Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 98 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rohner Daniel | Jarošov nad Nežárkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2 | Bureš Ondřej | Počátky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
3 | Ngo Filip | Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
4 | Bezpalec Tomáš | Týn nad Vltavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
4 | Marcin Kryštof | Počátky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
4 | Tippl Michal | Žirovnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
7 | Habich Jan | Týn nad Vltavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
7 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
7 | Seitl Daniel | Kunžak | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
10 | Mráz Tomáš ml. | Soběslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
10 | Vandová Kateřina | Týn nad Vltavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
10 | Žák Lukáš | Počátky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
13 | Hunal Martin | Pelhřimov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
13 | Trčková Klára | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
13 | Šváb Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
16 | Peroutka František | Nuzice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
16 | Seitl Alex | Kunžak | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
16 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
19 | Bártík Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
19 | Hochman David | Strmilov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
19 | Kejstová Martina | Lodhéřov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
19 | Vandová Veronika | Týn nad Vltavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
23 | Fojt Štěpán | Bechyně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
23 | Černý Dominik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
25 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
25 | Vanda František | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
25 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
28 | Kovařík Tomáš | Dolní Bukovsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
28 | Lukas Zdeněk | Jindřichův Hradec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
28 | Vandová Vendula | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
31 | Stejskal Aleš | Týn nad Vltavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
31 | Šetek Miroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
31 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
34 | Marek Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
34 | Tománek David | Neznašov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
36 | Maroušek Tadeáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
37 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
38 | Mrázek Karel ml. | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
39 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Poláček Petr ml. | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
41 | Procházka Aleš | Blatná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
42 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
43 | Polanský Václav ml. | Blatná | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
44 | Hanzlík Václav | Volenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
44 | Jakubec Pavel | Horní Slatina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
46 | Hofman Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
46 | Ježková Dominika | Podbořany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
48 | Adamec Václav ml. | Radouňka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Baštýř Dalibor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Baštýřová Helena | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Baštýřová Jana | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Bicek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Bicek Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Bluml Antonín | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Dubský Radim ml. | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Farka Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Farka Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Faust Ondřej | Svéradice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Hajný Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Hron David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Hrubý Štěpán | Dolní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Kantorová Eliška | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Kolman Jakub | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Kolář Petr | Radouňka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Konečný Tadeáš | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Kovářová Tereza | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Krátký Michael | Neznašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Krůček Ondřej | Dobšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Kubašák Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Křížová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Křížová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Martínková Šárka | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Matouš Martin | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Matoušek David | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Mácha Zdeněk | Dolní Skrýchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Neméth Jaromír | Cizkrajov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Richter Vít | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Schořovský Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Seitl Adrian | Kunžak | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Seitlová Monika | Kunžak | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Tomešová Alžběta | Neznašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Tomášů Radek | Radouňka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Turek Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Uvínová Šárka | Dříteň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Venšovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Vítek Matěj | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Věrná Zuzana | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Zuev Fedor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Čada Kristian | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Čech Daniel | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Špániková Irena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Švehla Martin | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Šváb Jakub | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Šváb Jaromír | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Šíša Filip | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Šíšová Klára | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 |