Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 105 termínů závodů
V minulosti zadáno 8127 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021



Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 787 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER813724330.38
2Vlasta VratislavBakov nad Jizerou513413527.00
3Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER812919023.75
4Záhora Petr BžanyBezrybky711517424.86
5Roušal LuděkNeratovice610911218.67
6Ježek MartinPředměřice nad Jizerou410610626.50
7Říha JanBakov nad Jizerou310310334.33
8Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště410110125.25
9Janouch Miroslav Všechlapy59911022.00
10Zeman Luboš SemilyJizera 243979732.33
11Pánek PetrRakovník3969632.00
12Hýbner Dušan st.Bělá pod Bezdězem3959531.67
13Havlíček LukášMělník3919130.33
13Pišna CelestýnKamenice69110116.83
15Turský Jindřich Krchleby69010717.83
16Pýcha HynekRakovník3888829.33
17Perout Josef PerštejnBezrybky5858617.20
18Hakl Petr VruticeRebels team4808020.00
19Nimko MarianPraha3797926.33
20Chvála Jan SezemiceHungerfish team3787826.00
21Mareš VladimírPraha4777719.25
22Halíř LukášOsek2767638.00
22Vodičková Kateřina Příbram5768817.60
24Houser OtakarVšechlapy3757525.00
25Hrdina JiříNiměřice2737336.50
26Mojžíš Lukáš České Budějovice3727224.00
27Honc Josef RumburkStředočeši fishing team MAVER5717214.40
27Kabát MiroslavTřemošná2717135.50
29Mackura Zdeněk PerninkBezrybky3707023.33
30Němec LubošTěchobuz2666633.00
31Shershen VolodymyrPraha3656521.67
32Liščák JanLubná4646416.00
33Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2636331.50
33Porazík Jakub Kolešov3636321.00
35Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2626231.00
36Staněk KarelSmečno2616130.50
37Vondráček JiříMěšice3606020.00
37Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni3606020.00
39Porazík Václav KolešovRebels team3575719.00
39Synek Martin ChoceňGold Fish team2575728.50
39Tůma MatějHořany2575728.50
39Zoul ArturŽatec2575728.50
43Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště5566012.00
43Rác JaroslavMutějovice3565618.67
43Vorlíček FrantišekKostomlátky4565614.00
46Syrový FrantišekVápensko2555527.50
47Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2545427.00
47Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2545427.00
47Šulc MilanTrubín2545427.00
50Plocková MichaelaPříbram2535326.50
50Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3535317.67
52Seidl JanZbiroh2525226.00
53Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště3505016.67
54Bína Libor Dlouhý Most3484816.00
54Chvála Petr SezemiceHungerfish team3484816.00
54Loužil VítKutná Hora2484824.00
54Skalický JakubPříbram2484824.00
54Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER2484824.00
59Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2474723.50
59Šmídl JanRoztoky u Prahy2474723.50
61Adamovič AndreasPečky3454515.00
61Beneš KarelBílina2454522.50
61Loužil JanKutná Hora2454522.50
61Zlechovec Stanislav st.Rakovník3454515.00
61Šotkovský DavidStarý Kolín2454522.50
66Hložek FrantišekBílina4444411.00
66Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242444422.00
66Tošer Jaroslav Ústrašín3444414.67
66Šnicer PetrVeltěže2444422.00
66Švanda JanVelký Osek3444414.67
71Staněk PetrSmečno2434321.50
72Tůmová AnetaHořany2424221.00
73Chválová Lubica SezemiceHungerfish team3414113.67
73Finger JanZásadka2414120.50
73Mendel MilanPšovky2414120.50
73Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team2414120.50
73Skalický MiroslavPříbram2414120.50
73Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2414120.50
79Gruber Petr1404040.00
79Klečák Miloslav Onomyšl3404013.33
79Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2404020.00
79Prepsl JanPraha1404040.00
79Tošovská RozálieBělá pod Bezdězem1404040.00
79Turský DavidKrchleby2404020.00
79Šilhavý StanislavTřemošná1404040.00
86Hlaváček KarelHumpolec1393939.00
86Studničný DanielBuda2393919.50
86Syrovátka PavelPlaňany1393939.00
86Valha JosefŽatec1393939.00
86Volencová KarolínaČeský Šternberk1393939.00
86Štolovský JanDolní Bousov1393939.00
92Adámek LuděkBenátky nad Jizerou1383838.00
92Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec3383812.67
92Klouček TomášJosefův Důl2383819.00
92Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1383838.00
92Laitner František1383838.00
92Silvar MatějChlumec nad Cidlinou1383838.00
92Sýkora DavidRakovník2383819.00
92Troškovič Štefan1383838.00
92Vinkler Radek ml.Nymburk1383838.00
92Štolovský MichalDolní Bousov1383838.00
102Janda VojtěchKolín2373718.50
102Kovář JanPraha2373718.50
102Mareš PavelPraha3373712.33
102Novotný BedřichKouřim1373737.00
102Pánek JanPertoltice pod Ralskem1373737.00
102Würz DaliborHořesedly2373718.50
108Aichler JiříČelákovice1363636.00
108Bitner RadekBorohrádek1363636.00
108Cajthaml PetrVelenice3363612.00
108Dann Oliver1363636.00
108Hovorka AntonínŽabonosy2363618.00
108Kadlec VratislavBenátky nad Jizerou1363636.00
108Kraus Pavel Jablonec nad Nisou2363618.00
108Král Jaroslav st.Kovanice536377.40
108Novotný Jiří ZámrskTorpedo team2363618.00
108Procházka JiříMladá Boleslav1363636.00
108Stezka Milan1363636.00
108Vernerová EmaBělá pod Bezdězem1363636.00
108Vrábel PavelChlumín1363636.00
121Pavlík FrantišekBřeznice1353535.00
121Sudík MiloslavKochánky2353517.50
121Vlk PetrRumburk2353517.50
121Váňa VlastimilTatce1353535.00
125Havránek RadekČejov1343434.00
125Hrdlička JiříBělá pod Bezdězem1343434.00
125Janíček Jan Kamenice u Jihlavy2343417.00
125Kameš PetrČejov1343434.00
125Miklian RomanPetrovice1343434.00
125Váňa JindřichPraha1343434.00
131Bárta JakubPřeštice1333333.00
131Danyi Milan st.Bělá pod Bezdězem1333333.00
131Klímová DominikaBělá pod Bezdězem1333333.00
131Kovář AntonínKladruby1333333.00
131Kwezour MartinMladá Boleslav1333333.00
131Kympl JaroslavZlosyň1333333.00
131Landvojtovič JanSmečno1333333.00
131Olbrich Petr ml.Bechov2333316.50
131Podlaha AdamBeroun3333311.00
131Podlaha JaroslavBeroun3333311.00
131Sobotka JiříSobětuchy1333333.00
131Štěpnička MartinČeský Šternberk1333333.00
143Chřenovský IvanDrnholec1323232.00
143Děček MilanSloveč2323216.00
143Jarý RadekPříbram1323232.00
143Kalčík MatějPlzeň1323232.00
143Klich VáclavRakovník1323232.00
143Lojín JanPříbram1323232.00
143Pudil VáclavLibčice2323216.00
143Suchý JakubNeratovice1323232.00
143Tuček OndřejMnichovo Hradiště1323232.00
143Vrla VladimírBrandýs nad Labem2323216.00
143Wachtl HynekNové Strašecí1323232.00
154Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1313131.00
154Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2313115.50
154Horáková Emílie1313131.00
154Hrabě FrantišekRumburk1313131.00
154Janota JaromírBřeznice1313131.00
154Kubeš VáclavLevousy1313131.00
154Kunešová KláraNeratovice1313131.00
154Mareš JiříMnichovo Hradiště1313131.00
154Vlasta TomášBakov nad Jizerou1313131.00
163Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1303030.00
163Blechta JakubVeselá u Mnichova Hradiště1303030.00
163Bobková LucieMukařov1303030.00
163Bártík MiloslavPlzeň1303030.00
163Festa TomášPečky1303030.00
163Hlaváč OtoKosmonosy1303030.00
163Janečka MartinVelký Týnec1303030.00
163Konopásek JosefPolička1303030.00
163Mareš Jan ml.2303015.00
163Novotný Petr ZámrskTorpedo team1303030.00
163Pavlíček MichalLužná1303030.00
163Richter DaliborRumburk2303015.00
163Svoboda JiříPašinka2303015.00
163Vojtíšek Martin2303015.00
163Šmůla DavidDobřany1303030.00
178Brůna JanRumburk1292929.00
178Hofta JiříBělá pod Bezdězem1292929.00
178Ježil MatějSedlčany1292929.00
178Kolpaský JanZlosyň1292929.00
178Paštika MartinPřívlaky1292929.00
178Skalický MatějPříbram2292914.50
178Tošovský AntonínBělá pod Bezdězem329299.67
178Vojáček ZdeněkStrakonice1292929.00
178Výborný JiříTeplá1292929.00
178Zlechovec Stanislav ml.Rakovník2292914.50
188Dušek JanHradec Králové1282828.00
188Halíř Lukáš ml.Osek2282814.00
188Mareš LadislavPraha1282828.00
188Mašek StanislavBělá pod Bezdězem1282828.00
188Vegricht MartinPraha2282814.00
188Čermák LukášLibčice2282814.00
194Beran DominikBělá pod Bezdězem1272727.00
194Harvan MarianMilín1272727.00
194Kaňák PetrBohouňovice1272727.00
194Kopic MilanHumpolec1272727.00
194Košulič JanMutějovice1272727.00
194Mareš JanTurnov1272727.00
194Mokrý JanUhlířské Janovice327279.00
194Nitsche ViktorVrchovina1272727.00
194Ostryzhniuk RusianZeleneč1272727.00
194Pešek MatějZdeslav1272727.00
204Ginzl RadislavBakov nad Jizerou2262613.00
204Golenko AlexandrKolín1262626.00
204Havrila Michal ml. Jaroměř1262626.00
204Kaminský Jaroslav Frýdštejn326268.67
204Kovařík PatrikHumpolec1262626.00
204Kubeš DavidMladá Boleslav1262626.00
204Lukáč RichardPraha1262626.00
204Nekola LukášHněvkovice1262626.00
204Studničný JakubJivina1262626.00
213Adamčík JanBrandýs nad Labem1252525.00
213Borovka LubošVodňany1252525.00
213Bulak SerhiyPraha325258.33
213Horák VladimírHůrka1252525.00
213Jakoubek Jan1252525.00
213Kubeš JaroslavKoštice2252512.50
213Lacina RadekBělá pod Bezdězem1252525.00
213Lát JiříČeská Lípa1252525.00
213Nass AdamPňovice325258.33
213Petržílka VlastimilVojkovice1252525.00
213Černý VáclavPřeštice1252525.00
213Šusta PetrČeský Šternberk1252525.00
225Kolář VáclavTýnec nad Sázavou1242424.00
225Kopřiva JosefHříškov1242424.00
225Kropáček LukášDřínov1242424.00
225Rathan AntonínTýnec nad Sázavou1242424.00
225Richtr PavelVápensko2242412.00
225Sochovič Marek1242424.00
225Sádlo Miloš1242424.00
225Techlovský JiříSloveč2242412.00
225Tošovský JakubBělá pod Bezdězem1242424.00
225Vernerová EliškaBělá pod Bezdězem1242424.00
225Veselý PavelJince1242424.00
225Wittvar Zdeněk st.Vrdy1242424.00
237Adamus AntonínMladá Boleslav1232323.00
237Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1232323.00
237Vavruška MartinMladá BOleslav1232323.00
237Vondřich Alexandr1232323.00
237Šusta Jan1232323.00
242Burak OlegPraha1222222.00
242Cibulka AdamČistá1222222.00
242Horáček MartinDolínek1222222.00
242Kubový DominikMěstec Králové1222222.00
242Kubový VladimírMěstec Králové1222222.00
242Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1222222.00
242Volfová Valentýna1222222.00
242Vágner JindřichPolerady1222222.00
250Bárta VáclavPřeštice1212121.00
250Chloupek David1212121.00
250Matějka JaroslavZeleneč1212121.00
250Myslivečková SáraMimoň1212121.00
250Sychra VladimírJenišovice1212121.00
255Bouma Štěpán2202010.00
255Chýle KarelÚstí nad Labem1202020.00
255Cón LukášSlaveč2202010.00
255Drašnar ZdeněkJivina1202020.00
255Halgašová LauraBělá pod Bezdězem1202020.00
255Hornová Kateřina1202020.00
255Horálek MiroslavHabartov1202020.00
255Jungwirt MilanStrakonice1202020.00
255Knytl Václav1202020.00
255Müller VáclavOsek1202020.00
255Novák VratislavVšeteč1202020.00
255Ruprecht MartinRoztoky1202020.00
255Červenka František1202020.00
255Štěpnička RadekČeský Šternberk1202020.00
255Švec JakubZhořec1202020.00
270Cihelka MarekPříbram219199.50
270Fodor PetrTřebestovice219199.50
270Koumová Barbora1191919.00
270Marešová Gabriela1191919.00
270Molek PetrPlzeň1191919.00
270Netík JiříKostomlaty nad Labem319196.33
270Picek Miroslav st.Rakovník1191919.00
270Polívka ŠimonMšenov1191919.00
270Půta JiříPlzeň1191919.00
270Sajdl MartinČistá1191919.00
270Vnouček StanislavPraha - Sobín319196.33
270Čech ZdeněkMnichovo Hradiště419194.75
282Adamus KarelJablonec nad Nisou1181818.00
282Bak Tobias1181818.00
282Cablk JanPravonín1181818.00
282Dominik Matěj1181818.00
282Funda Petr ml.Kutná Hora1181818.00
282Jedlička JiříPraha1181818.00
282Kolčava TomášSmolnice1181818.00
282Nitsche MartinVrchovina1181818.00
282Novák MarekRumburk218189.00
282Olbrich Petr st.Bechov1181818.00
282Sobotka JosefPerštejn1181818.00
282Zdvihal JiříPraha1181818.00
282Zrnová JitkaBenešov218189.00
282Šimanský LukášJihlava1181818.00
296Baková Barbora1171717.00
296Bartoš LadislavBělá pod Bezdězem1171717.00
296Chourová Veronika1171717.00
296Kocábek TomášNové Strašecí1171717.00
296Mareš DanielKrchleby217178.50
296Mastník LuděkNelahozeves1171717.00
296Miková MichaelaPřišimasy1171717.00
296Pipek Matyáš1171717.00
296Staněk Karel ml.Smečno217178.50
296Szotkowski RostislavŘepín1171717.00
306Cuhorka JiříPřelouč1161616.00
306Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec216168.00
306Eichlerová SáraČelákovice1161616.00
306Kasík RadekRožmitál pod Třemšínem1161616.00
306Koryty Ondřej1161616.00
306Kubešová DenisaBolina216168.00
306Laštovková Veronika1161616.00
306Moravec VáclavHostín1161616.00
306Ovsíková TerezaBřeznice1161616.00
306Papírník AntonínJince1161616.00
306Picek Jaroslav ml.Rakovník1161616.00
306Rašek MartinPacov1161616.00
306Rašek ZbyněkPacov1161616.00
306Tůmová AnnaLibčice1161616.00
306Veselý MiloslavVyžlovka1161616.00
321Bartošová EliškaKostelec nad Orlicí1151515.00
321Beneš VladimírHadačka1151515.00
321Beňa Tobias1151515.00
321Dubský FrantišekMirovice215157.50
321Hrabáková Aneta1151515.00
321Jánský Jan1151515.00
321Krupka JiříTelce1151515.00
321Méixnerová Karolína1151515.00
321Pandula JosefKostelec nad Labem1151515.00
321Procházka OtaRudník1151515.00
321Procházka ZdeněkPečky1151515.00
321Růžička Jakub1151515.00
321Studený VojtěchLibřice1151515.00
321Versbach VáclavZákupy1151515.00
321Váňa MichalVepřek1151515.00
321Řeháček AdamNová Paka1151515.00
337Bauer František Karlovy VaryKocanda team1141414.00
337Buchar JanUherské Hradiště1141414.00
337Bártíková Diana1141414.00
337Bílek MilanZlosyň1141414.00
337Havelka LubošDrásov214147.00
337Horák Marek1141414.00
337Jirsa JiříChmeliště214147.00
337Langr Stanislav1141414.00
337Mašková TerezaBělá pod Bezdězem1141414.00
337Vrzák Jaroslav Hostivice314144.67
337Šerdzik JosefBělá pod Bezdězem1141414.00
337Šourková KarolínaRožmitál pod Třemšínem1141414.00
349Bína LukášDlouhý Most213136.50
349Cikán FilipKouřim1131313.00
349Halamka LubošDobříš1131313.00
349Hlobil AlexSkupá1131313.00
349Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1131313.00
349Novák PavelÚžice1131313.00
349Reiner VítSedlčany1131313.00
349Tůma OndřejMnichovo Hradiště1131313.00
349Šuchal JurajMarkovice1131313.00
358Berka Jakub1121212.00
358Cinkejs ŠtěpánMladá Boleslav1121212.00
358Císař MartinPlzeň1121212.00
358Daniš PetrKácov1121212.00
358Dvorský LadislavZlosyň1121212.00
358Hampl Zdeněk st.Hadačka1121212.00
358Hašl FilipBřezinka1121212.00
358Hejnová Anna1121212.00
358Hruška ŠtefanZlosyň1121212.00
358Kovarčík JaroslavZákupy1121212.00
358Neruda Albert212126.00
358Rybenský Roman Němčice1121212.00
358Zemanec FilipKeteň1121212.00
358Zemanec MiroslavJičín1121212.00
372Batelka Richard1111111.00
372Dvořák PetrZbůh1111111.00
372Hampl Zdeněk ml.Hadačka1111111.00
372Lor Matyáš1111111.00
372Malý RomanPlaňany1111111.00
372Pekárek StanislavLouny1111111.00
372Takač Martin1111111.00
372Zoul MarekŽatec1111111.00
380Hrabák Matyáš1101010.00
380Jánský Lukáš1101010.00
380Kesl Jiří1101010.00
380Kudry MarekCerhenice1101010.00
380Lange Stanislav1101010.00
380Mrázek MarekBřeznice1101010.00
380Nádeníček Jakub1101010.00
380Odstrčilík TadeášDolní Bousov1101010.00
380Olbrich JakubBechov1101010.00
380Slavík AlexejVilémov1101010.00
380Svědínek ZdeněkTeplice1101010.00
380Říha Jan ml.Bakov nad Jizerou1101010.00
380Šádek Martin1101010.00
393Dammers GeorgeZlosyň1999.00
393Jandejsek ZdeněkZruč nad Sázavou2994.50
393Kabíček ZdeněkPříbram1999.00
393Kotas Pavel st.Mladá Boleslav1999.00
393Krejčí PetrKneževes1999.00
393Kubiš TomášZásadka1999.00
393Langer Stanislav1999.00
393Mecka JanBolina1999.00
393Petriv MykolaBenátky nad Jizerou1999.00
393Petřík David1999.00
393Sabó Tadeáš1999.00
393Suchý DenisDobrá Voda1999.00
393Ďurček Josef ml.Mnichovo Hradiště1999.00
406Horáček Radim Vlastějovice1888.00
406Kozlík Jakub1888.00
406Krejčí MiroslavHrádek1888.00
406Mikolášik ZdeněkÚmyslovice1888.00
406Poustecká Petra1888.00
406Svoboda JanNový Bor1888.00
406Vinkler Radek st.Nymburk1888.00
406Vnouček Petr ml.Praha1888.00
406Zeman OndřejHradec Králové1888.00
406Čajko JanMilín1888.00
406Černý Tomáš ml.Přišimasy1888.00
406Černý Tomáš st.Přišimasy1888.00
406Čížek MichalPříbram1888.00
406Řabek FilipBřasy1888.00
420Dann Dominik1777.00
420Filko JanBělá pod Bezdězem1777.00
420Komárek JanPísková Lhota1777.00
420Křemen Jakub1777.00
420Mecka JosefBolina u Vlašimi1777.00
420Nauš VladislavBlížejov1777.00
420Remta VáclavČistá1777.00
420Skuhrovec Šimon1777.00
420Soboslaj Damir1777.00
420Suchý DavidDobrá Voda2773.50
420Tůmová Tereza1777.00
420Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241777.00
420Čabáryová Adéla1777.00
420Čajko LudvíkMilín1777.00
420Čermák Eliáš Votice-Srbice2773.50
435Burian LadislavKralupy nad Vltavou1666.00
435Donát Pavel1666.00
435Durchánek IvanÚstí nad Labem1666.00
435Franěk Robert TrutnovJizera 241666.00
435Freylach DanielSRN1666.00
435Hejda FilipRakovník1666.00
435Jaša Milan1666.00
435Toula Lukáš1666.00
435Vidman Václav1666.00
435Ševčík BořivojZlosyň1666.00
445Adamovič AlexPečky1555.00
445Dušek VítBřeznice1555.00
445Kosztyo Alexander Poděbrady1555.00
445Langer JosefZdislavice2552.50
445Mareš MiroslavKrchleby1555.00
445Polák MilanMladá Boleslav1555.00
445Skuhrovec Marek1555.00
445Volf Štěpán1555.00
445Válek JakubBělá pod Bezdězem1555.00
445Šaradín Štefan1555.00
455Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1444.00
455Kovář MartinKladruby1444.00
455Krejza Daniel1444.00
455Lonský VáclavZdislavice1444.00
455Macháček PavelMníšek pod Brdy1444.00
455Mašek KarelKrašovice1444.00
455Merenus ŠtěpánČáslav1444.00
455Nassová JaroslavaPňovice3441.33
455Přibyl MilanChrášťany1444.00
455Stehlík Lubomír ml.Bakov nad Jizerou2442.00
455Svobodová GabrielaNový Bor1444.00
455Valenta Jan2442.00
455Vyčichl MichalSkuteč1444.00
455Šuchal AdamMarkovice1444.00
469Horník MilanSenec2331.50
469Janda Pavel st.Turnov1333.00
469Jánský Václav1333.00
469Klímová MichaelaBělá pod Bezdězem1333.00
469Mareš JanPraha1333.00
469Melichar LiborPraha1333.00
469Mrázek Petr Velká HrašticeBobr team Jindřichův Hradec2331.50
469Pinsker JanPraha2331.50
469Růžička MiroslavČejov1333.00
469Schillinger KarelLitoměřice1333.00
469Sychrová SoňaJenišovice1333.00
469Tůmová BarboraLibčice1333.00
469Čiperová MartinaMilín2331.50
469Švecová Kateřina1333.00
483Brodský TomášStupná1222.00
483Brynych Ondřej1222.00
483Buček dalibor1222.00
483Charvát Stanislav1222.00
483Dezort JiříKuřivody2221.00
483Dvořák JanBakov nad Jizerou2221.00
483Děček AntonínMěstec Králové1222.00
483Děček TadeášMěstec Králové1222.00
483Flanderka AlešPašinka1222.00
483Györödi Milan1222.00
483Hartman Lukáš1222.00
483Hemr Lukáš2221.00
483Horáček Josef1222.00
483Hozák VáclavMnichovo Hradiště2221.00
483Hradecká Zuzana1222.00
483Hradecký David1222.00
483Jankovský MarekZdislavice1222.00
483Janoušek Miroslav1222.00
483Jelínek JanDašice1222.00
483Juřina Petr1222.00
483Jón Richard ChlumJizera 242221.00
483Kašpar Radek1222.00
483Kettner VáclavDešná1222.00
483Kettner Štěpán ml.Dešná1222.00
483Klíma Tomáš1222.00
483Kocáb JakubÚjezd nad Lesy1222.00
483Konopásek JanBakov nad Jizerou2221.00
483Kratochvíl JiříSkuteč1222.00
483Krecl Mojmír1222.00
483Král Jaroslav ml.Kovanice1222.00
483Kučera Josef1222.00
483Křesťan Josef1222.00
483Mazánek Jiří st.Podbořany1222.00
483Maňák Roman1222.00
483Muk Jan1222.00
483Mysliveček Robert1222.00
483Nekula LiborDobroutov1222.00
483Nikodým Josef1222.00
483Novák PetrKolín1222.00
483Nováček Jakub1222.00
483Nový Ondřej1222.00
483Otta Luboš1222.00
483Pekař Emil1222.00
483Pelc Josef1222.00
483Pešek Michal st.Řeřichy1222.00
483Pleskot Daniel1222.00
483Pokorný Jan1222.00
483Pražan Marek1222.00
483Pražanová Jana1222.00
483Průša JaroslavMnichovo Hradiště1222.00
483Pučeník PavelKdyně1222.00
483Rejnart JanTeplice1222.00
483Stehlík JiříBakov nad Jizerou2221.00
483Stehlík Lubomír st.Bakov nad Jizerou2221.00
483Stoš Jaroslav1222.00
483Suchánek Vladimír1222.00
483Suchánek Vladimír ml.1222.00
483Thomajer JiříKdyně1222.00
483Tichý RudolfBečváry1222.00
483Toman PetrRožmitál pod Třemšínem1222.00
483Tříska RaimundDolní Bousov1222.00
483Vachovcová NatálieSojovice2221.00
483Vicencová Jarmila1222.00
483Vicenec Josef1222.00
483Vácha Adam1222.00
483Zdražil OndřejVorlová1222.00
483Čipera DavidPříbram1222.00
483Říha JanBrandýs nad Labem1222.00
483Šafařík Richard1222.00
483Šafaříková Kateřina1222.00
483Šolcová Eliška1222.00
483Šourek RudolfRožmitál pod Třemšínem2221.00
483Šourková MarieRožmitál pod Třemšínem2221.00
556Adamec PavelRumburk1111.00
556Bartoň AntonínBělá pod Bezdězem1111.00
556Barák MilanŽeletava1111.00
556Bašta Adam1111.00
556Bezanová LauraBělá pod Bezdězem1111.00
556Bittner JindřichHorní Počernice1111.00
556Braslavec MarekBělá pod Bezdězem1111.00
556Brejcha PetrKouřim1111.00
556Bryknar PatrikBělá pod Bezdězem1111.00
556Bubeník Alan1111.00
556Bulak OlegPraha1111.00
556Burda JanVidochov1111.00
556Burda JiříMnichovo Hradiště1111.00
556Bálek FrantišekKropáčová Vrutice1111.00
556Břichnáč VladimírNymburk1111.00
556Charvát Adam1111.00
556Chwastek VladimírSedlčany1111.00
556Cikán ZdeněkKouřim1111.00
556Cimrman JaroslavHořešovice1111.00
556Cinkejs MatoušMladá Boleslav1111.00
556Danita JanPraha1111.00
556David Adam1111.00
556Dobiáš PetrUbušín1111.00
556Dobšíček JaroslavHorní Bříza1111.00
556Doležal JanBělá pod Bezdězem1111.00
556Dragoun StanislavPraha1111.00
556Dragula Mroslav1111.00
556Drugda MichalPoděbrady1111.00
556Dryk Matyas1111.00
556Dráždanský JanHostivice1111.00
556Drýková Adela1111.00
556Dub JaroslavBabín1111.00
556Dvořák JiříSedlčany1111.00
556Dvořák MatějSedlčany1111.00
556Dvořáková AnnaSedlčany1111.00
556Dvořáková Veronika1111.00
556Dědina Daniel1111.00
556Egrt Lubošzavidov1111.00
556Eichler MiloslavČeská Kamenice1111.00
556Erbrt ZdeněkVeselá u Mnichova Hradiště1111.00
556Fišer JiříHořesedly1111.00
556Flek JanPraha1111.00
556Folprecht VáclavLiberec1111.00
556Folprechtová JanaLiberec1111.00
556Formáček VladimírBakov nad Jizerou1111.00
556Frelich Jakub1111.00
556Ginzl AdamBělá pod Bezdězem1111.00
556Grolmus LukášBělá pod Bezdězem1111.00
556Grubner JanPustověty1111.00
556Grubnerová AlenaPustověty1111.00
556Hanus Robin ml.1111.00
556Hanzl AntonínNymburk1111.00
556Hanzl ZdeněkNymburk1111.00
556Haubert Matěj1111.00
556Hauptvogel MiloslavPeruc1111.00
556Havrila Michal st. Jaroměř1111.00
556Hemrová Veronika1111.00
556Horáček VojtěchBoseň1111.00
556Horňan Samuel1111.00
556Horňanová Naomi1111.00
556Hotový JiříMost1111.00
556Houska Jan1111.00
556Hovorka JanTeplá1111.00
556Hořejší Miroslav1111.00
556Hrdinka VladislavKřečovice1111.00
556Hruška JiříHradec Králové1111.00
556Hukaufová Tereza1111.00
556Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1111.00
556Jacko Petr1111.00
556Jakovec LukášPraha1111.00
556Jakovec PetrPraha1111.00
556Jechová Olga AnežkaNymburk1111.00
556Jeníček KarelRožmitál pod Třemšínem1111.00
556Jindra Jan1111.00
556Jindra LukášBakov nad Jizerou1111.00
556Jonáš JakubBeroun1111.00
556Juřica ZdeněkBakov nad Jizerou1111.00
556Kahounová Ema1111.00
556Kaňák KarelSmiřice1111.00
556Klapálek PetrÚstí nad Labem1111.00
556Klaus JakubChotětov1111.00
556Klement Antonín Chranišov1111.00
556Kličková KristýnaBeroun1111.00
556Klíma AdamBělá pod Bezdězem1111.00
556Kobicová Jasmína1111.00
556Kohout Tomáš1111.00
556Kohout Václav st.Tuhaň1111.00
556Komora MartinChlumec nad Cidlinou1111.00
556Komárek Petr ml.Písková Lhota1111.00
556Kondras Přemysl Pardubice1111.00
556Kondrát JanPraha1111.00
556Konopásek Jan ml.Bakov nad Jizerou1111.00
556Korda NykolaKněžmost1111.00
556Koubková Veronika1111.00
556Koštálek JiříOplany1111.00
556Košťál Jakub ml.1111.00
556Kratochvíl JiříSlabce1111.00
556Krejza Vladimír1111.00
556Krištofy RomanŽatec1111.00
556Krulichová Karolína1111.00
556Kubis TomášMnichovo Hradiště1111.00
556Kubík JanNový Bor1111.00
556Kučák Michal1111.00
556Kvapil PetrPoděbrady1111.00
556Kysela Zdeněk st.Dlouhý most u Liberce1111.00
556Křemen Matěj1111.00
556Křivský LubošStrakonice1111.00
556Kůrka AlešVrbčany1111.00
556Lang RadekBrandýs nad Labem1111.00
556Larbi SlimiPraha1111.00
556Lisický OndřejBakov nad Jizerou1111.00
556Litera MiroslavMladá Boleslav1111.00
556Lonský FilipZdislavice1111.00
556Lopatin AndrejPraha1111.00
556Lukačová NátálieBělá pod Bezdězem1111.00
556Lédl PavelMirovice1111.00
556Machalický TomášBoseň1111.00
556Machaček Aleš1111.00
556Macura TomášPraha1111.00
556Madej MartinHořice1111.00
556Maier VítězslavBystřice u Benešova1111.00
556Mareš Pavel ml.Sedlčany1111.00
556Menc PetrMladá Boleslav1111.00
556Mika MiroslavPřišimasy1111.00
556Mikeš JanŘíčany1111.00
556Mollerová Nela1111.00
556Mrázek JosefBřeznice1111.00
556Mátl Jan1111.00
556Müller LukášBělá pod Bezdězem1111.00
556Nass JuliusPňovice1111.00
556Nass OndřejPňovice1111.00
556Niedermitel Patrik1111.00
556Novicová Karolína1111.00
556Novotný Petr ml.1111.00
556Němec Richard1111.00
556Němeček DavidHořátev1111.00
556Okeeffe Alaxandra1111.00
556Opat LukášSlabce1111.00
556Ostryzhniuk IvanKovanice1111.00
556Oubrecht MilanČelákovice1111.00
556Pabel OndřejBělá pod Bezdězem1111.00
556Padevět MartinJabkenice1111.00
556Pavlištík MichalMladá Boleslav1111.00
556Paďour Lukáš1111.00
556Paďour Matyáš1111.00
556Pedálová RadkaMilín1111.00
556Petříček JanPoběžovice1111.00
556Picek Jaroslav st.Rakovník1111.00
556Polcar VojtěchSkupá1111.00
556Polcarová SimonaSkupá1111.00
556Polák Matyaš1111.00
556Ponocná BarboraČeská Lípa1111.00
556Ponocný RadomírČeská Lípa1111.00
556Procházka VladimírMladá Boleslav1111.00
556Prokop JosefMnichovo Hradiště1111.00
556Prokop MichalPlaňany1111.00
556Případa Tomáš1111.00
556Rak Milan1111.00
556Remta MatyášČistá1111.00
556Richtera DaliborRumburk1111.00
556Rokyta Josef1111.00
556Rozum PavelTřemošná1111.00
556Schittler DanielKolín1111.00
556Selinger MatějMimoň1111.00
556Skokanová Adriana1111.00
556Slabý PavelSoutice1111.00
556Smrčka ZdeněkStrakonice1111.00
556Sobčák Albert1111.00
556Stavačová TerezaBělá pod Bezdězem1111.00
556Stenzlová Martina1111.00
556Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241111.00
556Studničný Jakub1111.00
556Suchý Denis ml.1111.00
556Svatuška NikolasBělá pod Bezdězem1111.00
556Svoboda AntonínKejžlice1111.00
556Svoboda DominikNový Bor1111.00
556Syrovátka JanHoskovice1111.00
556Syrovátka MichalPlaňany1111.00
556Szotkowski RadekŘepín1111.00
556Trauenberg Kryštof1111.00
556Trauenbergová Veronika1111.00
556Trňák JosefKolín1111.00
556Tysl MichalSedlčany1111.00
556Tůma MarekHořany1111.00
556Tůma Štěpán1111.00
556Van der Linden VincentMladá Boleslav1111.00
556Vančura DavidZáskalí1111.00
556Vančura OndřejZáskalí1111.00
556Vavřík JaroslavLysá nad Labem1111.00
556Veicher DavidHořín1111.00
556Venclák DominikBakov nad Jizerou1111.00
556Vlasta BohuslavBakov nad Jizerou1111.00
556Vlček Jaroslav st.Strakonice1111.00
556Vnouček Milan ml.Dobříš1111.00
556Vnouček PetrPraha - Sobín1111.00
556Vocel JakubBělá pod Bezdězem1111.00
556Vogel JanBělá pod Bezdězem1111.00
556Vondvářka Matyaš1111.00
556Vurbs Miroslav1111.00
556Vurbsová Evelína1111.00
556Vágenknecht Jiří Pardubice1111.00
556Wohland RobertBělá pod Bezdězem1111.00
556Wolman KarelBakov nad Jizerou1111.00
556Zmeškal Roman1111.00
556Zvoník BedřichKobylníky1111.00
556Zítka LukášMladá Boleslav1111.00
556Červený Jaroslav Jaroměř1111.00
556Čipera MiroslavBohutín1111.00
556Částka Tomáš1111.00
556červený mPraha1111.00
556Ďurkáč Filip1111.00
556Šafránek David1111.00
556Šajánek Tomáš1111.00
556Šantora PetrMěstečko1111.00
556Šefl FrantišekVelký Bor1111.00
556Šelbický DominikLíny1111.00
556Šelbický JakubLíny1111.00
556Šelbický PetrMladá Boleslav1111.00
556Šifalda LadislavÚstí nad Labem1111.00
556Šimek JáchymČistá1111.00
556Šimek KryšpínČistá1111.00
556Šimonovský JakubRožmitál pod Třemšínem1111.00
556Škoda Zdeněk ml.Bělá pod Bezdězem1111.00
556Škvor PetrBystřice1111.00
556Šmíd FrantišekPraha1111.00
556Šnokhaousová KateřinaBělá pod Bezdězem1111.00
556Šourek JanRožmitál pod Třemšínem1111.00
556Špac Marek1111.00
556Štastný RadekKolín1111.00
556Štěpnička Milan st.Český Šternberk1111.00
556Švec DavidRoztoky1111.00
556Šťastný JanMnichovo Hradiště1111.00

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.