Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 27 termínů závodů
V minulosti zadáno 6055 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 2899 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 29 10 4 0 1 1 0 1 2 0 1
2 Machatý David  Jaroměř 32 5 3 3 3 3 2 1 1 0 2
3 Záhora Petr Bílina 35 5 2 0 0 2 2 1 0 2 1
4 Vágenknecht Jiří  Pardubice 38 4 5 5 5 1 1 1 1 0 0
5 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 36 4 3 5 4 4 2 1 0 1 0
6 Trnka Aleš  Třesovice 31 4 3 2 4 1 0 3 5 0 0
7 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 17 4 0 2 0 1 0 0 0 1 1
8 Provazník Michal Dřenice 21 3 5 0 0 1 1 0 4 0 1
9 Provazník Jiří Dřenice 17 3 5 0 0 1 0 0 0 0 0
10 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 29 3 4 2 1 1 3 2 1 0 1
11 Chvála Petr  Sezemice 45 3 3 4 3 2 1 2 3 1 1
12 Dostál Matouš  Králíky 22 3 3 3 3 3 0 1 0 0 1
13 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 23 3 3 3 0 1 0 0 0 0 0
14 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 14 3 2 2 1 1 1 1 0 1 0
15 Vašíček Zdeněk  Opočno 22 3 2 2 1 1 1 0 1 1 0
16 Nauš Vladislav Blížejov 25 3 2 1 1 2 0 0 1 2 1
17 Smítka Radek  Bolina 20 3 2 1 1 1 1 1 0 1 0
18 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 7 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
19 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 29 3 1 0 1 1 0 2 1 0 1
20 Edl Milan Plzeň 19 3 0 2 1 0 2 0 1 0 1
21 Charvát Lukáš  Černčice 31 3 0 2 0 1 2 0 2 1 0
22 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 9 3 0 1 1 1 2 0 1 0 0
23 Šnicer Petr Blšany 15 3 0 1 1 1 1 0 0 0 1
24 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 9 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0
25 Syrůček Stanislav  Dražkovice 41 2 7 0 0 1 1 1 1 1 0
26 Žemlička Radek Slatiňany 12 2 4 0 0 1 1 0 0 1 0
27 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 9 2 4 0 0 0 1 0 0 0 0
28 Moravec Pavel Čejov 14 2 3 0 0 0 0 0 1 1 3
29 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 31 2 2 5 1 2 0 3 1 1 1
30 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 29 2 2 3 1 1 1 2 1 1 0
31 Kupka Tomáš  Hradec Králové 17 2 2 3 0 0 1 0 1 0 1
32 Halíř Lukáš Osek 17 2 2 1 1 1 0 2 0 0 0
33 Hampejs David Bílina 13 2 1 2 0 0 0 0 0 0 1
34 Maršík Jan  Pelhřimov 6 2 1 1 1 0 0 0 0 0 1
35 Sütto Petr Ostrov 10 2 1 1 0 0 1 0 1 2 0
36 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 16 2 1 0 1 2 0 0 0 0 0
37 Bareš Vladimír  Slepotice 29 2 1 0 1 1 0 0 3 3 1
38 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 7 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Brodský Michal  Hradec Králové 21 2 1 0 0 4 0 3 1 1 1
40 Harant Antonín Plzeň 19 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0
40 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 12 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0
42 Skalický Jakub Milín 7 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
43 Vlček Petr  Častolovice 37 2 0 4 2 0 2 0 3 0 2
44 Vodičková Kateřina  Příbram 12 2 0 4 0 0 0 0 1 0 1
45 Perout Josef Perštejn 27 2 0 2 2 0 2 1 1 1 0
46 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 17 2 0 2 1 1 0 1 0 2 0
47 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 21 2 0 1 1 2 0 1 1 1 2
48 Řípa Aleš Heřmanův Městec 16 2 0 1 1 1 0 1 0 0 0
49 Jaroš Zdeněk Hostinné 8 2 0 1 1 0 0 2 0 0 0
50 Bárta Jakub Přeštice 6 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
51 Skalický Miroslav Milín 12 2 0 1 0 2 0 0 0 0 0
52 Beneš Zdeněk Peruc 17 2 0 0 0 1 0 1 1 0 0
53 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 5 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1
54 Harant Miroslav Plzeň 6 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0
55 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 9 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
55 Pavlík František Březnice 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
57 Pavlovič Petr Přestavlky 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Slavík Matěj Choceň 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Nass Adam Pňovice 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Sosnowski Lukasz Bogatynia 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Kabát Petr Smilovice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Münzer Josef Nové Sedlo 28 1 3 3 0 2 1 0 1 2 3
63 Zeman Luboš  Semily 30 1 3 2 3 1 3 1 2 1 1
64 Novák Vratislav Police nad Metují 15 1 3 2 3 0 0 0 1 1 0
65 Vican Roman Přeštice 24 1 3 1 1 4 1 1 2 0 1
66 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 25 1 3 1 1 1 2 0 1 0 2
67 Vican Marek Přeštice 16 1 3 1 0 0 1 1 1 0 1
68 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 15 1 3 1 0 0 0 2 1 0 0
69 Doležán Vladimír  Chotěboř 37 1 3 0 2 1 2 0 0 2 0
70 John Miroslav Roudnice nad Labem 23 1 3 0 1 2 2 1 2 2 0
71 Hofman David Hrochův Týnec 6 1 3 0 0 0 0 0 0 0 1
72 Váňa Tomáš  Zlosyň 20 1 2 2 0 1 0 1 1 0 0
73 Tobolka Daniel  Nechanice 10 1 2 2 0 0 2 1 0 1 0
74 Chvála Jan  Sezemice 45 1 2 1 3 2 3 1 2 1 0
75 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 11 1 2 1 1 0 1 0 0 1 1
76 Havlíček Stanislav  Mělník 20 1 2 0 1 2 2 2 1 0 1
77 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 12 1 2 0 1 2 1 0 0 0 0
78 Říčař David  Zdelov 15 1 2 0 1 2 0 1 0 2 0
79 Kopa Stanislav  Moravičany 18 1 2 0 1 1 0 2 1 2 2
80 Motal Jakub Dřenice 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Samlík Libor Oslavany 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Riesner Petr Police nad Metují 7 1 1 2 0 1 1 1 0 0 0
83 Mackura Zdeněk Pernink 28 1 1 1 3 2 1 0 0 0 2
84 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 16 1 1 1 2 1 1 2 0 0 0
85 Vrabec Jiří Plzeň 17 1 1 1 2 0 0 1 0 0 2
86 Hlaváček Aleš Ostřešany 6 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
87 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 14 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0
88 Šinták Marek  Hradec Králové 12 1 1 1 1 0 1 0 0 2 0
89 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 17 1 1 1 0 2 0 0 0 1 1
90 Smihrodský Stanislav Tachov 9 1 1 1 0 1 0 0 0 1 1
91 Hložek František Bílina 30 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1
92 Flanderka Aleš Pašinka 6 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0
93 Blaščík Petr Staré Jesenčany 15 1 1 1 0 0 0 1 0 0 0
94 Honc Josef Rumburk 18 1 1 0 3 1 0 2 0 0 0
95 Semonský Jaroslav Nemošice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
95 Malý Stanislav Pardubice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
97 Šťastný Zdeněk Pardubice 8 1 1 0 1 2 0 0 0 0 1
98 Konfršt Lukáš Pardubice 9 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0
99 Ševčík Petr Louny 22 1 1 0 1 1 0 2 1 2 0
100 Kabát Miroslav Třemošná 14 1 1 0 1 0 0 0 1 0 2
101 Ledvinka Petr Ostřešany 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
102 Slavík Alexej  Vilémov 28 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1
103 Bárta Martin Přeštice 7 1 1 0 0 1 1 2 0 0 0
104 Wachtl Hynek 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
104 Skalický Matěj Milín 6 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
106 Nekola Lukáš Hněvkovice 7 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0
107 Matulka Matyáš  Jihlava 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
108 Macháně Radek Krčín 7 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
109 Beneš Karel Bílina 24 1 1 0 0 0 0 0 1 1 2
110 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 10 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Míchal Jiří České Budějovice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Ungr Vojtěch 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Pryl Stanislav Pardubice 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Pirkl Marek Stárkov 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Říha Jan Bakov nad Jizerou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Kepáková Veronika Poruba 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Leitl Miroslav Holýšov 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Trnka Tomáš 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Martinů Jaroslav Polička 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Škorpík Daniel Písečné 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
121 Seidl Jan Zbiroh 18 1 0 4 1 1 0 2 2 0 0
122 Krajňák Ivan Mikulovice 8 1 0 3 1 1 0 0 0 0 0
123 Bártík Miloslav Plzeň 25 1 0 3 0 1 1 1 1 0 0
124 Novotný Jiří  Zámrsk 25 1 0 3 0 1 0 2 0 1 1
125 Taichner Radek  Mikulovice 29 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0
126 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 10 1 0 2 0 2 0 1 0 0 1
127 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 8 1 0 2 0 1 2 0 0 0 0
128 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 16 1 0 2 0 0 1 1 0 1 1
129 Ficner Jiří Lanškroun 7 1 0 2 0 0 0 0 1 0 0
130 Jungwirt Vojtěch Strakonice 4 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
131 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 22 1 0 1 3 1 2 1 4 0 0
132 Pekárek Stanislav Louny 18 1 0 1 2 1 1 1 0 0 0
133 Dědík Vladimír  Bašť 23 1 0 1 1 1 1 0 0 2 0
134 Novotná Pavlína  Zámrsk 31 1 0 1 1 1 0 0 0 1 1
135 Košina Pavel Domanín 11 1 0 1 1 0 1 3 1 0 0
136 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 5 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0
137 Cablk Jan Pravonín 13 1 0 1 1 0 0 1 0 1 1
138 Pavka Martin Znojmo 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
138 Bagar Šimon 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
138 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 11 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
138 Havlíček Josef Ostřešany 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
142 Franěk Robert  Trutnov 18 1 0 1 0 2 2 2 2 0 0
143 Stuchlík Jiří  Nová Paka 21 1 0 1 0 2 1 2 0 2 0
144 Raniak Martin Třešť 18 1 0 1 0 2 1 0 0 0 0
145 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 10 1 0 1 0 2 0 0 0 1 0
146 Roček Jakub Drozdice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
146 Teplý Radek Mikulovice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
148 Bertok Milan  Dublovice 20 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
149 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 6 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0
149 Borovka Luboš Vodňany 12 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0
151 Svárovský David Humpolec 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1
152 Šmůla David Dobřany 5 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
152 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
154 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 35 1 0 1 0 0 2 0 1 1 1
155 Pešek Jan Chrudim 6 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0
156 Pánek Vít  Sezemice 18 1 0 1 0 0 0 1 0 2 1
157 Vicher Milan Plzeň 15 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
157 Jiřík Miroslav Myškovice 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
159 Rambousek Stanislav  Třebíč 13 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
160 Hanzal Ondřej Želetava 16 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1
161 Mach Václav Pernink 15 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
161 Zavřel Jan Pomezí 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
161 Malý Josef Medlešice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
161 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 8 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
165 Horyna Tomáš Broumov 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
165 Paulovič Marek Třeboň 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
167 Kopic Milan Humpolec 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Figura Daniel 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Dobeš Jiří Rebešovice 10 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Bejr Matouš Mnichovo Hradiště 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Kianičková Jitka Peruc 16 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Holý Zdeněk ml. Plzeň 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Lokaj Jakub Loket 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Bidmon Pavel Korouhev 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Horák Jaromír Albrechtice nad Orlicí 14 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
167 Lévai Jan st. Karlovy Vary 9 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
177 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 18 1 0 0 3 0 1 1 1 0 0
178 Jinoch Roman Ostřešany 6 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0
179 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 14 1 0 0 2 1 0 1 1 0 1
180 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 4 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0
181 Soukup Michal Plzeň 16 1 0 0 1 1 2 1 1 1 3
182 Kertész Julius  Moravské Budějovice 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
183 Tůma Jiří Rousínov 17 1 0 0 1 0 2 1 0 0 1
184 Benda Pavel  Mělník 21 1 0 0 1 0 2 0 0 1 1
185 Tůma Jakub Rousínov 11 1 0 0 1 0 1 0 1 1 0
186 Papoušek Ivan Hostim 4 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
186 Kotovic Jiří st. Zubří 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
188 Švanda Radek Česká Skalice 7 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
188 Výborný Jiří Teplá 6 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
190 Šilhavý Stanislav Třemošná 22 1 0 0 1 0 0 0 0 1 1
191 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
191 Štěrba Petr  Sezemice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
191 Hyxa Jakub Medlešice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
194 Suchánek Aleš Dymokury 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
194 Prokeš Milan Libochovice 10 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
196 Rudolf Jaroslav Vrdy 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
196 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
196 Petružálková Anet  Plotiště nad Labem 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
196 Vojta Jan Protivín 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
196 Mrázek Karel Mirovice 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
196 Výboh Pavel Horní Bříza 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
196 Hanáček František Brno 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
196 Vískot Zdeněk ml. Moravské Budějovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
204 Černý Václav Plzeň 12 1 0 0 0 3 0 0 1 0 0
205 Fencl Petr Kolín 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
205 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 6 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
207 Lochman Pavel Zdelov 11 1 0 0 0 1 2 0 0 1 0
208 Hošek Pavel Římovice 4 1 0 0 0 1 1 0 0 1 0
209 Motl František Bečov 9 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
209 Slanař Josef Panenský Týnec 11 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
211 Mergl Jakub ml. Heřmanův Městec 4 1 0 0 0 1 0 2 0 0 0
212 Mičič Bogdan Citonice 6 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0
213 Kopecký David Nasavrky 4 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
214 Šupol Petr Libišany 16 1 0 0 0 1 0 0 1 0 1
215 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
216 Tobolka Milan Nechanice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
217 Kovář Michal Třešť 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
217 Soural Aleš 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
217 Kučera Jiří Lužná 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
217 Šimek Pavel Horní Brusnice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
217 Tőkőly Martin st. Havířov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
217 Malec Miloš Velký Šenov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
217 Kvapil Pavel Damnice 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
217 Fiedler Luděk Pardubice 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
217 Netolický Lukáš Skuteč 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
226 Poláček Petr st. Příbram 8 1 0 0 0 0 2 0 1 0 0
227 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 10 1 0 0 0 0 1 0 1 2 0
228 Blecha Miroslav Počátky 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
228 Malý Jiří ml. Korouhev 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
228 Šafařík Petr Pohřebačka 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
228 Miškolci Tomáš ml. Lanškroun 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
228 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
228 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
228 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
235 Vitásek Jiří Červená Lhota 5 1 0 0 0 0 0 1 2 0 0
236 Mádl Petr Dešná 6 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
237 Jůna Petr Praha 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
237 Kovář Martin Praha 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
237 Jukl Ivan Nemošice 7 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
237 Záruba Radek Těmice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
237 Kolář Vítek Kozlov 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
237 Olbrich Petr Bechov 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
243 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 13 1 0 0 0 0 0 0 2 0 1
244 Douda Jan Chrast u Chrudimi 18 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
245 Tomšík Jan Křižanov 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
246 Hadžala Jan Odolena Voda 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
246 Noskovič Jakub Strakonice 5 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
246 Doubrava Jaroslav Budkovice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
246 Pěchouček Jiří Rakovník 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
246 Hodík Miroslav Sedlčany 7 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
251 Váňa Michal Vepřek 4 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0
252 Makeš Lukáš Lukavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
252 Bednář Jakub Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
252 Richter Pavel Plzeň 8 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
252 Fejt Petr st. Polička 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
252 Šimůnková Markéta Košťálov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
257 Hodoň Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Hruška Jiří Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Trešl Milan Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Sitta Bohuslav Taneček 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Slavík Tomáš  Humpolec 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Sedlák Jiří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Porazík Jakub Kolešov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Novotný Petr Přerov nad Labem 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Bouček Jiří Zdislavice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Vavřinec Jaromír 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Rozsypálek Ivoš 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
257 Havlíček David Tábor 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
269 Čálek Šimon Police nad Metují 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Machačová Tereza Klášter nad Dědinou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Souček Martin Veselí nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Brož Ondřej Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Topič Lubomír Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Svědínek Zdeněk Teplice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Lužný František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Cingroš Jakub Stod 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Jílek Petr st. Polička 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Hlaváč Oto Kosmonosy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Valečko René 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Záruba Rudolf Divišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Harant Miloš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Verner Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Munzar Tomáš Doubravník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Ďuračka Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Hloch Matyáš Kelč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kinická Jiřina Stolany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Žemlička Pavel Ostrov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Syrový František Vápensko 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Liška Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kiessling Jiří Prostřední Vydří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kazatel Petr Znojmo 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Odvárka Tomáš Herálec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Lukš Benjamin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Smítka Josef st. Kutná Hora 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Antálek Dušan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Novotný Petr st. Louka 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Krutský Milan Výžerky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Georgiev Boris 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Brádler Pavel Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kalenský Petr Dolní Olešnice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Čapek Martin Dlouhá Lhota 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Moravec Václav Hostín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Vašík Pavel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Hypš Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Bárta Oldřich Nýrsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Vokáč Štěpán Mladá Boleslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Štěpnička Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Bařina Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Koubský Adam Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Nožička Radek Jíkev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Pacovský Albert Jaroměř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kroča Jiří Tovačov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Šťastný Roman Brandýs nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Bielik Marcel 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Rostaš Arpád 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Nekudová Monika Oslavany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Růžička Pavel Uničov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Šimánek Jakub Rouštany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Ťok Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Gajda Viktor Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kumprecht Zdeněk Nové Město nad Metují 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Ledvinka Martin Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Diblík Ladislav Broumov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Slosarčík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Pechmann Václav Stříbro 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kulich Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Vitnerová Vanesa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Jiránek Benjamin Líšný 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kovář Jan Praha 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Poláková Michaela 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Horáček Josef 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Jarešová Eliška 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Dušánek Bohuslav ml. Jaroměř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Pavlík Jiří Tachov 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Plesník Michal Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Janeček Jakub Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Tichý Rudolf Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Jireček Miroslav Hodkovice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Bludská Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Pešek Antonín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Toman Lukáš Častolovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Rosenzweig Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Antálek Dušan ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Pospíšil Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Jón Richard Chlum 11 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Vejvančický Matěj Nepomuk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Pojar Radek Točník 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Květoň Milan Chodov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Holec Petr Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kusý Luboš Skuteč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kratochvíl Martin Tábor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Wachtl Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Budský Viktor Čelákovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Fridrich Kamil 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Hamák Tobiáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Bočková Alena 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Velková Anna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Zelenka Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Cihlář Jakub Planá nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Dvorský Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Štalmachová Beáta 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Brádler Petr Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Číž Luboš Jindřichův Hradec 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Fiala Luděk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Podskalský Jiří Čižice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kvapil Miroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Nosek Šimon Vrchovina 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kot Hynek Zdislavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Stříbrný Tomáš Ždírec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Carda Radek Opočno 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Foltýn Martin 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Nohejl Karel st. Trutnov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Luňák František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Bošek Stanislav Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Prokop Josef ml. Jeníkov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Houser Otakar  Všechlapy 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Drábek Jaroslav ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Vyslyšel Vladimír ml. Plzeň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Morávka David Staňkov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Hájek Ondřej Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Hruška Václav st. Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Freitagová Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Szczotok Janek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kettner Štěpán Provodín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Vaňous Radek Česká Třebová 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kneř Vladimír Malá Skála 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Iveth Miroslav Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Chlumský Adam 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
408 Musílek Petr  Chotěboř 23 0 4 2 1 2 0 0 0 0 0
409 Jirásek Petr  Chotěboř 22 0 4 1 2 0 2 1 0 1 1
410 Dydňanský Roman  Vrbno 32 0 3 1 2 1 1 0 3 1 2
411 Kondras Přemysl  Pardubice 13 0 3 0 1 0 2 2 0 0 0
412 Čermáková Ema Stěžov 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
413 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 11 0 2 1 0 1 0 0 0 0 0
414 Tatíček Jiří Lukavice 9 0 2 0 1 2 0 0 1 1 1
415 Pfeifer Filip Dvůr Králové nad Labem 7 0 2 0 1 1 1 0 1 1 0
416 Beroušek Petr Plzeň 12 0 2 0 0 2 1 0 0 1 1
417 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 15 0 2 0 0 1 1 0 0 0 1
418 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 10 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
419 Bernard Michal Milín 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Bušta Pavel 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Kopčová Hana Nové Sedlo 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Houška Richard 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Přibyl David Vlčice 13 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Urban Jaroslav 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
419 Řehoř Michal Zákupy 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
429 Nováková Eva Police nad Metují 15 0 1 2 1 2 0 0 1 0 1
430 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 35 0 1 2 1 1 0 1 0 0 0
431 Krýsl Pavel Ledce 10 0 1 2 1 0 0 1 0 0 0
432 Vávra Luboš Lanškroun 8 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0
433 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 7 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0
434 Krobot Jiří  Dolní Čermná 14 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1
435 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 29 0 1 1 2 2 3 2 0 1 5
436 Pánek Petr Rakovník 22 0 1 1 2 0 2 2 0 2 1
437 Šrámek Petr  Opočínek 14 0 1 1 1 1 2 0 0 0 0
438 Sládek Vladislav Nýrsko 9 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
439 Bartoš František Chotěšov 11 0 1 1 1 0 0 0 2 0 0
440 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 29 0 1 1 0 1 4 1 1 1 2
441 Čížek Pavel Mariánské Lázně 8 0 1 1 0 1 0 1 0 0 2
442 Vágenknecht Adam Pardubice 6 0 1 1 0 1 0 0 2 0 0
443 Vorel Aleš Rakovník 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
443 Riedl Filip  Humpolec 8 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
445 Jirsa Jiří Chmeliště 13 0 1 1 0 0 1 0 1 2 1
446 Truhlářová Daniela Vlašim 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
446 Jakl Josef Dvůr Králové nad Labem 4 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
448 Půta Roman Plzeň 9 0 1 1 0 0 0 1 0 1 1
449 Kotovic Jiří ml. Zubří 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
450 Görčöš Ivan Slovensko 4 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0
451 Kopřiva Josef Hříškov 5 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
451 Sobotka Josef Perštejn 17 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
453 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 11 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
453 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 4 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
455 Valha Jiří Ledeč nad Sázavou 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
455 Horák Pavel Žiželice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
455 Janata Matěj Košťálov 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
455 Beck Milan Prachatice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
455 Chýle Karel Ústí nad Labem 12 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
455 Zmarzlák Filip 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
455 Kusý Karel Choceň 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
462 Tošer Jaroslav  Ústrašín 30 0 1 0 2 2 1 2 2 2 0
463 Řehák Václav  Police nad Metují 22 0 1 0 2 0 0 0 1 1 1
464 Leško Jiří Oldřichov 6 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
465 Hladík Tomáš  Dobruška 16 0 1 0 1 2 2 0 1 1 2
466 Novotná Jaroslava  Zámrsk 20 0 1 0 1 1 0 2 1 0 1
467 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 28 0 1 0 1 0 2 1 0 1 1
468 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 10 0 1 0 1 0 1 1 1 0 1
469 Bultas Petr Přeštice 9 0 1 0 1 0 1 1 1 0 0
470 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 4 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0
471 Chválová Lubica  Sezemice 21 0 1 0 1 0 1 0 0 1 3
472 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 11 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0
473 Kolčava Tomáš Smolnice 8 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
474 Vrba Tomáš  Svítkov 33 0 1 0 1 0 0 1 1 3 1
475 Hadač Pavel Horní Lipka 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
475 Sudík Miloslav Kochánky 11 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
477 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 4 0 1 0 1 0 0 0 2 0 0
478 Zrnová Jitka Benešov 19 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
478 Kochan Pavel Karviná 4 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
480 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 4 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
480 Pecka Zdeněk Hošťalovice 10 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
482 Sedláček David Blanné 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
482 Vlach Krištof Blovice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
482 Hrazdíra Petr 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
482 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
482 Dubský Michal Mirovice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
482 Horáček Tomáš 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
482 Doležalová Lída Pardubice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
482 Krajmer Tomáš Krásná Lípa 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
482 Černý Tomáš st. Přišimasy 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
482 Procházka Ota Rudník 8 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
482 Halviger Roman Nemošice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
493 Ficner Lukáš Lanškroun 8 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
494 Langr Štěpán Mnichovo Hradiště 3 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
495 Vojtěch Václav  Mlázovice 25 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1
496 Čížek Zdeněk Libochovice 7 0 1 0 0 1 1 0 0 2 0
497 Doležán Nikola  Dačice 8 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
498 Kazda Jan Nýrsko 12 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0
499 Riedl Patrik  Humpolec 8 0 1 0 0 1 0 0 0 1 1
500 Hrachovina Miloš Mokré 5 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
500 Böhm Jan Vodňany 5 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
502 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
503 Jány Zdeněk Český Krumlov 6 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
503 Vojíř Radek 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
503 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
503 Juráň Jaroslav 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
503 Hájek Vladimír Dobříkov 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
508 Půta Jiří Plzeň 30 0 1 0 0 0 1 2 1 2 1
509 Klement Antonín Chranišov 27 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0
510 Coufal Zdeněk Želetava 14 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0
511 Novotný Petr ml. Louka 3 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
512 Baďura Václav Karlovy Vary 6 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2
513 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
513 Kameš Jakub Čejov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
513 Hofman Denis Nový Bor 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
513 Kovář Antonín Kladruby 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
513 Grégr Jiří ml. Šubrtov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
513 Otradovský Josef Lanškroun 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
513 Hirman Miloš Kladruby 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
513 Kameš Petr 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
521 Halamka Luboš 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0
522 Mitas Luděk Jindřichův Hradec 7 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
523 Cihelka Marek Milín 6 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
523 Špitálský Václav st. Čelákovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
523 Machán Pavel Náchod 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
526 Hos Martin  Otín 15 0 1 0 0 0 0 0 3 0 1
527 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 20 0 1 0 0 0 0 0 2 1 1
528 Chwastek Tomáš Sedlčany 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
528 Makešová Veronika Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
528 Zajíc Josef Oslavany 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
528 Adámek Jakub Byšice 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
528 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
528 Pojar Miroslav Milíře 10 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
534 Chýle Oldřich st. Bílina 8 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
534 Hlaváček Michal Benešov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
534 Petrůňo Marcel Horšovský Týn 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
534 John Roman Opočno 11 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
538 Fröhlich Libor Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
538 Riedl Michal Humpolec 7 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
538 Priehoda Tomáš Oslavany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
538 Pospíšil Radek Brno 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
538 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 10 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
538 Peťovský Ivan Třebíč 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
538 Opiela Vladimír ml. Přeštice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
538 Svoboda Jiří České Budějovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
538 Pešek Michal ml. Řeřichy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
538 Hanko Jáchym Rakovník 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
548 Rybářová Leontýna Český Dub 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
548 Zahrádka Josef 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
548 Poskočil Petr Dolní Bučice 9 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
548 Józa David Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
548 Jeníkovský Jan Hokov 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
553 Doležal Ondřej Choceň 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Šmejkal Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Šubert Martin Chranišov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Barák Milan Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Orgoň Roman Tachov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Havel Jaroslav Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Casian Ivan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Mařák Zdeněk Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Čihák Jan Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Heřman František Milevsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Charvát Martin Milčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Žemla Marián 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Růžička Martin Hodkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Michalka Maroš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Honiewiczová Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Figura Mieszyslaw Polsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Sychrová Soňa Jenišovice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Čekal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Novák Josef. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Javůrková Týna Litomyšl 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Simice Jan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Špicar Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Voith Jiří Líšťany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Fric Adam Rakovník 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Nožička Martin Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Malenický Jan Tábor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Pešek Michal st. Řeřichy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Prokop Bohumil Planá nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Říha Josef Spálené Poříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Záviška Zdeněk Dobřínsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Maršíková Linda Záluží 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Dohnal Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Samková Natálie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Bernášková Ivana 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Janovský Miroslav ml. Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Valchař Petr Nejdek 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Prichoda Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Hamerský Aleš Vamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Černoch Karel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Chaloupka Patrik ml. Janov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Jelínková Aneta Nasavrky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kotyk Michal Sadová 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Zastoupil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Jurajda Jaroslav Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kožarská Aneta Štětí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kruml Roman 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Klosse Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Zelinka David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Krňoul Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Sehnal Karel Hustopeče 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Voda Jiří Ujezd nad Lesy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kopal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Štěpánek Martin ml. Chotěboř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Pětík Marek Libišany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Podhora David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Komín Vladimír Horní Cerekev 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Klíma Ondřej 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kolínko David Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Svoboda Václav Zásadka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Sychra Vladimír Jenišovice 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kopr Josef Brno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kiessling Vít Prostřední Vydří 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Douděra Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Petr Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Majevský Matěj Český Těšín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Rožnovják Gustav Vsetín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Ctibor Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Dvořák Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Blažek Vojtěch Šlapanice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Vondra Lukáš 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Heřmanovský František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kovář Jan ml. Soběslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Plocek Jiří Mirovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Špitálský Václav ml. Čelákovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Záruba Petr Blato 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Skladowski Jiří Dobruška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Holčapek David Ivančice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Hradský Tomáš Stará Voda 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Novotný Milan Mezihoří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Doležal David Vodňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Král Jaroslav Bohdaneč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Pešek Matěj 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Nikl Michal Chotěboř 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Pecen Tomáš Rohoznice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Charvát David Slatiny 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Novák Ladislav. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Mihalík Kamil 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Hurníková Martina Příseka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Staněk Karel Smečno 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Bednář Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Skýpala Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Němec Jan. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Holík Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Csontosová Vanesa Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Moulíková Štěpánka Sedlčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Nosek Daniel Miletín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Děček Miloslav Sloveč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Prázová Kamila Broumov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Hasal Jakub Chomutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Buršík Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Vaněček Ladislav Mirovice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Mikulčická Lucie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Šimáček David Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Haluza Petr Zbraslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Průša František 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Petržílka Lukáš Praha 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Vrátník Vojtěch 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Eger Pavel Majdalena 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Eis Rostislav Zvěrkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Herman Lukáš Dobřínsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Slavík Jakub Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Urban Jakub Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Hanuš Pavel Pardubice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Mikulčický Dušan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Ledvinka Aleš Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Vavro Milan ml. Zeleneč 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Suttner Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Špůr Jan Jaroměř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Maršík Jakub Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Vlček Petr. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Plzák Karel Roudnice nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Zemánková Johanka Frenštát pod Radhoštěm 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kolář Matyáš Týnec nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Bajer Milan Příbram 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Pojer Milan st. Nepomuk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Holubec Milan Ostrov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Macháček Pavel Loučky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Pohnán Jan Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Jareš Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Tököly Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Števček David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Jílek Milan Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Kostecký Kryštof Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Běle Václav Březnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Polívka Miroslav Stod 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Konopásek Josef Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Levová Kateřina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Lingler Jonáš Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Rejzek Jakub Kněžmost 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Trojan Jaroslav st. Radovesnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Trenz Michal Citonice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
553 Jech Ondřej Nymburk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
713 Klečák Miloslav Onomyšl 36 0 0 3 1 1 0 1 1 2 1
714 Juhoš Josef st. Rybitví 13 0 0 3 1 0 0 0 1 0 1
715 Vágenknecht Dan Pardubice 6 0 0 3 0 0 0 0 1 0 0
716 Kubešová Denisa  Bolina 10 0 0 2 2 0 0 0 0 1 0
716 Kadlec Tomáš Česká Skalice 10 0 0 2 2 0 0 0 0 1 0
718 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 15 0 0 2 1 1 0 0 1 0 0
719 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 18 0 0 2 1 0 1 0 0 0 0
720 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 7 0 0 2 0 1 2 0 0 0 0
721 Gryč Jan  Přibyslav 12 0 0 2 0 1 1 0 1 0 0
722 Vencl František Mikulovice 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
723 Kuneš Luboš Horní Bříza 3 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0
724 Dvořák Oldřich  Mělčany 12 0 0 2 0 0 0 1 0 0 3
725 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 20 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0
726 Němec Jan České Budějovice 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
726 Hrabáň Radek Čáslav 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
726 Havel Ondřej Pavlovice 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
726 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
730 Porazík Václav Kolešov 20 0 0 1 2 2 0 1 0 1 1
731 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 28 0 0 1 2 0 1 0 0 1 4
732 Březina Jaroslav Dobříkov 4 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
733 Havránek Radek Čejov 5 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
733 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
735 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 9 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0
736 Krupka Jiří Telce 14 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
736 Švoma Jaroslav Žďár nad Sázavou 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
738 Synek Martin Choceň 17 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
739 Stonawski Rudolf Praha 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
739 Musil Jiří Ostřešany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
739 Charwot Stanislav Čáslav 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
739 Kořán Jindřich 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
739 Hruška Jiří Hradec Králové 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
739 Vítámvás Karel st. Dačice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
739 Spíchal Jaroslav Moravská Třebová 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
739 Dubský František Mirovice 8 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
739 Kočiš Andrej Rumburk 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
748 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 4 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
748 Novotná Lenka  Zámrsk 6 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
750 Hlaváček Karel Humpolec 8 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
750 Svoboda Antonín Kejžlice 7 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
752 Slavík Jakub Vilémov 9 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
753 Klouček Jan st. Branná 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
753 Józa Petr Kladruby 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
753 Štefanica Josef Tehov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
753 Pácl František Ústí nad Orlicí 8 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
753 Svoboda Radoslav Medlešice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
753 Hraběta Václav Vlčice 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
759 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 20 0 0 1 0 0 1 0 1 1 0
760 Kadlec František  Zlíč 31 0 0 1 0 0 1 0 1 0 1
760 Turský Jindřich  Krchleby 14 0 0 1 0 0 1 0 1 0 1
762 Sochor Rudolf Petrohrad 10 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
763 Novák Petr Čankovice 8 0 0 1 0 0 1 0 0 1 1
764 Kočí Jaroslav Praha 10 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
764 Čipera Miroslav Bohutín 7 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
766 Motl Lukáš Jiříkov 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
766 Dvořák Jan Louny 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
766 Doležal Pavel Pardubice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
766 Bešťáková Adéla Pavlovice 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
770 Würz Dalibor Hořesedly 6 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0
771 Rozum Pavel Třemošná 15 0 0 1 0 0 0 1 0 0 2
772 Navrkal Lukáš Plešice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
772 Novák Milan Pardubice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
772 Bartoš Tomáš Břehy 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
772 Pásler Vlastimil  Spyta 24 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
772 Růžička Josef Čeperka 8 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
772 Beneš Milan Suchdol nad Lužnicí 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
772 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 7 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
772 Šitina Josef  Velká Jesenice 12 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
772 Hudeček František Chýšť 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
772 Kouba Aleš 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
772 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
783 Vajda Miroslav Jiříkov 3 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
784 Smrčka Zdeněk Strakonice 8 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
784 Karásek Pavel 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
786 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
786 Semerád Vladislav Benešov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
786 Váňa Jindřich Praha 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
786 Pirklová Karolína Stárkov 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
790 Dušek Ondřej Poděbrady 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
790 Tóth Jakub Velké Poříčí 7 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
790 Chýle Petr Bílina 12 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
790 Slíž Václav Přeštice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
794 Hrubý Pavel Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
794 Klusák Milan Jihlava 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
794 Bernatík Tomáš Bohumín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
794 Žák Luděk  Ostrava Poruba 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
794 Jaroš Marek Hostinné 6 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
794 Rožnovský Josef Vrchlabí 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
800 Vrbický Michal Hradec Králové 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
800 Suchý Jan Merklín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
800 Janata Karel st. Košťálov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
800 Sochor Martin ml. Petrohrad 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
800 Müller Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
800 Hess Tomáš Zálší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
806 Bartoň Aleš Katusice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Čondl Karel Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Rác Jaroslav Mutějovice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Novák Filip Králíky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Dvořák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Dejmek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Charvát Lukáš ml. Černčice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Zíma Bořivoj Ohrazenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Janďourek Jiří Kbelnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Lukeš Jan Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Marek Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Herman Pavel ml. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Boháč Josef Soběslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Bednář Aleš Malé Svatoňovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Bulíček Tomáš Jemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Ernst Tadeáš České Velenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Sedlmajer Radek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Langer Daniel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Prokeš Milan. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hejka Roman Loket 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Král Jaroslav ml. Kovanice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Malý Jiří st. Korouhev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Martinovský Jaroslav Stod 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Schönbauer Jiří České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Rubák Vojtěch Hradec Králové 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Simonides Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Svatoš Petr Frymburk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Chytilová Anna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hanák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kloubek Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Gros Milan ml. Teplice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Beneš Adam Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Sklenář Pavel Velká Bíteš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Chlumský David Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Toušek Stanislav st. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Chalupský Petr Ledenice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hyksa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Chlupsa David 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Konopásek Richard Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kracík MIchal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Jakubec Jiří ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Spáčilová Rozálie 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Polkorab 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Dreslerová Nikola Zábřeh 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Pitráková Natálie Vlašim 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Vondra Lukáš ml. Buková 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Mašín Jakub 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Leitlová Ivana Holýšov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Svoboda Jaroslav Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Klee Pavel Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Černohlávek Martin Barchov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kostelanský Petr Nýrsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Potičný Michal ml. Ivančice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Doležalová Andrea Odolena Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Jareš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Klimecký Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Sikora Jindřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kühn Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Vojtíšek Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Brondoš Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hajný Šimon Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kačur Jan st. Březnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Bednář Zdeněk Nahořany 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Bečka Pavel Plevnice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Bříza Filip Jiřice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Mácha Jakub Kvasiny 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kovač Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Měchurová Markéta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kostka Jan Jindřichův Hradec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Vondráček Jiří Měšice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Dotlačilová Natálie Radošovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Drápalík Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Strnad Jakub Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Andrž Ladislav  Bolehošť 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Franče Pavel Křivoklát 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Zumr Michal ml. Čelákovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Miksa Otmar 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Zítko Josef Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Vacula Alois 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Henychová Nela Klášter nad Dědinou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Aulický Miroslav 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kolín Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Koubek František Neratovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hála Ondřej Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Stehno Lukáš Hlinsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Misík Pavel 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Topič Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Janeček Jan ml. Kvíčovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Rezek Petr Říčany 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kopecký Petr Máslojedy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Mádle Radek  Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Šimík David 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Vrbatová Aneta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Červenka Petr Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Korpecki Piotr Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kerouš Ivan ml. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Špáda Jiří Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Pieter Jan Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Fikar Petr ml. Horní Bříza 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Jurča Michal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Prokeš Jan Velká Bíteš 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kopal Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hornák David Havířov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Valla Vladimír 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Janeba Petr Svratka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Ovsík Josef Březnice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Myslík Ondřej Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Škopek Miroslav Mirovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kalousek Tomáš Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Šilpoch Filip 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Herman Pavel st. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Dvořák Dominik Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Sláma Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Šedivý Jiří st. Nýřany 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Pečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Jelínková Radka Dymokury 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Svoboda Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Brückner Martin Velké Meziříčí 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Šimák František Kolín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Viglavský Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Stožický Vlastimil ml. Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Nosek Ladislav Rohoznice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Křepínský Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Svoboda Václav Horní Cerekev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Čech Rostislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Feix Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hojný Miroslav ml. Vysoké Mýto 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Řízek Ivo Dvůr Králové nad Labem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Šebesta Miloš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Nohynek Tomáš st. Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Vágenknecht Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Klečka Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Blažek Václav Žďár nad Metují 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Dyntar Jiří st. Nové Město nad Metují 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Rysl Pavel Pelhřimov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Sekanina Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Golián Martin Heřmanův Městec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Capůrka Aleš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Bureš Jan Počátky 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Dědek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Havlinger Roman Ostřešany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Procházka Jaroslav Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Glézlová Šárka Kloužovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kedroň Rudolf Hořice v Podkrkonoší 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Pouzar Josef Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hloch Karel Prostějov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Císař Bohumír Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Vávra Vítězslav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Sedlák Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Langer Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Jůn Jan Veselí nad Lužnicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Pinko Tomáš Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Slavík Jaromír Humpolec 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hoffmann Jan Bystřice pod Hostýnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Karlík Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Pavlát Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Gabaj Zbyněk Broumov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Hasal Lukáš Hospozín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kulhánek Miloslav Rohoznice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Mecka Jan Bolina 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Drápalík Jiří Slavíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Vondráček Jan ml. Stan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Heidenreich Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Schönbauer Michal České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Gargulák Karol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Glocarová Thea Žichlínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Peška Robin Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kokoška Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Kerouš Ivan st. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Swierczinski Piotrek Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Drabík Martin Kocléřov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Pelikán Jaroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Drmota Zdeněk Bělá pod Bezdězem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Ivaniš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Šmíd Jakub Příseka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
806 Bečka Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
1009 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 17 0 0 0 3 1 1 0 1 1 0
1010 Průša Vladimír Želetava 6 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0
1011 Peterka Jaroslav Česká Lípa 11 0 0 0 2 2 1 0 1 1 1
1012 Komárek Martin Havlíčkův Brod 9 0 0 0 2 2 0 1 0 1 0
1013 Sochor Václav Přeštice 16 0 0 0 2 2 0 1 0 0 0
1014 Hlaváček Jan Mirovice 6 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
1015 Molek Petr  Plzeň 10 0 0 0 2 0 2 1 0 1 1
1016 Sedlář Ivan Borová 6 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0
1017 Koudela Květoslav st. Louny 10 0 0 0 2 0 0 1 0 0 1
1018 Škoda Matyáš Velké Poříčí 4 0 0 0 2 0 0 0 0 1 0
1019 Olbrich Jakub Bechov 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
1019 Bardon Vít 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
1019 Čáha František 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
1022 Škoda František Pacov 9 0 0 0 1 3 1 0 0 1 0
1023 Štěpánek Ladislav Medlešice 6 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0
1024 Dyntera Aleš Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
1024 Dyntera Jakub Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
1026 Svoboda Jiří Pašinka 10 0 0 0 1 1 1 0 1 1 0
1027 Jakubík Stanislav Hradec Králové 5 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
1028 Mokrá Jana  Najdek 16 0 0 0 1 1 0 3 1 0 0
1029 Staněk Václav  Hradec Králové 24 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0
1030 Maršálek Radek Ptenín 8 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
1031 Neumann Zdeněk Domanín 6 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
1031 Zvoník Bedřich Kobylníky 8 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
1031 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 10 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
1034 Měchura Ladislav Vlašim 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2
1035 Nass Julius Pňovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1035 Hejda Filip Rakovník 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1035 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1035 Lopata David 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1039 Hencel Jiří  Police nad Metují 28 0 0 0 1 0 2 1 0 1 1
1040 Hošek Stanislav Pacov 8 0 0 0 1 0 2 0 0 0 1
1041 Dohnal David Chrudim 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
1041 Kecer Eduard Tachov 4 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
1043 Havrila Michal st.  Jaroměř 35 0 0 0 1 0 1 1 0 0 2
1044 Molík Lubomír Citonice 5 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
1044 Čech Jaroslav Plzeň 5 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
1044 Šťastný Milan st. Vitochov 4 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
1047 Slezák Luboš Jílovice 9 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
1048 Svoboda Stanislav st. Čejov 5 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
1049 Štastný Lukáš 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1049 Velebný Pavel Praha 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1049 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1049 Valda Martin Brno 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1049 Žižka Radek Holýšov 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1049 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1049 Vokáč Šimon Mladá Boleslav 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1049 Píry Karol 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1057 Holčák Radek Barrandov 5 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0
1058 Zítka Lukáš Mladá Boleslav 5 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
1059 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
1060 Havrila Michal ml.  Jaroměř 29 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1060 Čermoch Jiří Vrchotovy Janovice 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1060 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1063 Kletečka Pavel Kladruby 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1063 Staněk Roman st. Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1063 Gabko Matěj Zruč nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1063 Bláha Stanislav Dačice 5 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1063 Kopčo Jan Nové Sedlo 5 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1063 Pánková Aneta Rakovník 10 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1069 Novotný Petr  Zámrsk 17 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0
1070 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
1071 Ngoxuan Robin Blížkovice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1071 Prchal Jan Lučice 13 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1071 Michálek Jan Otovice 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1071 Dičko David Klášterec nad Ohří 7 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1071 Konopásek Ladislav Pardubice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1071 Pšeničný Pavel Opočno 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1071 Lipka Jiří Perštejn 18 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1071 Kotlář Jindřich Ostrava 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1079 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 37 0 0 0 1 0 0 0 0 2 0
1080 Liščák Jan Lubná 9 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
1081 Švec Jakub Zhořec 12 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1081 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1081 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1081 Častulík Luděk Moravská Třebová 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1085 Šajerman Vladimír Vrchlabí 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1085 Motejzlík Petr Březnice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1085 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1085 Nosek Ondřej. 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1085 Vladyková Eliška Bohumín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1085 Prchal Adam Horšovský Týn 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1085 Šmíd Jan Kolešov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1092 Źán Sebastien Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Prokeš Roman Velká Bíteš 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Němečková Julie 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Klapsia Petr Břilice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Živný David Poruba 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Němec Bohuslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Kincl Matyáš Jásenná 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Rejholec Antonín Sedlčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Zíka Matyáš Chlum 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Jakoubek Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Čajko Jan Milín 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Jurášová Ema Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Bičík Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Roskovská Eliška Sojovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Svatoš Petr Budislav 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Novák Daniel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Suchý Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Řeháčková Andrea Dymokury 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Nachlingerová Aneta Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Mlčoch Stanislav Karlovy Vary 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Müller Tomáš Telecí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Barda Jan Milevsko 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Ryba David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Malý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Čejka Petr Čermná nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Svoboda Miloš Panenský Týnec 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Košťálek Michal Oplany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Černay Peter Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Hartman Jiří Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Pelinka Marek Choceň 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Prokeš Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Šedý Marek 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Veselý Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Čermák Jaroslav Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Emmins Jarmila Horní Lipka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Chaloupka Daniel Čakovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Mareš Jan ml. Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Michálek Filip Ždírec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Schlegel Miroslav ml. Pernalec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Bárta Václav Přeštice 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 okeš Daniel Mikulovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Buksa Jiří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Angelov Jan Březovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Frydrich Teodor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Slavík Michal Kopidlno 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Václavíková Emma 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Peřina Ladislav Dymokury 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Tichý Jan Veltruby 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Matějka Jindřich Strakonice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Staněk Roman ml. Karlovy Vary 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Malenovský David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Khek David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Chwastek Vladimír Sedlčany 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Sofron Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Šimek Matěj ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Eger David Majdalena 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Witschel Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Novák Martin. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Holý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Böhm Aleš Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Macálková Adéla Lukovany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Vašíková Kateřina Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Beránek Radomír 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Chvistek Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Picek Jaroslav st. Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Chaloupka Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Tinhofer Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Jakubík Adam Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Půhonný Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Andrašovský Michal Urbanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Mikulanda Ondřej Čečkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Špitálská Aneta Čelákovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Gavlas Jiří ml. Dolní Bukovsko 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Straka David Český Těšín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Hruška Bohumil st. Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Hlásenský Miroslav Polička 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Prokeš Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Zajíček Josef Veselice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Havlinger Roman Nemošice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Orolín Lukáš Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Sofron Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Denemarek Jiří Hrotovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Zajíček Luboš Liboteřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Pavelka Petr Rumburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Čechalová Kateřina Slatiňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Šimek Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Bálek Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Brendlová Klára Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Mašlonka Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Břeň Zdeněk Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Zvoníček Jiří Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Zemjanek Patrik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Hořt Filip Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Janeček Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Klimek Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Tonar Petr Čistá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Hubka Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Šimková Marie 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Mišun Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Mayer Martin Věchnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Čondl Karel ml. Milín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Pecha František 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Hromada Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Krejčí Miroslav Štětí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Pešek Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Kříž Josef Jindřichův Hradec 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Adam Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Kalčík Vlastimil Srby 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Vávra Michal 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Blažek Jiří Odolena Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Lipowski Miroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Mácha Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Novotný Jiří ml. Jemnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Pešková Nikola Tábor 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Hrubý Vladimír Zákupy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1092 Mohwald Jiří 4 0 0 0 1 0 0