Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 649 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 14 | 167 | 483 | 34.50 |
2 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 164 | 268 | 33.50 |
3 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 154 | 391 | 24.44 |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 10 | 152 | 309 | 30.90 | |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 139 | 161 | 23.00 |
5 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 5 | 139 | 153 | 30.60 |
5 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 7 | 139 | 203 | 29.00 |
5 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 6 | 139 | 185 | 30.83 | |
9 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 137 | 188 | 23.50 |
9 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 8 | 137 | 209 | 26.13 |
9 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 13 | 137 | 272 | 20.92 |
12 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 135 | 163 | 27.17 | |
13 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 132 | 150 | 21.43 |
13 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 7 | 132 | 171 | 24.43 |
15 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 11 | 130 | 284 | 25.82 |
16 | Bína Libor | Dlouhý Most | 6 | 129 | 141 | 23.50 | |
17 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 128 | 185 | 23.13 |
18 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 12 | 127 | 230 | 19.17 | |
18 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 127 | 170 | 18.89 | |
18 | Tobolka Milan | Nechanice | 6 | 127 | 153 | 25.50 | |
21 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 125 | 125 | 41.67 |
22 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 6 | 123 | 144 | 24.00 | |
22 | Rybenský Roman | Němčice | 5 | 123 | 130 | 26.00 | |
24 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 10 | 122 | 226 | 22.60 |
25 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 10 | 121 | 166 | 16.60 |
26 | Přibyl David | Vlčice | 6 | 120 | 150 | 25.00 | |
26 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 8 | 120 | 134 | 16.75 |
26 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 120 | 124 | 24.80 |
29 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 119 | 126 | 21.00 |
30 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 118 | 126 | 25.20 |
31 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 114 | 160 | 20.00 |
31 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
33 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 112 | 127 | 18.14 | |
34 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 111 | 111 | 27.75 |
34 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 5 | 111 | 116 | 23.20 | |
36 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 108 | 108 | 36.00 |
37 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 7 | 106 | 134 | 19.14 |
38 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 10 | 105 | 176 | 17.60 |
39 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 6 | 102 | 109 | 18.17 |
39 | Švanda Radek | Česká Skalice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
41 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
42 | Pětík Marek | Libišany | 7 | 98 | 135 | 19.29 | |
43 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 97 | 162 | 16.20 |
43 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 97 | 127 | 18.14 |
45 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
46 | Pišl Lukáš | Javornice | 5 | 93 | 99 | 19.80 | |
46 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
48 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
49 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 91 | 119 | 17.00 |
50 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 18 | 90 | 167 | 9.28 |
51 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 4 | 89 | 90 | 22.50 | |
52 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 6 | 87 | 93 | 15.50 | |
52 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 7 | 87 | 99 | 14.14 |
52 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 87 | 92 | 18.40 |
55 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
56 | Tobolka Daniel | Nechanice | 5 | 83 | 86 | 17.20 | |
57 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 13 | 82 | 130 | 10.00 | |
58 | Kosař Jiří st. | Opočno | 9 | 80 | 115 | 12.78 | |
59 | John Roman | Opočno | 4 | 77 | 78 | 19.50 | |
60 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 76 | 89 | 12.71 |
60 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 76 | 82 | 16.40 | |
62 | Brendl Patrik | Lanškroun | 5 | 75 | 76 | 15.20 | |
62 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 8 | 75 | 112 | 14.00 | |
64 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 5 | 74 | 82 | 16.40 | |
65 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 73 | 76 | 12.67 |
66 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
66 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 7 | 72 | 95 | 13.57 |
66 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
69 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
69 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
71 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
71 | Nitsche Martin | Vrchovina | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
71 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 6 | 70 | 76 | 12.67 | |
71 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 6 | 70 | 81 | 13.50 | |
75 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
75 | Jaroš Marek | Hostinné | 6 | 69 | 77 | 12.83 | |
75 | Nováková Eva | Police nad Metují | 6 | 69 | 83 | 13.83 | |
78 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
78 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
80 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 6 | 65 | 78 | 13.00 | |
81 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
81 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
83 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 5 | 62 | 68 | 13.60 | |
84 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
85 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
86 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
87 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
87 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
87 | Žuková Marie | Opočno | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
90 | Černohlávek Martin | Barchov | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
91 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 6 | 55 | 67 | 11.17 |
92 | Černý Jan | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
93 | Dostálek Adolf | Hostinné | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
93 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 53 | 54 | 10.80 | |
95 | Dušek Jan | Hradec Králové | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
95 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
95 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
98 | Carda Radek | Opočno | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
98 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 5 | 51 | 53 | 10.60 | |
98 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 6 | 51 | 53 | 8.83 | |
98 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 3 | 51 | 51 | 17.00 |
102 | Hladík Jiří | Častolovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
103 | Jarkovský Jiří | Blešno | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
104 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
104 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
104 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
107 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
108 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
109 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
110 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 8 | 44 | 59 | 7.38 |
111 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
111 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
111 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
111 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
115 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 42 | 42 | 10.50 |
115 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
115 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
115 | Koštálek Jiří | Oplany | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
119 | Marha Marek | Borohrádek | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
119 | Slavík Michal | Kopidlno | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
121 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
121 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
121 | Kulich Attila | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
121 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
125 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
125 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
125 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
125 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
125 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
130 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
130 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
130 | Horyna Tomáš | Broumov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
130 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
130 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
130 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
130 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
130 | Peprník David ml. | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
130 | Suchý Michal | Chomutice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
130 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
140 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
140 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
140 | Horký Petr | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
140 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
144 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
144 | Jörka Roman | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
144 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
144 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
144 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
144 | Sommer Aleš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
144 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
144 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
144 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
153 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
153 | Klučina Daniel | Hostinné | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
153 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
153 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
153 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
158 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
158 | Hroch Bedřich | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
158 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
158 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
158 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
158 | Štěpánek Pavel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
164 | Dědková Ilona | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 33 | 33 | inf | |
164 | Horký Lukáš | Jilemnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
164 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
164 | Kašpar Richard | Náchod | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
164 | Macháně Zdeněk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
164 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
164 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
164 | Řízek Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
164 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
173 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
173 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
173 | Hasal František | Chomutice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
173 | Kohlíček Antonín | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
173 | Koleta Zdeněk | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 32 | 32 | inf | |
173 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
173 | Mandlík Roman | Nová Paka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
173 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 32 | 32 | 8.00 |
173 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
173 | Slanina | Mladé Buky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
173 | Toman Lukáš | Častolovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
184 | Adámek Jan | Rudník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
184 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
184 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
184 | Prokop Václav | Jaroměř | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
184 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
189 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
189 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
189 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Žilák Vojtěch | Nová Paka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
195 | Begeš Zdeněk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
195 | Chmelař Jakub | Častolovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
195 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Zikmund Stanislav | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Štěrba Josef | Sloveč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
202 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
202 | Bieleš Jan | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
202 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
202 | Dostál Jaroslav | Choceň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
202 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
202 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
202 | Nimko Marian | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
202 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
210 | Adámek Luděk | Zábrodí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
210 | Babka Pavel | Chloumek | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
210 | Bříza Petr | Hostinné | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
210 | Jaška Jaroslav st. | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
210 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
210 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
210 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
210 | Nosek Tomáš | Nová Paka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
210 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
210 | Strnad Jiří | Hoříněves | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
210 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
221 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
221 | Drabík Martin | Kocléřov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
221 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
221 | Hepnar David | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
221 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
221 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
221 | Macháň Pavel | Náchod | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
221 | Přikryl Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
221 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
221 | Valach Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
221 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
232 | Hašpica Viktor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
232 | Kuře Miloš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
232 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
232 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
232 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 0 | 25 | 25 | inf | |
232 | Zakouřil Jiří | Turnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
232 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
239 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
239 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
239 | Kerouš Ivan ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
239 | Kohoutek Stanislav | Lomnice nad Popelkou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
239 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
239 | Středa Josef | Velký Dřevíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
239 | Vaněk Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
239 | Zeman Ondřej | Předměřice nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
247 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
247 | Dax Ladislav | Náchod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
247 | Jarkovský Zbyšek | Blešno | 0 | 23 | 23 | inf | |
247 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
247 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
247 | Stehlík Tomáš | Lomnice nad Povelkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
247 | Tomek Dan | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 23 | 23 | inf | |
247 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
247 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
247 | Šrytr Milan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
257 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
257 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
257 | Kocián Matěj | Chotěvice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
257 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
257 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
257 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
257 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
257 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
257 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
257 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
267 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
267 | Dvořák Stanislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
267 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
267 | Hofman David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
267 | Jakl Jiří | Třebnouševes | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
267 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
267 | Klika Martin | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
267 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
275 | David Stanislav | Náchod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Duch Josef | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
275 | Grzybzyk Jan | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Lejsek David | Zlíč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Lukáš Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
275 | Pastorek Jan | Nový Bydžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
275 | Sopko Marek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
275 | Suchý František | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Vacek Petr | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Zikmund Stanislav ml. | Turnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
291 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 0 | 19 | 19 | inf | |
291 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Landar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Maják Marek | Borohrádek | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
291 | Nohejl Karel ml. | Trutnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Tyl Petr | Sychrov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Veinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
291 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Breziňský Sebastian | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
303 | Jirousek Jaroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
303 | Peprník David | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
303 | Pícha Karel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
303 | Roudný Stanislav | Říkov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
303 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
303 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
303 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
303 | Čtvrtečka Jan ml. | Roztoky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
312 | Baudyšová Miroslava | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 17 | 17 | inf | |
312 | Berná Jana | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Burda Jan | Vidochov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Faltová Josefína | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
312 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Hlaváček Tomáš | Vilice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Král Libor | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 17 | 17 | inf | |
312 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Matoušek Jiří | Jírovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Píša Václav | Hradec Králové | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
312 | Studnička Jan | Pardubice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
312 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Vágenknecht Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
329 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
329 | Kadlec Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
329 | Kynčl Martin | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
329 | Reif Milan | Hostinné | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
329 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
329 | Vacek Jiří | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
329 | Šimek David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
329 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
337 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
337 | Hora Přemysl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
337 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
337 | Jezbera David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
337 | Kočnar Adam | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
337 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
337 | Schovanec Jiří | Pardubice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
337 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
337 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
337 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
347 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
347 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
347 | Mára Marek | Borohrádek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
347 | Rozsíval František | Mladé Buky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
347 | Tvaroch Jan | Prosečné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
347 | Večeře Jindřich | Častolovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
353 | Horyna Tomáš | Neděliště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
353 | Hruška Jiří | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
353 | Kašpar Aleš | Běluň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
353 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
353 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
353 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
353 | Šimerdová Jitka | Nové Město nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
353 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
361 | Kapucián Petr | Hradec králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
361 | Kopecký Petr | Voleč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
361 | Koukol Jan | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
361 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
361 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
361 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
361 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
361 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
361 | Šupa Josef | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
370 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
370 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
370 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
370 | Jörková Ema | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
370 | Kasanova Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
370 | Kolesa Tomáš | Úpice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
370 | Kořán Tomáš | Letohrad | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
370 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
370 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
370 | Pešek Martin | Sedletín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
370 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
370 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
382 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
382 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
382 | Ildža Ondřej | Náchod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
382 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
382 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
382 | Repszinsky Leskan | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
382 | Rezek Ondřej | Velká Bukovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
382 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
382 | Tringela Zdeněk | Horní Maršov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
382 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
392 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
392 | Hnízdil Milan st. | Prosečné | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
392 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
392 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
392 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
392 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
392 | Skřivanová Miroslava | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
392 | Vaněk Václav ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
392 | Vítek Miloš | Doudleby nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
392 | Šimek Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
402 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
402 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
402 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
402 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
402 | Majevski Dušan | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
402 | Malínský Adolf | Nová Paka | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
402 | Prokop Miroslav | Havlovice | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
402 | Práza Josef | Broumov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
402 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
402 | Zielincki Stanislav | Polsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
402 | Čekal Tomáš | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
402 | Čtvrtečka Kamil | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
402 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
415 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
415 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
415 | Dařbuján Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
415 | Dvořák Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
415 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
415 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
415 | Lánský Petr | Česká Skalice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
415 | Matěják Tomáš | Miletín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
415 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
415 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
415 | Pícha Karel ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
415 | Seidl David ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
415 | Slezák Jiří | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
415 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
415 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
415 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
431 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
431 | Cimburek František | Kameničky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Doležal Michal | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Erdinger Dominik | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Herman Michal | Radostovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
431 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Kalus Petr | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Klapálek Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
431 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Křivan Ladislav | Rohenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Lauko Lukáš | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Moravec Jan | Semily | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
431 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Petrásek Ladislav | Radvanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Prokop Matěj | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Pryl Stanislav | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Stolín Jiří | Velká Bukovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Suchý David | Dobrá Voda | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
431 | Červený Jaroslav nejml. | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
431 | Žák Patrik | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
471 | Bárta Milan | Trutnov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
471 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
473 | Duch Petr | Horní Maršov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
473 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
473 | Luka Vaslav | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
473 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
473 | Švimmerová Věra | Hostinné | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
478 | Frinta Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
478 | Gajdoš Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
478 | Hudrlík Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
478 | Kotyk Pavel | Sadová | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
478 | Leier Robert | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
478 | Rogal Tomasz | Polsko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
478 | Slováček Radek | Horní Maršov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
478 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
478 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | Hlach Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
487 | Hník Petr | Velký Třebešov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
487 | Hofman Jiří | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
487 | Horák Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
487 | Jákl Lukáš | Svoboda nad Úpou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
487 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
487 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
487 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
487 | Svobodová Šárka | Janské Lázně | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
487 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
497 | Adamkovič Jiří | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Bartoň Petr | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Berka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Bieleš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Borna Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Brož Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Bílý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Coufal Libor | Prosíčka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Dušek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Erbanová Dagmar | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Erlebach Pavel | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Fabián Jakub | Libušín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Fabián Radim | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Fečo Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Filip František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Fér David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Fér Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Férová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Grůz Jan | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Hejlek Bohuslav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Hladký Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Hodač Petr | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Horký Miloš | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Hromádko Radek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Hron Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Hudrlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Jaklová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Janasová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Janeček Roman | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Jarkovský Josef | Svinary | 0 | 1 | 1 | inf | |
497 | Jelínek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Jirousková Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Jirucha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Jörková Jaromíra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kerouš Ivan st. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Klapal Jaroslav ml. | Synkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Klapal Jaroslav st. | Synkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Klekar Viktor | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Klemt Jakub | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Klemta Jan | České Mezíříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Knap Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Kobrle David | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kolbe Libor | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Koloušek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Koláč Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Konvalina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Kralovič Michal | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kudrna Radek st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kuřátko Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Kvapil Pavel | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kynčl Jaroslav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Kříž Lubomír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Macháně Pavel | Náchod | 0 | 1 | 1 | inf | |
497 | Makovička Jan | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Malý Karel | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Malý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Marková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Martinec Radek | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Martinec Roman | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Maryško Eduard | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Maryško Tomáš | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Maček Miloš | Roztoky | 0 | 1 | 1 | inf | |
497 | Mačinec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Mečíř Robert | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Michalka Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Mikula Pavel | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Mikáska J. | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Mrklas Filip | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Musil Jiří | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Novák Vladimír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Otman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Pavel Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Pavlíček Miroslav | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Pertlová Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Plecháč Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Pochobradský V. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Podlipný Tomáš | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Polák Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Prokešová Šárka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Přikryl Zbyněk | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Ruml Dalibor | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Salaba Viktor | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Slanina Jiří | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Smolková Tereza | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Smrčka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Strnad Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 0 | 1 | 1 | inf | |
497 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Tlášek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Ulrych Pavel | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Urban Tomáš | Jílová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Vacek David | Červený Kostelec | 0 | 1 | 1 | inf | |
497 | Valkoun Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Vaněk Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Vaněk Václav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Veselý Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Vladyka Aleš | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Vítek Karel | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Zajíc Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Zakouřil Lukáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Zeman Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Zolman Zdeněk | Čistá v Krkonosších | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Zákon Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Čožík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Čáp Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
497 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Šípek Jakub | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
497 | Žďárský Josef | Libunec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |