Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 32 termínů závodů
V minulosti zadáno 6050 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Jihočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 223 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pavlík František Březnice 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
2 Míchal Jiří České Budějovice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Košina Pavel Domanín 5 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0
4 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 8 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
5 Paulovič Marek Třeboň 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
6 Vojta Jan Protivín 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
6 Mrázek Karel Mirovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
8 Borovka Luboš Vodňany 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
9 Poláček Petr st. Příbram 5 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
10 Mádl Petr Dešná 5 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
11 Noskovič Jakub Strakonice 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
12 Trešl Milan Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
13 Raniak Martin Třešť 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Kratochvíl Martin Tábor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Cihlář Jakub Planá nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Kiessling Jiří Prostřední Vydří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Novotný Petr st. Louka 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Fiala Luděk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Velková Anna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Souček Martin Veselí nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Halíř Lukáš Osek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Drábek Jaroslav ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Luňák František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Bušta Pavel 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Dubský Michal Mirovice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Böhm Jan Vodňany 5 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
31 Jány Zdeněk Český Krumlov 6 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
32 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
33 Skalický Jakub Milín 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
34 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Svoboda Jiří České Budějovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
35 Novotný Petr ml. Louka 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
37 Kiessling Vít Prostřední Vydří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Bernard Michal Milín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Maršík Jan  Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Cihelka Marek Milín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Malenický Jan Tábor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Heřman František Milevsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Chwastek Tomáš Sedlčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Prokop Bohumil Planá nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Eger Pavel Majdalena 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Doležal David Vodňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Vaněček Ladislav Mirovice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Podhora David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
50 Němec Jan České Budějovice 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
52 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
53 Vítámvás Karel st. Dačice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
53 Dubský František Mirovice 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
55 Klouček Jan st. Branná 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
55 Skalický Miroslav Milín 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
57 Smrčka Zdeněk Strakonice 6 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
58 Klečák Miloslav Onomyšl 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
59 Hess Tomáš Zálší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
60 Ovsík Josef Březnice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Škopek Miroslav Mirovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Jůn Jan Veselí nad Lužnicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Schönbauer Michal České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Beneš Milan Suchdol nad Lužnicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Capůrka Aleš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Schönbauer Jiří České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Boháč Josef Soběslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Klečka Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Toušek Stanislav st. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Chalupský Petr Ledenice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Valla Vladimír 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Bertok Milan  Dublovice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
73 Hlaváček Jan Mirovice 6 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
74 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
75 Bláha Stanislav Dačice 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
76 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
77 Barda Jan Milevsko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Doležal Jaroslav Vodňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Doležal Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Fidler František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Svatoň Radek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Klapsia Petr Břilice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Eger David Majdalena 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Sochor Jaroslav st. Hluboká nad Vltavou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Rubick Miroslav Hluboká nad Vltavou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Gavlas Jiří ml. Dolní Bukovsko 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Šimek Matěj ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Vávra Michal 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Doležán Vladimír  Chotěboř 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Matoušek Miroslav Šlapanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
92 Malaník Petr Nová Olešná 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
93 Vlček Jaroslav st. Strakonice 5 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1
94 Neumann Zdeněk Domanín 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
94 Mlčák Luboš Domanín 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
96 Janota Jaromír Březnice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Kodada David ml. Soběslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Skalický Matěj Milín 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Drábek Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Zvoníček Radim Kamenice nad Lipou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Novák Radek ml. Blatnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Václavíček Ondřej 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Lipert František Bechyně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Poláček Petr ml. Příbram 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Weiss Branislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Prokop Pavel Planá nad Lužnicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Mizera Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Řádek Jaroslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
96 Holeček Karel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
110 Tošer Jaroslav  Ústrašín 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
111 Chadima Jiří ml. Mirovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Šibíček Roman Křepice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Velek Josef Husinec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Blažek Michal Soběslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Lédl David Mirovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Jakl František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Moravec Milan st. Spolí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Koplík JIří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Gočál Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Polotjanko Roman Tábor 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Čipera Miroslav Bohutín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Slavík Alexej  Vilémov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Šibíček Zdeněk Kostníky 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Frolík Adam 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Kulhánek Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Vaňásek Karel ml. Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Dřevo Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Molek Petr  Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Kutička Pavel Novosedly 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Liška Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
132 Tvaroh Jan 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
133 Bejsta Tomáš České Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
134 Hruška Vojtěch Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Burda Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Mikeš Pavel Nadějkov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Rokoský Jan Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Šipan Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Mitas Luděk Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Adolfová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Seidl Jan Zbiroh 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Roušar Jan 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Soukup Jaroslav České Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Šindelář Bohuslav Dačice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Mikulič Bohumil 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Martínek František Rapšach 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Kopačka Jan Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Kadlec Zdeněk Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Vojáček Zdeněk Strakonice 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Trantýr Radek Planá nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Truhlář Aleš Vlašim 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Tater Jan ml. Řeteč 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
153 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
154 Kalianko Pavel st. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Brtna Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Vaváček Miloslav Bechyně 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Tomšík Jan Křižanov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Pařizek Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Burger Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Panský Jiří Hrachoviště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Hendrych Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Novák Josef Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Kopecký Jan Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Hrdina Jakub Dolní Bukovsko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Toman Petr  Rožmitál pod Třemšínem 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Novotný Zdeněk Studená 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Matějka Petr Nové Hrady 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Novák Matěj Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Jaroš Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Klímová Monika 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 John Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
173 Hlaváček Michal Benešov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
174 Klímová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Rolínek Jaroslav Mirovice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Chadima Jiří st. Mirovice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Vavroň Jiří Mirotice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Levý Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Hrdina Petr Dolní Bukovsko 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Štěch Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Heral Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Moravec Milan ml. Spolí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Bečvář Evžen Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Bartoš Lubomír Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Míka Štěpán Veselí nad Lužnicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Levický Pavel Olešná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Vorlíček Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Kočí Jaroslav Praha 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Kulhánek Marek Tábor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
174 Kocmánek František Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
191 Tuscher Miroslav Třeboň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Beneda František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Podoubský Vít Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Kopačková Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Cvacho Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Kaluža František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Celý Vlastimil Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Volf Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Vévoda Jaromír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Bárta František Třeboň 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Drgoňa Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Moravec Pavel Čejov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Mučka Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Benedová Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Rajn Martin Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Šálený Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Korejtko Antonín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Holý Josef Tábor 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Aubrecht Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Čajko Ludvík Milín 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Šourková Marie  Rožmitál pod Třemšínem 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Kodet Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Hos Martin  Otín 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Zrna Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Bartoš Jan Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Pešek Emil Tábor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Havlíček Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Souček Antonín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Doskočil Ivo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Mottl Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
191 Kocina Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.