Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 505 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 12 | 222 | 348 | 29.00 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 11 | 220 | 338 | 30.73 | |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 207 | 207 | 34.50 |
4 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 205 | 248 | 27.56 | |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 192 | 214 | 26.75 |
6 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 9 | 189 | 229 | 25.44 |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 10 | 185 | 269 | 26.90 |
8 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 181 | 192 | 24.00 |
9 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 180 | 193 | 27.57 |
9 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 9 | 180 | 234 | 26.00 |
11 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 15 | 177 | 281 | 18.73 | |
12 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 7 | 175 | 183 | 26.14 | |
13 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 5 | 174 | 174 | 34.80 |
14 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 11 | 170 | 201 | 18.27 |
15 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 7 | 169 | 171 | 24.43 |
15 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 7 | 169 | 182 | 26.00 | |
17 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 7 | 166 | 176 | 25.14 | |
18 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 164 | 164 | 27.33 |
19 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 160 | 160 | 26.67 |
20 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 156 | 219 | 18.25 |
21 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 11 | 150 | 190 | 17.27 | |
22 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 148 | 187 | 20.78 |
23 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 10 | 146 | 184 | 18.40 |
24 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
25 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 14 | 144 | 197 | 14.07 |
26 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 12 | 141 | 165 | 13.75 | |
27 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 140 | 145 | 20.71 |
28 | Tobolka Daniel | Nechanice | 8 | 139 | 157 | 19.63 | |
29 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 9 | 137 | 157 | 17.44 |
29 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
31 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 6 | 135 | 135 | 22.50 | |
32 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 130 | 135 | 19.29 |
32 | Pětík Marek | Libišany | 7 | 130 | 136 | 19.43 | |
34 | Přibyl David | Vlčice | 8 | 128 | 130 | 16.25 | |
35 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 125 | 140 | 17.50 |
36 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 12 | 122 | 141 | 11.75 |
36 | Tobolka Milan | Nechanice | 7 | 122 | 123 | 17.57 | |
38 | Hladík Jiří | Častolovice | 9 | 121 | 124 | 13.78 | |
38 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 121 | 129 | 16.13 |
40 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 8 | 119 | 128 | 16.00 |
40 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 8 | 119 | 126 | 15.75 |
40 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 7 | 119 | 120 | 17.14 |
43 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 118 | 118 | 19.67 |
44 | Černý Jan | Pardubice | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
45 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 105 | 105 | 26.25 |
46 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
47 | Dostál Matouš | Králíky | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
48 | Nitsche Martin | Vrchovina | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
49 | Kondras Přemysl | Pardubice | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
50 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 5 | 95 | 95 | 19.00 |
51 | Vašata Matěj | Kvasiny | 9 | 93 | 96 | 10.67 | |
52 | Taichner Radek | Mikulovice | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
53 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
53 | Sičák Pavel | Jaroměř | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
55 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
55 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
57 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
58 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
58 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
60 | Černohlávek Martin | Barchov | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
61 | Fencl Petr st. | Kolín | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
61 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
63 | Kosař Jiří st. | Opočno | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
64 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
64 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 4 | 78 | 78 | 19.50 |
66 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
66 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 4 | 77 | 77 | 19.25 |
68 | Jarkovský Jiří | Blešno | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
69 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
70 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
70 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
72 | John Roman | Opočno | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
73 | Pšeničný Pavel | Opočno | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
74 | Danihelka Roman | Poniklá | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
74 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
76 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
76 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
76 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 68 | 68 | 13.60 | |
79 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 66 | 66 | 13.20 |
80 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 5 | 65 | 65 | 13.00 |
81 | Brendl Patrik | Lanškroun | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
81 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 63 | 63 | 15.75 |
83 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
84 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
84 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
84 | Slezák Luboš | Jílovice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
84 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 5 | 61 | 61 | 12.20 |
88 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
88 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
90 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
90 | Pirkl Martin | Stárkov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
90 | Vlček Petr | Častolovice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
90 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
94 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
94 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
94 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
94 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
98 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
98 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
100 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
100 | Prokop Václav | Jaroměř | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
102 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
103 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 6 | 53 | 53 | 8.83 |
103 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
105 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
106 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
106 | Bína Libor | Dlouhý Most | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
108 | Vintera Ivan st. | Náchod | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
109 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
109 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
111 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
111 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 7 | 47 | 48 | 6.86 | |
113 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
113 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 46 | 46 | 15.33 |
115 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
115 | Nosek Ondřej | Trutnov | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
115 | Slavík Michal | Kopidlno | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
118 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
118 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
120 | Brandl Patrik | Lanškroun | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
120 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
120 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
123 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
124 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
124 | Kukla Jiří | Pardubice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
124 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
124 | Poláček Tomáš | Vítězná | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
128 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
128 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 5 | 39 | 39 | 7.80 | |
128 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
131 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
131 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
131 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
131 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
131 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
136 | Gančarčík Karel | Pardubice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
136 | Václav Josef | Trutnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
138 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
138 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
138 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
138 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
138 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
143 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
143 | Koštálek Jiří | Oplany | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
145 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
145 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
145 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
148 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
148 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
148 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
148 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
152 | Hofman Jiří | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
152 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
152 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
152 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
152 | Nosek Stanislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
152 | Nováková Eva | Police nad Metují | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
152 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
159 | Carda Radek | Opočno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
159 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
159 | Jirucha Marek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
159 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
163 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
163 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 30 | 30 | 6.00 |
163 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
163 | Koníř Jaroslav | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
163 | Kopecký Petr | Voleč | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
163 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
163 | Růžička Josef | Čeperka | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
163 | Soukup Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
163 | Zezulka Petr st. | Bílá Třemešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
172 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
172 | Kašpar Aleš | Běluň | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
172 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
172 | Maryško Eduard | Nová Paka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
172 | Prokop Richard | Jaroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
177 | Hroch Bedřich | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
177 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
177 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
177 | Kubizňák Tomáš | Časy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
177 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
182 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
182 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
182 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
182 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
182 | Marha Marek | Borohrádek | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
182 | Studnička Jan | Pardubice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
188 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
188 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
188 | Žuková Marie | Opočno | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
191 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
191 | Kalous Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
191 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
194 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
194 | Dušek Jan | Hradec Králové | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
194 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
194 | Jörka Roman | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
194 | Kříž Lubomír st. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
194 | Novotný Petr | Krakovany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
194 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
194 | Plecháč Martin | Nová Paka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
194 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
194 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
194 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
205 | Chmelař Jakub | Častolovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
205 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
205 | Lánský Petr | Česká Skalice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
205 | Merkl Jaroslav | Heřmanův Městec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
205 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
205 | Pryl Stanislav | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
205 | Švanda Radek | Česká Skalice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
212 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
212 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
212 | Klapal Zdeněk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
212 | Zima Jakub | Rohovládova Bělá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
216 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
216 | Dvořák Miloš ml. | Trutnov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
216 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
216 | Forche David | Častolovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
216 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
216 | Kalus Petr | Litomyšl | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
216 | Machač Václav | Drahov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
216 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
216 | Pták Michal | Uhřínovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
225 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
225 | Pícha Karel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
225 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
225 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
229 | Fedorišin Patrik | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
229 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
229 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
232 | Debnár Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
232 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
232 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
232 | Tomek Dan | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
236 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
236 | Erbenová Dagmar | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
236 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
236 | Nosek Tomáš | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
236 | Svobodová Šárka | Janské Lázně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
236 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
242 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
242 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
242 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
242 | Počík Pavel | Ostrava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
242 | Rožnovský Petr | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
242 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
249 | Novotný Zdeněk | Kopidlno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
249 | Pergl Pavel | Štramberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
249 | Slovík Zdeněk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
249 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
253 | Babka Pavel | Chloumek | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
253 | Dědek Ondřej | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
253 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
253 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
253 | Hlinomaz Jakub | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
253 | Jörková Klára | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
253 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
253 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
253 | Tomášek Martin | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
253 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
253 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
264 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
264 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
264 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
264 | Sádovský Jiří | Batňovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
264 | Večeře Jindřich | Častolovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
264 | Řeháček Adam | Nová Paka | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
270 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
270 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
270 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
273 | Dostálek Adolf | Hostinné | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
273 | Horyna Tomáš | Neděliště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
273 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
273 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
273 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
273 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
273 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
280 | Baudyš Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
280 | Fiedler Pavel | Jívka Vernéřovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
280 | Nosková Monika | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
280 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
284 | Fiedler Luděk | Pardubice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
284 | Hloušek Petr | Myštěves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
284 | Klezar Theodor | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
284 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
284 | Nosek Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
284 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
284 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
284 | Červený Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
284 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
293 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
293 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
293 | Jarkovská Táňa | Blšno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
293 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
293 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
293 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
293 | Černohorský Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
300 | Březina Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
300 | Dodek Lubor | Lupenice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
300 | Duch Petr | Horní Maršov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
300 | Hlotan Milan | Sezemice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
300 | Palendal Michal | Kocléřov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
300 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
306 | Janků Jiří | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Oubrecht Michal | Čelákovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Pumr Milan | Ohnišťany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Sádovský Roman | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Štefan Pavel | Čibuz | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
306 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
321 | Bednář Aleš | Malé Svatoňovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
321 | Jarkovský Miloslav | Blešno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
321 | Malý Petr | Turnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
321 | Motyčková Jana | Skuhrov nad Bělou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
321 | Pross Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
321 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
321 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
328 | Hinduliak Štefan | Králova Lhota | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
328 | Knap Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
328 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
328 | Pollner Jiří | Velká Bukovina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
328 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
328 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
328 | Zima Bořivoj | Rohovládova Bělá | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
335 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
335 | Gajdoš Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
335 | Hašek Marek | Jaroměř | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
335 | Kuráň Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
335 | Majewski Dušan | Český Těšín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
335 | Procházka Zdeněk | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
335 | Prokop Miroslav | Havlovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
335 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
343 | Hinduliak Vincent | Králova Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
343 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
343 | Samek Vojttěch | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
343 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
343 | Říčař Josef | Zdelov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
349 | Adámek Jakub | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Behan Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Bendl Michal | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Beneš Jan | Blešno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Beránek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Bodlák Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Buchtová Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Bárta Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Dostálek Jaroslav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Dvořák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Faltýnek Miroslav st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Farská Kristýna | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Farská Michaela | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Farský Lubomír | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Fedorišin Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Filip Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Hamerský David | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Hofman David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Holub Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Horák Jan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Horák Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Jana Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Janeček Roman | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Jarkovský Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Jarý Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Jedlinský Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Jelínek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Jirman Jan | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Jirman Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Josef Karel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kalous Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kapucián David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kašparová Veronika | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Koleta Zdeněk | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kos Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Kovalík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Kovaříček Michal | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kudláček Lukáš | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kudrna Radek ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kudrna Radek st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kulda Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Kučera Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Křivan Ladislav | Rohenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Leier Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Liptáková Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Mach Vít | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Macháně Michal | Krčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Maják Marek | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Martinec Radek | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Maryško Tomáš | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Matouš Miroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Matějka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Matějka Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Matějček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Matějček Martin | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Menc Josef | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Mertlík Michal | Kvasiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Nemanský Zdeněk | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Novák Vladimír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Paseka David | Spyta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Pastucha David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Pavel Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Peprník David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Petrus Jiří | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Petráček Jakub | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Pospíšilová Vladimíra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Pőtter Adam | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Přibyl Kevin | Svinišťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Reif Milan | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Rus Lukáš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Ryba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Samek Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Sejrek Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Sekera Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Slanina Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Sopko Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Stolín Jiří | Velká Bukovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Sukeník Petr | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Svatoš Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Szekeli Oliver | Vysoké Chvojno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Tkáč Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Tlášek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Třešňák Miloš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Vaněk Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Vaněk Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Vašata Miroslav | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Vašata Vojtěch | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Veselý Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Volhejn Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Václavek Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Vágenknecht Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Váňa Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Zolman Zdeněk | Čistá v Krkonosších | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Zounar David | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Čermák Dušan | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Čermák Jan | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Červený Jaroslav st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Čožík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
349 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Čáslava Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Řízek Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Říčař Kamil | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Šlechtová Zdena | Jásenná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
349 | Šípků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 |