lukáš ml. | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Váňa Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vích František | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Výskot Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Výskot Daniel | Týnec nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Wernerová Nela | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zadina František | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zajíc Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Zamrazil Vincent | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zamrazilová Julie | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zbraněk Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zdobinský Lukáš | Čížovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zdražil Eliáš | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zeman Jaroslav | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zeman Marek | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zimák Dan | Druzcov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zumr David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Zvon Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Čech Ondřej | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Čechová Karolína | Studnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Čejková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Černoška Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Čákrda František | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Ďurček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Řezníček Štěpán | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Říhová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Šafář Martin | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šandera Šimon | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šedová Lea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Šelbický Dominik | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šich Jakub | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šimek Kryšpín | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šimánek Adam | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šimíček Jaromír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šimůnek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Šindelka Marek | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šindelář Milan | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šmídová Tereza | Ledce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šolínová Adéla | Rokytno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Špaček Dominik | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šturc Teodor | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Štěpánek Adam | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Švadlenka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Švec Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Šíma Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Žid Jakub Lukáš | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Žďánský Kryštof | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |