Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 333 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galko Lubomír | Břilice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
2 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
3 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
4 | Jány Zdeněk | Trojany | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
5 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
6 | Galko Daniel | Břilice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
7 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
8 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
8 | Psohlavec Roman | Protivín | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
10 | Samek Jan | Dačice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
11 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
11 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
11 | Přílepek Miroslav | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
14 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
14 | Nováček Josef | Manešovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
14 | Vochozka Tomáš | Břilice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
17 | Klouček Jan st. | Branná | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
17 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
17 | Přikryl František st. | Dačice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
17 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
17 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
22 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
22 | Matoušek Miroslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
22 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
25 | Bernard Michal | Milín | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
25 | Nekula František st. | Dobroutov | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
27 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
27 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
27 | Fiala Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
27 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
31 | Brcháň Daniel | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
31 | Rokoský Jan | Pelhřimov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
31 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
34 | Kosík Tomáš | Moravské Budějovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
34 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
36 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
36 | Mašek František | Dačice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
36 | Nekula Libor | Dobroutov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
36 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
36 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
41 | Cihelka Marek | Příbram | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
41 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
41 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
41 | Poláček Petr st. | Příbram | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
45 | Marsa Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
46 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
46 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
46 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
49 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
49 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
49 | Tymkiv Vladimír | Jemnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
52 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
52 | Hoskovec František | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
52 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
52 | Pilch Lubomír | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
56 | Danyi Michal | Dačice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
56 | Růžička Vít | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
58 | Nagy Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
58 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
60 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
62 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
62 | Vondruška Zdeněk | Tábor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
64 | Kotlík Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
64 | Pešek Jan | České Budějovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
64 | Čipera David | Příbram | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
67 | Bartík Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
67 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
69 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
69 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
69 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
72 | Kovář Karel | Soběslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
72 | Motl František | Bečov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
72 | NND5 | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
72 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
76 | Jánský František | Dačice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
76 | Mikuška Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
76 | Novotný Pavel | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
76 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
76 | Šíma Josef | Soběslav | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
81 | Juříček Jakub | České Budějovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
81 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
81 | Studený Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
81 | Šíma Martin | Soběslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
85 | Jiřinec Václav | České Budějovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
85 | Přikryl Jaromír | Dačice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
85 | Sopúch Dušan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
85 | Starý Karel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
85 | Starý Radek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
85 | Šmíd Martin | Sedlčany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
91 | Krško Pavel | Milevsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
91 | Malovec Petr | Nové Hrady | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
91 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
94 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
94 | Krása Petr | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
94 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
94 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
98 | Falář Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
98 | Hron Stanislav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
98 | Motrinec Daniel | Sepekov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
98 | Nestával Josef | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
98 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
98 | Výleta Martin | Český Rudolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
104 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
104 | Blažek Michal | Soběslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
104 | Dědič Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
104 | Hryz Miloslav | Milevsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
104 | Hák Michal | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
104 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
110 | Kiessling Rudolf | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
110 | Krčil Stanislav ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
110 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
110 | Sebera Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
114 | Krčil Stanislav st. | Želiv | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
114 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
114 | Rosol Viktor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
114 | Vlk Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
114 | Škvor Roman | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
119 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Morava Radim | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
119 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Pípal Dan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
119 | Sklenská Jana | Žďár nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
125 | Binder David | Břilice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
125 | Binder Radek | Břilice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
125 | Jarolímek David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
125 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
125 | Vohoska František | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
125 | Šolc Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
125 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
132 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
132 | Kiessling Jiří | Prostřední Vydří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
132 | Moural Karel | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
132 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
132 | Podlaha Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
132 | Vichta Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
132 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
132 | Zvánovec Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
140 | Eger David | Majdalena | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
140 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
140 | Hrazdíra Karel | Sezimovo Ústí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
140 | Přikryl Roman | Dačice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
140 | Šíšová Klára | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
145 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Casian Ivan | Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
145 | Matěja Jiří ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
145 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Pohanka Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
145 | Uhrik Jiří | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Zahradník Jaroslav | Strakonice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
153 | Bluml Antonín | Týn nad Vltavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
153 | Hubáček Karel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
153 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
153 | Rangl Hynek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
157 | Baštýřová Gabriela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
157 | Choutka Jiří | Bezděčín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
157 | Galko Daniel ml. | Břilice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
157 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
157 | Holeček Martin | Prachatice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
157 | Juříček Milan | České Budějovice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
157 | Matěja Jiří st. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
157 | Vyziblo Aleš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
157 | Zeman Jaroslav | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
157 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
157 | Šíša Filip | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
168 | Halaška Milan | Staré Hobzí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
168 | Kašpar Jaroslav | Blovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
168 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
168 | Pils Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
168 | Stejskal Miroslav | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
173 | Holomý Jaroslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
173 | Marsa Stanislav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
173 | Novák Bohumil | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
173 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
173 | Ujka Vojtěch | Sedlíkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
173 | Vítovský Vítek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
173 | Švec Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
181 | Bureš Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
181 | Hanuš Karel | České Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
181 | Hovorková Petra | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
181 | Hruška Dušan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
181 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
181 | Pendl Karel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
181 | Votava Ladislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
181 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
189 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
189 | Kucyn Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
189 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
189 | Nociar Jiří | Týn nad Vltavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
189 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
189 | Votava Libor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
189 | Čipera Miroslav | Bohutín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
196 | Brož David | Mnichovo Hradiště | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
196 | Kroul Vojtěch | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
196 | Landa Josef | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
196 | Panoch Josef | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
196 | Pavlovský Aleš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
196 | Pihávek David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
196 | Slováček Alois | Mořina | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
196 | Toncar Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
196 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
196 | Špánik Ondřej | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
196 | Šátek Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
207 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
207 | Kros Jindřich | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
207 | Kulštejn Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
207 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
207 | Mikuška Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
207 | Mrskoč Jiří | Třešť | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
207 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
214 | Bican Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
214 | Rajn Jaroslav | Husinec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
214 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
214 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
214 | Vondrušková Eliška | Tábor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
214 | Žaloud František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
220 | Hrubeš Petr | Kost | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
220 | Klein František | Týn nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
220 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
220 | Schneiderová Petra | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
220 | Víteček David | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
220 | Škarka Bedřich | Dačice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
226 | Borovka Luboš | Vodňany | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
226 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
226 | Kiss Ondřej | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
226 | Křepelka Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
226 | Malcher Karel ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
226 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
226 | Prokeš Václav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
226 | Viktora Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
226 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
235 | Kopta Martin | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
235 | Siuda Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
235 | Tymkiv Jiří | Jemnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
235 | Šťovíček Josef | Blažim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
239 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Beneš Jiří | Cehnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Billich Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Bláha Milan | Holubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Brůha Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Budín Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Bílý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Cihlářová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Daňová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Dubský Radim ml. | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Dřevo Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Fikota Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Frolík Zdeněk | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Hanek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Hanák Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Hašek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Hora František st. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Háva Oto | Strniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Jeřábek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Ješko Jan | Peč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Kadlec Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Katušin Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Katušin Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Klimeš Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Kotaška Václav | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Kozel Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Krátký Michael | Neznašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Kyrian Bohumil | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Kysela Petr | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Lebeda Roman | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Lučanský Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Malcher Karel st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Matějka Jindřich | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Mejtský Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Mlýnek Roman | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Muňka Imrich ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Muňka Imrich st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | NND3 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | NND4 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Neumann Zdeněk | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Nohava Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Nohava Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Novák Ladislav | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Pavlát Nikolas | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Peleška Vladimír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Peleška Vladimír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Peroutka František | Nuzice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Pichl Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Polák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Provázek Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Prudek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Richter Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Richter Vít | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Rot Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Slabý Marek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Sobota Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Sodomka Miroslav | Kralupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Sopúchová Denisa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Sopúchová Věra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Tkáč Jan | Volary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Tomek Jiří | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Tománek David | Neznašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Tománek Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Trnka Vladimír | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Trnková Ivana | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Urbánková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Venc Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Vitámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Vlčková Marie | Peč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Voltaš Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Vondrák Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Vorlíček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Šimůnek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Šindelář Karel | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Šlapák Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
239 | Štindl Stanislav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
239 | Švára Jiří st. | Starý Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |