Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 541 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novák Vratislav | Všeteč | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
2 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
3 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
4 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
4 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
6 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
7 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
8 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
9 | Doležal Ladislav | Police | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
9 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
11 | Nekula Libor | Dobroutov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
11 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
13 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
13 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
13 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
13 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
17 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
17 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
19 | Klapsia Petr | Břilice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
19 | Matoušek Miroslav | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
19 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
19 | NND18 | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
23 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
23 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
25 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
25 | Hron Stanislav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
25 | Kopeček Radim | Vesce | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
25 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
25 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
25 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
25 | Susekár Dušan | Vesce | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
32 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
33 | Hubený Petr | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
33 | Kuliš Jakub | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
33 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
33 | NND9 | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
33 | Zimmel Jan | Stříbřec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
33 | Řehovský Michal | Sedlíkovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
39 | Vlk Petr | Kardašova Řečice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
40 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
40 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
40 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
40 | NND15 | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
40 | Sklenská Jana | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
40 | Šindelář Karel | Dačice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
46 | Brom Michal | Týn nad Vltavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
46 | Macků Bohumil | Dačice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
46 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
49 | Hrubeš Petr | Kost | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
49 | Jány Zdeněk | Trojany | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
49 | Kadlec Zdeněk | Humpolec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
49 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
49 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
49 | NND10 | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
49 | Rokoský Jan | Pelhřimov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
49 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
57 | Finda Stanislav | Jemnice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
57 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
57 | Pavlík František | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
60 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
60 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
60 | Cihelka Marek | Příbram | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
60 | NND11 | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
60 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
65 | Falář Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
65 | Šmat Roman | Přeštice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
67 | Chvatík Vladimír | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
67 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
67 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
67 | Podoubský Vít | Praha | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
67 | Samek Jan | Dačice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
67 | Ujka Vojtěch | Sedlíkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
67 | Vacek | Dačice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
67 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
67 | Šmat Michal | Chlumčany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
76 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
76 | Vondruška Zdeněk | Tábor | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
78 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
78 | Motrinec Daniel | Sepekov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
78 | Němcová Monika | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
78 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
78 | Čipera David | Příbram | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
78 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
78 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
85 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
85 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
87 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
87 | Kankrlík Josef | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
87 | Kubr Jaroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
87 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
87 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
87 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
93 | Dvořák Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
93 | Hrnčíř Miroslav | Pelhřimov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
93 | Kovář Karel | Soběslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
93 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
93 | Rohner Daniel | Jarošov nad Nežárkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
93 | Růžička Vlastimil | Týn nad Vltavou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
93 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
100 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
100 | Bureš Ondřej | Počátky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
100 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
100 | NND12 | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
100 | Přikryl František ml. | Dačice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
100 | Schusser Vladimír | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
100 | Šenkýř Miloslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
107 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
107 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
107 | Ngo Filip | Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
107 | Šlehofer František | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
111 | Bezpalec Tomáš | Týn nad Vltavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
111 | Dubský František | Mirovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
111 | Kodat Martin | Kardašova Řečice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
111 | Marcin Kryštof | Počátky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
111 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
111 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
111 | Roh Marek | Pelhřimov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
111 | Rosol Viktor | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
111 | Tippl Michal | Žirovnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
111 | Škvor Roman | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
121 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
121 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
121 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
121 | Habich Jan | Týn nad Vltavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
121 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
121 | Kočí Vladimír | Kozárovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
121 | Rympl Jan | Jičín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
121 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
121 | Seitl Daniel | Kunžak | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
121 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
131 | Adamec Zdeněk | Krahulčí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
131 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
131 | Kozáková Veronika | Kaplice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
131 | Menšík Jiří | Dačice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
131 | Motl František | Bečov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
131 | Mráz Tomáš ml. | Soběslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
131 | NND13 | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
131 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
131 | Vandová Kateřina | Týn nad Vltavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
131 | Vojík Lukáš | Vodňany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
131 | Zítek Karel | Týn nad Vltavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
131 | Žák Lukáš | Počátky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
143 | Holčapek David | Ivančice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
143 | Hunal Martin | Pelhřimov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
143 | Nociar Jiří | Týn nad Vltavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
143 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
143 | Trčková Klára | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
143 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
143 | Šváb Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
150 | Brousil Jakub | Čimelice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
150 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
150 | Mrňa David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
150 | Nekula František st. | Dobroutov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
150 | Nekulová Vendula | Jihlava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
150 | Peroutka František | Nuzice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
150 | Peroutka Oldřich | Týn nad Vltavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
150 | Potičný Michal st. | Ivančice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
150 | Seitl Alex | Kunžak | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
150 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
150 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
161 | Bláha Dušan | Pelhřimov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Bártík Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
161 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Hochman David | Strmilov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Kejstová Martina | Lodhéřov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Novotný Zdeněk | Studená | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
161 | Tomek Luboš | Hořesedly | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Vandová Veronika | Týn nad Vltavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
170 | Fojt Štěpán | Bechyně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
170 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
170 | Matějková Jindřiška | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
170 | Michalec Robin | Písek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
170 | Mičič Bogdan | Citonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
170 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
170 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
170 | Polák Luděk | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
170 | Vítamvás Karel ml. | Dačice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
170 | Černý Dominik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
180 | Drbal Jiří | Pelhřimov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Hlaváček Jan | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Slavík Alexej | Vilémov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
180 | Vanda František | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Vlk Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
188 | Konečný Tomáš | Olomouc | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
188 | Kopta Martin | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
188 | Kovařík Tomáš | Dolní Bukovsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
188 | Lebeda | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
188 | Lukas Zdeněk | Jindřichův Hradec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
188 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
188 | Noskovič Jakub | Strakonice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
188 | Novák Lukáš | Kostelní Radouň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
188 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
188 | Semrád Oldřich | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
188 | Vandová Vendula | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
199 | Deutschar Tomáš | Zadní Vydří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
199 | Hunal Tomáš ml. | Kostelní Radouň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
199 | Konvalinka David | Tábor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
199 | Mička Richard | Týn nad Vltavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
199 | Stejskal Aleš | Týn nad Vltavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
199 | Šetek Miroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
205 | Choutka Jiří | Bezděčín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
205 | Kolář František ml. | Okrouhlá Radouň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
205 | Kovář František | Mirovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
205 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
205 | Marek Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
205 | Mudroch Ladislav | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
205 | NND14 | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
205 | NND20 | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
205 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
205 | Tománek David | Neznašov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
205 | Zvánovec Pavel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
216 | Děkan Jindřich | Nové Hrady | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
216 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
216 | Kulanda Martin | Kestřany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
216 | Maroušek Tadeáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
216 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
216 | Přikryl František st. | Dačice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
222 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Fortelný Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
222 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Lovětínský Maxim | Černíč | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
222 | Moudrá Vladislava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Pfauser Jiří | JIndřichův Hradec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Smetánka Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
222 | Svoboda Pavel | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
232 | Kuneš Kamil | Vodňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
232 | Rokoš Zdeněk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
232 | Vítovec Jiří | Nové Hrady | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
232 | Šulc Antonín | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
236 | Kumžák Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
236 | Macků Jaroslav | Dolní Němčice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Malý Ladislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
236 | Melka František | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
236 | Moltaš Petr | Neznašov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Padrštejn Jaroslav | Březnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Vocílka Milan | Horní Radouň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
245 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
245 | Matějka Václav | Nové Hrady | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
245 | Minařík Jan | Pořežany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
245 | Motrinec Jiří | Sepekov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
245 | Přikryl Roman | Dačice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
245 | Vacek | Zdešov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
245 | Šindelář Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
252 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
252 | Chlupsa Milan | Tábor | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
252 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
252 | Mašek František | Dačice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
252 | Nagy Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
252 | Rejžek Vít | Strakonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
258 | Juříček Jakub | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
258 | Levický Pavel | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
258 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
258 | Potužák Václav | Kostelní Radouň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
262 | Douda Roman | Kostelní Radouň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
262 | Malaník Petr | Nová Olešná | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
262 | Neuhort Filip | Kostelní Radouň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
262 | Pavlíček Jan | Týn nad Vltavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
262 | Pokorný Jan | Kostníky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
262 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
262 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
262 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
262 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
262 | Vondrák Jiří | Vožice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
272 | Eremiáš Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
272 | Klein František | Týn nad Vltavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
272 | Mrázek Karel ml. | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
272 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
272 | Syrovátka Jan | Hoskovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
272 | Škopek Miroslav | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
278 | Benešovský Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
278 | Bernard Michal | Milín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
278 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
278 | Lutovský Josef | Planá nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
278 | Noskovič Petr | Strakonice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
278 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
278 | Vrba Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
285 | Křivský Luboš | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
285 | Polata Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
285 | Poláček Petr ml. | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
285 | Záruba Valentin | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
289 | Bečvář Evžen | Veselí nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
289 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
289 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
289 | Michalec Filip | České Budějovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
289 | Novotný P. | Cizkrajov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
289 | Procházka Aleš | Blatná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
289 | Přikryl Jaroslav | Dačice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
289 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
289 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
289 | Vlčková Marie | Peč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
289 | Štefánek Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
300 | Hanžlík Václav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
300 | Kadlec M. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
300 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
300 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
300 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
305 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
305 | Komberec Jiří | České Budějovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
305 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
305 | Polanský Václav ml. | Blatná | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
305 | Polák Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
305 | Pykal Jaroslav | Říšice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
305 | Remar David | Cizkrajov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
305 | Soukup Jaroslav | České Budějovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
313 | Hanzlík Václav | Volenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
313 | Jakubec Pavel | Horní Slatina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
313 | Knapp František | Planá nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
313 | Norbert Vlastimil | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
313 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
313 | Tomek Jiří | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
319 | Beneš Jiří | Cehnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Blažek Roman | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Bláha Richard | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Brill Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Budín Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Chalupský Petr | Ledenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Cihlářová Jana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Dušek Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Dvořák Vlastimil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Dřevo Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Eger David | Majdalena | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Gočál Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Hanek Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Herceg Dušan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Hofman Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Holeček Martin | Prachatice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Hora František st. | Václavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Jaroš Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Jelínek Václav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Jeřábek Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Ježková Dominika | Podbořany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Jindra Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Kadlec Rostislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Kameník Luděk | Mrákotín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Kotlík Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Kovařík Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Kováč Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Kováč René | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Košut Ladislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Krčil Stanislav ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Krčil Stanislav st. | Želiv | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Kumžák Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Kysela Petr | Husinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Linhart Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Matějka Jindřich | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Matějíček Rudolf | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Mařík Milan | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
319 | Muňka Imrich ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Muňka Imrich st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Mácha Vlastimil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | NND16 | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | NND17 | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Nechvátal Zdeněk ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Nechvátal Zdeněk st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Nestával Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Nestával Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Neumann | Mrákotín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Novák Petr | Kolín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Pakandl Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Pavlovský Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Pichl Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Polzer Jan st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Procházka Zdeněk | Ždírec nad Doubravou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Pípal Dan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Přílepek Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Renner Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Rysl Pavel | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Růžička Vít | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Schejbal Ivan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Seidlová Kateřina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Sewald Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Sobotka Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Somerlík Rudolf | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Sopuch Dušan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Sopúchová Věra | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Spevarová Kristýna | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Srnský Michal | Ledenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Stojanovič | Jemnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Toth Peter | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Trnka Lukáš | Sviny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Trnka Petr | Sviny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Třasák Pavel | Roudná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Vacl Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Venc Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Voves Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Vítamvás Karel st. | Dačice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
319 | Víteček David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Výleta Martin | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
319 | Čížek Václav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Šamal Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Šlapák Bohumil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Šlapák Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Šlezinger Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Šolc Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Šulc Jindřich | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Šutka Pavel ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
319 | Šutka Pavel st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
428 | Adamec Václav ml. | Radouňka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Baštýř Dalibor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Baštýřová Helena | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Baštýřová Jana | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Bezděková Alena | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Bicek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
428 | Bicek Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
428 | Bluml Antonín | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Dubský Radim ml. | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Dubský Radim st. | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Dvořák Miroslav | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Farka Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Farka Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Faust Ondřej | Svéradice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Hajný Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Hanuš Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Havralík Josef | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Holzbauer Jindřich | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Hora Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Hovorka Milan | Mirotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Hrabina Radek | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Hron David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
428 | Hrubý Štěpán | Dolní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Hunal Tomáš st. | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Juříček Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Kantorová Eliška | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Karas Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Kodada David | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Kolman Jakub | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Kolář František | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Kolář Petr | Radouňka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Konečný Tadeáš | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Kovář Jan | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Kovářová Tereza | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Krása Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Krátký Michael | Neznašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Krůček Ondřej | Dobšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Kubašák Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
428 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Křížová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
428 | Křížová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
428 | Lukš Martin | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Martínková Šárka | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Matouš Martin | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Matoušek David | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Mička Milan | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Mlejnek Roman | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Motlík Jonáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Motrinec Marcel | Sepekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Mráz Štěpán | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Mrázová Ivana | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Mácha Zdeněk | Dolní Skrýchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Neméth Jaromír | Cizkrajov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Nohava Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Nohava Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Nováček Jan st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Němec Lukáš | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Pavlát Alex | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Pavlík Ladislav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Peprný Vladimír | Hluboká nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Pešek Jan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Pils Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Pitter Daniel | JIndřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Pitterová Tamara | JIndřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Potužák Jiří | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Richter Vít | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Schořovský Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
428 | Seitl Adrian | Kunžak | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Seitlová Monika | Kunžak | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Sekalová Michala | Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Sivák René | Slavonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Sobotka Lukáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Studený Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Svoboda Günter | Rakousko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Tkáč Jan | Volary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Tomešová Alžběta | Neznašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Tomášů Radek | Radouňka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Turek Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Uvínová Šárka | Dříteň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Vachta Martin | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Venšovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
428 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Vlk Václav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Vítek Matěj | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Věrná Zuzana | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Zuev Fedor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
428 | Záboj Daniel | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Čada Kristian | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Čech Daniel | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Šimůnek Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Špániková Irena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
428 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Švehla Martin | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Šváb Jakub | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Šváb Jaromír | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Šíša Filip | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
428 | Šíšová Klára | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 |