Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 150 termínů závodů
V minulosti zadáno 7373 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 77 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER412112130.25
2Tošer Jaroslav Ústrašín511011022.00
3Janouch Miroslav Všechlapy5767615.20
4Zeman Vojtěch st. Hostivice3747424.67
5Münzer Josef Nové Sedlo3717123.67
6Zeman Luboš SemilyJizera 242626231.00
7Váňa Tomáš ZlosyňRebels team3616120.33
8Turský Jindřich Krchleby4585814.50
9Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242575728.50
10Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team2565628.00
11Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec4545413.50
12Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2525226.00
13Perout Josef PerštejnBezrybky2454522.50
14Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER3444414.67
15Mackura Zdeněk PerninkBezrybky2434321.50
16Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1404040.00
17Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2393919.50
17Vágenknecht Jiří Pardubice1393939.00
19Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec2383819.00
19Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1383838.00
19Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou2383819.00
19Čermák Eliáš Votice-Srbice2383819.00
23Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1373737.00
23Záhora Petr BžanyBezrybky2373718.50
25Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1363636.00
25Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1363636.00
25Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1363636.00
28Bertok Milan Dublovice435358.75
29Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1343434.00
29Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242343417.00
31Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1333333.00
31Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2333316.50
33Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team2323216.00
33Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1323232.00
35Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER3313110.33
35Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1313131.00
35Porazík Václav KolešovRebels team1313131.00
35Vodičková Kateřina Příbram2313115.50
39Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER430307.50
40Franěk Robert TrutnovJizera 241272727.00
41Fikarová Natálie Havlíčkův Brod1252525.00
41Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1252525.00
41Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team2252512.50
44Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2242412.00
44Vlček Petr Častolovice1242424.00
46Icha Zdeněk Havlíčkův Brod2222211.00
47Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové320206.67
47Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1202020.00
49Kondras Přemysl Pardubice1191919.00
49Mojžíš Lukáš České Budějovice1191919.00
51Bartoňková Petra Předměřice nad Labem218189.00
51Kastner Martin Uhlířská Lhota1181818.00
53Dědík Vladimír BašťRebels team1171717.00
54Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1161616.00
55Chvála Jan SezemiceHungerfish team1151515.00
56Chvála Petr SezemiceHungerfish team1131313.00
56Janák Lukáš Kryry1131313.00
58Machatý David Jaroměř1101010.00
58Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24210105.00
58Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team210105.00
58Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1101010.00
62Pazderka Adam Hradec Králové2994.50
63Číž Luboš Jindřichův Hradec3882.67
64Jón Richard ChlumJizera 241666.00
64Kaminský Jaroslav Frýdštejn2663.00
64Kupka Tomáš Hradec Králové1666.00
64Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1666.00
68Kosztyo Alexander Poděbrady2552.50
69Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1333.00
70Kraus Pavel Jablonec nad Nisou2221.00
70Pánek Vít Sezemice1222.00
72Havrila Michal ml. Jaroměř1111.00
72Havrila Michal st. Jaroměř1111.00
72Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1111.00
72Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1111.00
72Rybenský Roman Němčice1111.00
72Červený Jaroslav Jaroměř1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.