Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 72 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
2 | Hess Tomáš | Zálší | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
2 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
4 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
5 | Holý Josef ml. | Tábor | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
5 | Mráz Tomáš | Soběslav | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
7 | Bursík Michal | Soběslav | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
8 | Souček Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
9 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
9 | Papež František | Sezimovo Ústí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
11 | Kodada David ml. | Soběslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
12 | Hruška Vojtěch | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
13 | Novák Matěj | Planá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
14 | Kulhánek Marek | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
15 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
16 | Hrdina Petr | Dolní Bukovsko | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
16 | Prokop Bohumil | Planá nad Lužnicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
18 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
19 | Doležal Václav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
19 | Šťastný Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
21 | Frolík Adam | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
22 | Burda Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
22 | Hrdina Jakub | Dolní Bukovsko | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
22 | Togner Kristián | Veselí nad Lužnicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
25 | Loskota Jakub | Kloužovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
26 | Mičková Karolína | Veselí nad Lužnicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
27 | Dvořáková Zuzana | Veselí nad Lužnicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
27 | Kotoun Tomáš | Soběslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
29 | Karták Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
30 | Šestáková Vendula | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
31 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
32 | Chlaň Tomáš | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
32 | Macho Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
34 | Drábek Jaroslav ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
34 | Taranda Maxmilián | Ledenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
36 | Podhora David | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
36 | Švarc Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
38 | Capůrka Aleš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
38 | Staněk Martin | Planá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
40 | Makal Stanislav | Nymburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
40 | Šimek Matěj ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
42 | Drábek Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
42 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
44 | Kulhánek Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
44 | Štefko Radim | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
46 | Kratochvíl Filip | Soběslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
46 | Šipan Miroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
48 | Klímová Monika | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
49 | Klímová Aneta | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
50 | Šálený Radek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
51 | Ryba Vojtěch | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
52 | Sosna Miroslav ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
53 | Mestl Lukáš | Netolice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
54 | Bicek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Bicek Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Chlistovsky Miroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Doležalová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Dvořák Michal ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Hron David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Hálek Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Kovanda Vojtěch | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Kovařík Tomáš | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Lukavská Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Maroušek Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Novák Libor | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Ratajová Jolana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Skoumal Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Skoumal Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Šlechta Robert | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Špániková Irena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
54 | Štaubr Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |