Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 2002 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dostál Matouš | Králíky | 16 | 277 | 527 | 32.94 | |
2 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 12 | 265 | 400 | 33.33 |
3 | Šinták Marek | Hradec Králové | 8 | 221 | 237 | 29.63 | |
4 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 9 | 211 | 257 | 28.56 |
5 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 7 | 208 | 220 | 31.43 | |
6 | Vodičková Kateřina | Příbram | 10 | 207 | 247 | 24.70 | |
7 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 7 | 205 | 225 | 32.14 | |
8 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 6 | 200 | 200 | 33.33 | |
9 | Lochman Pavel | Zdelov | 9 | 193 | 242 | 26.89 | |
10 | Hofman David | Hrochův Týnec | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
11 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 6 | 156 | 156 | 26.00 | |
12 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 5 | 144 | 144 | 28.80 | |
13 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 4 | 140 | 140 | 35.00 |
14 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
15 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
16 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
17 | Riedl Patrik | Humpolec | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
18 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
19 | Bagar Šimon | 3 | 106 | 106 | 35.33 | ||
20 | Riedl Filip | Humpolec | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
20 | Čermáková Ema | Stěžov | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
22 | Nass Adam | Pňovice | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
23 | Chromčák Jiří | Mimoň | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
24 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
25 | Trnka Tomáš | 2 | 93 | 93 | 46.50 | ||
26 | Miškolci Tomáš ml. | Lanškroun | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
27 | Bejr Matouš | Mnichovo Hradiště | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
27 | Jelínková Aneta | Nasavrky | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
27 | Kolář Vít | Kozlov | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
30 | Novák Vít | Lično | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
31 | Olbrich Jakub | Bechov | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
32 | Kubešová Denisa | Bolina | 8 | 86 | 92 | 11.50 | |
32 | Langr Štěpán | Mnichovo Hradiště | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
32 | Machačová Tereza | Klášter nad Dědinou | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
35 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
36 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
37 | Henychová Nela | Klášter nad Dědinou | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
37 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
39 | Olbrich Petr st. | Bechov | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
39 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
41 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
41 | Rubák Vojtěch | Hradec Králové | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
43 | Matulka Matyáš | Jihlava | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
43 | Růžičková Nela | Morašice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
45 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
45 | Halamka Luboš | Dobříš | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
45 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
45 | Čermák Martin ml. | Stěžov | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
49 | Zmarzlák Filip | 2 | 77 | 77 | 38.50 | ||
50 | Kropáček Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
50 | Soural Aleš | 2 | 76 | 76 | 38.00 | ||
52 | Juráň Jaroslav | Hustopeče nad Bečvou | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
52 | Rozkošný Jan | Přelouč | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
54 | Kočíř Matěj | Čankovice | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
55 | Daňhelová Veronika | Bělá pod Bezdězem | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
55 | Rybářová Leontýna | Český Dub | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
57 | Špůr Jan | Jaroměř | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
58 | Bečka Jan | Pardubice | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
58 | Grégr Jiří ml. | Šubrtov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
58 | Karas Lukáš | Jaroměř | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
58 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 5 | 66 | 66 | 13.20 |
62 | Boháč Adam | 3 | 65 | 65 | 21.67 | ||
62 | Charwot Stanislav | Čáslav | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
62 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
65 | Provazník Matěj | Stolany | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
66 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
66 | Šrámek Josef | Holice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
68 | Kovář Jan | Praha | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
68 | Šimková Marie | 2 | 62 | 62 | 31.00 | ||
70 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
70 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
70 | Vorel Aleš | Rakovník | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
73 | Bernatík Tomáš | Bohumín | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
73 | Frydrych Jakub | 3 | 60 | 60 | 20.00 | ||
73 | Hejda Filip | Rakovník | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
73 | Orolín Lukáš | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
77 | Kalousová Nela | Častolovice | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
78 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
78 | Hess Tomáš | Zálší | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
78 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
81 | Figura Daniel | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
82 | Chmelař Jakub | Častolovice | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
82 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
82 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
82 | Miškolci Tadeáš | Lanškroun | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
82 | Novák Lukáš | Praha | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
82 | Tůmová Barbora | Libčice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
82 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
82 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
90 | Beran Jan | 3 | 55 | 55 | 18.33 | ||
90 | Jalůvka Adam | 2 | 55 | 55 | 27.50 | ||
90 | Makeš Lukáš | Lukavice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
90 | Makešová Veronika | Lukavice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
94 | Pop Pavel | Hradec Králové | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
95 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
96 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
96 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
96 | Číp Adam | Nový Jičín | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
96 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
100 | Chvátal Jakub | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
100 | Motejzík Petr | Březnice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
100 | Ulrychová Adéla | Mnichovo Hradiště | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
100 | Šteidler Marek | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
104 | Kot Hynek | Zdislavice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
104 | Michálek Štěpán | 3 | 50 | 50 | 16.67 | ||
104 | Rybářová Natálie | Český Dub | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
104 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
108 | Kalous Jakub | Častolovice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
108 | Lingler Jonáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
108 | Pirkl Marek | Stárkov | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
108 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
108 | Rybář Jindřich ml. | Český Dub | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
108 | Svárovský David | Čejov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
114 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
114 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
114 | Erben Miroslav | Lohenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
114 | Glocarová Thea | Žichlínek | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
114 | Pižl Marek | Přelouč | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
114 | Zumr Michal ml. | Čelákovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
120 | Brendlová Klára | Lanškroun | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
120 | Hnulík Svatopluk | Havlíčkův Brod | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
120 | Kepáková Veronika | Poruba | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
120 | Kocanda Jakub | Pustina | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
120 | Nachlingerová Aneta | Praha | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
120 | Pagačová Pavlína st. | Mladá Boleslav | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
120 | Pop Robin | Hradec Králové | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
120 | Trochta Tobiáš | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
120 | Čejka Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
120 | Šmejda Adam | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
130 | Chmelíček Roman | Měřín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
130 | Holý Josef ml. | Tábor | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
130 | Kulhánek Adam | Jablonné nad Orlicí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
130 | Mráz Tomáš | Soběslav | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
130 | Pěchouček Jiří | Lužná | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
130 | Smejkal Adam | Havlíčkův Brod | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
130 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
130 | Suchý Tomáš | Vamberk | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
130 | Šuchal Adam | Markovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
139 | Brechel Jan | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
139 | Homola Matěj | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
139 | Hýbner Dušan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
139 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
139 | Čejková Natálie | Čermná nad Orlicí | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
139 | Žofka Vojtěch | Těchonín | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
145 | Bursík Michal | Soběslav | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
145 | Chymiak Štěpán | Horní Roveň | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
145 | Koudela Jakub | Velké Meziříčí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
145 | Kukeně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
145 | Lukš Benjamin | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
145 | Macháně Martin | Krčín | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
145 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
145 | Poříčák Lukáš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
145 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
145 | Věrnáková Lucie | Břehy | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
155 | Brzoň Matěj | Kožlí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
155 | Cetkovská Anna | Česká Třebová | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
155 | Hasal Jakub | Chomutice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
155 | Jalůvková Zuzana | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
155 | Macura Ladislav | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
155 | Matoušková Andrea | Dolní Ředice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
155 | Požár Ondřej | Měřín | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
155 | Szczur Daniel | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
155 | Vlach Kryštof | Blovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
155 | Zahradníková Zuzana | Platenice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
155 | Zelenka Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
155 | Špacírová Sára | Jaroměř | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
167 | Bulíček Tomáš | Jemnice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
167 | Cetkovská Michaela | Česká Třebová | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
167 | Choutková Klára | Světlá nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
167 | Janďourek Jiří | Kbelnice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
167 | Kaniecký Jakub | Milenov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
167 | Kotyk Michal | Sadová | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
167 | Kynclová Eliška | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
167 | Ouhrabka Michal | Nová Paka | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
167 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
167 | Vávra Šimon | Lanškroun | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
167 | Štěrba Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
178 | Fišer Jan | Rakovník | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
178 | Greguš Jozef ml. | Jablonné nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
178 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
178 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
178 | Novotný Jiří ml. | Jemnice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
178 | Polanský Jan | Blatná | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
178 | Pácal Antonín ml. | Stránecká Zhoř | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
178 | Sochorová Hana | Petrohrad | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
178 | Vik Denis | Velké Meziříčí | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
178 | Wachtl Vojtěch | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
178 | Čermáková Eliška | Lhota u Potštejna | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
178 | Čermáková Věra | Karle | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
190 | Bartoň Jan | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
190 | Bartoš Tomáš | Břehy | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
190 | Chládová Anežka | Lipnička | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
190 | Formanová Adriana | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
190 | Glocar Denis | Žichlínek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
190 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
190 | Jakubec Jan | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
190 | Koudelka Adam | Česká Třebová | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
190 | Krummer Dominik | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
190 | Martynjuk Roman | Anenská Studánka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
190 | Nekvinda Tobiáš | Borohrádek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
190 | Novotný Milan ml. | Markovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
190 | Pojerová Kateřina ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
190 | Vitnerová Vanesa | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
190 | Řeháček Adam | Vrchovina | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
205 | Chytilová Anna | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
205 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
205 | Golán Lukáš | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
205 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
205 | Kašpar Leoš | Měřín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
205 | Levová Kateřina | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
205 | Malina Matěj | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
205 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
205 | Souček Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
205 | Tůmová Anna | Libčice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
205 | Vondra Lukáš | 3 | 39 | 39 | 13.00 | ||
205 | Vondra Vojtěch | Lanškroun | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
205 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
205 | Záleský Josef | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
205 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
220 | Cerula Ondřej | Týniště nad Orlicí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
220 | Fajkus Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
220 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Hamák Tobiáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
220 | Harding Daniel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Hlaváč Radim | Měřín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Hufová Dominika | Lanškroun | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Hájková Tereza | Moravany | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
220 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
220 | Papež František | Sezimovo Ústí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
220 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Rejna Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Stoszková Valerie | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
220 | Tesař Dominil | Česká Třebová | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Velek Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
220 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Zajíc David | Kamenice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Černovická Alice Lucie | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
238 | Bouček Jiří | Zdislavice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
238 | Chmelíčková Eva | Měřín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
238 | Holák Štěpán | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
238 | Horst František | Vrchovina | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
238 | Hošek Michal | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
238 | Lhotský Patrik | Časy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
238 | Matějčková Adéla | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
238 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
238 | Novotný Adam | Česká Třebová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
238 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
238 | Pražáková Johana | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
238 | Rajzíková Anna | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
238 | Samková Natálie | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
238 | Trutna Jan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
238 | Vondra Jan | Lanškroun | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
238 | Černovický Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
238 | Šimon Maxim | Synčany | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
255 | Balog Adam | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
255 | Dajč Radim | Lanškroun | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
255 | Doležalová Sabina | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
255 | Dušek David | Česká Třebová | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
255 | Fridrich Kamil | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
255 | Havlíček Jan | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
255 | Hladíková Simona | Blovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
255 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
255 | Pečová Anežka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
255 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
255 | Vašák Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
255 | Vladyková Eliška | Bohumín | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
255 | Vondráček Samuel | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
255 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
255 | Štipka František | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
270 | Cejnar Jaroslav | Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
270 | Chlumský Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
270 | Dohnal Zdeněk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
270 | Erba Vojtěch | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
270 | Hošpes Jakub | Česká Třebová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
270 | Hrušková Sarah | Holice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
270 | Kodada David ml. | Soběslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
270 | Krejčík David | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
270 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
270 | Levová Lucie | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
270 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
270 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
270 | Picek Michal | Lanškroun | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
270 | Suchý Jakub | Neratovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
270 | Thimová Tereza | Mnichovo Hradiště | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
270 | Tvrdá Nikola | Příseky | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
270 | Valenta Zdeněk ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
270 | Závěšický Erik | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
270 | Čech Ondřej ml. | Jaroměř | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
270 | Říha Josef | Spálené Poříčí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
270 | Śpůr Mukuláš | Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
270 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
292 | Bartoňová Kateřina | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
292 | Durna Roman | Těchonín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Faltová Nikola | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
292 | Frühaufová Miroslava | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
292 | Hotař Petr | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
292 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Kalousek Tomáš | Blovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Kucharczyk Benjamin | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
292 | Lokaj Jakub | Loket | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
292 | Matoušek Marek | Rašovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
292 | Myška Aleš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
292 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Petržílka Lukáš | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Richterová Tereza | Chrastava | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Sláma Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
292 | Viktorínová Pavla | Česká Třebová | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Zikmund Michal | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
292 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
311 | Bartoň Aleš | Katusice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Csontosová Vanesa | Týniště nad Orlicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Frank Jakub | Nekoř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Gamper Filip | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
311 | Hanko Jáchym | Rakovník | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
311 | Hruška Vojtěch | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Jurášová Ema | Blovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Kučerová Simona | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
311 | Měrka Adam | Štíty | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Novosibilský Jan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
311 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Pečová Tereza | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
311 | Popek Lukáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
311 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Sazima Radek | Borohrádek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Starosta Radek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
311 | Szwedová Anežka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
311 | Śmahel Miroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
311 | Šimáček David | Roudnice nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
311 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
333 | Balatý Josef | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
333 | Bouda Vojtěch | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
333 | Gažiová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Gronych Štěpán | Trhový Štěpánov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Halas Erik | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
333 | Hartman Leoš | Týniště nad Orlicí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
333 | Hemerka David | Josefodol | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Hurt Josef | Česká Třebová | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Klášterka Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
333 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
333 | Krejčí Petr ml. | Horní Stakory | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Marek Jan | Horní Třešňovec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Novák Matěj | Planá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Puš Tadeáš | Vrchovina | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Rezek Jan ml. | Mikulov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
333 | Sikora Jindřich | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
333 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
333 | Vojtěch Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
333 | Černek Daniel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
354 | Aichler Ludvík | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
354 | Balý Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
354 | Baroš Tobiáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
354 | Bartoš Michal ml. | Chřibská | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Hartman Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Hubený Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Jakubík Adam | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Jirkovský Jan | Rakovník | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
354 | Kepáková Natálie | Bohumín | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
354 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Košťák Alexandr | Jablonec nad Jizerou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Kulhánek Marek | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Malý Štěpán | Častolovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Malčík Jiří | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
354 | Mencl Martin | Blovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Nerad Vojtěch | Soutice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Paleček Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
354 | Procházka Matěj | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
354 | Ptáček Jan ml. | Žákavá | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
354 | Přibík Antonín | Horní Rokytná | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
354 | Staněk Richard | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
354 | Tejnecký Matěj | Slatiňany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
354 | Urbický Michal | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Valenta David | Holice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
354 | Valenta Marek | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Vavřín Nikolas | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
354 | Čučka Michal ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
354 | Čálek Šimon | Police nad Metují | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
354 | Štalmachová Beáta | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
384 | Agwa Paul | Česká Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
384 | Bukač Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
384 | Březina Matěj | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
384 | Chytka Adam | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
384 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
384 | Elichová Michaela | Slatiňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
384 | Fikr Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
384 | Franěk Dominik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
384 | Jelínek Matyáš | Davle | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
384 | Job Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
384 | Johanidesová Lenka | Čermná nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
384 | Klementovič Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
384 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
384 | Kopecký Petr | Voleč | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
384 | Novotná Amálie | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
384 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
384 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
384 | Stehlík Vít | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
384 | Toman Lukáš | Častolovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
384 | Tošner Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
384 | Tůma Matěj | Hořany | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
384 | Vondráček Jan | Litětice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
384 | Zelinka David | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
407 | Brož Ondřej | Poruba | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Bůžek Martin | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Feix Lukáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Ferenc Adam | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Holec Adam | Častolovice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
407 | Hrdina Petr | Dolní Bukovsko | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
407 | Jirásek Tadeáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Kovář Matěj | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Mandaus Pavel | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Marešová Barbora | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Merganc Jan ml. | Doudleby nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Pacalová Zuzana | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Pokorný Martin | Rakovník | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
407 | Polívková Klára | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Prokop Bohumil | Planá nad Lužnicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Ptáčková Anežka | Žákavá | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Richter Jiří | Chrastava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Skladowski Martin | Dobruška | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Sloup Lukáš | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
407 | Stieber Matouš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Strnad Jakub ml. | Praha | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
407 | Studničný Jan | Mnichovo Hradiště | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
407 | Suchá Lucie | Chomutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Vesecká Šárka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Čermák Filip | Lhota u Potštejna | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
407 | Černý Dominik | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
407 | Šmejkal David | Vehlovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
439 | Barančík Jan | Klášter | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Chvojková Lucie | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Demeter Marek | Kostelec nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Doubrava Jan | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Elich Lukáš | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Erbenová Monika | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Faltus Jan | Těchonín | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
439 | Fibiger Dušan | Sobčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Frank Matěj | Nekoř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Havlát Vojtěch | Opatov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Jesková Renata | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Kalousková Adéla | Blovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Kodymová Barbora | Vrchovina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Lacina Filip | Kunčí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Majevský Matěj | Český Těšín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Makovský Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Nosek Šimon | Rohoznice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
439 | Pavlíčková Eliška | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Prokeš Patrik | Velký Beranov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
439 | Spáčilová Rozálie | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Starostová Natálie | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Syrový Vítězslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Trávníček Tomáš | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Urbanská Kamila | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Václavík David | Vehlovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Šutkovská Sára | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
470 | Braunstein Dominik | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Cibulka Jan | Chlum | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Doležal Václav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Dostálková Ema | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Dvořák Filip | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Francák Vít | Klášter | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
470 | Gulyas Karel | Česká Třebová | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Kovář Daniel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Lebedinská Nicol | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Macháně Vojtěch | Krčín | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
470 | Mařík Lukáš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Mošnička Šimon | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Müller Jan | Loukov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Němec Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Pinko Tomáš | Poruba | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Pácalová Nela | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Radilová Eliška | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 5 | 27 | 27 | 5.40 | |
470 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Stulík Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Tomeňuková Elena | Trnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Vaněk Václav | Lučice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
470 | Vykoukal Vladimír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Václavíková Emma | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Weikert Matěj | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
470 | Zielinová Zuzana | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Zinek Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
470 | Řezníček Jakub | Byšice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Šrytr Jan | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Šťastný Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
502 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Chaloupka Josef | Janov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Chmelíček Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
502 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Erbenová Nikola | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
502 | Franče Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
502 | Fric Adam | Rakovník | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
502 | Hanko Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
502 | Hanáček Jonáš | Brno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Honka Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Matt Fagan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
502 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Míchal Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
502 | Novák Ondřej | Kněžmost | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Nyč Petr | Borohrádek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Němečková Julie | Vrchovina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Podhracký Antonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
502 | Potůček David | Dobruška | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Pustějovský Maxim | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
502 | Rubínová Johana | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
502 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Stašová Erika | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Straka David | Český Těšín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Strádal David | Starý Plzenec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Studničný Daniel | Buda | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
502 | Večeřová Martina | Měřín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
502 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
502 | Škvrna Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
531 | Balog Josef | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Bortlová Gabriela | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Boštíková Andrea | Krásná Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Brožek Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Bureš Matyáš | Herálec | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
531 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Frolík Adam | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Jurica Alan | Slatiňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Kasal Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Kohout Jan Samuel | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Kulhánek Michal | Štětí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Lebedinský Sebastian | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Lhoták Kryštof | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Magdolen Patrik ml. | Poruba | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Murín Michal | Daníkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Pustějovský Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Raszka Mikoláš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Ryšánek Adamh | Seč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Schüler Adam | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Sedláčková Natálie | Týniště nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Strnadová Adéla | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Turková Viktorie | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Urválek Petr | Mnichovo Hradiště | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
531 | Vicherek Thomas | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
531 | Viernáková Lucie | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Vránek Matyáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Zsemlye Marek | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
531 | Šedivý Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
531 | Šternástek Vilém | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
531 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
564 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Aichinger Dominik | Sedlec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Burda Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
564 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Erban Denis | Semily | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Falta David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
564 | Gronych Karel | Trhový Štěpánov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Hapiák Tomáš | Turnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Hašková Klára | Březnice | 4 | 24 | 24 | 6.00 | |
564 | Horáček Zdeněk ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
564 | Hošek Pavel | Římovice | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
564 | Hrdina Jakub | Dolní Bukovsko | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
564 | Jašková Aneta | Černá Hora | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
564 | Ježek Matěj | Jičín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Lukš Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
564 | Macura Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
564 | Malý Jakub | Smiřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Motyčka Karel | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
564 | Paikert Ladislav | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Polák Filip | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Ponka Jiří | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Pustějovský Daniel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
564 | Rösslerová Nela | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
564 | Sedláček Vojtěch | Chomutice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Sluka Pavel | Bohumín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Togner Kristián | Veselí nad Lužnicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Trojan David | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Turek Richard | Štětí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Urbánek Jan | Česká Třebová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Zeman Adam | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
564 | Šimek Ondřej | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
564 | Žubretovský Ondřej | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
599 | Andrasová Denisa | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Brožek Jakub ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Hajný Tobiáš | Roudnice nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Horáček Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Hudec Matěj | Slatiňany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Hurtig František | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Hušek David | Koberovy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Hylská Viktorie | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Jeníček Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Juříček Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Kopecký Jakub | Máslojedy | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
599 | Kupka Vojtěch | Čestice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Loskota Jakub | Kloužovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Loužil Vít | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Martykánová Pavlína | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
599 | Michálek Jan | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
599 | Moulíková Štěpánka | Sedlčany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Navrkal Lukáš | Plešice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
599 | Neradová Kristýna | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Novák Tomáš | Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Obyt Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Ondráková Eliška | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Pešková Nikola | Tábor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Pirkl Filip | Police nad Metují | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Plas Adam | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Prokop Matěj | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Rašovský Jan | Neslovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Redlich Martin | Blovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Tesař Tomáš ml. | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
599 | Trochta Eliáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Turek Tomáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Vejtruba Ondřej ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Vítek Ondřej | Nemošice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
599 | Zapadlo Dominik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Zobilová Aneta | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Šourek Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
599 | Šulcová Markéta | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
636 | Bednář Jakub | Třebíč | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
636 | Bečičková Anna | Lhota u Potštejna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Boháčová Nikola | Netín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
636 | Buriánová Michaela | Čížkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Dostál Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Filipovský Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
636 | Freitagová Tereza | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Frydrych Dan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Gregora Lukáš | Lanškroun | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Hanzlík Jakub | Výžerky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Horák Denis | Sendražice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Horáček Alex | Mírová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Hromadová Klára | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Kaplan Martin | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Kašpar Petr ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Kejda Vojtěch | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Kytnar Filip | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Mičková Karolína | Veselí nad Lužnicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Novotný Tobiáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Pospíšil Matěj | Česká Třebová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Repšová Kateřina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Sládeček Ondřej | Poruba | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Tomeňuk David | Trnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Zíka Jan | Stříbro | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Íbl Radek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
636 | Červený Jaroslav nejml. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
636 | Řežábková Alena | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
636 | Šimůnek Stanislav | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
669 | Antoš Marek ml. | Hranice na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Bartošková Ema | 3 | 21 | 21 | 7.00 | ||
669 | Blažko Martin | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Brandejs Vojtěch | Voděrady | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Cejnar Václav | Hradec Králové | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
669 | Dvořáková Zuzana | Veselí nad Lužnicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Fiala Ondřej | Příbram | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Havel Ondřej | Pavlovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
669 | Homola Petr | Toušeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Janoušek Martin | Hlinsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
669 | Juráš Petr | Blovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Jílek Richard | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
669 | Kessl Matěj | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
669 | Klekar Teodor | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Klíma Lukáš | Měřín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Kotoun Tomáš | Soběslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Kouřil Filip | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
669 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Martinů Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Micenská Patricie | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
669 | Munzar Karel | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Pomezný Adam | Tůně | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
669 | Popelář Patrik | Lanškroun | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Rejholec Antonín | Sedlčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Ráž Josef | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Růžička Patrik | Pohoří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Sládeček Dominik | Česká Třebová | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Stříbrný Eliáš | Doubravice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Syrový Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
669 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
669 | Václavek Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
669 | Zíka Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
669 | Čechal Jan | Slatiňany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
669 | Šejna Václav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
669 | Ševčík Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
669 | Šmída Filip | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
669 | Šrámek Václav | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
709 | Bendák Tadeáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Burian Matěj | Čížkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Chmelíček Vladimír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Dolečková Gábina | Jakubovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Havelka Martin | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Jakoubek Adam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Jedlička Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Kliková Sofie | Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Kratochvíl František | 3 | 20 | 20 | 6.67 | ||
709 | Kubík Jakub | Olešnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Lhoták Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Marek Vojtěch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Matěj Kryštof | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Pacholíková Nikola | Dolní Město | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Pirklová Lenka | Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Potůček Alex | Sedlčany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Ražnok Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Rybková Monika | Česká Třebová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Smrco Adam | Nové Město nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Staňková Natálie | Oldříš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Szwed Adam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Tichý Matěj | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Třaskalík Tadeáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Vejvančický Matěj | Nepomuk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Vinš Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Vrba David | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Záruba Rudolf | Divišov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Říha Jindřich | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
709 | Štantejská Adéla | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
709 | Žampach Radek | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
742 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Bieliková Viktorie | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Broskevičová Nikol | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Budžinský Petr | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Dedera Tomáš | Divišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Grobek Ištok | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Hlavatý Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Hrkal Jan | Zalužany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Hurníková Martina | Příseka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Jambor Adam | Třebovětice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Janků Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Karták Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Král Michal | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Kára Matěj | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Mareš Jakub | Plačkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Max Homoka | Havířov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Mráz Vojtěch | Blovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Pelikán Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Pokorný Oldřich | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Prokeš Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Pružina Lukáš | Uhříněves | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Píša Ondřej | Sedlčany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Repš Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Simice Jan | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Sýkora Vojtěch | Jablonec nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Tejkl Jáchym | Lanškroun | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Trč Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Vacek Petr | Kameničky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Šimek Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
742 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Škoda Ondřej | Velké Poříčí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Štefanica Josef | Tehov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
742 | Štefek Štěpán | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Šádková Zuzana | Košťálov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Šťastná Karolína | Staré Smrkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
742 | Šťovíček Erik | Bakov nad Jizerou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
780 | Bajer Milan | Příbram | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Bartoš Pavel | Stan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Bešťáková Adéla | Pavlovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
780 | Bláha Tomáš | Ždírec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Bártová Pavlína | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Fléglová Tereza | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Gulyas Radim | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Jurasová Natálie | Bohumín | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
780 | Karban Tobiáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Kolomazník David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Kratochvílová Marie | Sedlčany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Kubátová Jana | Nový Bydžov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Kubíková Karolína | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Kubín Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Lopata David | Vidochov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
780 | Lána Matěj | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Míchalová Anna | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Nekudová Monika | Oslavany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Přibík Viktor | Horní Rokytná | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
780 | Rathouský Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Romiš Matěj | Benešov u Semil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Rosenzweig Daniel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Rzepka Filip | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Svoboda Jan | Zábřeh | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Vančura Michal | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Vejřík Vítězslav | Nové Sedlo | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Verner Jakub | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Vlasáková Jana ml. | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
780 | Voráčková Petra | Čermná nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Vítek Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Zamolivilniy Oleksi | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Čožík Marek | Horní Maršov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
780 | Řežábková Soňa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
780 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
780 | Ševčíková Aneta | Rudoltice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Šmíd Jakub | Příseka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
780 | Štěpnička Jan | Divišov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
819 | Bartoš Filip | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Brandejs Viktor | Voděrady | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Bártová Sára | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Dvořák Aleš ml. | Velké Meziříčí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Fialová Vanda | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Havlíčková Dominika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Honiewiczová Tereza | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Hrdlička Vojtěch | Mariánské Lázně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Janoš Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Kafka Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Klusáček Tomáš | Horní Kostelec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Krčil Martin ml. | Červená Řečice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Martínek Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Marčišovský Adam | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Neubrand Marek | Nové Město na Moravě | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Novobilský Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Ondráková Denisa | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Petrášková Natálie | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Pokorná Monika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Pražák Ondřej | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Resler Filip | Lanškroun | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Sedláček David | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Sládek Václav | Tutleky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Smejkal Jakub | Pardubice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
819 | Strašek Filip | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
819 | Strádalová Lucie | Šťáhlavy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Stránský Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Svoboda Aleš | Luže | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Tonar Petr | Čistá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Těhník Ondřej | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Vondra Lukáš ml. | Buková | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Václavek Zdeněk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Černá Kristýna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Šestáková Vendula | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Šrytr Jakub | Vojice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
819 | Švandová Magdaléna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
819 | Źán Sebastien | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
861 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Boštík Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Bunček Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Duraj Filip | Nepomuk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Francová Kateřina | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Frank Jordán | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Gajdušek Daniel | 3 | 16 | 16 | 5.33 | ||
861 | Gall Petr | Homyle | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Gondek Tomáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Gér Tadeáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Hajný Patrik | Poruba | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Hampl Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Havelová Eliška | Blovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Hercík Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Horáček Radim | Vlastějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Hořt Radim | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Kmoníček Adam | Pardubice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
861 | Kotovic Jiří ml. | Zubří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Kubec Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Lukš Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Mahmudová Dálie | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Maisel Aleš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Marek Vít | Horní Třešňovec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Morávek Miroslav ml. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Měchura Ladislav | Vlašim | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
861 | Nýč Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Procházka Jaroslav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Pytloun František | Mnichovo Hradiště | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Pácalová Sára | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
861 | Vacková Tereza | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
861 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Wenzel Roman | Loučky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Čermáková Patricie | Borohrádek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Černá Karolína | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
861 | Ševčík Vojtěch | Divišov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
861 | Štrougal Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
899 | Adamský Tomáš | Dlouhá Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Bečička Ondřej | Lhota u Potštejna | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Boháč Adam ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Bureš Štěpán | Podůlšany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Bárta Pavel ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Chlaň Tomáš | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Coufalík Ondřej | Divišov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Cvejn Lukáš | Borohrádek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Dušek Filip | Březnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Dvorský Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Filipi Michal | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Fortelka Dominik | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Frank Dayton | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Gabko Matěj | Zruč nad Sázavou | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
899 | Graban Radovan | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Holoubek Jakub | Hoděčín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Hudcová Eliška | Vrchovina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Hýbl Lukáš | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Jonásek Oliver | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Kalenda Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Kopčová Hana | Nové Sedlo | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Kupka Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Lipowski Miroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Lukš Maxim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Maatoušek Jiří | Rašovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Macho Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Macálková Adéla | Lukovany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Masnica Daniel | Mariánské Hory | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Mašek Filip | Nepomuk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Müller Tomáš | Telecí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Novotný Jan | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Paulus Jan | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Pieš Damián | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Pírek Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Schneider Adam | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Schwarzová Ivana | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 5 | 15 | 15 | 3.00 |
899 | Sekanina Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Sláma Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Spálavský Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Srnec Artur | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
899 | Staněk Jan | Čankovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Stříbrný Tomáš | Ždírec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Tománková Petra | Kostelec nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Vrátilová Daniela | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Vyčítal David ml. | Těchlovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Víšek Daniel | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Čekal Matěj | Černovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
899 | Štěrba David | Újezd | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
950 | Aichingerová Natálie | Sedlec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
950 | Dragoun Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Drábek Jaroslav ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Dvořák Matěj | Sedlčany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Dvořáková Sára | Hlinsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Fidler Matyáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Ginzl Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Havránek David | Stříbro | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Hladík Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Hondl Kryštof | Studené | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Hrdličková Anna | Mariánské Lázně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Jandejsková Markéta | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Komárek Filip | Meziříčko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Krňoul Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Malenovský David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Malenovský Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Přibík Čeněk | Horní Rokytná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Přikrylová Karolína | Brno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Rychlá Simona | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Slouka David | Žichlínek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Socha Daniel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Sova Jakub | Bohumín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Szöllösiová Natálie | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Taranda Maxmilián | Ledenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Vandio Patrik | Poruba | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Vrátník Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Zastoupil Matyáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
950 | Zdražil Petr | Vortová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
950 | Šneberger Krištof | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
985 | Bartoš Adam | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Bojoga Jakub | Kladruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Bulánek Radovan | Čermná nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Chourová Tereza | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Cveklová Kateřina | Kadaň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Geyer Tadeáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Hrdlička Martin | Živanice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Hubertová Adriana | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Hynčíková Nina | Nýrsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Karafiát Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Klištěnec Jakub | Hluboké | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Kopal Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Kudrna Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Malec Petr | Lavičky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Matějka Miroslav | Čistá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Novotný Karel ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Pacholík Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Pazderková Klára | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Podhora David | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Polanský Václav ml. | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Píša Marek | Sedlčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Rybář Jindřich | Český Dub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Skotnica Richard | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Sova Tobiáš | Bohumín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Staněk Roman ml. | Karlovy Vary | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Valík Matouš | Polanka nad Odrou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Veselý Pavel | Šťáhlavy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Viglavský Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
985 | Vyčítal Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
985 | Zuberová Kamila | Loket | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Černý David | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
985 | Švarc Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1020 | Aichler Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Balý Josef | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Bednář Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Bludská Kristýna | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Bárta Adam | Třesovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Caltová Zuzana | Sedlčany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Capůrka Aleš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Czibri Richard | Slaný | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Divíšek Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Hažmuka Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Hlaváček Jakub | Loučky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Hrčková Barbora | Močovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Interholz Leoš | Šťáhlavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Kabuďa Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Kloudová Nela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Král Václav ml. | Zlosyň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Kubišta Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Kutílková Adriana | Horní Heřmanice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Lang Martin | Lipnice nad Sázavou | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1020 | Laňarová Nikola | Hrachovec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Loufek Lukáš | Čermná nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Lukeš Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Mahmudová Innas | Hlinsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Michálek Filip | Ždírec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Nejdl David | Kdyně | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Nosek Richard | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Novák Tomáš ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Perďoch Tobiáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Prokeš Pavel ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Purkert Jan | Mnichovo Hradiště | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1020 | Rýgr Matěj | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Slavík Jakub | Klášterec nad Ohří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Staněk Martin | Planá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Tlustá Hana | Loket | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Tobiáš Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Vágenknecht Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Černá Kateřina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1020 | Čtvrtečka Adam | Dobruška | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Šafarčík Roland | Mariánské Hory | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1020 | Štěpánek Petr ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1066 | Barták Jaroslav | Loket | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Baráčník Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Bařák Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Fajmon Matěj | Herálec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Hanko Matouš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Houdek Josef | Kralupy nad Vltavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Hájek David | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Jandejsek Jan | Studené | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Jansa Ondřej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Jašek Jakub | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
1066 | Jesková Tereza | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Jirout Zbyněk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Jirásek Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Jíra Zdeněk | Lubno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Kasl Šimon | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Kloubek Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Kovařík Filip | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Kočí Tomáš | Jedousov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Krejčí Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Krosnář Michal | Divišov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Lohniská Nelly | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Lohr Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Makal Stanislav | Nymburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Martínek Max | Chocenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Munzar Tomáš | Doubravník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Neugebauer Matouš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Néméthová Tereza | Vamberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Plachý Dominik | Praskačka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Pour Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Sekerka Antonín | Nová Ves | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Stark Šimon | Loket | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Tajnert Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Tulach Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1066 | Vejvančická Alena | Nepomuk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Vencálek Miloslav ml. | Slavkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Waszek Ondřej | Havířov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1066 | Šimek Matěj ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1105 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1105 | Bajgl Matyáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Bartošek Jakub | Loket | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Bečka David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Budský Viktor | Čelákovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Chvala Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Drábek Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Gajda Viktor | Poruba | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Honzálek Jiří | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
1105 | Hromada Dominik | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Hurníková Michaela | Příseka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Jabulka Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Jirásek Milan | Lanškroun | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Kalistová Sára | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Katolický Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Kielar Adam | Bakov nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Kopčo Rostislav | Chodov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Kovařík Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Krňoul Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Macálka Sebastian | Lukovany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Malá Veronika | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Morávková Anna | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Nosek Daniel | Miletín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Novák Václav ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Rathouský Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Richter Pavel ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Sajkršmídová Martina | Staré Smrkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Schleiss Stanislav st. | Kdyně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Smutková Monika | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Strnad Jiří | Hoříněves | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1105 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Suchánek Jakub | Šťáhlavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Sysel Tomáš | Olší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Tirpach Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Třaskoš Štěpán | Poruba | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Urbanová Denisa | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Vamberský Matěj | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Vondráčková Kateřina | Litětice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Vrbatová Aneta | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Václavík Aleš | Pelhřimov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Válová Denisa | Kamenice nad Lipou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Čermáková Eliška | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1105 | Štěnička Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1105 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1155 | Bažant Jan | Přelouč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Dlouhá Adéla | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Doležal Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Fikar Petr ml. | Horní Bříza | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Filipi Marek ml. | Pokřikov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Geletič Martin | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Gleich Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Hanžlová Andrea | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Helcl Jaroslav | Rakovník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Hlavatý Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Holejšovský Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Horská Vanesa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Izák Tomáš | Chrudim | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1155 | Jenčovský Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Klíma Ondřej ml. | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
1155 | Konopásek Ondřej | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Kostecký Kryštof | Poruba | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Koutný Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Kudrnáč Jakub | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Kulhánek Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Maršíková Linda | Záluží | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Munllingerová Lenka | Nové Sedlo | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Mydlář Vojtěch | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Nocar Dominik | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Patloka Adam | Dolní Loučky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Pohl Václav | Loket | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Rein Michael | Mariánské Hory | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Satorie Jan | Jimramov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1155 | Satorie Josef | Jimramov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1155 | Saček Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Setničková Nela | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Socha Leon | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Teplý Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Tupý Radim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Tuček Antonín | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Vejražka Kristián | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Vigh Samuel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1155 | Čaněk Antonín | Třebíč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Špicar Matěj | Brdo | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1155 | Štefko Radim | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1200 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Brynza Vojtěch | Loket | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Brýl Šimon | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Chleiss Jakub | Kdyně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Císař Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Doskočil Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Dufek Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Dvořák Dominik | Brandýs nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Eret Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Fajmon Ondřej | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Hajný Šimon | Poruba | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Halva Daniel | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Hanhur Max | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Hofrik Ondřej | Zábřeh | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Juha Adam | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Klemt Václav | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Kopal Jan | Nová Paka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Kosejková Martina | Mladá Vožice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Kovář Jan ml. | Soběslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Kratochvíl Filip | Soběslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Kubal David | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Kučerová Kateřina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Loukota Jakub | Šťáhlavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Mach Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Macháně Michal | Krčín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Maxim Šimon | Synčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Mayer Martin | Věchnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Netoušek martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Nosek Ondřej | Čistěves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Nosál Jakub | Loket | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Novotný Michal ml. | Dolní Bousov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Novák Matyáš | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Petrásková Natálie | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Ročková Eliška | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Slezák Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Sláma Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Stehlík Jaroslav ml. | Fryšava pod Žákovou horou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Strnad Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Svitek Filip | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Tilman Daniel | Ostrov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Tovaryš Michael | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Tvrdý Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Vašík Jakub | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Vrabec Matouš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Vrátník Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Vyčítal Štěpán | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Čermáková Markéta | Petrovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Černeková Nikola | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Červinka Josef | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Šimánová Štěpánka | Starý Plzenec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1200 | Šindelář Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Šipan Miroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1200 | Školoud Vladimír | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1263 | Bauerová Štěpánka | Nové Sedlo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Dokulilová Denisa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Ducháčková Nela | Trhová Kamenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Gotthardt Jonáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Hozová Lada | Nové Sedlo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Hurník Čeněk | Mariánské Hory | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Jalůvka Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Jandečková Kristína | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Klímová Monika | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Kolář Matyáš | Týnec nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Král Josef | Nepomuk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Kurcová Natálie | Divišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Křivohlávek David | Lanškroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Křídlová Kateřina | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Mareš Samuel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Mastík Dominik | Ondřejov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Mis Vojtěch | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Novák Karel | Mnichovo Hradiště | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1263 | Nygrýn Adam | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Němečková Julie | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Onderková Natálie | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Ošmera Vít | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Popov Jonáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Pospíšil Jaroslav | Srní | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Pírek Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Pňáček Martin | Častolovice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1263 | Roskovská Eliška | Sojovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Rychlá Eliška | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Salaba Adam | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Smolík Radek | Český Šternberk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Srnec Kryštof | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Strejčková Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Strnad Jakub | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Voborník Radim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Vokálková Barbora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Vrabec Matěj | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Vávra Lukáš ml. | Vidochov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Wencel Václav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1263 | Zedníková Natálie | Ostroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1263 | Řezníček Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1306 | Aldorf Vojtěch | Červená Řečice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Bašová Tereza | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Burian Jan | Bělá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Báňová Zuzana | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Drápela Filip | Svařenov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Dvořáček Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Frühauf Jan | Hořovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Hlaváč Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Hofmanová Nikola | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Horký Jakub | Ronov nad Doubravou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Houdek Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Hurtig Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Jakl Ondřej | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Katolický Šimon | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Klímek Matyáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Klímová Aneta | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Kosejková Lenka | Mladá Vožice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Kovaříková Tereza | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Krejčí Milan ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Maršík Jan | Záluží | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Materna Vojtěch | Nové Sedlo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Mendl Patrik | Lučice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Nováková Zuzana | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Pařízková Silvie | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Perďoch Michal | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Pitráková Natálie | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Pluhařová Šárka | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Smolík Jan | Loket | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Suchý Dominik | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Ton Viktor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Urban Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Waszek Vojtěch | Havířov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Windischová Pavlína | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Witschel Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Zahálka Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Zemánková Johanka | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Zumrová Amálie | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Čonka David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Šedý Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Šilpoch Filip | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1306 | Šimánová Lucie | Starý Plzenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1306 | Škarda Václav ml. | Blížejov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1353 | Beneš Adam | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Bezkočková Michaela | Choustníkovo Hradiště | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Bičík Vojtěch | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Bím Adam | Divišov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Dreslerová Nikola | Zábřeh | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Dvorský Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Fabiánek Ladislav | Ostrov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Holzbacher Štěpán | Hronov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Hrabáková Aneta | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Jančálek Rostislav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Joukl Jiří | Chotěboř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Koukl František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Kousal Filip | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Kučera Jan ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Křivý Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Landfeld Vojtěch | Nová Paka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Maxa Jan | Valdice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Mišech Tadeáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Oršulík Jáchym | Porub | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Pešek Adam | Vlašim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Reigl Filip | Loket | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Růžek Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Souček Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Stránský Adam | Ústí nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Suchý Matěj | Zdemyslice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Vala Čeněk | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Vaněk Vojtěch | Mariánské Hory | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Vašíková Kateřina | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Voňková Adéla | Stará Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Vurma Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Vávra David | Vidochov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Čtveráková Tereza | Dolní Černůtky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1353 | Řezníčková Denisa | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Šulc Vilém | Mnichovo Hradiště | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1353 | Šálený Radek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1353 | Šára Lukáš | Podhorní Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1389 | Chvátal Petr | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Cimburek František ml. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Dulkajová Petra | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Harapát Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Herciková Marie Anna | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Honěk Richard | Mariánské Hory | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Hrabák Matyáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Jetel Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Jindříšek Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Koukl Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Kořínek Daniel | Zábřeh | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Kruml Roman | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Kuneš Michal | Neratovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Mentus Marek | Nová Paka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Pilař Daniel | Homyle | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Rudolf Vít | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Ryba Vojtěch | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Rázek Vít | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Svitková Barbora | Příbram | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Sýkora Václav | Nepomuk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Vilček Matěj | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1389 | Vondra Aleš | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Výprachtický Petr | Lanškroun | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Zaňka Matěj | Příbram | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Čaněk Tomáš | Třebíč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1389 | Šebera Vojtěch | Zábřeh | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1415 | Bartoška Šimon | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
1415 | Beneš Jaroslav | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1415 | Binová Marie | Havířov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1415 | Buzinka Eliáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Fiala Jaroslav ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Fiala Jiří ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Hak Miroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Hetflaišová Nikol | Semily | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1415 | Hofman Roman | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1415 | Jarešová Eliška | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Krejsa Jan ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Král Josef ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Kudrnová Eliška | Turnov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1415 | Křepínský Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Melzer Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Noha Ondřej | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Oustecká | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Ouzká Valentýna | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Pajkert Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1415 | Petrásek Dominik | Praha | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1415 | Sosna Miroslav ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Strnad Václav | Rokycany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1415 | Vaněk Tomáš | Měřín | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1415 | Velebil Dominik | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Zeman Tadeáš | Žichlínek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1415 | Zikán Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1415 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1415 | Špaček Petr | Poruba | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1415 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1445 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Adámek Petr | Poruba | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Bolíková Františka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1445 | Brchel Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1445 | Bém Edvard | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1445 | Daňková Kristýna | Pavlovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Dotlačilová Natálie | Radošovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1445 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1445 | Hloch Matyáš | Kelč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Honzálek Lumír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1445 | Hýsek Jakub | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Jareš Štěpán | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1445 | Jindra Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1445 | Kladiva Jan | Pavlovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1445 | Konrád Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1445 | Košťál Jiří | Havířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Král Tomáš | Nepomuk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Matějíček Marek | Měřín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Mestl Lukáš | Netolice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Pakandl Dominik | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1445 | Plíva Vít | Plačice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1445 | Sloup Jaroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1445 | Staněk Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1445 | Sviták Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1445 | Syrovátka Tomáš | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Tobiáš Daniel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1445 | Vacek Filip | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1445 | Veselý Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1445 | Vlas Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1445 | Vorek Antonín | Lanškroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Václavek Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1445 | Vágenknechtová Pavla | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1445 | Zářecká Zoe | Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1445 | Šmejkal Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1445 | Šmídová Veronika | Příseka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1445 | Žiga Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1481 | Adamcová Nikola | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Adamec Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Andres Jáchym | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Antoš Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Bango Marek | Chlum | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Barošová Justýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Bartušková Andrea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Bartůšek Pavel ml. | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Bartůšková Tereza | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Bednář Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Bednářová Šárka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Bekera Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Beneš Denis | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Beneš Matěj | Louňavá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Beneš Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Beranová Simona | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Beránek Ota | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Bicek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Bicek Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Bobek Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Bodlák Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Bohumil Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Boháč Matěj | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Borovičková Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Brejla Petr | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Broulík Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Brzoň Luboš | Kožlí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Bublán Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Budín Jakub | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Bulánek Richard | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Bursa Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Bína Andrej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Bělka Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Březinová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Cetkovská Karolína | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Chaloupka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Chlistovsky Miroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Chlubna Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Chládková Natálie | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Chochrun Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Choutka Daniel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Chromec Sebastian | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Chrást Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Chuchel Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Cipra Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Coufal Daniel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Coufal David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Daněk Patrik | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Diard Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Doležalová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Domin Josef | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Dostál Dominik | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Drahorád Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Drahorád Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Drápela Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Dubčák Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Duda Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Dvořák Antonín | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Dvořák Jiří | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Dvořák Jáchym | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Dvořák Michal ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Dvořáčková Ester | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Děkanovská Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Fabiánek Martin | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Fabo Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Faimon Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Fait Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Fajárek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Fiala Jan | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Fibigerová Kateřina | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Fighrová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Fikar Lukáš | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Fikar Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Filouš Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Flachs Luboš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Flachs Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Flašar David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Flašarová Sabina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Forman Viktor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Formánek Tomáš | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Forst Aleš ml. | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Fridrichová Kristína | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Frydrich Teodor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Frühauf Pavel | Hořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Fukárek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Gajdušková Valentina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Galdušek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Gall Martin | Homyle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Goth Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Gratias Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Greifentál Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Groh Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Hak Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hanyš Marek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hanzelka Denis | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hanzlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Hauser Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hauser Václav | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hausler Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Havel Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Havel Pavel | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Havlová Marie | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Heinz Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Hejcman Dominik | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hendrych Max | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Holický Dan | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Holák Tibor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Homolka Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Homolová Roza | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hondl Jonáš | Studené | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Horešovský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Horkel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Horníček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Horvát David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Horvát Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Horváth Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Hořeňovský Pavel | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hořeňovský Petr | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hořt Filip | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hrabánek Martin | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hrančík Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hrkal Jindřich | Zalužany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hron David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Hrubý Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Hrušovská Žaneta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Hrušovský Nikolas | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hrčková Sára | Močovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hudeček Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hurníková Markéta | Příseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hájek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Hálek Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Hůlka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Iblová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Indrák Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Indráková Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Jakl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Jakl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Jakovlev Danil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Jamsa Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Janda Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Jandejsek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Jandourková Erika | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Janovský David | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Jančák Karel | Dřevčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Jareš Dominik | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Jareš Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Javoříková Vika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Jedlička Petr ml. | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Jelínková Kateřina | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Jeništa Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Jindrák Vojtěch | Mníšek pod Brdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Jindřichová Kateřina | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Jirava Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | John Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Julínek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Juříčková Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kadlec Daniel | Kunčina - Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kadlecová Petra | Kunčina - Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kadrmas Daniel | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kafka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kahánek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kalach Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kanta Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Karlík Kryštof | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kašpar Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Khek David | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Khek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Khol Sebastian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kinclová Eliška | Bukovka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Klein Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Klíma Jan | Česká Rybná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Klíma Vojtěch | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Knotek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Knotek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kocourek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kocourek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kolda Jakub | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kolářová Natálie | Týnec nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Konrád Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kopecká Aneta | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kopecká Karolína | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kopecký David | Těchonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Koplík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kotek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Koutný Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kovanda Vojtěch | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kovařík Tomáš | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kováčik Daniel | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kozák Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kočišová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kočišová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Krchňavý Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Krejsa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Krejsová Sofie | Divec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Krejčová Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Krejčí Jakub | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Krejčí Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Krupková Anděla | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Krůta Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kubková Edita | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kubátová Andrea | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kubín Hubert | Želejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kubínová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kudrnáč Daniel | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kuna Karel | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kupka Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kutílek Milan | Horní Heřmanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kučera Richard | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kučera Tomáš | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Kytnarová Viktorie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Kára Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Křikava Jaromír | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Křikava Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Křikavová Adéla | Světlá nad sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Lali Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Landa Matěj | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Landová Eliška | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Lang Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Langr Josef | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Lepší Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Lešták Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Lokaj Matyáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Loufková Marie | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Lukavská Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Machač Ondřej | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Machián Vojtěch | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Macháček Tadeáš | Solnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Macko Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Macíček Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Malý Vojtěch | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Marek Karel | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Marek Petr | Maleč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Marek Tomáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Marek Vít | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Marek Štěpán | Janov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Mareš Samuel | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Maroušek Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Martincová Šárka | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Martínek Dominik | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Matějka Jan ml. | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Matějovský Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Mecka Jan | Bolina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Mikuš Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Mikyska Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Mirovský Vojtěch | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Mladenov Dimiter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Mlynarčík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Mlýnek Martin | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Modl Jakub | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Moravcová Monika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Munzar Štěpán ml. | Mariánské Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Musil Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Musil Marek | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Másílko Bronislav | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Másílko Jaroslav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Münzer Josef ml. | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Měchurová Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Navrátil Martin | Popovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Nedoma Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Nedomansky Lukáš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Nedomanská Eliška | Čikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Nedomanský Jakub | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Nedomanský Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Nedvěd Karel | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Nejdlová Lucie | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Nejedlý Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Nekolný Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Nekulová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Nerad David | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Nevečeřal Dominik | Srní | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Nosek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Nosál Ondřej | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Novotný Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Novotný Filip | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Novotný Josef ml.. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Novák Filip ml. | Bošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Novák Libor | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Novák Matěj | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Nováková Bára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Nygrýn Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Němeček Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Olšovský Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Ouzký Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Ošmera Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Palán Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Panáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Patková Nikol | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pavel Jiří ml. | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pavlíček Adam | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pavlíček Jakub | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pařízek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Pecháček Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pecháčková Eliška | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pelikán Tomáš | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Perout Felix | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Petera Antonín | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Petřík Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Pešek Dominik | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pham Eva | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pilous Dominik | Zlatá Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pipek Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Piták Matěj | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Piták Vojtěch | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Plachý Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Plas Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Pohlová Kristýna | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Polák Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Polák Jakub | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Porubová Vendula | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Pospíšil David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Potůček Viktor | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pravcová Vanesa | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pražák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Pražáková Sabina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Prchlík Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Procházková Simona | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Prosek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Prázová Kamila | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pábl Daniel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pábl Matyas | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Písařík Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Pýcha Denis | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Přichystal Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Přívratská Klára | Jehnědí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Raab Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Raszková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Ratajová Jolana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Rašovský Juraj | Neslovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Rejna Filip | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Renčín Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Režný Dominik | Výprachtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Richterová Jolana | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Richtr Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Richtr Jáchym | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Rolenc Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Rosecký Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Roskovská Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Rubáček Stanislav | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Runštuk Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Ryba David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Růžička Adam | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Růžička Jakub | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Růžička Zdeněk ml. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Sabeček Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Sazima Lukáš | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Schneiderová Iveta | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Sedmihradský Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Sejkora Pavel | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Sieder Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Sith Adam | Veliny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Sithová Adéla | Veliny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Sklenková Josefína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Skoumal Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Skoumal Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Skupinová Natálie | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Skýpala Jiří | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Slekovič Marek | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Slezák Jan ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Sládková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Sláma Jan | Zářecká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Slámová Anna | Zářecká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Smejkal Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Smejkal Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Soukup Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Starý Jakub | Hlučín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Stehlík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Stejskal Filip | Pohránov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Steklá Ella | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Steklý Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Strašková Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Strejček Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Strejček Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Strnad Daniel | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Strnad Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Svoboda Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Svoboda Matyáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Svoboda Stanislav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Svobodová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Sýkora Jindřich | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Sýkorová Eliška | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Tepalenko Mykola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Tlustý Tomáš | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Toman Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Tomanová Nikola | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Tomek Ladislav | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Toráč Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Toráčová Rozálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Touš Michal Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Toušková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Trojan Matěj | Zastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Trtílek Lukáš | Příbram na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Tryzna Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Trávníčková Eliška | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Turek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Tóth Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Urban David | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Vajskébr David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Valkoun Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vamberská Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vamberský Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vaníček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vaňková Nikola | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Vašek Šimon | Studnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Vele Adam | Mírová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Venzara Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Venzarová Vanesa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Večeřová Jana | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Večeřová Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vidlák Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vik Daniel | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Vokál Alexandr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vokál Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vondra Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vorek Josef | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Vorková Jarmila | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Voříšek Filip | Vysoká u Holic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Vranka Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Václavík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vágnerová Aneta | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Vála Josef | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Vít Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Vízek Daniel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Vörös Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Věchet Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Werner Tobias | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Zahrádka Šimon | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Zapadlo Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Zatočilová Aneta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Zeke Daniel | Ivančice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Zeman Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Zemek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Zemek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Zemek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Zigo Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Zilvar Adam | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Zolar Štěpán | Spálené Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Záruba Miloš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Záruba Tomáš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Zíka Matyáš | Chlum | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Čanda Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Čechalová Barbora | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Čedík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Čepek Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Čermák Antonín | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Černý Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Červená Pavlína | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Červený František | Kasejovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Čmarada Marek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Čtvrtečka Dominik | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Čuda Michal | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Čížek Michal | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Řezníček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Řádek Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Říha Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Šedivý Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Šenk Tadeáš | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Šic Jakub | Dubějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Šicová Aneta | Dubějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Šimek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Šimána Jiří | Starý Plzenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Škardová Aneta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Škardová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Šlechta Robert | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Šmahelová Aneta | Vojtěchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Šmerák Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Šmitová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Šoustarová Karolína | Lísek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Špacír Alexander | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Špaček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Šprla Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Špániková Irena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Šrámek Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Štaubr Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Štichauer David | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Štork Jan | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Štorková Amálie | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Štos Patrik | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Štván Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Štěpán Erik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Šulaj Michal | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Šulc Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Šumšal René | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1481 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Švancarová Kateřina | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1481 | Žiga Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 |