Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 106 termínů závodů
V minulosti zadáno 8934 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

Champions Cup (Pohár mistrů) za období 01. 01. 2022 - 31. 12. 2022



 

Každý rok pořádáme jednorázový závod s názvem Champions Cup (Pohár šampiónů). Jedná se o prestižní závod, kterého se mohou zúčastnit pouze ti, kteří v daném období vyhráli jakýkoliv rybářský závod, a to bez rozdílu kategorií. Období je předem stanoveno. Pro účast je povinnost být členem Klubu Rybářské žebříčky z.s..

Následující seznam tyto závodníky zobrazuje, přičemž je mu zároveň uveden první závod, který mu nominaci zajistil. Seznam je řazen abecedně.

 

Všeobecné podmínky:

  • Po skončení daného období (nejpozději tři neděle před) budou vypsány propozice na závod
  • Termín bude zpravidla 28.9. daného roku (může být i jiný den podle aktuálních podmínek)
  • Pokud by se stalo, že bude přihlášeno současně více v následujících kategoriích: mládež do 15ti let, veteráni(nad 55 let) a ženy, pak se pro tyto kategorie může předat samostatná trofej.
  • V případě, že nebude naplněna kapacita revíru, mohou být do startovní listiny dopsáni členové Klubu z druhých a třetích míst z daného období.

 

Ocenění:

Vzhledem k tomu, že se jedná o prestižní závod, bude dekorováno prvních deset závodníků poháry (trofejemi). Dále mohou být předány finanční odměny a event. získané věcné ceny od sponzorů. Vítěz se stává automaticky členem Klubu Rybářské žebříčky pro další období.

Pozn.: Výše uvedené může být změněno na základě aktuálních podmínek, což musí být včas, nejdéle 14 dnů před závody, oznámeno.

Bližší informace v propozicích.

 

Celkově nominováno 50 závodníků

 

JménoMěstoDatum nominaceMísto závodu, kde byl nominován
Aleksandrová AlenaHradec Králové12.06.2022Hrobice ženy
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem03.04.2022Velký Přelov (Černožice)
Bína LiborDlouhý Most23.04.2022Malá Skála
Brodský MichalHradec Králové14.05.2022Lodín
Černý JanPardubice23.04.2022Svídnice u Chrudimě
Červený JaroslavJaroměř14.05.2022Velká Černoc
Dvořák OldřichMělčany21.05.2022Pěkov - Hony
Dydňanský RomanVrbno28.05.2022Telce
Hakl PetrPředonín07.05.2022Roudnice nad Labem
Horáček RadimVlastějovice14.05.2022Zdislavice mládež
Chvála JanSezemice05.06.2022Dobříkov u Chocně
Chvála PetrSezemice05.06.2022Dobříkov u Chocně
Chválová LubicaSezemice29.05.2022MEDLEŠICE ŽENY VOLNÁ MÍSTA!!!
Jiříček JaroslavVysoké Mýto07.05.2022Vysoké Mýto - Knířov
Jón RichardChlum09.04.2022Lázně Bohdaneč
Klečák MiloslavOnomyšl30.04.2022Bylany, Český Brod
Kočí JosefMnichovo Hradiště21.05.2022Pšánky
Kratochvíl JanTřebechovice pod Orebem19.03.2022Debřece - Skuhrov nad Bělou
Kraus PavelJablonec nad Nisou14.05.2022Stráž pod Ralskem
Krobot JiříDolní Čermná12.06.2022Sendražice-liga
Kubec TomášLanškroun17.04.2022Knířov u Vysokého Mýta
Kupka TomášHradec Králové16.04.2022Křesetice OBSAZENO
Machatý DavidJaroměř23.04.2022Třebechovice pod Orebem
Man BohuslavHořice v Podkrkonoší14.05.2022Doksy
Mrázek PetrVelká Hraštice08.05.2022Hulín - Pohár šampionů
Novotná PavlínaZámrsk25.06.2022Hraštice
Novotný JiříZámrsk25.06.2022Hraštice
Pazderka AdamHradec Králové07.05.2022Hradec Králové mládež U15
Perout JosefPerštejn30.04.2022Hroznětín
Pětík MarekLibišany12.06.2022Sendražice-liga
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou23.04.2022Mlýnský rybnik Chuchel
Porazík VáclavKolešov07.05.2022Hulín - změna začátku
Povolný ZdeněkKarlovy Vary29.05.2022Otovice
Rybenský RomanNěmčice11.06.2022Levínská Olešnice
Říčař DavidZdelov12.06.2022Sendražice-liga
Smítka RadekBolina23.04.2022Humpolec (Hadina)
Synek MartinChoceň17.04.2022Knířov u Vysokého Mýta
Šnicer PetrVeltěže23.04.2022Zlosyň
Šrajer DavidVysoké Mýto17.04.2022Knířov u Vysokého Mýta
Štarman JiříStaré Jesenčany05.06.2022Dobříkov u Chocně
Trnka AlešTřesovice15.04.2022Drozdice
Vágenknecht JiříPardubice15.05.2022Slatiňany - Kunčí
Váňa TomášZlosyň19.03.2022VEHLOVICKÁ Tůň
Vašíček ZdeněkOpočno10.04.2022Dobřįkovec u Opočna Obsazeno
Vlach Zdeněk ml.Ždírec nad Doubravou15.05.2022Velký Osek mládež
Vlasta VratislavBakov nad Jizerou23.04.2022Tůň u Loukova
Vlček PetrČastolovice30.04.2022Kostelec nad Orlicí
Záhora PetrBžany10.04.2022Otovice Kocanda
Zahradník VlastimilPardubice02.01.2022Dřenice OBSAZENO pouze náhradníci
Zeman LubošSemily04.06.2022Vrchlabí

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.