Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody mládeže



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 634 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Pazderka Adam Hradec Králové414614636.50
2Haklová Lucie Vrutice411911929.75
3Čížek MichalPříbram2959547.50
4Nass AdamPňovice2919145.50
5Bastl TomášJeníkovice2757537.50
6Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem2727236.00
7Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou2666633.00
8Vodičková Kateřina Příbram2656532.50
9Pop RobinHradec Králové2636331.50
10Trnka VojtěchČeské Budějovice2606030.00
10Vágenknecht DanPardubice2606030.00
12Vágenknecht AdamPardubice2575728.50
13Bajer MilanPříbram2555527.50
14Kubešová Denisa Bolina3545418.00
15Bouček JiříZdislavice2515125.50
16Netolický MichalSkuteč1505050.00
16Svitek FilipPříbram1505050.00
18Javůrková TýnaLitomyšl1494949.00
18Svitková BarboraPříbram1494949.00
20Jarešová ŠtěpánkaŠtěpánov1484848.00
20Stulík Jakub1484848.00
22Procházka AlešBlatná1474747.00
22Procházka Jan1474747.00
22Staňková NatálieOldříš1474747.00
22Šuchal AdamMarkovice2474723.50
26Janko OndřejKrouna1464646.00
26Kettner Štěpán ml.Deštná1464646.00
28Hnízdil Dominik1454545.00
28Hudeček Václav1454545.00
28Jelen Jan1454545.00
28Jelínek MarekŽďárec1454545.00
28Kučera OndřejBělá pod Bezdězem1454545.00
28Protivánek DanielHradec Králové2454522.50
28Vondráček Jan ml.Stan2454522.50
35Cepl AdamZbožnov1444444.00
35Dostálek VáclavHradec Králové2444422.00
35Frühaufová MiroslavaRožmitál pod Třemšínem2444422.00
35Polívková Klára1444444.00
35Rozkošný JanPřelouč1444444.00
40Metlička Pavel ml.Rožmitál pod Třemšínem1434343.00
40Pavlovič PavelPřestavlky1434343.00
40Suchý Jakub1434343.00
43Jelínková VeronikaŽďárec1424242.00
43Kropáček Tomáš ml.Rožmitál pod Třemšínem1424242.00
43Medek PavelHradec Králové2424221.00
43Riedl PatrikHumpolec1424242.00
43Šeda Michal1424242.00
43Šmíd JakubSvětlá nad Sázavou1424242.00
49Ducháčková Nela.Trhová Kamenice1414141.00
49Fanglbauer Jan1414141.00
49Halamka Luboš1414141.00
49Riedl FilipHumpolec1414141.00
49Suchý DenisDobrá Voda1414141.00
49Vladyka Richard1414141.00
49Štěpánek Petr ml.1414141.00
56Dušek FilipBřeznice1404040.00
56Jandourková ErikaStará Boleslav1404040.00
56Motejzík PetrBřeznice2404020.00
56Pižl MarekPřelouč1404040.00
56Svobodová ViktorieTýniště nad Orlicí2404020.00
56Štěrba AntonínRožmitál pod Třemšínem1404040.00
62Bláhová Karolína1393939.00
62Erbenová Nikola1393939.00
62Farská KristýnaKošťálov1393939.00
62Patková Lucie1393939.00
62Trnka Vít1393939.00
67Brzoň LubošKožlí1383838.00
67Kotek Vojtěch1383838.00
67Pešek MarekProseč1383838.00
67Sloup Lukáš1383838.00
67Tuscher Tomáš1383838.00
67Zahradníková Zuzana1383838.00
67Štěrba JakubRožmitál pod Třemšínem1383838.00
74Dušek JanKutná Hora1373737.00
74Macek Michal1373737.00
74Matějková Lucie1373737.00
74Rejsa MartinSkuteč1373737.00
74Tůmová TerezaHořany1373737.00
74Vacková Tereza1373737.00
74Zahradník MichalPlatenice1373737.00
81Budský ViktorČelákovice1363636.00
81Erben MiroslavLohenice1363636.00
81Hanzal DavidKoňkovice1363636.00
81Kolář ŠimonRožmitál pod Třemšínem1363636.00
81Křikava MiroslavSvětlá nad Sázavou1363636.00
81Čermák Lukáš1363636.00
81Štrumfa JiříPerálec1363636.00
88Adamec Michal ml.1353535.00
88Beran Jan1353535.00
88Cerula OndřejTýniště nad Orlicí1353535.00
88Horák Tomáš ml.1353535.00
88Piksa Tomáš1353535.00
88Protivánek RomanHradec Králové2353517.50
88Valíček Petr1353535.00
95Dvořáková Jana ml.1343434.00
95Hejkal DominikHavlíčkův Brod1343434.00
95Krejčík David1343434.00
95Macko FilipŠtěpánov1343434.00
95Nídr Jakub1343434.00
95Pirkl MarekStárkov1343434.00
95Stříteský LukášHradec Králové1343434.00
95Sádler Denis1343434.00
103Chaloupek David1333333.00
103Chrz VojtěchHradec Králové1333333.00
103Hemerka DavidJosefodol1333333.00
103Koutná SimonaZaječice1333333.00
103Macháně VojtěchKrčín1333333.00
103Vančura Michal1333333.00
103Vavroch KristiánRožmitál pod Třemšínem1333333.00
110Adamec Jiří ml.1323232.00
110Gažiová LilianaHodkovice nad Mohelkou1323232.00
110Kubíček PetrSvětlá nad Sázavou1323232.00
110Petrák Daniel1323232.00
110Pirklová KarolínaStárkov1323232.00
110Sloup Jakub1323232.00
110Stojan PetrMrzkovice1323232.00
110Tesák Patrik1323232.00
110Vrbický MichalHradec Králové1323232.00
119Fiala Ondřej1313131.00
119Kuneš MichalNeratovice1313131.00
119Macháně MartinKrčín1313131.00
119Smejkal JakubPardubice1313131.00
119Sojka Ondřej1313131.00
119Stěhula MichalSemily1313131.00
119Špůr JanJaroměř1313131.00
126Ducháč PavelStárkov1303030.00
126Kubínová KristýnaSvětlá nad Sázavou1303030.00
126Lochman PavelZdelov1303030.00
126Maršíková LindaZáluží1303030.00
126Matějka Roman ml.Nové Hrady1303030.00
126Netolický OndřejHlinsko1303030.00
126Tesař Tomáš ml.1303030.00
126Uchytilová VeronikaRadčice1303030.00
126Šabatková Leona1303030.00
126Šolc JakubHořice v Podkrkonoší1303030.00
136Bárta AdamTřesovice1292929.00
136Erbenová Monika1292929.00
136Filipovský AntonínRožmitál pod Třemšínem1292929.00
136Kožíšek JakubTřebechovice pod Orebem1292929.00
136Svárovský PetrMnichovo Hradiště1292929.00
136Vajsar LukášČeská Metuje1292929.00
136Čermák Matyáš1292929.00
143Bartošová EliškaKostelec nad Orlicí1282828.00
143Cepl FilipZbožnov1282828.00
143Hrdlička MartinŽivanice1282828.00
143Hudeček Josef1282828.00
143Kasal AlešChrastava1282828.00
143Macháně MichalKrčín1282828.00
143Němeček NicolasRožmitál pod Třemšínem2282814.00
143Pacák Eduard1282828.00
143Petrák Adam1282828.00
143Rejzek JakubKněžmost1282828.00
153Bartošová Aneta1272727.00
153Chmelová Martina1272727.00
153Deml TomášHořice v Podkrkonoší1272727.00
153Hašek MarekJaroměř1272727.00
153Novák Michal ml.1272727.00
153Smatana Pavel1272727.00
153Vlas JanRožmitál pod Třemšínem1272727.00
153Čechal JanSlatiňany1272727.00
153Šimáková ŠarlotaČeská Lípa1272727.00
162Bečka Jan1262626.00
162Hošek PavelŘímovice2262613.00
162Janík Martin1262626.00
162Joneš JanJaroměř1262626.00
162Koubek LukášVysoké Mýto1262626.00
162Maršík Matyáš1262626.00
162Patřičný KrištofLíšný1262626.00
162Tvrdá NikolaPříseky1262626.00
162Zahradník LukášSvětlá nad Sázavou1262626.00
171Bredler JonášMalá Skála1252525.00
171Forst Aleš ml.Přelouč1252525.00
171Jirková NikolaPředměřice nad Labem1252525.00
171Pelikán VojtěchŽdírec nad Doubravou1252525.00
171Páša Jiří1252525.00
171Sodomka DavidProseč1252525.00
171Souček Robin1252525.00
171Tomanová NikolaRožmitál pod Třemšínem2252512.50
171Zemek JakubRožmitál pod Třemšínem1252525.00
180David Adam1242424.00
180Horáček JosefHradec Králové1242424.00
180Kutník Martin1242424.00
180Kužílek Kryštof1242424.00
180Schwarzová Ivana Rožmitál pod Třemšínem2242412.00
180Vacek AlexandrHlinsko1242424.00
180Vondráčková KateřinaStan2242412.00
180Vrána OtakarChotělice1242424.00
180Škoda MatyášVelké Poříčí1242424.00
180Štolhof ŠtěpánSkuteč1242424.00
180Švermová DorotaMírová pod Kozákovem1242424.00
191Hemerka ŠtěpánHradec Králové1232323.00
191Hladík Petr1232323.00
191Janda FilipŽdírec nad Doubravou1232323.00
191Motyčka KarelRychnov nad Kněžnou1232323.00
191Slivko TomášTřeboň1232323.00
191Šourek JanRožmitál pod Třemšínem2232311.50
191Špůr MikulášHradec Králové1232323.00
198Beneš Pavel ml.1222222.00
198Gruber FilipHradec Králové1222222.00
198Jíra ZdeněkLubno1222222.00
198Lohniský MatyášTýniště nad Orlicí1222222.00
198Loubová Viktorie ml.Zdechovice1222222.00
198Marková AndreaŽdírec nad Doubravou1222222.00
198Romportl FilipProseč1222222.00
198Středová BarboraVelký Dřevíč1222222.00
198Štafl RichardJenišovice1222222.00
207Ardelán MatyášLodín1212121.00
207Boháč JosefSoběslav1212121.00
207Březina JanVíska1212121.00
207Dvořáčková Ester1212121.00
207Hejsek OndřejKošťálov1212121.00
207Hofman David Hrochův Týnec1212121.00
207Jeníček KarelRožmitál pod Třemšínem2212110.50
207Vajsar Eliáš1212121.00
207Vavříček KrištofRychnov u Jablonce nad Nisou1212121.00
207Vondra Lukáš ml.Buková1212121.00
217Ardelán DenisLodín1202020.00
217Bredler EliášMalá Skála1202020.00
217Fořt Matyáš1202020.00
217Míka MarekVeselí nad Lužnicí1202020.00
217Pešava JanHlinsko1202020.00
217Pustějovský Maxim1202020.00
217Stiller JakubČeská Metuje1202020.00
217Čermák EliášVotice2202010.00
217Švanda Jan ml.1202020.00
226Bagar Šimon1191919.00
226Holinka Vít1191919.00
226Jindřichová KateřinaČelákovice1191919.00
226Kincl MatyášHradec Králové1191919.00
226Kovář AntonínKladruby1191919.00
226Mühlfait MarekŽdírec nad Doubravou1191919.00
226Prouza JosefVelké Poříčí1191919.00
226Růžička Zdeněk ml.Turnov1191919.00
226Šafařík Petr ml.Pohřebačka1191919.00
226Šmat Václav ml.Blatná1191919.00
226Špatný JakubDolní Bukovsko1191919.00
237Daniš PetrKácov1181818.00
237Demlová KateřinaHořice v Podkrkonoší1181818.00
237Fišer ValentýnTurnov1181818.00
237Horák AntonínLodín1181818.00
237Klapal MatějSkuteč1181818.00
237Kronusová MarkétaMladá Boleslav1181818.00
237Monsport Václav1181818.00
237Nožička StanislavHradec Králové1181818.00
237Skryja MatějOstrov nad Oslavou1181818.00
237Trunečková LucieRokytník1181818.00
237Tůmová BarboraLibčice1181818.00
237Zeman Josef1181818.00
249Ambrosová DenisaMělník1171717.00
249Bašová Tereza1171717.00
249Hess TomášZálší1171717.00
249Hořt RadimKladruby1171717.00
249Jindrák VojtěchMníšek pod Brdy1171717.00
249Kisacký PatrikHradec Králové1171717.00
249Klein KrištofTurnov1171717.00
249Kubiš Václav1171717.00
249Loužil VítKutná Hora1171717.00
249Mühlfaitová JulieŽdírec nad Doubravou1171717.00
249Petr VítězslavPraha1171717.00
249Tříska MichalPokřikov1171717.00
249Vorlický Štěpán1171717.00
249Zelinka David1171717.00
249Štefanica JosefTehov1171717.00
264Hrdina PetrDolní Bukovsko1161616.00
264Hušek JanTatobity1161616.00
264Ihnatko Samuel1161616.00
264Janečková AnnaHradec Králové1161616.00
264Komárek Matouš1161616.00
264Mecka JanBolina216168.00
264Pešavová MarieHlinsko1161616.00
264Sittová KateřinaTaneček1161616.00
264Stránský MartinČeská Bělá1161616.00
264Vašata VojtěchČastolovice1161616.00
264Čvančara JaroslavDivišov1161616.00
264Štalmachová Beáta1161616.00
264Šára LukášPodhorní Újezd1161616.00
277Barták KamilVeselí nad Lužnicí1151515.00
277Beňo Daniel1151515.00
277Ducháčová VeronikaStárkov1151515.00
277Frydrych TheodorKladruby1151515.00
277Horák Jan ml.Lodín1151515.00
277Kadeřábek JakubLiběchov1151515.00
277Kovář JanPraha1151515.00
277Libotovský ŠtěpánČastolovice1151515.00
277Mach Jakub1151515.00
277Píšová TerezaTýniště nad Orlicí1151515.00
277Urban DavidŽelezný Brod1151515.00
277Záruba MilošRtyně v Podkrkonoší1151515.00
277Šenk TadeášČervený Kostelec1151515.00
277Šumpík MarekStará Lysá1151515.00
291Bednariková FrantiškaMělník1141414.00
291Bílý Jaroslav1141414.00
291Deml MartinNový Bydžov1141414.00
291Goňo Martin1141414.00
291Hapiák TomášTurnov1141414.00
291Janda MartinŽdírec nad Doubravou1141414.00
291Joukl JiříChotěboř1141414.00
291Kladiva JanPavlovice1141414.00
291Kubizňák PavelHradec Králové1141414.00
291Landa MatějHradec Králové1141414.00
291Matějka TomášSobiňov1141414.00
291Peřinová LucieDobrá Voda1141414.00
291Pomezný AdamTůně1141414.00
291Rázl DavidKrucemburk1141414.00
291Tryzna MatyášDolní Dvůr u Vrchlabí1141414.00
291Vacek PetrKameničky1141414.00
291Záborský LukášNepolisy1141414.00
291Čelák SebastianPraha1141414.00
309Coufalík OndřejDivišov1131313.00
309Domin KarelPavlovice1131313.00
309Dvořáková ZuzanaVeselí nad Lužnicí1131313.00
309Hospodka Josef st.Mělník1131313.00
309Kudrna ŠimonHradec Králové1131313.00
309Musil David1131313.00
309Pávek TomášHradec Králové1131313.00
309Tůmová AnetaHořany1131313.00
309Zahradníček Josef1131313.00
318Bezkočka DavidChoustníkovo Hradiště1121212.00
318Bešťáková AdélaPavlovice1121212.00
318Bonaventurová Klára1121212.00
318Bortlová Gabriela1121212.00
318Bražina Jakub1121212.00
318Damir Soboslaj1121212.00
318Farka FilipVeselí nad Lužnicí1121212.00
318Kabrtová Adéla1121212.00
318Kovář Jan ml.Soběslav1121212.00
318Loubová ViktorieZdechovice1121212.00
318Mareš LukášLukavice1121212.00
318Richtr AdamMělník1121212.00
330Adamovič AndreasPečky211115.50
330Horáček RadimVlastějovice1111111.00
330Hoskovec JiříHorní Beřkovice1111111.00
330Huleš Matěj1111111.00
330Jelenová Eliška1111111.00
330Karel JakubHradec Králové1111111.00
330Loužil Jan1111111.00
330Marešová VeronikaLukavice1111111.00
330Semeráková Nela1111111.00
330Tepalonko Mykola1111111.00
330Tužil ŠtěpánHradec Králové1111111.00
330Šedivý LudvíkStárkov1111111.00
330Šestáková VendulaTábor1111111.00
343Baková Barbora1101010.00
343Blažek OndřejKladruby1101010.00
343Hrstka JaromírOpatovice nad Labem1101010.00
343Ježek DominikCitov1101010.00
343Khek Jan1101010.00
343Klik LubomírHradec Králové1101010.00
343Kárníková PatricieZdechovice1101010.00
343Lehký DominikVeselí nad Lužnicí1101010.00
343Mráz Tomáš ml.Soběslav1101010.00
343Veselka Richard1101010.00
343Žváček MichalNové Město na Moravě1101010.00
354Adamová Adriana1999.00
354Břečková Iva1999.00
354Chromčák JiříMimoň1999.00
354David Pavel ml.1999.00
354Dittrich FilipBýkev1999.00
354Hrdina JakubDolní Bukovsko1999.00
354Karas LukášJaroměř1999.00
354Kubík JakubOlešnice1999.00
354Mareš MiroslavKrchleby1999.00
354Pekařová TerezaOpatovice nad Labem1999.00
354Vyčítal ŠtěpánHradec Králové1999.00
354Šipan Miroslav1999.00
354Šulaj MichalSvídnice1999.00
354Žemlička LukášNové Město na Moravě1999.00
368Balcar RichardTůně1888.00
368Bergmanová Nina1888.00
368Bulíř MatějHradec Králové1888.00
368Bříza FilipJiřice1888.00
368Gažijová LilianaHodkovice nad Mohelkou1888.00
368Hálek DominikVeselí nad Lužnicí1888.00
368Jirsák DavidPetrovice u Nového Bydžova1888.00
368Kalous JakubČastolovice1888.00
368Klíma VojtěchSmidary1888.00
368Kovaříková TerezaNové Město na Moravě1888.00
368Krninská Anna1888.00
368Krása Matyáš1888.00
368Kužílek Eliáš1888.00
368Mach Dominik1888.00
368Mestl LukášNetolice1888.00
368Poustka Nikolas2884.00
368Sedlák LukášSvídnice1888.00
368Tovaryš Michal1888.00
368Vydra Štěpán1888.00
387Geletič Martin1777.00
387Kašpar DominikTýniště nad Orlicí1777.00
387Krosnář MichalDivišov1777.00
387Marek MarcelHradec Králové1777.00
387Mareš JakubPlačkov2773.50
387Němec MatoušNové Město na Moravě1777.00
387Rzepka Filip1777.00
387Šťastný KarelVeselí nad Lužnicí1777.00
395Kadlec JosefČeská Lípa1666.00
395Kašpárek Tomáš1666.00
395Klímová Aneta1666.00
395Kubiš Martin1666.00
395Slípka JosefVeselí nad Lužnicí1666.00
395Smolík RadekDivišov1666.00
395Smutný VáclavHradec Králové1666.00
395Vyčítal David ml.Těchlovice1666.00
403Andrle ŠtěpánZruč nad Sázavou1555.00
403Bittner Marek ml.Suchá1555.00
403Kalousová NelaČastolovice1555.00
403Kašpar AlbertMžany1555.00
403Klímová Monika1555.00
403Kovařík JanNové Město na Moravě1555.00
403Mecka JosefBolina u Vlašimi1555.00
403Moisel MatyášČeská Lípa1555.00
403Čožík MarekHorní Maršov1555.00
403Šťastný Filip1555.00
413Hubáček PetrNové Město na Moravě1444.00
413Langer JosefZdislavice1444.00
413Šimera MatějDěčín1444.00
413Šimon JanJablonec nad Nisou1444.00
413Švajcr OndřejHradec Králové1444.00
413Šťastný Šimon1444.00
419Bečvář PatrikŽďár nad Sázavou1333.00
419Vacek LukášBenešov1333.00
421Kočíř MatějČankovice2221.00
421Krummer Dominik2221.00
421Křídlová KateřinaNové Město na Moravě1222.00
421Lonský VáclavZdislavice1222.00
421Michal Adam2221.00
421Zaňka MatějPříbram2221.00
421Šourková Karolína Rožmitál pod Třemšínem2221.00
428Adamec JakubZávidkovice1111.00
428Adamovič AlexPečky1111.00
428Beneš Vítek1111.00
428Beranová Adéla1111.00
428Bláha Marek1111.00
428Božík AdamKladruby1111.00
428Branyeak Tadeáš1111.00
428Bražina Jan1111.00
428Bredlerová MarieMalá Skála1111.00
428Burkoň Jiří1111.00
428Bárta LukášNová Ves1111.00
428Bártko JanHrachovice1111.00
428Bím AdamDivišov1111.00
428Bělunek Dominik1111.00
428Chalupa JakubVlašim1111.00
428Chládová AnežkaSvětlá nad Sázavou1111.00
428Choutka DanielSvětlá nad Sázavou1111.00
428Choutková KláraSvětlá nad Sázavou1111.00
428Chvátal Jakub1111.00
428Coufal DavidSvětlá nad Sázavou1111.00
428Davidík JanZákupy1111.00
428Doskočil AdamČastolovice1111.00
428Dostál Jiří1111.00
428Dostálová Kateřina1111.00
428Dotlačilová AdélaKladruby1111.00
428Dotlačilová NatálieRadošovice1111.00
428Ducháčková NelaTrhová Kamenice1111.00
428Dvořák Miroslav ml.1111.00
428Dvořáček Matěj1111.00
428Exlová Monika1111.00
428Fanglabuer Pavel1111.00
428Feix Lukáš1111.00
428Fencl PetrKolín1111.00
428Fikar MatějLodín1111.00
428Flieger Antonín1111.00
428Frühauf PavelHořovice1111.00
428Gabriel Patrik1111.00
428Gronych KarelTrhový Štěpánov1111.00
428Gronych ŠtěpánTrhový Štěpánov1111.00
428Hajná BáraVeselí nad Lužnicí1111.00
428Halaška Matyáš1111.00
428Hanzal JakubKoňkovice1111.00
428Hanzlík Filip1111.00
428Hanzlík Jakub1111.00
428Hashová Klára1111.00
428Havelka Matyáš1111.00
428Havelka PetrVysoké Mýto1111.00
428Hejtmánek VítŠtěpánov1111.00
428Hendl MichalVojnův Městec1111.00
428Hercík Václav1111.00
428Hlaváček JanMirovice1111.00
428Hlásek VáclavVeselí nad Lužnicí1111.00
428Hnízdil Daniel1111.00
428Holubovská MonikaTeplýšovice1111.00
428Hrkal Jindřich1111.00
428Hudec Lumír1111.00
428Hušek DavidKoberovy1111.00
428Hálová MichaelaPřelouč1111.00
428Ištván Adam1111.00
428Jedlička Petr ml.Svídnice1111.00
428Jelínková AnetaNasavrky1111.00
428Ježek TomášCitov1111.00
428Jindra TomášVeselí nad Lužnicí1111.00
428Jirava Jan1111.00
428Junová Karolína1111.00
428Junová Lila1111.00
428Jůn JanVeselí nad Lužnicí1111.00
428Kadlec DenisPředhradí1111.00
428Kalina Josef ml.Rožmitál pod Třemšínem1111.00
428Karpíšková TerezaJablonec nad Nisou1111.00
428Karásek JakubLiberec1111.00
428Karásek MatějLiberec1111.00
428Kasalová MarieChrastava1111.00
428Kavalír Tomᚎdírec nad Doubravou1111.00
428Kejda Vojtěch1111.00
428Khek DavidDivišov1111.00
428Klacek Tomáš1111.00
428Klein MatějTurnov1111.00
428Klofanda David1111.00
428Kloz JaroslavPraha1111.00
428Kluk Vilém1111.00
428Klán Matyáš1111.00
428Knychová MarkétaCitov1111.00
428Kohel RichardDivišov1111.00
428Kolář MatyasSvětlá nad Sázavou1111.00
428Kolář MatějSvětlá nad Sázavou1111.00
428Korda VáclavLužec nad Vltavou1111.00
428Korf Samuel1111.00
428Krajíček VojtěchOstrov1111.00
428Kratochvíl František1111.00
428Kratochvíl Radim1111.00
428Krupičková DenisaKynice1111.00
428Král MartinBlovice1111.00
428Krása Šimon1111.00
428Kubík PavelVeselí nad Lužnicí1111.00
428Kubín JanHabrovčovice1111.00
428Kubín Zdeněk1111.00
428Kuman TadeášSmidary1111.00
428Kunhartová NelaŠtěpánov1111.00
428Kynclová Eliška1111.00
428Kříha David1111.00
428Langr Josef1111.00
428Laušman VendelínTurnov1111.00
428Leština David1111.00
428Lonský FilipZdislavice1111.00
428Malá NikolaMašov1111.00
428Malý MatyášMašov1111.00
428Marek Lukáš1111.00
428Marek PetrMaleč1111.00
428Maroušek JakubRožmitál pod Třemšínem1111.00
428Martykánová Pavlína1111.00
428Mašek ŠtěpánBlatná1111.00
428Merkuda JanOpatov1111.00
428Merkuda ŠtěpánOpatov1111.00
428Michalová Marie1111.00
428Mikulenka Jan1111.00
428Motejzíková Nikola1111.00
428Mráz Jaroslav1111.00
428Musil RadekŽdírec nad Doubravou1111.00
428Myška Václav1111.00
428Málek Marek1111.00
428Müllerová Agáta1111.00
428Nass OndřejPňovice1111.00
428Novotný VítekČeská Lípa1111.00
428Němec JanSvětlá nad Sázavou1111.00
428Pajkert LadislavRožmitál pod Třemšínem1111.00
428Pajkrt Ladislav1111.00
428Paták Jan1111.00
428Pech Jonáš1111.00
428Pech Tobias1111.00
428Pelech David1111.00
428Petras TomášOldřetice1111.00
428Petříček Jan1111.00
428Pešek Zdeněk ml.Proseč1111.00
428Pfeffer PatrikHavlíčkův Brod1111.00
428Pilař DanielHomyle1111.00
428Pilous DominikZlatá Olešnice1111.00
428Pixová Barbora1111.00
428Pospíšil JaroslavMělník1111.00
428Pražan JanSkuteč1111.00
428Princ David1111.00
428Příhoda Dominik1111.00
428Ražnok Jakub1111.00
428Rojdl Filip1111.00
428Romiš MatějBenešov u Semil1111.00
428Roskovská Eliška1111.00
428Roučka JanNová Ves1111.00
428Rychecký Lukáš1111.00
428Rázek VítHradec Králové1111.00
428Sikora Jindřich1111.00
428Silaštík Pavel ml.Předměřice nad Jizerou1111.00
428Silmbrod Martin1111.00
428Skotnicová Anežka1111.00
428Sloup Daniel1111.00
428Sloup Jaroslav1111.00
428Sloupová Anita1111.00
428Slovák Vít1111.00
428Smažíková Lucie1111.00
428Smolová NikolDolní Město1111.00
428Smutný JakubŠkrdlovice1111.00
428Smítka DominikPavlovice1111.00
428Sobota JanSvětlá nad Sázavou1111.00
428Stočes IvanSvětlá nad Sázavou1111.00
428Stránská TerezaČeská Bělá1111.00
428Svoboda Adam1111.00
428Tejnecký MatějSlatiňany1111.00
428Tesárek JiříLiberec1111.00
428Trávníček JakubŠkrdlovice1111.00
428Trávníček MichalŠkrdlovice1111.00
428Tůmová Tereza1111.00
428Urban JindřichDivišov1111.00
428Vacek Filip1111.00
428Valášek Jiří1111.00
428Vavro Kristián1111.00
428Vašek MartinHradec Králové1111.00
428Vašinová KarinNěmčice1111.00
428Veselý KarelNěmčice1111.00
428Voltr Vojtěch1111.00
428Voltrová Nina1111.00
428Vopálenský JiříLužec nad Vltavou1111.00
428Vratný Jakub1111.00
428Víchová KláraČeská Lípa1111.00
428Zahradník MiroslavSvětlá nad Sázavou1111.00
428Zajíček PetrKralupy nad Vltavou1111.00
428Zeman JakubSvětlá nad Sázavou1111.00
428Zeman Václav1111.00
428Zemek Matěj1111.00
428Zemek Štěpán1111.00
428Zettl Josef1111.00
428Zettl Ladislav1111.00
428Zámyslický Tomáš1111.00
428Záruba TomášRtyně v Podkrkonoší1111.00
428Čechalová BarboraSlatiňany1111.00
428Čechalová KateřinaSlatiňany1111.00
428Čeněk Matyáš1111.00
428Čožíková GabrielaHorní Maršov1111.00
428Čížek Matyáš1111.00
428Říhová Iva1111.00
428Šedý JanNové Město na Moravě1111.00
428Šesták Šimon1111.00
428Šikl JakubLažany1111.00
428Šimková Marie1111.00
428Šimáková Natálie1111.00
428Šlechtová Anežka1111.00
428Šourek Lukáš1111.00
428Šrámek JanSvětlá nad Sázavou1111.00
428Šupola MatoušČeská Lípa1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.