Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 105 termínů závodů
V minulosti zadáno 8127 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Jihočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 108 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vojáček Zdeněk Strakonice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Matějka Václav Nové Hrady 4 1 0 2 1 0 0 0 0 0 0
3 Heřman František Krsice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou 3 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
5 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 5 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
6 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
7 Zimmel Jan Stříbřec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Švec Jakub Zhořec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vojta Jan Protivín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Matějka Roman Nové Hrady 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kupsa Jan ml. Buřenice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kuliš Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pužej Štěpán Netolice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Dušák Patrik Kardašova Řečice 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Košina Pavel Domanín 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
16 Mlčák Luboš Domanín 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
18 Skalický Miroslav Příbram 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
19 Doležán Nikola  Chotěboř 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
20 Novák Vratislav Všeteč 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Poláček Petr st. Příbram 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Scholz Jaromír Horní Dubňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Peterka Jaroslav Česká Lípa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Černý Jindřich ml.  Jindřichův Hradec 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Foret Roman 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Skalický Matěj Příbram 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Pokorný Roman st. Nové Strašecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Svoboda Jiří České Budějovice 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
29 Tošer Jaroslav  Ústrašín 4 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
30 Míchal Jiří České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
31 Císař Martin Libáň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Bejsta Tomáš České Budějovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Dušák Pavel st. Novosedly nad Nežárkou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Vican Marek Přeštice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Mádl Petr Jindřichův Hradec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Černý Jindřich  Mnichovo Hradiště 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Klouček Jan st. Branná 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
38 Bertok Milan  Dublovice 5 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
39 Moravec Pavel Čejov 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
40 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
41 Moravec Petr Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
41 Macků Ondřej Dačice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
41 Drápal Vlastimil  Jindřichův Hradec 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
41 Němec Jan České Budějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
41 Mrázek Petr  Velká Hraštice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Paulovič Marek Chlum u Třeboně 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1
47 Tvaroh Jan Nová Ves u Českých Budějovic 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
48 Šmitmajer Marek Křečice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
48 Krakowitzer Jiří Třeboň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
50 Borovka Petr Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Matoušek Miroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Sochor Jaroslav st. Hluboká nad Vltavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Kovář Miloslav Králova Lhota 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Matoušek Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
55 Lenárd Tibor 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
56 Pučeník Pavel Kdyně 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
57 Eger David Majdalena 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Jungwirt Milan Strakonice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Bořík Michal 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Havránek Radek Čejov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Tomšík Jan Křižanov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Borovka Luboš Vodňany 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Šulc Jindřich 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Bláha Aleš 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Pechalová Andrea Hrušovany nad Jevišovkou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
57 Šuhaj Robert Frymburk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
68 Zelenka Zdeněk Obrataň 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
69 Přílepek Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Lomoga Jan Novosedly nad Nežárkou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Hejda Richard Břežany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Zrnová Jitka Benešov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Vitha Petr Zliv 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Kouba Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Marek Vladimír Třeboň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Sewald Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Pavlík František Březnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Trousil Lukáš  Libín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
80 Seidl Jan Zbiroh 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Baloun Roman st. Jamné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Chlupáčová Monika Domanín 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Bernard Michal Milín 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Kantor Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Řípa Aleš Heřmanův Městec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Mádlová Iva Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Weinfurter Werner Želnava 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Klouček Jan ml. Branná 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Smrčka Zdeněk Strakonice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Housarová Tereza 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Velebil Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
92 Přichystal Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
92 Weiss Bronislav Prachatice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
92 Čajko Ludvík Milín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
92 Noskovič Jakub Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
92 Jirsa Jiří Chmeliště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
92 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
92 Tichý Rudolf Bečváry 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
99 Paulovičová Barbora Třeboň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
99 Pech Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
99 Dvořák Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
99 Kratochvíl Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
99 Svoboda Jakub Tábor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
99 Buček Stanislav České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
99 Štumpour Radek České Velenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
99 Míchal Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
99 Kutička Pavel Novosedly 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
99 Mrázek Karel Mirovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.