Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 38 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
2 | Hazuka Jan | České Budějovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
3 | Podroužek Tadeáš | Srubec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
4 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
5 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
5 | Viktora Martin | Mirochov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
7 | Buřič Zdeněk | Dolní Miletín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
8 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
9 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
10 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
11 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
12 | Pumpr Adam | Domanín u Třeboně | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
13 | Rozenkranc Jonáš | Stará Hlína | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
14 | Kuba Jakub | Stará Hlína | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
15 | Kadlecová Šárka | Třeboň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
16 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
17 | Gráf Matyáš | Třeboň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
18 | Kadlec Jan ml. | Třeboň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
18 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
20 | Chval ALexander | Lišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
21 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
22 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
22 | Mainclová Evička | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
24 | Hessová Eliška | Zálší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
24 | Pumpr David | Domanín u Třeboně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
26 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
27 | Burešová Nikola | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Efenbergerová Nela | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Kamiš Jan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Košin Daniel | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Kuboušek Jan | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Kuboušek Václav | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | PfeiferFrantišek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Pinc Jan | Hamr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Růžička Jonáš | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Růžička Matouš | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Vosejpka Václav | Lomnice nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |