Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 767 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borovka Luboš | Vodňany | 8 | 173 | 188 | 23.50 | |
2 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 7 | 170 | 190 | 27.14 |
3 | Poláček Petr st. | Příbram | 5 | 169 | 169 | 33.80 | |
4 | Košina Pavel | Domanín | 6 | 168 | 168 | 28.00 | |
5 | Dubský František | Mirovice | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
6 | Mlčák Luboš | Domanín | 6 | 160 | 160 | 26.67 | |
7 | Noskovič Jakub | Strakonice | 4 | 158 | 158 | 39.50 | |
8 | Böhm Jan | Vodňany | 5 | 156 | 156 | 31.20 | |
9 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 5 | 154 | 154 | 30.80 | |
10 | Hlaváček Jan | Mirovice | 6 | 151 | 151 | 25.17 | |
11 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 12 | 148 | 198 | 16.50 | |
12 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
13 | Jány Zdeněk | Trojany | 8 | 144 | 157 | 19.63 | |
13 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 5 | 144 | 144 | 28.80 | |
15 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 7 | 140 | 141 | 20.14 |
16 | Skalický Miroslav | Příbram | 4 | 139 | 139 | 34.75 | |
17 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 3 | 138 | 138 | 46.00 | |
18 | Pavlík František | Březnice | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
19 | Kutička Pavel | Novosedly | 4 | 135 | 135 | 33.75 | |
20 | Mrázek Karel | Mirovice | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
21 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 5 | 132 | 132 | 26.40 | |
22 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
23 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 6 | 126 | 126 | 21.00 | |
24 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
25 | Skalický Jakub | Příbram | 3 | 116 | 116 | 38.67 | |
26 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
27 | Kočí Jaroslav | Praha | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
28 | Novák Vratislav | Všeteč | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
29 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
30 | Němec Jan | České Budějovice | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
31 | Dubský Michal | Mirovice | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
32 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 3 | 98 | 98 | 32.67 | |
33 | Klouček Jan st. | Branná | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
33 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
35 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 4 | 96 | 96 | 24.00 |
36 | Janota Jaromír | Březnice | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
36 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
38 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
39 | Bušta Pavel | Velešín | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
40 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
41 | Škopek Miroslav | Mirovice | 5 | 85 | 85 | 17.00 | |
42 | Míchal Jiří | České Budějovice | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
42 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
44 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
45 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
46 | Malaník Petr | Nová Olešná | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
47 | Bláha Stanislav | Dačice | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
47 | Novotný Petr ml. | Louka | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
47 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
47 | Vojta Jan | Protivín | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
51 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
51 | Trešl Milan | Myslkovice | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
53 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 75 | 75 | 25.00 |
53 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
55 | Kovář František | Mirovice | 6 | 73 | 73 | 12.17 | |
55 | Truhlář Aleš | Vlašim | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
57 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
57 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
57 | Skalický Matěj | Příbram | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
57 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
57 | Šibíček Roman | Křepice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
62 | Doležal David | Vodňany | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
63 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
63 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
63 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
66 | Beneš Milan | Tušť | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
66 | Bertok Milan | Dublovice | 8 | 69 | 71 | 8.88 | |
66 | Novotný Petr st. | Louka | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
66 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
66 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
71 | Maršík Jan | Pelhřimov | Krmiči | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
72 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
72 | Šindelář Bohuslav | Dačice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
74 | Boháč Josef | Soběslav | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
74 | Klouček Jan ml. | Branná | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
74 | Mikeš Petr st. | České Budějovice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
74 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 64 | 64 | 10.67 |
78 | Chadima Jiří ml. | Mirovice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
78 | Ovsík Josef | Březnice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
78 | Šindelář Karel | Dačice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
81 | Kovář Michal | Mirovice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
81 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
83 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
83 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
83 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
86 | Kiessling Jiří | Prostřední Vydří | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
86 | Poláček Petr ml. | Příbram | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
88 | Hess Tomáš | Zálší | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
88 | Matějka Václav | Nové Hrady | 5 | 58 | 58 | 11.60 | |
88 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
88 | Podoubský Vít | Praha | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
88 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
93 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
94 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
94 | Hlaváček Michal | Benešov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
94 | Pešek Emil | Tábor | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
97 | Mašek František | Dačice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
98 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
98 | Křivský Luboš | Strakonice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
98 | Zrnová Jitka | Benešov | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
101 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
101 | Chalupský Petr | Ledenice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
101 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
104 | Bernard Michal | Milín | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
104 | Šibíček Zdeněk | Kostníky | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
106 | Heřman František | Krsice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
106 | Koleň Michal | Blatná | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
106 | Materna Jan | Písek | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
106 | Čajko Ludvík | Milín | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
110 | Fiala Luděk | Kaplice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
110 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
110 | Kopecký Jan | Pardubice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
110 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
110 | Stuchlík Jiří | Praha | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
110 | Velková Anna | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
116 | Dub Jaroslav | Babín | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
116 | Lédl David | Mirovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
116 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
119 | Cihelka Marek | Příbram | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
119 | Holý Josef ml. | Tábor | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
119 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
119 | Pešková Nikola | Tábor | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
119 | Toušek Stanislav st. | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
119 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
125 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
125 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
125 | Fidler František | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
125 | Mráz Tomáš | Soběslav | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
125 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
125 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
131 | Mizera Jaroslav | Velešín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
131 | Weiss Bronislav | Prachatice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
133 | Chvastek Vladimír | Sedlčany | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
133 | Jakl František | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
133 | Jánský František | Dačice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
133 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
133 | Srnský Michal | Ledenice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
133 | Velek Josef | Husinec | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
133 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
140 | Bursík Michal | Soběslav | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
140 | Bárta František | Branná | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
140 | Klapsia Petr | Břilice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
140 | Matoušek Miroslav | Šlapanice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
140 | Mikulič Bohumil | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
140 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
140 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
140 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
148 | Burger Petr | Velešín | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
148 | Bušta Milan | Jindřichův Hradec | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
148 | Kalianko Pavel st. | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
148 | Křenek Radek | Vodňany | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
148 | Novák Radek ml. | Blatnice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
153 | Bartoš Lubomír | Brandýs nad Labem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
153 | Heral Jan | Velešín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
153 | Holeček Karel | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
153 | Luňák František | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
153 | Neumann Zdeněk | Domanín | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
153 | Polotjanko Roman | Tábor | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
153 | Tater Jan ml. | Řeteč | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
153 | Vaňásek Karel ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
153 | Václavíček Ondřej | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
162 | Bartoš Jan | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
162 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
162 | Jirsa Petr | Soběslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
162 | Kocina Josef | Strádov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
162 | Rajn Martin | Prachatice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
162 | Tikal Jan | Soběslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
168 | Dřevo Petr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
168 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
168 | Gočál Marek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
168 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
168 | Klečka Bohuslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
168 | Levý Aleš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
168 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
168 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
168 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
168 | Pařizek Josef | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
168 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
179 | Baloun Radovan | Praha | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
179 | Baček Stanislav | České Budějovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
179 | Novotný Zdeněk | Studená | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
179 | Pech Jan | Břilice | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
179 | Pužej Štěpán | Netolice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
179 | Rajn Jaroslav | Husinec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
179 | Roušar Jan | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
179 | Souček Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
179 | Štindl Stanislav | Velešín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
188 | Adolfová Pavlína | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
188 | Bečka David | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
188 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
188 | Kadlec Zdeněk | Humpolec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
188 | Kubal David | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
188 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
188 | Papež František | Sezimovo Ústí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
188 | Přikryl Jaromír | Dačice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
188 | Rokoský Jan | Pelhřimov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
188 | Tecl Petr | Tábor | 5 | 38 | 38 | 7.60 | |
188 | Tesárek Václav | Prachatice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
188 | Vančata Vladimír | Milevsko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
200 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
200 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
200 | Liška Václav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
200 | Novák Radek | Blatnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
200 | Soukup Jaroslav | České Budějovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
200 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
200 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
200 | Šlehofer František | Praha | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
200 | Špenger Pavel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
209 | Barda Jan | Milevsko | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
209 | Brtna Vladimír | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
209 | Jaroš Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
209 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
209 | Pohora Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
209 | Salon Pavel | Křemže | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
215 | Boháč Jaroslav | Prachatice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
215 | Kodada David ml. | Soběslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
215 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
215 | Weber Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
215 | Čajko Jan | Milín | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
220 | Bečvář Evžen | Veselí nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
220 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
220 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
220 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
220 | Pendl Karel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
220 | Pflug Rudolf | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
220 | Siuda Rudolf | Kaplice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
220 | Stefan Ivanov | Lásenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
220 | Vorlíček Pavel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
229 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 4 | 33 | 33 | 8.25 |
229 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
229 | Fiala Kamil | Kaplice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
229 | Hruška Vojtěch | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
229 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
229 | Lédl Pavel | Mirovice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
229 | Prokop Bohumil | Planá nad Lužnicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
229 | Schwarz Marek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
229 | Toncar Adolf | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
229 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
229 | Vévoda Jaromír | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
229 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
241 | Ježek Ladislav | Prachatice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
241 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
241 | Novák Matěj | Planá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
241 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
241 | Sviták Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
241 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
241 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
248 | Draslar Miroslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
248 | Eger David | Majdalena | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
248 | Hora Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
248 | Huleš Jan st. | Prachatice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
248 | Kiesslingová Lucie | Dačice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
248 | Kulhánek Marek | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
248 | Prokop Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
248 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
248 | Řezníček Petr | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
257 | Blažek Michal | Soběslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
257 | Hanzlík Jindřich | Březnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
257 | Izák Miroslav | Luže | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
257 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
257 | Kankrlík Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
257 | Kubr Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
257 | Siuda Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
257 | Vavroň Jiří | Stražovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
265 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
265 | Hakl Stanislav | Velešín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
265 | Hrdina Petr | Dolní Bukovsko | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
265 | Motrinec Daniel | Sepekov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
265 | Pilný Roman | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
265 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
265 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
272 | Dvořák Jaroslav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
272 | Hron Jaroslav | Soběslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
272 | Huleš Ježková Zdeňka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
272 | Jány Pavel | České Budějovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
272 | Levický Pavel | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
272 | Mančuška Milan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
272 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
272 | Přílepek Miroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
272 | Sewald Pavel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
272 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
282 | Chudý Petr | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
282 | Doležal Václav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
282 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
282 | Polák Luděk | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
282 | Ryska Zbyněk | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
282 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
282 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
282 | Čiperová Martina | Milín | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
282 | Šmitmajer Marek | Křečice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
282 | Šťastný Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
292 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
292 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
292 | Noskovič Jakub ml. | Strakonice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
292 | Nováček Josef | Manešovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
292 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
292 | Toušek Stanislav ml. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
292 | Šafránek Petr | Byňov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
292 | Šefl František | Velký Bor | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
300 | Frolík Adam | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
300 | Havel Milan | Nová Bystřice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
300 | Jinderle Martin | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
300 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
300 | Stropnický Jaroslav st. | Netolice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
305 | Burda Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
305 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
305 | Doležalová Libuše | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
305 | Hanzlík Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
305 | Hanzlík Pavel | Volenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
305 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
305 | Hrdina Jakub | Dolní Bukovsko | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
305 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
305 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
305 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
305 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
305 | Malaník Jiří | Dolní Bolíkov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
305 | Mařík Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
305 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
305 | Togner Kristián | Veselí nad Lužnicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
305 | Valla Vladimír | Omlenice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
305 | Šortner František | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
322 | Horejš Jiří st. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
322 | Kaňka Karel | Sedlice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
322 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
322 | Kratochvíl Martin | Tábor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
322 | Loskota Jakub | Kloužovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
322 | Lovětínský Maxim | Černíč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
322 | Mařík Petr | Boješice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
322 | Petráš Jan ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
322 | Petržílka Lukáš | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
322 | Tomšík Jan | Křižanov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
322 | Uhřík Jiří | Dačice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
322 | Vališ Petr | České Budějovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
322 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
335 | Dvořák Dominik | Tábor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
335 | Fabián Luděk ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
335 | Ježek Jiří | Podbořany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
335 | Kaňka Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
335 | Malenický Jan | Tábor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
335 | Mičková Karolína | Veselí nad Lužnicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
335 | Neméth Jaromír | Cizkrajov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
335 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
335 | Syrovátka Tomáš | Příbram | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
335 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
335 | Šulc Jindřich | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
346 | Boháč Josef | Chroboly | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
346 | Drtina Milan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
346 | Dvořáková Zuzana | Veselí nad Lužnicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
346 | Fabián Luděk st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
346 | Koplík Jiří | Jindřichův Hradec | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
346 | Kotoun Tomáš | Soběslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
346 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
346 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
354 | Chytráček Jonáš | Tábor | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
354 | Fuchsová Adéla | Prachatice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
354 | Hikl Vojtěch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
354 | Holinka František | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
354 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
354 | Remar David | Cizkrajov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
354 | Sýkora Václav | Kamenná | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
354 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
354 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
363 | Bašta Jan | Jindřichův Hradec | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
363 | Ješko Jan | Peč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
363 | Karpíšek Václav ml. | Soběslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
363 | Karták Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
363 | Kopačka Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
363 | Kovář Jan | Soběslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
363 | Lippert František | Černýšovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
363 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
363 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
372 | Dikan Robert | Příbram | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
372 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
372 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
372 | Hendrych Milan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
372 | Hulík Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
372 | Janeček Milan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
372 | Krejsa Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
372 | Luňák Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
372 | Vlažný Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
372 | Vlčková Marie | Peč | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
382 | Gabriel Václav | Sezimovo Ústí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Koukol Jaroslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
382 | Kovářová Markéta | Myslkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Trantýr Radek | Planá nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Vávra Michal | Vodňany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Zelený Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Šestáková Vendula | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Študlar Josef | Prachatice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
390 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
390 | Beránek Luboš | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
390 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
390 | Kovář Karel | Soběslav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
390 | Masař Radek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
390 | Matějka Jindřich | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
390 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
390 | Spousta Petr | Mirovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
390 | Zvoníček Radim | Kamenice nad Lipou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
390 | Šlofer František | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
400 | Chlaň Tomáš | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
400 | Fabián František | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
400 | Harbaš Fadil | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
400 | Kotaška Václav | Tábor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
400 | Kovář František ml. | Mirovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
400 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
400 | Macho Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
400 | Malaník Milan | Nová Olešná | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
400 | Račák Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
400 | Řehoř Václav | Protivín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
410 | Bedri Pavel | Planá nad Lužnicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
410 | Danyi Ladislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
410 | Drgoňa Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
410 | Drábek Jaroslav ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
410 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
410 | Malaník Pavel | Chlupice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
410 | Mestl Lukáš | Netolice | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
410 | Nechutný Martin | Přehořov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
410 | Podlaha Petr | Netolice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
410 | Taranda Maxmilián | Ledenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
410 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
421 | Koželuh Radek | Poběžovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
421 | Kravar Miroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
421 | Matějka Petr st. | Nové Hrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
421 | Nemeth Roman | Horní Olešná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
421 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
421 | Podhora David | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
421 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
421 | Černý Václav | Merklín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
421 | Čipera David | Příbram | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
421 | Švarc Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
431 | Bečka Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
431 | Capůrka Aleš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
431 | Goncearenco Roman | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
431 | Mottl Jiří | Omlenice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
431 | Přikryl František st. | Dačice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
431 | Remar Vladimír | Konešín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
431 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
431 | Staněk Martin | Planá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
431 | Ábel Pavel | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
440 | Eger Pavel | Majdalena | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
440 | Jurča Vlastimil | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
440 | Klíma Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
440 | Koukol Jan | Peč | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
440 | Makal Stanislav | Nymburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
440 | Novotný Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
440 | Volf Jiří | Bělá | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
440 | Šimek Matěj ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
448 | Drábek Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
448 | Elner Vladimír | Tábor | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Horejš Jiří ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
448 | Pavlovský Aleš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
448 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 10 | 10 | 5.00 |
448 | Tomek Petr | České Budějovice | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
448 | Víteček David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
448 | Říha Milan | Tábor | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Šťastný Jan | Jemnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
458 | Hess Zdeněk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
458 | Kotmel Pavel | Laziště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
458 | Kulhánek Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
458 | Přikryl Roman | Dačice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
458 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
458 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
458 | Vališová N. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
458 | Vápeník Marcel | Tábor | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
458 | Štefko Radim | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
467 | Buček Stanislav | České Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Karásek Michal | Těchobuz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Klípa Pavel st. | Nová Bystřice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Kratochvíl Filip | Soběslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Mižigar Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
467 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
467 | Pecha Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
467 | Pospíšil Petr | Dolní Radouň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Tůma Roman | Jemnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Uhrik Jiří | Dačice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Vaňásek Karel st. | Jarošov nad Nežárkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
467 | Velebil Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
467 | Šipan Miroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
484 | Klímová Monika | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
484 | Kroupová Dana | Písek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
484 | Matoušek Jaroslav | Soběslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
484 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
484 | Schejbal Radek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
489 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
489 | Khün Vítězslav | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
489 | Klímová Aneta | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
489 | Kotaška Tomáš | Tábor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
489 | Martínek František | Rapšach | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
489 | Nováček Jakub | České Budějovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
489 | Polák Martin | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
489 | Čaloud Jaromír | Jemnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
489 | Šefl Ladislav | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
489 | Šobek Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
499 | Novák Tomáš | Tábor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
499 | Panský Jiří | Hrachoviště | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
499 | Povolný Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
499 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
499 | Šálený Radek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
504 | Bečka Pavel | Plevnice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
504 | Holý Kamil | Tábor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
504 | Jáhy Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
504 | Mixa Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
504 | Moravec Milan ml. | Spolí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
504 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
504 | Ryba Vojtěch | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
504 | Švejda Milan | Třebíč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
512 | Bubník Dominik | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
512 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
512 | Maryška Jaroslav | Husinec | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
512 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
512 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
512 | Sivák René | Slavonice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
512 | Sosna Miroslav ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
512 | Tuscher Miroslav | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
512 | Zachař David | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
512 | Zahradník Petr | České Budějovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
512 | Šedivý Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
523 | Adamec Josef | Krahulčí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Adamec Václav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Beneš Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Chlup František | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Doležal Jiří. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Dočekal Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Dušek Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Dvořák Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Dvořák Vlastimil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Hanzlík Pavel ml. | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Hanák Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Herceg Dušan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Herveg Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Hettner Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Hlaváček Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Holeček Martin | Prachatice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Honzík Milan | Majdalena | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Hradecká Petra | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Hrala Jaromír | Kozárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Hron Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Hůda Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Janoušek František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Jeřábek Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Jeřábek Václav | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Jůdlová Marta | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Kaluža František | Bujanov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
523 | Kankrlík Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Kliment František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Korejtko Antonín | Bujanov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
523 | Kotlík Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Koubek Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Košumberský Karel st. | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Král Jiří | Domašín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Kubart Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Kváš Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Malý Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Matějíček Rudolf | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Mikl Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Munka Denisa | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Muňka Imrich st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Mácha Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Mácha Vlastimil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Mádl Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Nestával Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Netíková Bohumila | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Nešpor Jan | Litomyšl | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Ošťádal Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Ošťádal Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Pavlán Vlastimil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Pavlíček Ladislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Pohan Ladislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Provázek Rudolf | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Průcha Václav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Radil Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Radil Václav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Rysl Pavel | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Sekanina Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Semrád Oldřich | Tábor | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
523 | Sopúch Dušan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Svoboda František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Třešňák Antonín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Tůma Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Večeřa Jaroslav | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Vondrák Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Voves Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Vítovec Jiří | Nové Hrady | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Wortner Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Záruba Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Čihula Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Šamal Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Šindler Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Šlapák Bohumil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Šmíd David | Dačice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
523 | Švihorik Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
523 | Žilák Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
611 | Aubrecht Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Bartoň Jan | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Beneda František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Benedová Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Bezděková Alena | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Bicek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Bicek Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Brčák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Brčák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Buček David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Böhm František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Capůrka Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Carhoun Zdeněk | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Chlaň Libor | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Chlistovsky Miroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Cvacho Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Doležalová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Doskočil Ivo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Draslar Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Durčo | Myštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Dvořák Michal ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Falář Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Fanc Zdeněk | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Fiala Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Fiala Radovan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Filip Jaroslav | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Gazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Habara Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Hadač Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Hajný Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Hanuš Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Hanuš Michal | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Hanušin Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Havlíček Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Herman Lukáš | Dobřínsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Holas Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Holý Pavel | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Hron David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Hálek Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Janda Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Jerča Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Juriček Jakub | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Juriček Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kaminský Filip | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Karas Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Koblasa Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Kodada David | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kodet Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kopačková Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Kovanda Vojtěch | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kovařík Tomáš | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kovář Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kozel Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Krpoun Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kubíček Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kuča Tomáš | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kyrian Bohumil | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kyrian Petr | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Kánská Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Loskot Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Lukavská Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Marek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Marek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Mareš Jan | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Mareš Petr | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Maroušek Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Maňhal David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Mašek Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Mašek Martin | Kamenný Přívoz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Maťák Filip | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Motrinec Jiří | Sepekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Mrkáček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Mrkáček Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Mráz Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Mučka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Novodvorská Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Novák Libor | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Nováček Jan st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Nováček Ondřej | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Němcová Alexandra | Dolní Dvořiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Obrtlík Karel | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Opekar Miroslav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Pavlík Vladimír | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Pavouk Josef st. | Lodhéřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Pecher Roman | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Petr Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Peřka Josef | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Plza Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Podrázký Karel | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Pokorný Jan | Kostníky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Prudek Jakub | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Pykal Jaroslav | Říšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Písko Vladislav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Radosta Pavel | Chlebov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Ratajová Jolana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Sadloň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Salzer Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Schmid Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Sedláček Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Sirotková Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Sitter František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Skoumal Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Skoumal Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Sochor Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Sodomka Miroslav | Kralupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Sokol Zbyněk | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Souček Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Staněk Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Suchánek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Suk Jan | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Sýkora Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Tvrdík Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Urban Otto | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Valíček Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Varhol Josef | Dolní Dvořiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Vestfál Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Vestfál Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Vlášek Václav | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Volf Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Vrchota Josef | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Zeman Jaroslav | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Zeman Pavel | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Zeman Václav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Zrna Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Zvánovec Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Černý Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Řehoř Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Říha Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Šlechta Robert | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Šolc Dalibor | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Šolc Luboš | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Špániková Irena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Štaubr Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Štěpán Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Švácha Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
611 | Šíma Josef | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Šíma Martin | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
611 | Žemlička Marek | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |