Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 189 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martínková Šárka | Kardašova Řečice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
2 | Bursík Michal | Soběslav | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
3 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
4 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
4 | Stránský Václav | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
6 | Klán Matyáš | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
7 | Škrna Jiří | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
8 | Galko Daniel ml. | Břilice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
8 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
10 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
10 | Voltr Vojtěch | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
10 | Čeněk Matyáš | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
13 | Mráz Tomáš ml. | Soběslav | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
14 | Skamene Pavel | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
14 | Smolíková Markéta | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
16 | Prokop Bohumil | Planá nad Lužnicí | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
17 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
17 | Hruška Vojtěch | Veselí nad Lužnicí | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
17 | Nídr David | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
20 | Čermák Matyáš | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
21 | Šťastný Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
22 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
22 | Příhoda Milan | Kamenná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
24 | Dvořáková Zuzana | Veselí nad Lužnicí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
24 | Silmbrod Martin | Nové Hrady | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
26 | Bláha František ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
26 | Kuželka Vojtěch | Tábor | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
26 | Němec Jan | České Budějovice | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
29 | Voltrová Nina | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
29 | Šturma Štěpán | Dolní Bukovsko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
31 | Ladman Matěj | Unhošť | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
31 | Tisoň Zdeněk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
33 | Felenda Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
33 | Holý Josef ml. | Tábor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
35 | Chmel Daniel | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
36 | Matějka Petr ml. | Nové Hrady | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
36 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
38 | Chmelová Martina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
38 | Kratochvíl Filip | Soběslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
38 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
41 | Felenda Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
41 | Frdlík Vojtěch | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
41 | Frdlíková Karolína | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
41 | Hauf Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
45 | Jindra Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
45 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
47 | Kovář Jan ml. | Soběslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
47 | Polanský Jan | Blatná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
49 | Hruška Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
49 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
49 | Černý Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
52 | Juríček Jan | Tábor | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Juríček Marián | Tábor | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Káplová Kateřina ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
52 | Petrák Adam | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
52 | Předota Jáchym | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
52 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Šlechta Robert | Dolní Bukovsko | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
59 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
60 | Hamerník Daniel | Planá nad Lužnicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
60 | Kodada David ml. | Soběslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
60 | Trčková Klára | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
60 | Šedivý Pavel | Planá nad Lužnicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
60 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
60 | Špániková Irena | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
66 | Polanský Václav ml. | Blatná | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
66 | Štecher Tomáš | Senožaty | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
68 | Danner Sam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
68 | Kovařík Tomáš | Dolní Bukovsko | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
68 | Macho Jakub | Planá nad Lužnicí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
68 | Marek Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
68 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
73 | Farka Filip | Veselí nad Lužnicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
73 | Hamerník Marek | Planá nad Lužnicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
73 | Hoke Daniel | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
73 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
77 | Beneš Denis | Tábor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
77 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
77 | Sedláková Leontýna | Planá nad Lužnicí | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
80 | Rančov František | Blatná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
80 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
82 | Frühaufová Miroslava | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
82 | Hajná Bára | Veselí nad Lužnicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
82 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
82 | Venčovský Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
86 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
86 | Papež František | Sezimovo Ústí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
88 | Maroušek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
88 | Zeman Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
90 | Hajný Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
90 | Kořenský Jakub | Planá nad Lužnicí | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
90 | Poláková Sofie | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
93 | Humaj Maxim | Slovensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
93 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
95 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
95 | Smitková Tereza | Plaňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
95 | Svoboda Václav | Planá nad Lužnicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
95 | Šilha Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
95 | Štecher Jakub | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
100 | Sedláček Mikuláš | Planá nad Lužnicí | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
100 | Sedmihradský Václav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
100 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
100 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
104 | Greňo Peter | Slovensko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
104 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
104 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
107 | Bača Adam | Slovensko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
107 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
107 | Tůma Ondřej | Planá nad Lužnicí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
107 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
111 | Gigal Martin | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
111 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
111 | Tippl Michal | Žirovnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
111 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
115 | Dořičák Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
115 | Vojtěch Marek | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
117 | Berak Lukáš | Slovensko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
117 | Polívka Miroslav | Stod | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
119 | Altman Šimon | Počátky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
119 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
121 | Humaj Damian | Slovensko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
121 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
121 | Taranda Maxmilián | Ledenice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
121 | Trešl Adam | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
121 | Trojan Tomáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
126 | Farka Jakub | Veselí nad Lužnicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
126 | Holík Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
126 | Hošek Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
126 | Pešková Nikola | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
126 | Suchý Václav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
126 | Černý Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
126 | Žák Jaromír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
133 | Ambrož Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Ambrožová Denisa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Augusta Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Bláha Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Bláha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Borovka Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Buřič Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Bušta Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Chlistovsky Miroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Dobřemysl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Dudlíček Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Dvořák Michal ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Dvořák Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Dvořáková Jana ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Gebrová Sára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Jabulka Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Jonáš Tomáš | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Kovaříček Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Kreps Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Kulhánek Marek | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Kápl Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Kápl Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Kříha David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Makal Stanislav | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Maroušek Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Martinka Denis | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Novák Libor | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Perták Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Petrovič Hynek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Princ David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Procházka Aleš | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Rojdl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Rojdlová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Schwarzová Ivana | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Skoumal Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Smolík Hubert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Sosna Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Valíček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Venčovská Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Vitha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Vochozka Lubomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Votruba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Vrtiška Vojtěch | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Vítek Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Vítková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Zettl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Zettl Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Červený František | Kasejovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Čihák Jan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
133 | Šimánková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
133 | Štufka Karel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 |