Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6745 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 62 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1125936933.55
2Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1325538729.77
3Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER723827138.71
4Váňa Tomáš ZlosyňRebels team822626132.63
5Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1018219719.70
6Porazík Václav Kolešov715916022.86
7Charvát Lukáš ČernčiceRebels team515815831.60
8Haklová Lucie Vrutice615715726.17
9Kočí Josef Mnichovo Hradiště514114128.20
10Kaminský Jaroslav Frýdštejn612312320.50
11Vodičková Kateřina Příbram611311318.83
12Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem310310334.33
13Vágenknecht Jiří Pardubice2959547.50
14Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem4919122.75
15Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER8878911.13
16Turský Jindřich Krchleby5828216.40
17Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem3777725.67
18Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242717135.50
19Kubešová Denisa Bolina4676716.75
20Kupka Tomáš Hradec Králové2666633.00
21Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2606030.00
22Chvála Jan SezemiceHungerfish team4585814.50
22Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou2585829.00
24Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2575728.50
25Tošer Jaroslav Ústrašín4565614.00
26Machatý David Jaroměř2535326.50
27Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1464646.00
28Toman Petr Rožmitál pod Třemšínem3444414.67
29Chvála Petr SezemiceHungerfish team4424210.50
30Janouch Miroslav Všechlapy4414110.25
30Povolný Zdeněk Karlovy Vary3414113.67
32Bertok Milan Dublovice540408.00
32Zeman Luboš SemilyJizera 241404040.00
32Červený Jaroslav Jaroměř3404013.33
35Musílek Petr ChotěbořVysočina team1393939.00
36Novotná Pavlína Zámrsk2373718.50
37Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER435358.75
38Aleksandrová Alena Hradec Králové1323232.00
38Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 243323210.67
38Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem2323216.00
41Kraus Pavel Jablonec nad Nisou3303010.00
42Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1292929.00
43Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2282814.00
44Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1272727.00
45Taichner Radek Mikulovice1262626.00
46Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou2252512.50
46Schwarzová Ivana Rožmitál pod Třemšínem325258.33
48Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2242412.00
49Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1232323.00
50Novotný Petr Zámrsk1202020.00
51Novotná Jaroslava Zámrsk1171717.00
52Pánek Vít Sezemice1101010.00
53Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1999.00
54Turský David Krchleby1777.00
55Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1666.00
56Dědík Vladimír BašťRebels team1555.00
57Novotný Jiří Zámrsk2442.00
58Šourková Karolína Rožmitál pod Třemšínem3331.00
59Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2221.00
60Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1111.00
60Juhošová Ivana Rybitví1111.00
60Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.