Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 105 termínů závodů
V minulosti zadáno 8127 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 997 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Hájek Vladimír  Dobříkov 9 5 3 0 0 1 0 0 0 0 0
2 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 15 4 2 1 1 0 1 0 0 1 1
3 Synek Martin  Choceň 18 4 2 0 1 1 0 0 1 0 0
4 Doležán Nikola  Chotěboř 16 3 3 0 0 1 0 1 0 2 0
5 Zeman Luboš  Semily 14 3 2 1 0 0 4 0 1 0 0
6 Kubec Tomáš  Lanškroun 14 3 2 0 0 0 1 0 0 1 0
7 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 6 3 2 0 0 0 0 0 0 0 1
8 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 14 3 1 1 0 1 2 0 0 0 0
9 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 12 3 0 0 3 0 0 1 0 1 0
10 Šilhavý Stanislav Třemošná 8 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0
11 Sosnowski Lukasz Bogatynia 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Chvála Jan  Sezemice 16 2 3 1 0 1 0 0 1 1 0
13 Vágenknecht Jiří  Pardubice 13 2 2 3 1 0 0 1 0 0 0
14 Chvála Petr  Sezemice 16 2 2 1 0 2 0 0 0 0 0
15 Trnka Aleš  Třesovice 9 2 1 2 0 0 0 1 0 0 0
16 Pišl Jan  Třesovice 10 2 1 2 0 0 0 0 0 1 0
17 Šupol Michal  Rychnov nad Kněžnou 9 2 0 2 2 0 0 0 0 0 0
18 Novotný Jiří  Zámrsk 10 2 0 1 0 0 1 0 1 0 2
19 Vodičková Kateřina  Příbram 5 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
20 Halíř Lukáš Osek 3 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0
21 Výborný Jiří Teplá 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
22 Bártík Miloslav Plzeň 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Mackura Zdeněk  Pernink 13 1 2 2 0 1 1 0 0 1 1
24 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 16 1 2 1 3 0 1 0 0 2 0
25 Šupol Petr  Libišany 7 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
26 Chválová Lubica  Sezemice 15 1 1 1 1 0 0 0 1 0 0
27 Franěk Robert  Trutnov 8 1 1 1 0 0 0 0 1 0 0
28 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 6 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0
29 Šnicer Petr Veltěže 4 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
29 Mrvečka Petr  Týniště nad Orlicí 5 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Vašíček Zdeněk  Opočno 10 1 1 0 0 0 1 1 0 0 1
32 Skalický Miroslav Příbram 4 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
33 Hrdina Jiří Niměřice 4 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
34 Vojáček Zdeněk Strakonice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Sobotka Petr Žďár nad Sázavou 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Loužil Vít Kutná Hora 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Matějka Václav Nové Hrady 5 1 0 2 1 0 0 0 0 0 0
38 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 11 1 0 1 4 0 0 0 0 0 0
39 Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou 8 1 0 1 2 0 1 0 0 0 0
40 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 12 1 0 1 1 0 2 0 0 2 1
41 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 5 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1
42 Kondras Přemysl  Pardubice 6 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
43 Smítka Radek  Bolina 4 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
44 Novák Petr Ostrov 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
44 Silvar Matěj Chlumec nad Cidlinou 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
44 Matej Jiří Trávníky 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
44 Heřman František Krsice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
44 Bartoš František Chotěšov 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
44 Doležalová Monika Pardubice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
50 Kratochvíl Jakub  Hradec Králové 5 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0
51 Havlíček Stanislav  Mělník 13 1 0 0 2 1 2 2 0 1 0
52 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 13 1 0 0 2 1 2 2 0 0 0
53 Hetver Petr Horní Jiřetín 3 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
54 Dydňanský Roman  Vrbno 14 1 0 0 1 1 2 0 1 1 0
55 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 8 1 0 0 1 1 1 0 0 1 0
56 Chýle Oldřich Bílina 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
56 Kratochvíl Radim Chlumec nad Cidlinou 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
56 Švec Jakub Zhořec 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
56 Kubešová Denisa Bolina 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
56 Jirásek Petr  Chotěboř 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
61 Spiller Karel Stod 5 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
62 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 7 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
63 Váňa Tomáš  Zlosyň 6 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
64 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 12 1 0 0 0 1 0 0 2 1 1
65 Novotná Lenka Zámrsk 3 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
66 John Miroslav Roudnice nad Labem 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
66 Vašata Matěj  Kvasiny 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
66 Loužil Jan Kutná Hora 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
69 Takács Pavel Světnov 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Pýcha Hynek Rakovník 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Kopřiva Josef Hříškov 4 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0
72 Nekola Lukáš Hněvkovice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0
72 Doležán Vladimír  Chotěboř 18 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0
74 Tobolka Daniel Nechanice 5 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
75 Kolečkář Tomáš Mohelnice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
75 Blecha Miroslav Počátky 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
75 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
75 Kovařík Patrik Humpolec 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
79 Rozum Pavel Třemošná 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
79 Zoul Marek Žatec 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Olbrich Jakub Bechov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Šmůla David ml. Dobřany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Drnek Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Riedl Michal Humpolec 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Karban Michal st. Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Honzová Kateřina Choceň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Kupsa Jan ml. Buřenice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Tvaroch Jan Prosečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Růžička Alex Dašice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Hejplík Jaroslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Pužej Štěpán Netolice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Pavluk Petr Libštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Janečková Anna Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Sobotka Jiří Sobětuchy 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Ptáček Radim Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Lánská Adriana Nová Paka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Kuliš Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Lánský Jakub Lísek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Váňa Jindřich Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Hamerský Aleš Vamberk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Prepsl Jan Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Havlíček Josef Ostřešany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Jelínková Zuzana Žďárec u Skutče 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Bříza Filip Jiřice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Gruber Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Schaffer Jan Pomezí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Plocková Michaela Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Vacek Jan Zábědov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Shershen Volodymyr Praha 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Zahradník Vlastimil ml. Vysoké Mýto 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Kiessling Vít Prostřední Vydří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Matějka Roman Nové Hrady 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Kuh Vojtěch Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Stěhule Marek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Mecka Jan Bolina 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Hájek David Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Tošovská Rozálie Bělá pod Bezdězem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Zimmel Jan Stříbřec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Brádler Petr Červená Voda 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Begeš Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Vojta Jan Protivín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Jopek Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Černý Tomáš Labské Chrčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Pavluk Pavel st. Libštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Pleskot Jan Hrobice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Finger Jan Zásadka 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Štichauer Tomáš Rychnov nad Kněžnou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Škarda Václav ml. Blížejov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Soukup Ivo Třebíč 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Vican Roman Přeštice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Řehák Václav  Police nad Metují 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
135 Říčař David  Zdelov 10 0 5 0 0 0 0 0 2 0 0
136 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 13 0 4 1 0 0 1 0 0 0 1
137 Krobot Jiří  Dolní Čermná 12 0 3 0 1 0 0 0 1 1 0
138 Hakl Petr  Vrutice 8 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0
138 Šír Jaroslav Křižánky 3 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Bárta Jakub Přeštice 3 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0
141 Kupka Tomáš  Hradec Králové 4 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0
142 Švanda Jan Velký Osek 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
142 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
144 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 14 0 1 5 0 0 0 0 1 0 0
145 Taichner Radek  Mikulovice 10 0 1 4 0 0 0 1 0 0 0
146 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 14 0 1 3 2 1 1 0 0 1 0
147 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 10 0 1 3 0 0 0 1 0 0 1
148 Mrvečka Patrik  Týniště nad Orlicí 7 0 1 2 2 0 0 0 0 0 0
149 Novotná Pavlína  Zámrsk 14 0 1 1 2 3 1 0 2 0 0
150 Brodský Michal  Hradec Králové 10 0 1 1 2 0 0 0 0 2 0
151 Černý Jindřich  Mnichovo Hradiště 11 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0
152 Bína Libor  Dlouhý Most 18 0 1 1 0 2 1 1 1 2 1
153 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 5 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
154 Červený Jaroslav  Jaroměř 6 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
155 Kincl Matyáš  Hradec Králové 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
155 Machatý David  Jaroměř 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
155 Sütto Petr Ostrov 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
155 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
155 Janovský Miroslav st. Hradec Králové 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
155 Dušák Patrik Kardašova Řečice 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
155 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Slezák Tomáš Sokolov 3 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
163 Hrdlička Jaroslav  Mariánské Lázně 6 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0
164 Záhora Petr  Bžany 13 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0
165 Procházka Ota Rudník 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Bečka Jan Pardubice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Hlaváček Karel Humpolec 4 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Nitsche Viktor Vrchovina 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
169 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 10 0 1 0 0 2 0 0 0 0 1
170 Perout Josef  Perštejn 10 0 1 0 0 1 0 1 0 0 1
171 Černý Jindřich ml.  Jindřichův Hradec 9 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 8 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Košina Pavel Domanín 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Csernyanszká Pavlína Vysoké Mýto 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Mlčák Luboš Domanín 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
176 Jaroš Marek Hostinné 5 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
176 Dostál Matouš Králíky 4 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
178 Hampejs David Bílina 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
178 Suchý Denis Dobrá Voda 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
178 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 7 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
178 Peterka Jaroslav Česká Lípa 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
182 Mach Václav Pernink 8 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
183 Přibyl David Vlčice 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
183 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
183 Skalický Matěj Příbram 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
183 Sochor Václav Přeštice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Novák Vratislav Všeteč 7 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1
188 Havlíček Lukáš Mělník 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
188 Štolovský Jan Dolní Bousov 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
188 Scholz Jaromír Horní Dubňany 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
188 Kaniščev Roman Loštice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
188 Baloun Roman st. Jamné nad Orlicí 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
193 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
193 Hanzal Ondřej Želetava 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
193 Izaiasz Petr  Holice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
193 Olbrich Petr ml. Bechov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Porazík Jakub  Kolešov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
198 Foret Roman 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Zbytovský Libor Jimramov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Janata Prokop Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Pírek Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Pokorný Roman st. Nové Strašecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Mirovský Vojtěch Lípa nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Pánek Vít  Sezemice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Troškovič Štefan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Liptáková Lucie Špindlerův Mlýn 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Konopásek Richard Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Klein Jiří  Karlovy Vary 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Chromčák Jiří Mimoň 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Valha Josef Žatec 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Kolář Václav Týnec nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Žižka Radek Holýšov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Matouš David Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Kazda Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Mašek Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Šefl František Velký Bor 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Bednář Zdeněk Nahořany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Hruška Jiří Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Menc Josef Vrchlabí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Kinická Jiřina Stolany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Kosztyo Alexander  Poděbrady 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Pešek Michal ml. Řeřichy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Šmůlová Barbora Dobřany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Praveček Jaroslav Pacov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Holeček Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Bady Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Janovský Miroslav ml. Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Preisler Oldřich Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Šourek Zdeněk Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Syrovátka Pavel Plaňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Vlach Matyáš Mříčná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Pešek Michal st. Řeřichy 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Hýbner Dušan st. Bělá pod Bezdězem 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Kovář Jan Praha 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Adámek Luděk Benátky nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Syrovátko Lukáš Nová Paka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Chourová Veronika 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Prax Jakub Rebešovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Kympl Jaroslav Zlosyň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Rathan Antonín Týnec nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Edl Milan Plzeň 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Homolka Ludvík Ostrov nad Oslavou 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Syrový František Vápensko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Fikejs Martin Lhota u Chroustovic 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Volencová Karolína Český Šternberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Poláček Petr st. Příbram 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Marek Pavel Přerov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Rezek Oldřich Mikulov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
252 Růžička Pavel  Dašice 5 0 0 3 0 0 1 0 0 0 0
253 Stuchlík Jiří  Nová Paka 8 0 0 2 1 0 0 0 0 1 0
254 Říha Jan Bakov nad Jizerou 5 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
255 Šajerman Vladimír Vrchlabí 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
255 Svoboda Jiří České Budějovice 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
257 Bareš Vladimír  Slepotice 16 0 0 1 3 0 0 1 2 0 0
258 Moravec Pavel Čejov 6 0 0 1 1 1 0 0 2 0 0
259 Tošer Jaroslav  Ústrašín 18 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
260 Mokrá Jana  Najdek 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
261 Amerling František Kladruby 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
261 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
261 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
264 Kolčava Tomáš Smolnice 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
264 Horáček Radim  Vlastějovice 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
266 Novotná Jaroslava  Zámrsk 10 0 0 1 0 0 2 1 0 0 0
267 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 4 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
268 Pánek Petr Rakovník 4 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
269 Borovka Luboš Vodňany 6 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
270 Kočíř Matěj Čankovice 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1
271 Tůma Matěj Hořany 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
271 Vojtíšek Martin 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
273 Bereš Jan Planá 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
274 Půta Jiří Plzeň 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
274 Lochman Pavel ml. Zdelov 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
274 Koten Petr Jihlava 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
277 Jaroš Zdeněk Hostinné 6 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
278 Rybenský Roman  Němčice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
278 Míchal Jiří České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
278 Li Ang Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
278 Turský Jindřich  Krchleby 6 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
278 Varga Stanislav Holýšov 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
283 Nimko Marian Praha 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
283 Vopršal Filip Radňovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
283 Kožíšek Jakub Třebechovice pod Orebem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
283 Šrámek Petr  Opočínek 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
283 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
288 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Štolovský Michal Dolní Bousov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Laitner František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Štajdl Petr Mohelnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Vařecha Luděk Poděbrady 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Kadeřávek Roman Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Mecka Josef Bolina u Vlašimi 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Mádl Petr Jindřichův Hradec 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Leško Jiří Oldřichov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Laštovková Veronika 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Buček Zdeněk Nedvědice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Jaška Jaroslav st. Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Děček Tadeáš Městec Králové 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Pošmurný Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Kučera Lukáš Dašice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Pokorný Karel Kladno 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Hruška Václav Vestec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Kobek Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Kovář Martin Kladruby 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Kratochvíl Jan Hláska 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Pecka Zdeněk Hošťálkovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Hájek Lubomír Lanškroun 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Kaplan Petr Semošice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Horyna Tomáš Broumov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Císař Martin Libáň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Lange Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Erben Jiří Hostinné 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Kosík Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Bejsta Tomáš České Budějovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Vajda Miroslav Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Ildža Ondřej Náchod 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Stezka Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Klein Krištof Sekerkovy Loučky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Kovář Jan Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Hercík Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Turský David Krchleby 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Fiala Matyáš Poděbrady 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Beneš Zdeněk Peruc 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Sičák Pavel Jaroměř 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Hložek František Bílina 11 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Petrůňo Marcel Horšovský Týn 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Brož Jiří Miřetice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Zavacký Matěj Lhota u Potštejna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Vlach Kryštof Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Zemánek Martin Jablonec nad Nisou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Dušák Pavel st. Novosedly nad Nežárkou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Mareš Ladislav Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Vinkler Radek ml. Nymburk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Vican Marek Přeštice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Průša Vladimír Želetava 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Žák Lukáš Počátky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Ryba Jan Tachov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Pešulová Dagmar Teplá 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Matys Jan ml. Klášterec nad Ohří 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Kocourek Vojtěch Heřmanův Městec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Vondřich Alexandr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
288 Suchý Michal Chomutice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
348 Zahradník Vlastimil  Pardubice 17 0 0 0 4 0 0 1 1 0 0
349 Syrůček Stanislav  Dražkovice 10 0 0 0 4 0 0 1 0 0 0
350 Staněk Václav  Hradec Králové 11 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0
351 Drápal Vlastimil  Jindřichův Hradec 11 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
352 Tobolka Milan Nechanice 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1
353 Klouček Jan st. Branná 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
353 Porazík Václav  Kolešov 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
355 Bertok Milan  Dublovice 12 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0
356 Havrila Michal ml.  Jaroměř 10 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1
357 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 12 0 0 0 1 1 0 0 0 2 1
358 Růžičková Nela Morašice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
358 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
358 Kubcová Natálie  Lanškroun 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
361 Kabát Miroslav Třemošná 4 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
362 Novotný Petr  Zámrsk 10 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
363 Sochor Rudolf Petrohrad 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
363 Havránek Radek Čejov 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
365 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 7 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
366 Sochor Martin Petrohrad 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
366 Motl František Bečov 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
368 Netolická Halina Bylany 4 0 0 0 1 0 0 0 2 0 1
369 Nedělka Stanislav  Velká Losenice 7 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
370 Řípa Aleš Heřmanův Městec 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
370 Staněk Karel Smečno 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
370 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
373 Klečák Miloslav  Onomyšl 17 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
373 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
373 Studničková Adéla 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
373 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
377 Ficner Jiří Lanškroun 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
378 Štichauer Jakub Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Matal Karel Černá Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Coufal Zdeněk Jihlava 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Kameš Petr Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Mareš Vladimír Praha 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Halbrich Václav Litvínov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Bleho Pavel Liberec 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Šulc Milan Trubín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Lang Jindřich Mariánské Lázně 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Vébrová Natálie 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Mareš Daniel Krchleby 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Franc Tomáš Náchod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Mareš Pavel Praha 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Lukeš Jaroslav Vrchlabí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Horák Antonín Lodín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Kolář Petr Ledeč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Vraný Oldřich 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Raniak Martin Třešť 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Pánek Jan Pertoltice pod Ralskem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Andrž Ladislav Bolehošť 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Hrubý Pavel Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Vorlíček František Kostomlátky 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Kopecký Jan Pardubice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Holý Zdeněk ml. Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Drag Michal Kudowa Zdrój 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Novotný Bedřich Kouřim 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Moravec Petr Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Hejkal Dominik Havlíčkův Brod 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Zbytovský Roman Unčín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Poláček Matěj Teplá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Macků Ondřej Dačice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Hnilička Radomír Kunštát 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Kubeš Václav Levousy 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Appl Jaroslav Žamberk 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Sychra Vladimír Jenišovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Štěrbová Adéla Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Řeháček Jiří Tachov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Erben Ladislav st. Vrchlabí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Hrabáková Aneta 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Němeček Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Nový Miroslav Liberec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Janďourek Nikolas Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Klouček Tomáš Josefův Důl 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Řeháčková Anna Marie Nová Paka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Adamovič Andreas Pečky 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Vicher Milan Plzeň 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Fikar Matěj Lodín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Hlaváček Aleš Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Tušinovský Pavel Červená Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Němec Jan České Budějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Fryntová Natálie Dolní Branná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Kuzyk Serhiy Jeseník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Pikl Stanislav Pacov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Mrázek Petr  Velká Hraštice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Sulan Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Horký Petr Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Danko Karel Žeretice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
378 Pešoutová Adéla 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
441 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 10 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0
442 Nováková Renata  Hrobice 6 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1
443 Roušal Luděk Neratovice 9 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1
444 Würz Dalibor Hořesedly 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
445 Kronich Daniel Litvínov 3 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
446 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 5 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
447 Čermák Eliáš  Votice-Srbice 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
447 Rolník Filip Chýšť 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
447 Jandejsek Zdeněk Zruč nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
450 Cingroš Roman Stod 5 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
451 Paulovič Marek Chlum u Třeboně 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1
452 Kalčík Matěj Plzeň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
452 Tvaroh Jan Nová Ves u Českých Budějovic 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
454 Chýle Karel Ústí nad Labem 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
454 Bříza Petr Hostinné 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
454 Šmitmajer Marek Křečice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
454 Kubový Dominik Městec Králové 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
454 Cablk Jan Pravonín 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
454 Krakowitzer Jiří Třeboň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
460 Zvolánek Jan Chotěboř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Verner Vladimír Smolnice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Kadlec Vratislav Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Richter Dalibor Rumburk 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Vojtíšková Karolína Semily 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Zikmund Martin Lomnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Landfeld Vojtěch Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Bártíková Diana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Hubička Tomáš Brloh 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Dvořák Oldřich  Mělčany 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Šibor Jaroslav Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Kaufman Pavel Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Janďourková Eliška Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Šimanský Lukáš Jihlava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Salač Bořivoj 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Kovář Miloslav Králova Lhota 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Voženílek Václav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Bárta Oldřich Nýrsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Novák Radek Blatnice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Matoušek Miroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Růžičková Lucie Morašice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Provazník Michal Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Frič Michal Koválovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Beck Milan Prachatice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Olijnyk Igor Nové Město u Chlumce nad Cidlinou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Šitina Josef Velká Jesenice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Vlasák Michal Vrchlabí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Hybner Pavel  Mnichovo Hradiště 12 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Kozlík Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Skačan Ivan Žlutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Aichler Jiří Čelákovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Břeň Emil Jimramov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Dann Oliver 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Němec Luboš Těchobuz 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Mika Miroslav Přišimasy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Daniel Jiří Pacov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Pujmanová Edita 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Sochor Jaroslav st. Hluboká nad Vltavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Sommer Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Reiter Jiří Vrát 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Dřízhalová Ema 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Bitner Radek Borohrádek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Jarý Radek Příbram 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Waligóra Jan Polsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Grád Tomáš Žleby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Vrábel Pavel Chlumín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Hankocy Jaroslav Brno 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Vágenknecht Adam Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Mareš Jan ml. 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Kudrna Šimon Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Vraný Antonín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Volenik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Borovka Petr Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Vernerová Ema Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Matoušek Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Pošmurná Zuzana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Nauš Vladislav Blížejov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Seifert Jaroslav Borohrádek 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Beroušek Petr Plzeň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Blecha Miroslav ml. Počátky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Rangl Jakub Planá 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Slavík Michal Kopidlno 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Procházka Jiří Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Cuhorka Aleš Přelouč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Břeň Miroslav ml. Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Dyba Jáchym Český Těšín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Příhoda Dalibor 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Vican Michal Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Zajíc Ladislav Kamenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Lojín Jan Příbram 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Škubal Hanuš Sokolov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Sálová Barbora Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
460 Číž Luboš  Jindřichův Hradec 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
536 Malý Jiří st. Korouhev 3 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0
537 Charvát Lukáš  Černčice 10 0 0 0 0 0 1 1 0 2 1
538 Lenárd Tibor 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
538 Pavlík František Březnice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
538 Miklian Roman Petrovice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
541 Michková Eva Orel 5 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0
541 Kašparová Lenka Jaroslav 6 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0
543 Blatný David Brno 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
543 Tomšík Jan Křižanov 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
543 Pučeník Pavel Kdyně 5 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
543 Zaplatílek Tobiáš Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
547 Jurkovič Alois Staňkovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
548 Petříček Jan Poběžovice 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
548 Klement Antonín  Chranišov 10 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
550 Rašek Zbyněk Pacov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Kaplan Jan Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Tužil Štěpán Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Boháček Lukáš Pardubice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Müller Matěj 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Studničný Daniel Buda 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Eger David Majdalena 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Janečka Martin Velký Týnec 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Hofman Denis Nový Bor 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Holý Zdeněk st. Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Pekárek Stanislav Louny 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Adámek Luděk Zábrodí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Kochman Vladimír 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Ďásek František Havlíčkův Brod 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Bláha Aleš 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Váňa Vlastimil Tatce 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Toman Lukáš Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Kyselý Libor Jimramov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Marek Michael Počátky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Kolpaský Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Koumová Barbora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Konopásek Josef Polička 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Pechalová Andrea Hrušovany nad Jevišovkou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Snítil Jan Jeníkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Lonský Václav Zdislavice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Rašek Martin Pacov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Brič Petr Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Beneš Milan Tušť 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Dania Antonín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Novák Antonín Rovensko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Svoboda Adam Olešnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Čížek Pavel Mariánské Lázně 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Hnízdil Milan Prosečné 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Halamka Luboš Dobříš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Šulc Jindřich 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Mannová Lucie Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Spálenka Vratislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Pavlovič Petr Přestavlky 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Žítek Ondřej Tuněchody 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Kubeš Jaroslav Koštice 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Bořík Michal 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Štancl Roman Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Bláha Michal Chrast 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Hamouz Marek Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Kyselý Jakub Jimramov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Roky Džepa Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Kasan Tomáš Chrudim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Krupka Jiří Telce 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Kerouš Ivan ml. Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Pleskač Antonín Libice nad Doubravou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Sedlář Ivan Borová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Brzobohatý Michal Šestajovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Bříza Matěj Hostinné 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Staněk Vojtěch Tuněchody 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Soboslaj Damir 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Macháně Zdeněk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Janouch Miroslav  Všechlapy 11 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Ludvík Tomáš st. Vamberk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Wacka Petr Mariánské Lázně 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Šmůla Štěpán Dobřany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Pešout Daniel Březí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Šuhaj Robert Frymburk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Klučina Daniel Hostinné 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Štantejský Karel Malá Skála 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Flener Tadeáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Fraj Pavel Horní Dubenec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Glencner Marek Sruby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Jungwirt Milan Strakonice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Vávra Luboš Lanškroun 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Reif Milan Hostinné 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Zeman Martin Semily 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Kokeš Daniel Rozhovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
550 Vágenknecht Dan Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
630 Jiříček Jaroslav  Vysoké Mýto 8 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2
631 Zoul Artur Žatec 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1
632 Bína Lukáš Dlouhý Most 13 0 0 0 0 0 0 1 0 3 0
633 Zelenka Zdeněk Obrataň 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
633 Langer Josef Zdislavice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
635 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
635 Honc Josef  Rumburk 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
635 Kašpar Richard Náchod 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
635 Zaplatílek Matyáš Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
635 Hovorka Jan Teplá 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
640 Sitta Bohuslav Taneček 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Forejt Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Rambousek Josef Častolovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Janata Karel ml. Košťálov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Kohout Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Petružálek Radim Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Hejda Richard Břežany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Holeček Matyáš Mnětice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Zářecký Luděk Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Oliva Vladimír Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Kočí Jaroslav Praha 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Zavřel Jan Pomezí 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Marek Vladimír Třeboň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Štěpánek Pavel Doudleby nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Štafurik Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Vitha Petr Zliv 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Samková Dagmar Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Novák Josef Žďár 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Kovář Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Hrubý Stanislav Suchomasty 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Skalický Jakub Příbram 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Tůma Jiří Rousínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Starý David Žeretice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Brendl Patrik Lanškroun 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Kobicová Jasmína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Marešová Gabriela 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Sewald Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Zahradník Michal Platenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Kaplan Pavel Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Pišl Lukáš Javornice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Miková Simona Přišimasy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Kozlov Daniel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Machač Václav Drahov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Šmerák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Janata Matěj Košťálov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Skokanová Adriana 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Hrdlička Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Ščepka František Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Chudárek Matyáš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Olbrich Petr st. Bechov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Lomoga Jan Novosedly nad Nežárkou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Ungr Jiří Klatovy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Hepnar David 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Řehák Zdeněk Borohrádek - Šachov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Tesařová Vendula Platenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Ivančík Ludovít Teplá 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Fikejs Matěj Lhota u Chroustovic 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Novotný Petr ml. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Mareš Jan ml. Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Janda Vojtěch Kolín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Kouba Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Smejkal Jakub Pardubice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Trousil Lukáš  Libín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Zrnová Jitka Benešov 9 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Bez Roman Pacov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Škorpík Daniel Písečné 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Novák Michal ml. Nové Město nad Metují 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Baařinková Nela Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Tlustý Luboš Svratouch 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Kasl Luboš Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Hos Martin  Otín 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Vegricht Martin Praha 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Kouba Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Šebek Michal Turnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Kasík Matouš Albrechtice nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Hejnová Anna 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Novicová Karolína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Grzybzyk Jan Polsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Přílepek Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Mišák Jaroslav Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Dygrýn Jaroslav st. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
640 Vlk Petr Rumburk 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
715 Beneš Karel Bílina 7 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
716 Jirsa Jiří Chmeliště 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
716 Záruba Petr Blato 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
718 Staněk Petr Smečno 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
718 Seidl Jan Zbiroh 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
720 Landvojtovič Jan Smečno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kantor Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Břinda Karel Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Macháň Pavel Náchod 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Říčařová Denisa Zdelov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Pefek Karel Kostelní Vydří 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Prokůpek Jan Rozhovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Mádlová Iva Jindřichův Hradec 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kukla Jiří Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Čechová Eliška Počátky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Michalina Josef Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Vondráček Jiří Měšice 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Pipek Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kazda Jan Nýrsko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Mareš Jan Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 John Roman Opočno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Dohnal František Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Vojtěchovská Klárka Teplá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Ďásek Václav Těchobuz 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Klouček Jan ml. Branná 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Voldán Lukáš Třibřichy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Benda Pavel  Mělník 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Jankovský Marek Zdislavice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Bárta Václav Přeštice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kalus Petr Litomyšl 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Mergl Jakub Heřmanův Městec 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Golenko Alexandr Kolín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Fictum David Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Císař Martin Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kanický Jan Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Macho Bohuslav Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Lor Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Teus der Vaal Nizozemí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Rolf Jakub Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Janda Pavel st. Turnov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Malý František Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Votoček Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Liščák Jan Lubná 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Bryška Jiří st. Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Halamková Barbora Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Dudycha Jiří Krouna 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Bernard Michal Milín 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Smrčka Zdeněk Strakonice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Daniš Petr Kácov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Lévai Jan st. Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Fišera Jiří 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Šikl Miroslav st. Včelákov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Schovanec Jiří Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Hlinčík Josef Planá 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Miková Michaela Přišimasy 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Štěpnička Martin Český Šternberk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Housarová Tereza 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Cuhorka Jiří Přelouč 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Macek Lukáš Modrá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Hladík Jiří Častolovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Sochor Michal Petrohrad 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Nemeš Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Weinfurter Werner Želnava 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Horký Lukáš Jilemnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kalina Pavel Telce 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Rudy Sergej Koberovy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kačírek Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kadlec František  Zlíč 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kwezour Martin Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kovář Antonín Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Kocábek Tomáš Nové Strašecí 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Bak Tobias 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Velebil Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Ticháček Václav Havlíčkův Brod 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Svoboda Ondřej ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Danyi Milan st. Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Pišta Matěj Blešno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Schingler Karel Lovosice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Chlupáčová Monika Domanín 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Rajchlová Anna 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Móro Jaroslav Košťálov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Klímová Dominika Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Franc Tadeáš Unčín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
720 Prášek Zdeněk Vémyslice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
800 Lipták Vojtěch Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
801 Pánek Jan Nučice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Tichý Rudolf Bečváry 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Kovář Jiří Jenišovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Vondráček Denis 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Weiss Bronislav Prachatice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Suchánek Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Noskovič Jakub Strakonice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Baďura Václav Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Hamm Jindřich Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Koláčný Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Přichystal Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Kohlíček Antonín Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Hušek Jiří st. Tatobity 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Petrle Karel Řečice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Mandlík Roman Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Dostálek Adolf Hostinné 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Jiránek Jakub Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Mazour Petr Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Jakoubek Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Rác Jaroslav Mutějovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Sochovič Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Suchý Jakub Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Čajko Ludvík Milín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Baková Barbora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Witvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Berka Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Fišerová Štěpánka Lodín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Neužil Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Jindra Jaroslav Reřichy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Lévai Josef Karlovy Vary 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Nádraský Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Zelený Vojtěch Zvole 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Bidmon Pavel Korouhev 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Šimůnek Jiří Klatovy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Rödl Karel Bečov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Slanina Mladé Buky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Svárovský David Čejov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Boháč Petr Ubušín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Tůmová Anna Libčice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Boháček Antonín Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Richter Pavel Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Olejník Vladinír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Hasal František Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Gulabová Andrea Teplá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Šuchalová Klára Markovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Kápičková Tereza Heřmanův Městec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Pišna Celestýn Kamenice 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Janáčková Jaroslava Havlíčkova Borová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Pospíšil Pavel Nová Farma 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Lonský Filip Zdislavice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Macháček Jakub Býchory 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Havlík Jiří Dalečín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Sádlo Miloš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Hovorka Antonín Žabonosy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Hušek David Koberovy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Chřenovský Ivan Drnholec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Hrabák Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Breziňský Sebastian Polsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Čelechovský Martin Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Krásný Jan Liberec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Slavík Alexej Vilémov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Wachtl Hynek Nové Strašecí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Čori Petr  Chodová Planá 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Klich Václav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Nožička Stanislav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Novotný Jiří ml. Zámrsk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Pešek Jiří Řeřichy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Prokeš Roman Velká Bíteš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Novotný Milan Mezihoří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Houser Otakar Všechlapy 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
801 Král Jaroslav st. Kovanice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
876 Pechová Veronika Púchov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Janota Jaromír Březnice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kokšal Tomáš st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Jiřík Miroslav Myškovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kutička Pavel Novosedly 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Víšek Vojtěch Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Špejzl Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Dyntar Jiří st. Nové Město nad Metují 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Vašina Josef Kvítkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Lejsek David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Vrbský Vít Teplá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Provazníková Jitka Dřenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Čoziková Gabriela Horní Maršov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Hrabě František Rumburk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Červ Filip Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Daneš Jaroslav Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Pála Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Dušek Jan Kutná Hora 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Klodner Marek Nemošice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Cajthaml Petr Velenice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Mendel Milan Pšovky 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Karvánek Jiří Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Jurečková Jarmila  Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Mrázek Karel Mirovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Simandl Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Huša Petr Babice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Neuman David Most 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Jány Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Bártko Jan Hrachovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kracík Ladislav Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Polívka František Albrechtice nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Zavacký Vojtěch Lhota u Potštejna 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Strolený Jindřich 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Sabó Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Roušar Jiří Korouhev 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Rádler Daniel Robčice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kratochvíl Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Dřízhal Karel st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Pelc Pavel Předklášteří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Svěžen Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kolbábek Petr Radostín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Vidím Jaroslav Renoty 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Mareš Michal Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Vejs David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Černý Tomáš st. Přišimasy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Glasser Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Pujmanová Jana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Krejčí Michal Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Bartoš Filip Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Hladík Tomáš  Dobruška 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Dřízhal Karel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kudláček Václav Náměšť nad Oslavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Vyčichl Michal Skuteč 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Bednář Roman Strachujov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Svoboda Jakub Tábor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kokšal Tomáš ml. 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Bady Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Hyroš Radek Rakovník 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Špaček Karel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Tesařová Veronika Platenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Líbal Kryštof Chrast 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Štumpour Radek České Velenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Staněk Josef Tuněchody 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Horák Marek Častolovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Pech Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kilas Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Jón Richard  Chlum 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Louma Pavel Jablonec nad Nisou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kubový Jiří Lukavice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Dynybil Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Buček Stanislav České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Adámek Jan Rudník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Jarolím Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Prokop Richard Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Hejnicová Ema 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Beck Jiří Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kocáb Jakub Újezd nad Lesy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Danielovská Alice Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kemalík Norbert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kubový Vladimír Městec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Horáková Emílie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Majoroš Vojtěch Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Petržílka Vlastimil Vojkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Porubský Kryštof Vidochov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Plášil Petr Těchobuz 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Souček Milan Chrastava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Buran Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Motyčka Tomáš Vysoká u Holic 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Koryty Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Míchal Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Hašek Richard 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Pantúček Štěpán Unčín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Horáček Vojtěch Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Mareš Jiří Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Heller David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Stěhule Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Švanda Radek Česká Skalice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Janoušek Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Dostálová Eliška Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Vojáček Tomáš Dolní Sokolovec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Burian Jan Bělá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kunešová Klára Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Dřízhal Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Sychrová Soňa Jenišovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Zeman Jaroslav Bobrová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Šotkovský David Starý Kolín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Břeň David Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Černý Tomáš ml. Přišimasy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Paulovičová Barbora Třeboň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Šír František Křižánky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Glasser Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Dax Ladislav Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Dilnnoczenzo Mario 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Dvořák Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Maštera David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Kaplan Filip Přívozec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Štecher Josef Senožaty 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Šindelka Marek Strachujov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Loučka Bohumil Tři Sekery 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
876 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.