Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 42 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matoušek Jakub | Lužnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
3 | Hessová Eliška | Zálší | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Moravcová Simona | Spolí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
6 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
8 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
9 | Matoušek Tomáš | Lužnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
10 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
11 | Kadlec Jan | Třeboň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
12 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
13 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
14 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
15 | Žák Lukáš | Počátky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
16 | Fryš Jiří | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
17 | Burda Adam | Chlum u Třeboně | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Marek Michael | Počátky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
19 | Čech Michal | Počátky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
20 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
21 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
22 | Kuba Jakub | Stará Hlína | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
23 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
24 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
25 | Moravec Stanislav | Spolí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
26 | Kamiš Jan | Třeboň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
27 | Rosenkranc Jonáš | Stará Hlína | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
28 | Smetana Karel | Branná u Třeboně | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
29 | Hrbek Adam | Třeboň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
30 | Pavlík Přemysl | Branná u Třeboně | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
31 | Mainclová Evička | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
32 | PfeiferFrantišek | Třeboň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
33 | Benedikt Karel | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Dvořáková Tereza | Hrachoviště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Effenbergerová Nela | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Jankovec Jakub | Majdalena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Jankovec Ondřej | Majdalena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Packa Štěpán | Přeseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Rada Vojtěch | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Rada Vítek | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |