Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 141 termínů závodů
V minulosti zadáno 7382 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 573 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Havlíček Stanislav  Mělník 9 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Trnka Aleš  Třesovice 7 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0
3 Jiříček Jaroslav  Vysoké Mýto 8 2 3 1 0 0 1 0 0 0 0
4 Porazík Václav  Kolešov 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 7 2 0 1 0 1 0 0 1 0 0
6 Mackura Zdeněk  Pernink 11 2 0 0 1 0 1 0 0 1 0
7 Synek Martin  Choceň 8 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0
8 Kubec Tomáš  Lanškroun 8 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0
9 Dostál Matouš Králíky 6 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
10 Macháček Pavel Loučky 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Chvála Jan  Sezemice 10 1 2 0 0 0 1 0 0 0 0
12 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 7 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0
13 Vágenknecht Jiří  Pardubice 7 1 1 1 1 2 0 0 0 0 0
14 Hrdlička Jaroslav  Mariánské Lázně 5 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0
15 Tošer Jaroslav  Ústrašín 8 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Pišl Jan  Třesovice 7 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
17 Halíř Lukáš Osek 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Vican Roman Přeštice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Pánek Petr Rakovník 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Mrvečka Patrik  Týniště nad Orlicí 11 1 0 1 2 0 1 0 1 0 0
22 Komárek Martin Havlíčkův Brod 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
23 Motl František Bečov 5 1 0 1 0 0 0 0 1 0 1
24 Slanař Josef Panenský Týnec 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
25 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 7 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0
26 Šrámek Petr  Opočínek 8 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1
27 Vodičková Kateřina  Příbram 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
28 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
29 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
30 Fröhlichová Diana Bedworth 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
30 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
32 Franěk Robert  Trutnov 6 1 0 0 0 0 0 1 1 0 1
33 Jaroš Marek Hostinné 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
34 Novák Petr  Čankovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
34 Koukal Martin st. Hvozdečko 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
34 Sitta Bohuslav Taneček 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
37 Šmídl Jan Roztoky u Prahy 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
38 Sobotka Jiří ml. Sobětuchy 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Škorpík Daniel Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Dohnal František Ostrov 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Výborný Jiří Teplá 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Maršík Jan Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Kubcová Natálie Lanškroun 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Votoček Lukáš Dolní Branná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Pužej Štěpán Netolice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Pilný Roman Pardubice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Bárta František Branná 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Šmůla David ml. Dobřany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Hlaváček Karel Humpolec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Král Josef Jenišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Šimůnek Jiří Klatovy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Provazník Michal Dřenice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Hunal Tomáš st. Kostelní Radouň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Skalický Jakub Milín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Klouček Jan st. Branná 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Jaroš Zdeněk Hostinné 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Růžičková Nela Morašice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Ficner Lukáš Lanškroun 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Vymazalová Eliška 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Dubský František Mirovice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Danihelka Roman Poniklá 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Kolčava Tomáš Smolnice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Burešová Kristýna Počátky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Kubát Jiří  Úvaly 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Holec Tomáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Pochobradský Jan Třibřichy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Souček Milan Chrastava 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Škroupová Karolína Lázně Bohdaneč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Novotná Lenka Zámrsk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Stiller Pavel Česká Metuje 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Vrba David Pečky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Kuba Jiří Kolín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
76 Charvát Lukáš  Černčice 8 0 3 2 0 0 0 0 1 0 0
77 Chvála Petr  Sezemice 11 0 2 2 2 1 0 0 1 0 0
78 Mach Václav Pernink 7 0 2 0 1 0 0 1 1 0 1
79 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 7 0 2 0 0 1 0 0 0 1 0
80 Krobot Jiří  Dolní Čermná 8 0 1 1 0 0 1 0 0 0 1
81 Novotná Jaroslava  Zámrsk 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Kaniščev Roman Loštice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Kukla Jiří Pardubice 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Šulc Milan Trubín 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Moravec Pavel Čejov 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Pinkas Jan Červená Voda 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
87 Šilhavý Stanislav Třemošná 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
87 Fencl Petr Kolín 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
87 Brádler Petr Červená Voda 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
87 Lát Jiří Česká Lípa 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
91 Münzer Josef  Nové Sedlo 12 0 1 0 0 3 0 1 1 1 0
92 Bareš Vladimír  Slepotice 8 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
92 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
94 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 4 0 1 0 0 0 1 1 1 0 0
95 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 6 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
95 Říha Bohumil Světlá nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Bečka Jan Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
98 Růžička Pavel Dašice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
98 Blaščík Petr Staré Jesenčany 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
98 Vašata Matěj  Kvasiny 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
98 Paulovič Marek Chlum u Třeboně 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
98 Dydňanský Roman  Vrbno 9 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
103 Vican Marek Přeštice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
103 Hampejs David Bílina 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
105 Vacek Petr Kameničky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Jireček Miroslav Hodkovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Rozum Pavel Třemošná 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Provazník Matěj Stolany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Roušar Jiří ml. Korouhev 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Navrátil Viktor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Pur Stanislav Lázně Bělohrad 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Švec Jakub Zhořec 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Kopic Milan Humpolec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Riedl Filip Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Líbal Filip 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Hasal Lukáš Hospozín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Boháč Matěj Časy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Dvořák Miloslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Müller Matyas Chlumec nad Cidlinou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Novák Jan Červené Pečky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Slanina Miroslav Králíky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Zemánek Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Říčař David  Zdelov 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Kadlec Milan Pouzdřany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Tatíček Jiří  Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Bureš Jan Počátky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Malý František Kostelní Radouň 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Černohlávek Martin Barchov 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Nekola Lukáš Hněvkovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Böhm Jan Vodňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Kuh Vojtěch Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Černý Jan Pardubice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Leško Jiří Oldřichov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Šmůla Štěpán Dobřany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Rádler Jaroslav Robčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Hull Lia Bedworth 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Mrázek Petr Velká Hraštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Pýcha Hynek Rakovník 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Hanzal Ondřej Želetava 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
141 Novotný Jiří  Zámrsk 9 0 0 1 1 1 0 1 0 0 0
142 Doležán Vladimír  Chotěboř 9 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
142 Šupol Michal  Rychnov nad Kněžnou 5 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
142 Novotná Pavlína  Zámrsk 10 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
145 Musílek Petr  Chotěboř 3 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0
146 Jirásek Petr  Chotěboř 4 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
147 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 7 0 0 1 1 0 0 0 1 1 0
148 Doležán Nikola  Chotěboř 8 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
149 Hofman David  Hrochův Týnec 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
149 Šupol Petr  Libišany 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
149 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 8 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
149 Cablk Jan Pravonín 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
153 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 7 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
154 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 11 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
155 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
156 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
156 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
158 Zavřel Jan Pomezí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
158 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
160 Dobeš Jiří Rebešovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
160 Lochman Pavel ml. Zdelov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
162 Kratochvíl Jakub  Hradec Králové 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Půta Roman Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Procházka Ota Rudník 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Průša Vladimír Želetava 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Heincová Jana Nelahozeves 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Černý Bohumil Kdyně 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Vojáček Zdeněk Vilémov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Bříza Matěj Hostinné 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Svoboda Jiří České Budějovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Svitek Filip Příbram 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Konopásek Richard Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Vaňásek Karel ml. Jindřichův Hradec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Fuchs Jan Červená Voda 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Vaněk Milan Milavče 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Hájek Vladimír  Dobříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Tomoš Vlastimil Bakov nad Jizerou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Bulva Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Nimko Marian Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Hypšman Pavel Hrobice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Rác Jaroslav Mutějovice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Hlaváček Tomáš Loučky 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Kolečkář Matěj 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Studnička Jan Pardubice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Hložek František Bílina 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Loužil Vít Kutná Hora 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Sosnowski Lukasz Bogatynia 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Horálek Miroslav Habartov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Bříza Filip Jiřice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Strnad Jakub Cheb 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Bálek Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Novotná Kateřina ml. Mezihoří 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Janyková Stanislava 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Hovorka Antonín Žabonosy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Verbová Natálie Přelouč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Havelka Luboš Příbram 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Pačes David Žiželice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Tušinovský Pavel Červená Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Novák Petr Chranišov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Taichner Radek  Mikulovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Šajerman Vladimír Vrchlabí 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Havrila Michal st.  Jaroměř 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
162 Jurkovič Alois Staňkovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
205 Syrůček Stanislav  Dražkovice 8 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
206 Klement Antonín Chranišov 9 0 0 0 2 0 0 0 1 1 0
207 Zeman Luboš  Semily 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1
208 Svědínek Zdeněk Teplice 8 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
208 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
210 Nauš Vladislav Blížejov 4 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
211 Stuchlík Jiří  Nová Paka 6 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
212 Kondras Přemysl  Pardubice 6 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
213 Půta Jiří Plzeň 6 0 0 0 1 0 0 2 1 0 2
214 Orgoň Roman Tachov 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
214 Shershen Volodimir Praha 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
216 Hybner Pavel  Mnichovo Hradiště 8 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
216 Staněk Václav  Hradec Králové 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
216 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
216 Machatý David  Jaroměř 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
216 Čermák Eliáš  Votice-Srbice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
221 Mrvečka Petr  Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
221 Zahradník Vlastimil  Vysoké Mýto 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
223 Chválová Lubica  Sezemice 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Baďura Václav Karlovy Vary 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Jirsa Jiří Chmeliště 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Říha Jan Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Halamka Luboš Dobříš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Novák Radek ml. Blatnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Zrnová Jitka Benešov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Hasal František Chomutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Novotný Petr  Zámrsk 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Štěpánovský Josef Lázně Bohdaneč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Dostál Jiří Chvaletice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Červený Jaroslav  Jaroměř 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Kuchařová Kateřina Jeseník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Kiessling Vít Prostřední Vidří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Laitner František 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Braunstain Michal Žatec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Zeman Václav Mariánské Lazně 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Seidl Jan Zbiroh 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Hladík Tomáš  Dobruška 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Vitvar Jan Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Paulovičová Barbora Třeboň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Beneš Karel Bílina 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Sütto Petr Ostrov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Kopa Stanislav  Moravičany 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Staněk Josef Tuněchody 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Spína Jiří Jindřichův Hradec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Brádler Pavel Červená Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Klich Václav Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Chýle Petr Bílina 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Žižka Radek Holýšov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Putz Jiří Nové Sedlo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Nassová Jaroslava Pňovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Witvar Zdeněk st. Vrdy 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Hrubý Pavel Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Petružálková Anet Plotiště nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
223 Sýkora David Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
263 Roušal Luděk Neratovice 6 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
264 Smítka Radek  Bolina 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0
265 Beroušek Petr Plzeň 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
266 Zeman Vojtěch st.  Hostivice 9 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
267 Andrž Ladislav Bolehošť 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
267 Wachtl Hynek Nové Strašecí 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
267 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 5 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
270 Babán Jakub Peruc 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
270 Pětík Marek Libišany 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
270 Raniak Martin Třešť 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
273 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
274 Severová Jindřiška 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Kuchař Jiří Lipová-lázně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Bartoš Michal Chřibská 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Pešek Emil Tábor 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Halíř Lukáš ml. Osek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Zahradník Vlastimil Moravany 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Vejs David Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Malý Jiří ml. Korouhev 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Staněk Vojtěch Tuněchody 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Kubešová Denisa Bolina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Zelinger Milan Hrobice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 John Miroslav Roudnice nad Labem 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Jech Jiří Lešany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Houser Otakar Všechlapy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Valchař Petr Valeč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Holý Zdeněk st. Plzeň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Tecl Petr Tábor 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Genega Igor 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Luňák Jakub Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Csernyanszká Pavlína Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Dostálek Václav Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Rujzl Petr Česká Třebová 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Berka Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Holčák Radek Barrandov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Sičák Pavel Jaroměř 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Noskovič Jakub Strakonice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Řeha Břetislav Lipová-lázně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Kouba Ondřej Mířetice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Zahradník Michal Platenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Kočiš Andrej Rumburk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Beneš Zdeněk Peruc 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Hurt MIlan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Novák Daniel Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Hejda Filip Rakovník 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Sychra Vladimír Jenišovice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Bína Lukáš Dlouhý Most 12 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Váňa Tomáš  Zlosyň 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
274 Sedláček Radek Česká Třebová 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
315 Perout Josef  Perštejn 8 0 0 0 0 0 3 1 0 0 0
316 Bína Libor Dlouhý Most 12 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1
317 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 7 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
318 Nováková Renata  Hrobice 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
318 Valchař Jan Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
320 Vašíček Zdeněk  Opočno 4 0 0 0 0 0 1 0 2 0 0
321 Böhm František st. Chrastava 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
321 Juhoš Josef st. Podůlšany 5 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
323 Soukup Ivo Třebíč 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Trsek Adam Rabštejnská Lhota 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Brant Miroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Zahradníková Zuzana Platenice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Malec Miloš Velký Šenov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Klouček Jan ml. Branná 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Tykva Tomáš Nymburk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Kopřiva Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Houška Richard Jenišov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Tůma Ladislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Pokorný Roman st. Nové Strašecí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Belušiak Ladislav  Jindřichův Hradec 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Pavlík Pavel st. Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Švarc Pavel Jimramov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Chmelina David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Kuh Matěj Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Slezák Tomáš Sokolov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Kloz Jaroslav Praha 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Lédl Pavel Mirovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Koukal Martin ml. Hvozdečko 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Kočárek Vojtěch Kozárovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Drápal Vlastimil  Jindřichův Hradec 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Golenko Alexandr Kolín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Nekulová Stanislava Dobroutov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Zvěřina Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Takácsová Nela Ždár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Šafařík Petr Pohřebačka 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Hejkal Dominik Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Novák Lukáš Kostelní Radouň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Kabát Stanislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Petráček Ota Mníšek u Liberce 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Žampach Jakub Lovosice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Černý Jindřich  Mnichovo Hradiště 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Kincl Matyáš  Hradec Králové 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Ševčík Jan Dolany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Hýbner Dušan st. Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Poskočil Petr Dolní Bučice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Lev Radek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Michalina Josef 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Juhošová Ivana  Podůlšany 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Košina Pavel Domanín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Břeň Zdeněk Jimramov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Pavlík Pavel ml. Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
323 Švanda Jan Velký Osek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
371 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 9 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1
372 Záhora Petr  Bžany 10 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0
373 Richter Dalibor Rumburk 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
374 Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Gryč Jan Přibyslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Kudláček Tomáš Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Svárovský David Čejov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Jakubec Petr Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Harant Miroslav Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Baloun Roman ml. Jamné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Holý Zdeněk ml. Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Janota Jaromír Březnice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Mlčák Luboš Domanín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Přibyl Milan Chrášťany 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Košulič Jan Mutějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Pachelová Valérie Králíky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Schleiss Stanislav Kdyně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Jelínková Aneta Nasavrky 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Genega Oleg 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Hovorka Zdeněk Vír 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Zahradník Roman Pelechov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Nikl Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Greguš Jozef Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Loužil Jan Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Padiásková Šarlota Nasavrky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Řezníček Tomáš Lázně Bohdaneč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Slavík Tomáš Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Žáková Marie Jindřichův Hradec 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Moc Vojtěch Bílé Vchýnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Mezera Luboš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Mastník Luděk Nelahozeves 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Nekolný Josef Břežany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Číž Luboš  Jindřichův Hradec 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Dvořák Oldřich  Mělčany 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Kolář Radim Vír 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Vrbová Adéla 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Böhm Aleš Hodkovice nad Mohelkou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Svobodová Viktorie Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Vicher Milan Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Exnar Jiří Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Vlček Jaroslav st. Strakonice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Chemišincová Anna 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Běle David Všeruby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Hanyková Eliška Chotutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Hubálek Miroslav Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Zvoník Bedřich Kobylníky 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Vegricht Martin Praha 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Stejskal Miroslav Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Zaňka Matěj Příbram 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
374 Kašpar Richard Náchod 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
423 Kratochvíl Radim Lázně Bohdaneč 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Stárek Jan Hamry nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Vařák Jiří Pokojov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Sobotka Josef Perštejn 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Hunal Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Novák Vratislav Police nad Metují 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Vondráček Jiří Měšice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Novotný František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Hejč Jindřich Kunštát 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Nitsche Viktor Vrchovina 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Svatoš Petr Budislav 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Souralová Alena Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Sakáč Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Vojtěch Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Pouk Lukáš ml. Bystřec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Vrba Jan Bumbálka 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Volf Josef Nová Bystřice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Vlček Petr  Častolovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Levinský Marek Lázně Bohdaneč 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Nerad Rostislav Česká Kamenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Hampl Jiří Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Růžička Martin Hodkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Ďásek František Havlíčkův Brod 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Dvořák Jan Bašť 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Šmitmajer Marek Křečice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Mareš Pavel Praha 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Čížek Michal Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Růžička Miroslav st. Tábor 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Kříž Josef Smrk 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Adamec Jakub Závidkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Kaprhal Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Klein Jiří Otovice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Plíšek Radoslav Klatovy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Kupka Tomáš  Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Stražák Bohumil Český Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Hnilička Radomír Kunštát 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Novák Filip Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Novák Vratislav Všeteč 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Lévai Josef Karlovy Vary 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Klečák Miloslav Onomyšl 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Kopřiva Josef Hříškov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Netolická Halina Bylany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Grád Tomáš Žleby 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Jarka Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Chýle Oldřich Bílina 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Schingler Karel Lovosice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Pouk Lukáš st. Bystřec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Adamová Adriana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Kolečkář Tomáš Mohelnice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Dvorský Milan Předměřice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Macháně Radek Krčín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
423 Uhlíř Marek Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
477 Bulak Serhiy Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
477 Hypšmanová Denisa Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
477 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
480 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
481 Trojan Otakar Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Kutička Pavel Novosedly 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Fajman David Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Malý Jiří st. Korouhev 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Lysák Petr Králec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Kučera Vlastislav Třešť 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Benda Pavel  Mělník 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Havlát Jan Opatov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Bultas Petr Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Mareš Jan Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Lexová Stela 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Izaiasz Petr  Holice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Pirkl Martin Stárkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Liška Rostislav Chranišov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Štecher Tomáš Senožaty 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Poláček Tomáš Cidlina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Bažant Jan Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Kolář Václav Týnec nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Březina Josef Lišice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Beránek Vlastimil Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Kůrka Pavel Skuteč 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Mádl Petr Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Mai Marek Kněževes 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Lánský Petr Česká Skalice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Šedivý Jiří st. Nýřany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Lysák Josef st. Králec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Chromec Tomáš Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Tryzna Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Klenorová Veronika Nasavrky 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Řádek Jaroslav Kaplice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Šnicer Petr Veltěže 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Beck Antonín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Borovka Luboš Vodňany 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Šimánková Anna Chlum u Lučice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Chýle Karel Ústí nad Labem 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
481 Touš Pavel ml. Tachov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
518 Janouch Miroslav  Všechlapy 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
519 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Richter Luboš Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Kaláb Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Mašek Karel Krašovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Pazderka Adam  Hradec Králové 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Kozák Martin Liblice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Müller Václav Osek 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Brodský Michal  Hradec Králové 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Prchal Adam Horšovský Týn 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Kerhát Michal Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Valha Josef Žatec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Bejsta Tomáš České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Svitková Barbora Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Jurkáč Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Žák Lukáš Počátky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Kopčo Jan Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Touš Pavel st. Tachov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Kalous Štěpán Lichkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Ševčík Stanislav Dolany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Jančar Vojtěch Březnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Zelenka Pavel Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Kunart Aleš Rokytno 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Monče Dominik Stojice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Prokop Václav Jaroměř 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Kuzyk Denys Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Richterová Tereza Chrastava 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Hadač Pavel Horní Lipka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Kašparová Lenka Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Brůna Jan Rumburk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Máca Karel Lovětín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Bauer František Otovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Nitsche Martin Vrchovina 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Mergl Jakub Heřmanův Městec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Šťovíček Jiří Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Damir Soboslaj 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Herout Vít Vojířov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Novák Filip Bošov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Mokrá Jana  Najdek 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Kraus František Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Patrný Lukáš Velká Bukovina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Černý Radek Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Kalousová Lichkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Novotný Josef ml. Lázně Bohdaneč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Tůma Jakub Rousínov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Novotná Lenka Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Koutný Martin Lažany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Havrila Michal ml.  Jaroměř 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Matějka Václav Nové Hrady 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
519 Emmins Jarmila Horní Lipka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.