Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 840 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 13 | 250 | 460 | 35.38 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 12 | 243 | 389 | 32.42 |
3 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 14 | 237 | 465 | 33.21 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 16 | 237 | 457 | 28.56 |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 23 | 234 | 607 | 26.39 |
6 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 17 | 223 | 482 | 28.35 |
7 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 11 | 222 | 363 | 33.00 |
8 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 16 | 220 | 417 | 26.06 |
9 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 19 | 219 | 473 | 24.89 |
10 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 21 | 215 | 459 | 21.86 |
11 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 212 | 366 | 26.14 |
12 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 206 | 206 | 34.33 |
13 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 205 | 245 | 30.63 |
14 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 203 | 283 | 23.58 |
15 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 9 | 200 | 236 | 26.22 |
16 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 9 | 197 | 230 | 25.56 | |
16 | Rybenský Roman | Němčice | 9 | 197 | 225 | 25.00 | |
18 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 16 | 195 | 352 | 22.00 |
19 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 16 | 192 | 339 | 21.19 |
20 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 190 | 263 | 23.91 |
21 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 6 | 189 | 189 | 31.50 | |
22 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 10 | 188 | 252 | 25.20 |
23 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 9 | 187 | 215 | 23.89 |
24 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 186 | 186 | 31.00 |
24 | Švanda Radek | Česká Skalice | 10 | 186 | 207 | 20.70 | |
26 | Tobolka Milan | Nechanice | 11 | 184 | 247 | 22.45 | |
27 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 182 | 291 | 20.79 |
28 | Přibyl David | Vlčice | 13 | 181 | 260 | 20.00 | |
29 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 17 | 178 | 305 | 17.94 |
30 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 14 | 175 | 313 | 22.36 |
31 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 171 | 244 | 20.33 |
32 | Kondras Přemysl | Pardubice | 7 | 169 | 184 | 26.29 | |
33 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 14 | 167 | 241 | 17.21 |
34 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 166 | 182 | 22.75 |
34 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 11 | 166 | 221 | 20.09 | |
36 | Tobolka Daniel | Nechanice | 7 | 159 | 169 | 24.14 | |
37 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 9 | 158 | 184 | 20.44 |
38 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 7 | 147 | 148 | 21.14 | |
39 | Kadlec František | Zlíč | 26 | 146 | 310 | 11.92 | |
40 | Sičák Pavel | Jaroměř | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
41 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 144 | 159 | 19.88 |
41 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 144 | 150 | 21.43 |
43 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 8 | 140 | 147 | 18.38 | |
44 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 13 | 138 | 179 | 13.77 |
45 | Vlček Petr | Častolovice | 9 | 136 | 150 | 16.67 | |
46 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 6 | 132 | 132 | 22.00 | |
47 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 12 | 131 | 147 | 12.25 | |
47 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 9 | 131 | 134 | 14.89 |
49 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 130 | 131 | 18.71 |
50 | Jaroš Marek | Hostinné | 10 | 128 | 150 | 15.00 | |
51 | Bedrník Jan | Jaroměř | 6 | 124 | 124 | 20.67 | |
52 | Nováková Eva | Police nad Metují | 9 | 121 | 131 | 14.56 | |
52 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 11 | 121 | 129 | 11.73 |
52 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 7 | 121 | 122 | 17.43 | |
55 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 9 | 117 | 120 | 13.33 | |
56 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
57 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
58 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 111 | 113 | 14.13 |
59 | Kosař Jiří st. | Opočno | 10 | 107 | 111 | 11.10 | |
60 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
61 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 10 | 103 | 112 | 11.20 |
62 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 102 | 102 | 17.00 |
63 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
63 | Dodek Lubor | Lupenice | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
65 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
66 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
66 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
68 | Pišl Lukáš | Javornice | 7 | 93 | 94 | 13.43 | |
69 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 6 | 91 | 91 | 15.17 |
70 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
71 | Pásler Vlastimil | Spyta | 15 | 88 | 97 | 6.47 | |
72 | Brendl Patrik | Lanškroun | 5 | 87 | 87 | 17.40 | |
73 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
74 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 12 | 83 | 104 | 8.67 |
74 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
74 | Koštálek Jiří | Oplany | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
77 | Horyna Tomáš | Broumov | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
77 | Černohlávek Martin | Barchov | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
79 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
80 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 79 | 100 | 10.00 |
80 | Dostálek Adolf | Hostinné | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
80 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 8 | 79 | 86 | 10.75 | |
80 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 7 | 79 | 80 | 11.43 |
84 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
84 | Slezák Luboš | Jílovice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
84 | Šupa Josef | Hradec Králové | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
87 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
87 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
89 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
89 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 6 | 75 | 75 | 12.50 | |
89 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
92 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
93 | Macháně Radek | Krčín | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
93 | Říčař Zdeněk | Vítězná | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
95 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 6 | 71 | 71 | 11.83 | |
95 | Zajíc David | Kamenice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
97 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
97 | Janeček Josef | Hradec Králové | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
97 | Nitsche Martin | Vrchovina | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
100 | Joudal Milan | Hradec Králové | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
101 | Hanuš Pavel | Pardubice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
101 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 9 | 68 | 71 | 7.89 |
103 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 67 | 74 | 7.40 |
104 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
105 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
106 | Šimerdová Jitka | Nové Město nad Metují | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
107 | Bříza Petr | Hostinné | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
107 | Hladík Jiří | Častolovice | 7 | 62 | 63 | 9.00 | |
107 | Jarkovský Jiří | Blešno | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
110 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 5 | 60 | 60 | 12.00 | |
110 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
110 | Poláček Tomáš | Vítězná | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
113 | Beznosek Jakub | Výrava | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
113 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 6 | 59 | 59 | 9.83 | |
113 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
113 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
117 | Horák Jan st. | Lodín | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
118 | Hruška Václav | Vestec | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
118 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
118 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
121 | Večeřa Jiří | Hradec Králové | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
122 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
122 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
122 | Motyčka Martin | Opočno | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
125 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
126 | Babka Pavel | Chloumek | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
126 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 53 | 53 | 8.83 | |
126 | Pacovská Jana | Jaroměř | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
129 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
129 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
129 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
129 | John Roman | Opočno | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
129 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 11 | 51 | 56 | 5.09 | |
129 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
129 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
136 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
137 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 6 | 48 | 48 | 8.00 | |
137 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
137 | Slavík Michal | Kopidlno | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
140 | Kučera Lukáš | Dašice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
140 | Lochman Pavel | Zdelov | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
142 | Carda Radek | Opočno | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
142 | Čihák Michal | Hostinné | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
144 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
145 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
146 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
146 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 43 | 43 | 7.17 |
146 | Prokop Václav | Jaroměř | 6 | 43 | 43 | 7.17 | |
149 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
149 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
149 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
149 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
149 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
149 | Vondra Martin | Němčice | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
155 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
155 | Kašpar Richard | Náchod | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
155 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
155 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 41 | 41 | 8.20 |
159 | Erban Jiří | Hostinné | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
159 | Máslo Leoš | Police nad Metují | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
161 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
161 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
161 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
161 | Nohejlová Zdeňka | Trutnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
161 | Pergler Martin | Hradec Králové | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
161 | Rejnart Jan | Teplice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
161 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
168 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
168 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
168 | Hroch Bedřich | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
168 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
168 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
168 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
174 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
174 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
174 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
174 | Knap Pavel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
174 | Kohout Mykola | Mirovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
174 | Novák Jan | Libišany | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
174 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
174 | Řehák Václav | Police nad Metují | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
182 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
182 | Bárta Milan | Trutnov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
182 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
182 | Kořán Tomáš | Letohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
182 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
182 | Smutný Marek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
182 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
189 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
189 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
189 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
189 | Oubrecht Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
189 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
189 | Tonkoskhur Eugenyi | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
195 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
195 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
195 | Hynek Tomáš | Trutnov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
195 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
195 | Šrámek Milan | Jaroměř | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
200 | Beránek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
200 | Lejsek David | Zlíč | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
200 | Salaba Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
200 | Saša Jaroslav | Cerekvice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
204 | Bříza Matěj | Hostinné | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
204 | Duch Petr | Horní Maršov | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
204 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
204 | Jörka Roman | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
204 | Lasík Radek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
204 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
204 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
204 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
204 | Čabata Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
204 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
214 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Hudeček František | Chýšť | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
214 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Kocián Jiří | Meziměstí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Koller Jan | Náchod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Nimko Marian | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
214 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Veinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
223 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
223 | Hažva Luboš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
223 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 30 | 30 | 7.50 |
223 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
223 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
223 | Michera Jan | Častolovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
223 | Nováková Renata | Hrobice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
223 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
223 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
233 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
233 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
233 | Fikart Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
233 | Hlušek Dalibor | Bezděkov nad Metují | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
233 | Kalousek martin | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
233 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
233 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
233 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
233 | Řehoř Michal | Kytlice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
242 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
242 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
242 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
242 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
242 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
242 | Petrymavský Jaroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
242 | Tlášek František | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
242 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
242 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
251 | Bláha Jiří ml. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
251 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
251 | Hofman Jiří | Jaroměř | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
251 | Josef Karel | Smiřice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
251 | Klemt Jan | České Meziříčí | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
251 | Klimek Jan | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
251 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
251 | Krotil L. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
251 | Martinec Ondřej | Týniště nad Orlicí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
251 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
251 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
251 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
251 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
251 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
251 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
266 | Brzezicki Sebastian | Polsko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Hasal František | Chomutice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Jaška Vlastimil | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Kučera Tomáš | Podůlšany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Rössler Josef ml. | Police nad Metují | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Zahaluk Filip | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
266 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
281 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
281 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
281 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
281 | Košťál Miloslav | Trutnov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
281 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
281 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
281 | Moravec Aleš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
281 | Němec Daniel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
281 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
281 | Vašata Matěj | Kvasiny | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
281 | Šotola Jan | Červená Třemešná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
281 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
281 | Šípek Jakub | Trutnov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
294 | Berka Jiří st. | Police nad Metují | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
294 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
294 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
294 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
294 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
294 | Kulhánek Miloslav | Rohoznice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
294 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
294 | Machač Václav | Drahov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
294 | Picko Josef | Doudleby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
294 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
294 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
294 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
294 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
294 | Šípků Andrea | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
294 | Žilák Vojtěch | Nová Paka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
309 | Dostálek Václav | Hostinné | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
309 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
309 | Germář Rudolf | Lukavec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
309 | Haken Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
309 | Hlušek Dalibor ml. | Bezděkov nad Metují | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
309 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
309 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
309 | Purma Martin | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
309 | Píša Václav | Hradec Králové | 5 | 23 | 23 | 4.60 | |
309 | Stehno Filip | Hostinné | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
309 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
309 | Zlatohlávková Jana | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
321 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 5 | 22 | 22 | 4.40 | |
321 | Horák David | Luže | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Johanides Antonín | Roveňsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
321 | Kašpar Aleš | Běluň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Rolf Michal | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
331 | Dušánek Marek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
331 | Hrubeš Pavel | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
331 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
331 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
331 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
331 | Rojek Adam | Kostelec nad Orlicí | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
331 | Svoboda Marek | Hronov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Beran Jaroslav | Rožná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
338 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
338 | Horníček Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
338 | Koudelka Lukáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
338 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
338 | Petrák Michal | Chotěvice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
338 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
338 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
338 | Suchý František | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
338 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
338 | Zbořil Jindřich | Pěkov u Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
338 | Šimůnek Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
338 | Šrajbr Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
351 | Baláž Antonín | Nová Paka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
351 | Bělohubý Robert | Dříteč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
351 | Dubický Josef | Smiřice | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
351 | Erlebach Pavel | Nová Paka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
351 | Forche Matyáš | Kostelecká Lhota | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
351 | Franc David | Náchod | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
351 | Hruška Jan | Žiželice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
351 | Jörková Jaromíra | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
351 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
351 | Machata Jan | Častolovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
351 | Maryško Eduard | Nová Paka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
351 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
351 | Šimák Václav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
351 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
351 | Štrick Josef | Zbečník | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Duna Stanislav | Hradec Králové | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
366 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
366 | Franc Štěpán | Náchod | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
366 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
366 | Kynčl Jaroslav | Trutnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
366 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
366 | Máslová Veronika | Police nad Metují | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
366 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
366 | Resler Petr | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
366 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
366 | Suchý Michal | Chomutice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
366 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
366 | Tejkl Bohumil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
366 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
366 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
366 | Šprinc Michal | Těchlovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
382 | Abramowicz Robert | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
382 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
382 | Hlach Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Hofman Vladimír | Prosečné | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Knittel Jaroslav | Pěkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Pop Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
382 | Reif Milan | Hostinné | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
382 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Čermák Fedor | Chlinky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Říčař Kamil | Čestice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
382 | Šimon Martin | Vrchlabí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
396 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
396 | Gurin Petr | Olešnice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
396 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
396 | Kořínek Pavel ml. | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
396 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
396 | Lukeš Kristián | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
396 | Malinský Libor | Uhersko Hradišťko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
396 | Miturski K. | Polsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
396 | Mucudis Marek ml. | Vlčice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
396 | Novák Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
396 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
396 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
396 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
396 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
396 | Ďurfina Lukáš | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
396 | Švadlenka Matěj | Plačice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
412 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Burak Oleh | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Demeter Marek | Kostelec nad Orlicí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
412 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
412 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Hudek Milan | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Husták Petr | Nové Město nad Metují | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
412 | Jirsák Michal | Petrovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
412 | Kuře Miloš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
412 | Luka Vaslav | Polsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Papež Jiří | Hradec Králové | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
412 | Prášková Petra | Dobruška | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
412 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
412 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
412 | Štefan Tomáš | Petrovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
432 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
432 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
432 | Dziva Jurij | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
432 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
432 | Klapal Jaroslav st. | Synkov | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
432 | Kolář Petr | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
432 | Kočír Jan | Mohelnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
432 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 14 | 14 | 7.00 |
432 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
432 | Máder Luboš | Starý Ples | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
432 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
432 | Rössler Josef st. | Police nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
432 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
432 | Štolba Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
432 | Štěpánek Pavel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
447 | Blažek Zdeněk | Nepasice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
447 | Bílek Petr | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
447 | Holzbach Š. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
447 | Jörková Ema | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
447 | Kopecký Petr | Voleč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
447 | Kynčl Martin | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
447 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
447 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
447 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
447 | Zielinska Joh. | Polsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
457 | Blažej Tomáš | Dolní Kalná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
457 | Bukáček Matěj | Jaroměř | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
457 | Kolbe Libor | Trutnov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
457 | Krase Adam | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
457 | Matějásko Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
457 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
457 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
457 | Rösler Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
457 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
457 | Vízek Michal | Třtěnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
467 | Adámek Luděk | Zábrodí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
467 | Auri Adam | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
467 | Balák Martin | Police nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
467 | Hakl Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
467 | Havel Miroslav | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
467 | Hodík Martin | Slepotice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
467 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
467 | Martincová Bedřiška | Police nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
467 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
467 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
467 | Vorochta Pavel | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
478 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
478 | Chlum Vojtěch | Semily | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
478 | Grzybczyk Jacek | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
478 | Hátle Vladimír | Šárovcova Lhota | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
478 | Joudal Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
478 | Jírů Josef | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
478 | Kalčík Pavel | Hostinné | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
478 | Maryško Tomáš | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
478 | Pochop Václav | Mrklov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
478 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
478 | Vintera Ivan st. | Náchod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
478 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
478 | Žid Jakub Lukáš | Čestice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
491 | Berka Jiří ml. | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
491 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
491 | Hloušek David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
491 | Hlušek Daniel | Bezděkov nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
491 | Jarkovský Michal | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
491 | Kvasnička Tomáš | Těchlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
491 | Urban Tomáš | Jílová | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
491 | Vaněk Jiří ml. | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
491 | Vodička Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
491 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
491 | Zielinski St. | Polsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
491 | Čáslava Jan ml. | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
491 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
491 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
505 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
505 | Pastorek Jan | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
505 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
505 | Polák Filip | Vrchlabí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
505 | Puhlovská Michaela | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
505 | Samková Dagmar | Hostinné | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
505 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
505 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
513 | Dostál Jiří | Petrovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
513 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
513 | Langr Miroslav | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
513 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
513 | Rožnovský Petr | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
513 | Sohorna Petr | Velká Jesenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
513 | Stolín Rudolf | Hostinné | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
513 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
513 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
513 | Zelený Jiří | Jaroměř | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
513 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
524 | Bubeníček Karel | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Chylka Jan | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Doganiuk Vlad | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
524 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Flamberk Patrik | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
524 | Jaro Jakub | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Kollertová Oldřiška | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Koláček Štěpán | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Kozáková Laura | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Kudlík Leoš | Brandýs nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Kudrna Milan | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Schejbal Libor | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Slavík | Uhersko Hradišťko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Sopko Marek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
524 | Stříbrný Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
524 | Vágner Ladislav | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Čtvrtečka Jan st. | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Čtvrtečka Jiří ml. | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
524 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
524 | Šípků Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
524 | Žák Patrik | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
556 | Motyčková Jana | Skuhrov nad Bělou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
556 | Novák František | Kostelec nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
558 | Andrle Tomáš | Hostinné | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Fibikár Petr | Koldín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
558 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Kotyk Michal | Sadová | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
558 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Romančák Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
558 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Večeřa Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Vodrák František | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
569 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Hampejs David | Bílina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Koláček Štěpán | Hostinné | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Prokop Miroslav | Havlovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
569 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
578 | Andrle Miroslav | Hostinné | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Bednářová Nikola | Vysoká nad Labem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Doležal Michal | Opočno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Fišer Michal | Lodín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Horáková Martina | Smiřice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Janický Bohdan | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
578 | Jaška Jaroslav st. | Hradec Králové | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Klapal Jaroslav ml. | Synkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
578 | Kotyk Pavel | Sadová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
578 | Kralovič Michal | Kostelec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Kuliha Milan | Nová Paka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Lukášek Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
578 | Malínský Adolf | Nová Paka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Mrázek Roman | Trutnov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Polák Petr | Kostelec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Prouza Petr | Vrchlabí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Pryl Stanislav | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
578 | Trojánek Libor | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
578 | Valach Josef | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
578 | Zajíček Josef | Veselice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Zvěřina Miloslav | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
578 | Čožík Marek | Horní Maršov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
602 | Adam Petr | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
602 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Bis Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Bolehovský M. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Bozděch Karel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Brandejs Jan | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Bros Jan | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Brožek Adam | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Chaloupka František | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Charvát David | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Chmelík Jan | Bílé Poličany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Daniš Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Dmytriv E. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Dobrozemský Jan | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Duník Petr | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Dvořák Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Dvořák Oldřich | Dalečín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Dvořák Petr | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Dvořák Radek | Tatenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Džbánek Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Fedorišin Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Fendrych Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Filip František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Finta MIchal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Frýdl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Gajdoš Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Gall Petr | Homyle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Geisler Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Gottwald Lukáš | Bydžovská Lhotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Gábrle Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Haman Tomáš | Trávník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Havránek Tomáš | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Hažva Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Hnízdil Milan ml. | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Hnízdil Milan st. | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Hnízdil Ondřej | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Horyna Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Horák Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Hospodka Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Hospodka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Houfek Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Hrozínel Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Hudák Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Huneš Martin | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Hurtík Tomáš | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Husták Lukáš | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Hušek Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Hynek Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Hynek Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Hynek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Hánl Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Jalůvka Petr | Hradec nad Moravicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Janeba Milan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Jirousek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Jirousková Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Jirucha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Juhas Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Jurenka Antonín | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Jákl Lukáš | Svoboda nad Úpou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Jörková Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kadlček Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Khol Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Klapálek Petr | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Klemt Jakub | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Klouček Vladimír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Klusáček V. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Knapová Šárka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kolbe Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Kolář Tomáš | Koldín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Koucký Michal | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kovaříček Michal | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Koza Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kořínek Pavel st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Krajovič Michal | Houdkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Krajčovič Michal | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kuliha Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kyselý Petr | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kára Radek | Hořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Kühn Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Kříž Lubomír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Kříž Václav | Lomy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Lacuška Vítek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Lebeda Josef | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Leier Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Leier Wolfgang | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Lupínek Daniel | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Machovec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Macháček Bořivoj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Macháčková Renata | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Matějka Miloslav | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Matějková Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Messner Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Miklošová Gabriela | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Molnár Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Moravec David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Mrština Marek | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Mucudis Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Mundl Michal | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Mádr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Mühl Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Novák Petr | Hněvčeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Nováček Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Palivec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Pavlík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Pavlíček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Peprník David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Peprník David ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Peringer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Petřík František | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Pinkas Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Polanský Karel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Pospíšil Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Pross Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Purma Daniel | Křičov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Rejchrt Radek | Rasošky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Rejf Milan | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Richter Milan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Roháč Karel | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Roudný Stanislav | Říkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Roudný Š. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Rozinek Pavel | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Rozsíval František | Mladé Buky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Ruml Dalibor | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Seidl David | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Sirový Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Sirový Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Skořepa Martin | Starobucké Debrnné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Slanina Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Slezák Jiří | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Slezák Václav | Jílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Sloupenský Radim | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Smutný Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Stránský Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Stuchlík Jan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Suchánek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Svobodová Šárka | Janské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Tomášek Jakub | Bříšťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Trojáček Roman | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Uher Luboš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Valach Jaroslav | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Vaněk Jiří st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Večeře Jindřich | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Vlasák Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Vlček Pavel | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Vrátný Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Vyhnálek Luboš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Vágenknecht Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Vávra Rudolf | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Waligora Jakub | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Zelená Jana | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Zemánek Václav | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Zákoutský David | Horka u Staré Paky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Zákoutský Eduard | Kumburský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Černý Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Červinka Jiří | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Čáp Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Řehák Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
602 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Šebek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Škába Jiří | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Štiller Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Štiller Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Štěpán Radek | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Štěpán Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
602 | Štěpánek Vlastimil | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Šubrtová Blanka | Slavětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Žebra Milan | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Žebrová Rita | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Židová Petra | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
602 | Žižka Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |