Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 78 termínů závodů
V minulosti zadáno 10350 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Zlínský - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 67 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Pernický MilanValašské Meziříčí1404040.00
2Řehák JiříMilenov1393939.00
3Hrušková NikolValašské Meziříčí1383838.00
4Kovařčík DanielHustopeče nad Bečvou1373737.00
5Matula ZdeněkOstrava1363636.00
6Duchoň RobertValašské Meziříčí1353535.00
7Vykopal JaroslavMilenov1343434.00
8Juříček JaroslavChoryně1333333.00
9Škrobala RobinChoryně1323232.00
10Zdráhala LudvíkHranice na Moravě1313131.00
11Sitar TomášBystřice pod Hostýnem1303030.00
12Studeník VladimírChoryně1292929.00
13Krejčiřík PavelLipník nad Bečvou1282828.00
14Frkal TomášHustopeče nad Bečvou1272727.00
15Hruška Bohumil st.Valašské Meziříčí1262626.00
16Novosad LiborValašské Meziříčí1252525.00
17Kotrla DaliborRožnov pod Radhoštěm1242424.00
18Nevrla DominikValašské Meziříčí1232323.00
18Skýpala TomášRožnov pod Radhoštěm2232311.50
20Králík DanielMilenov1222222.00
21Chromela MarekValašské Meziříčí1212121.00
22Šimčík VojtěchRožnov pod Radhoštěm1202020.00
23Čada MilanKelč1191919.00
24Hlavica MartinKelč1181818.00
25Honyš MarcelHranice1171717.00
26Zmarzlák PavelValašské Meziříčí1161616.00
27Urban JosefVsetín1151515.00
28Afanas PavelValašské Meziříčí1141414.00
29Juříček PavelChoryně1131313.00
29Klíma ZdeněkValašské Meziříčí1131313.00
31Skýpala TomášVšechovice1999.00
32Hrabálek FrantišekValašské Meziříčí1888.00
32Zmarzlák Štěpán st.Valašské Meziříčí1888.00
34Kiedroň JiříPřerov1666.00
35Kotrla TomášChoryně1555.00
35Kořenek PetrValašské Meziříčí1555.00
35Šimera MatějDěčín1555.00
38Hrbáček RobinChoryně1222.00
39Bek VladimírKelč1111.00
39Brückner PavelHustopeče nad Bečvou1111.00
39Grec StanislavKelč1111.00
39Gregor JiříChropyně1111.00
39Grygerek LukášValašské Meziříčí1111.00
39Grygerek PetrValašské Meziříčí1111.00
39Hoza TomášPřerov1111.00
39Janáč SvatoplukBřeclav1111.00
39Kelar RadovanHranice1111.00
39Konvičný MichalValašské Meziříčí1111.00
39Kovařčík JosefHustopeče nad Bečvou1111.00
39Kubík MiroslavVsetín1111.00
39Londa MartinVsetín1111.00
39Novosadová JanaValašské Meziříčí1111.00
39Papež ZdeněkHustopeče nad Bečvou1111.00
39Phillipp MilošKelč1111.00
39Ponížil RadekPřerov1111.00
39Pospíšil PavelChropyně1111.00
39Pospíšil TomášChropyně1111.00
39Rožnovják GustavVsetín1111.00
39Skýpala Josef1111.00
39Skýpala ZdeněkChropyně1111.00
39Skýpalová MartaRožnov pod Radhoštěm1111.00
39Soudek MartinBystřice pod Hostýnem1111.00
39Trlifaj JaromírProvodovice1111.00
39Zahradil MiroslavValašské Meziříčí1111.00
39Zdráhala MiroslavHranice na Moravě1111.00
39Čoček TomášKelč1111.00
39Švagera RomanVsetín1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.