Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6745 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 1657 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vágenknecht Jiří  Pardubice 19 5 2 1 0 1 3 1 1 0 3
2 Pazderka Adam  Hradec Králové 18 4 1 1 2 1 1 1 0 0 0
3 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 8 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
4 Trnka Aleš  Třesovice 14 3 1 1 0 1 0 1 0 0 0
5 Semonský Jaroslav Nemošice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Malý Stanislav Pardubice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Konfršt Lukáš Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Šťastný Zdeněk Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
9 Jirásek Petr  Chotěboř 11 3 0 2 1 0 0 1 0 1 0
10 Hofman David  Hrochův Týnec 8 3 0 0 0 1 1 0 1 0 0
11 Provazník Jiří Dřenice 8 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0
12 Vašíček Zdeněk  Opočno 16 2 2 1 0 1 0 1 1 0 0
13 Vodičková Kateřina  Příbram 7 2 2 1 0 1 0 0 0 0 0
14 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 10 2 1 2 1 1 0 1 0 1 0
15 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 16 2 1 2 0 0 0 1 0 1 1
16 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 19 2 1 2 0 0 0 1 0 0 2
17 Šrámek Petr  Opočínek 15 2 1 0 1 2 0 1 1 0 0
18 Franěk Robert  Trutnov 6 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0
19 Malý Jiří ml. Korouhev 4 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 12 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0
21 Tatíček Jiří Lukavice 8 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1
22 Mackura Zdeněk Pernink 13 2 0 1 0 3 1 0 0 0 0
23 Doležán Vladimír  Chotěboř 15 2 0 1 0 2 0 0 0 1 0
24 Hampejs David Bílina 5 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0
25 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 11 2 0 0 1 0 1 0 0 1 0
26 Porazík Václav  Kolešov 11 2 0 0 1 0 0 1 0 1 0
27 Říčař David  Zdelov 11 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
28 Kopa Stanislav  Moravičany 12 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0
29 Fencl Petr Kolín 9 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
30 Macal Ondřej Veltrusy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Hasal František Chomutice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 20 1 3 0 3 0 0 0 2 2 1
33 Haklová Lucie  Vrutice 10 1 2 3 1 0 0 0 0 0 0
34 Provazník Michal Dřenice 10 1 2 1 1 1 0 0 0 1 1
35 Syrůček Stanislav  Dražkovice 25 1 2 1 1 0 2 3 1 0 0
36 Váňa Tomáš  Zlosyň 12 1 2 1 0 1 1 0 0 0 0
37 Novotný Jiří  Zámrsk 15 1 2 0 0 2 0 0 1 0 0
38 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Smítka Radek  Bolina 11 1 1 2 0 1 1 1 1 0 0
40 Chvála Petr  Sezemice 26 1 1 1 2 1 1 0 0 2 1
41 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 17 1 1 1 1 1 3 0 0 2 0
42 Žemlička Radek  Slatiňany 9 1 1 1 1 0 1 0 0 0 0
43 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 16 1 1 1 0 1 1 0 0 0 0
44 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 8 1 1 0 1 0 1 0 1 0 0
45 Tobolka Milan Nechanice 5 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 10 1 1 0 0 2 0 1 0 0 0
47 Krobot Jiří  Dolní Čermná 13 1 1 0 0 1 0 0 1 1 0
48 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
49 Štěpánek Ladislav Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
49 Dyntera Jakub Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
49 Dohnal David Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
49 Dyntera Aleš Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
53 Münzer Josef Nové Sedlo 7 1 1 0 0 0 2 0 0 1 0
54 Mokrý Jiří ml. Hamry nad Sázavou 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Musílek Petr  Chotěboř 8 1 1 0 0 0 0 1 1 1 0
56 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 6 1 1 0 0 0 0 1 0 1 0
57 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Novák Jan Červené Pečky 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Jirsa Jiří Chmeliště 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Mareš Pavel Praha 9 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Peterka Jaroslav Česká Lípa 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Kettner Štěpán ml. Dešná 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Blecha Miroslav Počátky 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Kopic Milan Humpolec 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Hlotan Milan Sezemice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Dydňanský Roman  Vrbno 19 1 0 3 0 2 2 1 0 0 0
67 Kupka Tomáš  Hradec Králové 8 1 0 2 1 1 0 1 1 0 0
68 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 9 1 0 2 1 1 0 1 0 0 0
69 Kubešová Denisa  Bolina 6 1 0 2 0 0 0 2 0 0 0
70 Hanzal Ondřej Želetava 5 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
71 Záhora Petr Bílina 23 1 0 1 1 3 0 0 2 0 0
72 Košina Pavel Domanín 4 1 0 1 1 0 0 0 1 0 0
73 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 15 1 0 1 0 0 1 1 0 2 0
74 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 7 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0
74 Lédl David Mirovice 4 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0
76 Novotný Petr  Zámrsk 13 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0
77 Takács Pavel Světnov 7 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1
78 Mergl Jakub Heřmanův Městec 9 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
79 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 9 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0
80 Pácl František Ústí nad Orlicí 5 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
81 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
81 Riedl Patrik Humpolec 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
83 Kaniščev Roman Loštice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Šnicer Petr Blšany 8 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1
85 Kabát Miroslav Třemošná 6 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
86 Ficner Lukáš Lanškroun 6 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
86 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 12 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
88 Perout Josef Perštejn 14 1 0 0 1 0 0 2 1 0 1
89 Tošer Jaroslav  Ústrašín 14 1 0 0 1 0 0 0 0 2 0
90 Leško Jiří Oldřichov 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Moravec Pavel Čejov 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Šuchal Adam Markovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Loužil Vít Kutná Hora 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Trnka Vojtěch České Budějovice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Hnilička Radomír Kunštát 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
98 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 8 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0
99 Nekola Lukáš Hněvkovice 4 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
100 Hošek Pavel Římovice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
101 Švanda Jan Velký Osek 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
101 Procházka Jan 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
101 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
101 Liebezait Václav Křivoklát 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
101 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
101 Suchý Jakub 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
107 Švanda Radek Česká Skalice 5 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0
108 Průša Vladimír Želetava 3 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
109 Zahradník Roman Pelechov 6 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1
110 Tajtl Pavel Kobylníky 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Mareš Vladimír Praha 10 1 0 0 0 0 0 2 1 0 0
112 Hadač Pavel Horní Lipka 5 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0
113 Hladík Roman Blovice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
113 Svárovský David Humpolec 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
113 Pužej Štěpán Netolice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
113 Chromčák Jiří Mimoň 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
113 Berousek Petr Plzeň 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
113 Hložek František Bílina 16 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
119 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
119 Sosnowski Lukasz Bogatynia 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
119 Zavřel Jan Pomezí 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
122 Svědínek Zdeněk Teplice 8 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
123 Navrátil Jiří Úhřetice 7 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
123 Kovář Martin Kladruby 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
125 Vondráček Jiří Měšice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
126 Pustějovský Maxim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Křepinský Jan Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Kárník Petr Bílé Vchynice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Andrž Ladislav  Bolehošť 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Mládková Stanislav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Hodík Miroslav Sedlčany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Arazim Vlastimil Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Příhoda Milan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Svobodová Viktorie Týniště nad Orlicí 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Vostruha Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Jareš Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Hron Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Ungr Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Slezák Tomáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Kovář Jan ml. Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Hejda Filip Rakovník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Žižka Radek Holýšov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Rezek Oldřich Mikulov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Říha Bohumil Světlá nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Čihák Jan Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Vilímek Roman Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Bauer Jiří Kunštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Kvapil Petr Jičín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Indruch Vojtěch Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Kadeřábek Jaroslav Liběchov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Pergreffi Luca Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Cajthaml Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Chýle Ondřej 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Boháč Josef Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Tušinovský Pavel Červená Voda 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Halva Daniel Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Harant Antonín Plzeň 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Mareš Lukáš Lukavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Krejsa Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Odehnal Jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Tůma Jakub Rousínov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Uhlíř Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Netolický Michal Skuteč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Zmarzlák Štěpán st. Valašské Meziříčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Kochan Pavel Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Pikl Stanislav Pacov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Havlíček Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Merunka Martin Pohledec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Ambrosová Denisa Mělník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Lorenz David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Svitek Filip Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Fiala Ondřej Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Lisčák Jan Lubná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Heimlich Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Bozděch Karel Staňkov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Stulík Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Kuh Matěj Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Šulc Milan Trubín 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Šmůla David ml. Dobřany 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Hošek Evžen Hradec Králové 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Martinec Michal Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Novotná Kateřina ml. Mezihoří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Farská Kristýna Košťálov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Černý Tomáš st. Přišimasy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Motyčka Miroslav Chrudim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Růžičková Nela Morašice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Suchý Jan Merklín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Kovář Antonín Kladruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Zajíček Josef Veselice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Valeš Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Lévai Jan st. Karlovy Vary 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Pechánek Patrik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Fuchs Jan Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Vican Roman Přeštice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Sztymelski Andrzej Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Dohnal Jiří Jindřichov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Flener Tadeáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Halamka Luboš 6 0 3 1 0 0 0 0 2 0 0
218 Havlíček Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
218 Havlíček Josef Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
218 Ledvinka Petr Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
218 Jinoch Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
222 Riedl Filip Humpolec 6 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
223 Pekárek Stanislav Louny 8 0 2 0 1 0 0 0 0 1 0
224 Paulovič Marek Třeboň 5 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Havlíček Stanislav  Mělník 16 0 2 0 0 0 0 1 1 1 0
226 Edl Milan Plzeň 4 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0
227 Zeman Vojtěch st. Hostivice 11 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1
228 Baloun Roman ml. Jamné nad Orlicí 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
229 Chvála Jan  Sezemice 25 0 1 2 1 1 1 0 0 0 1
230 Dostál Matouš  Králíky 11 0 1 2 1 0 1 0 1 1 0
231 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 14 0 1 2 0 0 4 0 1 0 0
232 Halíř Lukáš Osek 8 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1
233 Machatý David  Jaroměř 17 0 1 1 3 1 2 1 3 0 0
234 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 11 0 1 1 3 0 0 1 0 0 1
235 John Miroslav Roudnice nad Labem 14 0 1 1 2 0 0 0 1 0 0
236 Hos Martin  Otín 9 0 1 1 1 0 0 1 0 1 0
237 Kubec Tomáš Lanškroun 19 0 1 1 0 2 1 0 0 0 1
238 Červený Jaroslav  Jaroměř 11 0 1 1 0 1 1 0 0 0 1
239 Tobolka Daniel  Nechanice 6 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
240 Jožák Radek Pardubice 4 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0
241 Bouček Jiří Zdislavice 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
242 Šinták Marek  Hradec Králové 5 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0
243 Mach Václav Pernink 7 0 1 1 0 0 0 0 1 0 1
244 Šupol Petr Libišany 7 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
244 Macháček Pavel Loučky 4 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
246 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 16 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
247 Schingler Karel Lovosice 10 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
247 Čížek Michal Příbram 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
247 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
250 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 5 0 1 0 1 0 1 1 0 1 0
251 Hasal Aleš Chomutice 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
252 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
252 Kovář Jan Praha 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
252 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
252 Novotný Milan Mezihoří 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
256 Ficner Jiří Lanškroun 6 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0
257 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 4 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
258 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
259 Dostálek Václav Hradec Králové 5 0 1 0 0 0 2 1 0 0 0
260 Bureš Jan Počátky 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
260 Šmůla David Dobřany 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
260 Klouček Jan st. Branná 8 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
263 Sütto Petr Ostrov 4 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0
264 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 20 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
265 Dudáš Jan 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
265 Hlaváček Karel Humpolec 6 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
265 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Sláma Radek Švihov 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
268 Oberaiter Zdeněk Hamry nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
268 Havrila Michal ml.  Jaroměř 16 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
268 Adamec Jakub Závidkovice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
272 Borovka Luboš Vodňany 10 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0
273 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 11 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
274 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 14 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Klein Jiří Karlovy Vary 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
277 Černý Jan Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
277 Soukup Michal Plzeň 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
277 Goncearenco Roman Humpolec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
280 Fürbacherová Pavlína Kloužovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Adam František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Holub Matyáš Počáply 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Vařák Jiří Pokojov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Tauberová Gabriela Řevnice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Stěhule Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Šikýř Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Svěžen Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Velfl Vladimír Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Sittová Kateřina Taneček 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Šouta Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Dubský Ladislav Nasavrky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kočí Vladimír Kozárovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Klement Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Dvorský Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Joudal Milan Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Hetych Libor Řestoky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Svitková Barbora Příbram 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Minařík Jaroslav Ronov nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Skalický Miroslav Milín 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Konopásek Josef Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Romec Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Józa Petr Kladruby 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Maršík Jan Pelhřimov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Mišovic Jakub Leština 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Rambousek Stanislav  Třebíč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Vágenknecht Adam Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Strnad Jakub Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kneř Vladimír Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Staněk Josef Tuněchody 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Nass Julius Pňovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Holec Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Baloun Roman Jamné nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Švarc Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Fanglbauer Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Sýkora Václav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Pekárek Pavel ml. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Přibyl David Vlčice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kubový Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Gažijová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kaše Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kopecký Miroslav Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kastner Martin Uhlířská Lhota 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kronusová Markéta Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Štieber Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Koula Antonín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Stěhula Michal Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Sova Tobiáš Bohumín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Janouškovec Vilém Staňkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Řezníček Petr Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Sentivan Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Terlecki Marek Klodzko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Dřízhalová Ema 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Řípa Aleš Heřmanův Městec 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Bagar Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Homola Petr Toušeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Škorpík Daniel Písečné 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Cingroš Jakub Stod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Vicková Anna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Řeháček Miroslav Česká Skalice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Lohniský Matyáš Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Jechová Vendula Neratovice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Hasal Milan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Vorlíček František Kostomlátky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Koutný Lubomír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Oberraiter Vojtěch Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kočová Eliška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Konopásek Ladislav Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Adam Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Dědek Ondřej Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Huleš Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Petr Lukáš Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Růžička Josef Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Strnad Lukáš Mariánské Lázně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Bednář Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Putz Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Pelikán Vojtěch Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Nykodým Jiří Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Štefanica Josef Tehov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Vladyka Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Žemlička Lukáš Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Mendel Milan Pšovky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Procházka Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Vojta Jan Protivín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Petrik Pavel Chřibská 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Beck Milan Prachatice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Pavlíček Tomáš Čimelice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Hovorka Antonín Žabonosy 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Sochor Rudolf Petrohrad 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Macháně Radek Krčín 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Číž Vojtěch Hustopeče nad Bečvou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kazatel Petr Znojmo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Hába Jakub 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Šváb Jiří Kamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Trefný Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kovář Miloslav Králova Lhota 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Váňa Jindřich Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Bludská Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Pochobradský Jan Třibřichy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Šolc Jakub Hořice v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Marešová Veronika Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Špengerová Markéta 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Preis Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Pefek Karel Kostelní Vydří 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Icha Zdeněk  Havlíčkův Brod 9 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kučera Ondřej Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Štepo Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Dostál Martin Králíky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kolouch Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Krátká Hana Nižbor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Rys Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
402 Čermák Eliáš Votice 5 0 0 2 1 0 1 1 0 0 0
403 Nauš Vladislav Blížejov 5 0 0 2 0 0 1 0 0 0 1
404 Krupka Jiří Telce 10 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0
405 Taichner Radek  Mikulovice 15 0 0 1 2 2 1 1 0 0 1
406 Krajňák Ivan Mikulovice 6 0 0 1 2 2 1 0 0 0 0
407 Klečák Miloslav Onomyšl 17 0 0 1 2 1 1 1 1 0 0
408 Malý Josef Medlešice 5 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0
409 Vacek Alexandr Hlinsko 7 0 0 1 2 0 0 2 1 0 0
410 Honc Josef Rumburk 10 0 0 1 2 0 0 2 0 0 1
411 Charvát Lukáš  Černčice 11 0 0 1 1 1 0 2 0 0 1
412 Zeman Luboš  Semily 8 0 0 1 1 0 2 0 1 0 0
413 Kondras Přemysl  Pardubice 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
414 Dvořák Oldřich  Mělčany 12 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
415 Bastl Tomáš Jeníkovice 4 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
415 Tůmová Barbora Libčice 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
417 Blaščík Petr Staré Jesenčany 16 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
417 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
417 Wachtl Hynek Nové Strašecí 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
417 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 9 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
421 Novák Petr Čankovice 8 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
422 Mai Marek Kněževes 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
422 Šikl Miroslav st. Včelákov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
424 Jelínková Aneta Nasavrky 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
424 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
424 Nass Adam Pňovice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
424 Doležal Jaroslav Vodňany 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
424 Fejfar Kamil Radčice 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
429 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 10 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
429 Řehák Václav  Police nad Metují 11 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
431 Růžička Miroslav Tábor 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
431 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 8 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
431 Beneš Zdeněk Peruc 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
431 Strnad Lukáš Praha 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
435 Jaroš Zdeněk Hostinné 5 0 0 1 0 0 0 0 1 1 1
436 Slavík Tomáš Humpolec 6 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
436 Nouzák Jakub Bylany 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
436 Baďura Václav Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
436 Heřman Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
436 Pešek Jan Chrudim 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
436 Horáček Radim Vlastějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
436 Novák Marek Rumburk 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
443 Roušal Luděk Neratovice 9 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
443 Jarkovský Jiří Blešno 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
445 Němec Jan České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
445 Nitsche Martin Vrchovina 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
445 Brádler Petr Červená Voda 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
448 Vtípilová Tereza Ždár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Štěpnička Radek Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Sochor Martin Petrohrad 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Mráz Tomáš ml. Soběslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Zajíc David Kamenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Blažek Patrik Morašice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Černý Martin Babice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Bečka Jaroslav Nerad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Jelen Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Rangl Jakub Planá 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kovaříková Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Hrachovina Miloš Mokré 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Milichovský Martin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Galko Lubomír Břilice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Fečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Vafek Libor Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Charvát Valentin Jihlava 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Martinec Jáchym Hronov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kaniecký Jakub Milenov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Lakoš Gustav Kralice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kvasnička Martin ml. Kolín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Hájek Petr Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Mareš Jan ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Brádler Pavel Červená Voda 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Břeň David Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kudlík Leoš Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Šisler Matěj Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Bernard Michal Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Houžvíček Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Vrba Pavel Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Vondráček Jan ml. Stan 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Draslar Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kučer Matěj 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Hofman Denis Nový Bor 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Vendl Josef Turnov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Moc Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kutička Pavel Novosedly 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Jarešová Štěpánka Štěpánov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kianičková Jitka Peruc 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kadlec Milan Pouzdřany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Javůrková Nikol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Břinda Karel Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Cajthaml Petr Velenice 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Pocedič Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Rychlá Eliška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Štěpnička Martin Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Wiechec Šimon Slatiňany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Chládek Filip Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Solnařová Kateřina Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Bady Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Dlouhý Michal Valdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Nový Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kadeřábek Jakub Liběchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Král Vojtěch st. Kostelec nad Černými Lesy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Řezba Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Slabihoudek Jan Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Sojka Michal Dolní Roveň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Homolka Martin Zlosyň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Chalupa Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Vápeník Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Cablk Jan Pravonín 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Vrba Tomáš  Svítkov 16 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Pavelka Josef  Třebíč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Jelínek Miroslav Vysoké Mýto 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Dobeš Jiří Rebešovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Šafr Zdeněk Oskořínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Papež Radek Tuněchody 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Pour Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Pojer Milan st. Nepomuk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Váček Kamil Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Helcl Jaroslav Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Košťák František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Galko Daniel Břilice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Pecha František Nové Strašecí 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Šozutárová Karolína Lísek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Šlesinger Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Hovorka Zdeněk Žabonosy 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Hyxa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Král Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Hrubeš František Dřenice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Vaňous Radek Česká Třebová 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Havířová Sára 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Moravec Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Koulová Kateřina Mělník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Hurt MIlan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Kostlán Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Sova Jakub Bohumín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Majda Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Lysák Josef ml. Králec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Stěhule Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Monsport Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Bejsta Tomáš České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Dedera Jan Divišov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Klánová Nikola 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Zima Pavel Skřivany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Skýpala Miroslav Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Strnad Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Anderle Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Macháně Vojtěch Krčín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
448 Žítek Ondřej Tuněchody 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
569 Hyksa Jakub Medlešice 4 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0
570 Motl František Bečov 3 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
570 Koštálek Jiří Oplany 7 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
572 Hladík Tomáš  Dobruška 14 0 0 0 2 0 2 1 1 1 1
573 Coufal Zdeněk Jihlava 11 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
574 Smítka Josef st. Kutná Hora 10 0 0 0 2 0 0 1 0 1 1
575 Havránek Radek Čejov 3 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
576 Hubička Tomáš Brloh 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
577 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
577 Teplý Radek Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
577 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
577 Roček Jakub Drozdice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
581 Bína Libor Dlouhý Most 20 0 0 0 1 2 0 0 1 0 1
582 Slavík Alexej Vilémov 7 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0
583 Svoboda Jiří České Budějovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
583 Hrubeš Petr Plzeň 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
585 Mareš Jakub Plačkov 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
585 Jansa Jan Lanškroun 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
585 Šimůnek Ondřej Hudčice 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
585 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
585 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 7 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
590 Urban David Opatovice nad Labem 5 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
591 Poláček Petr st. Příbram 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
591 Bártík Miloslav Plzeň 6 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
593 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 7 0 0 0 1 0 0 1 0 1 1
594 Sochor Václav Přeštice 4 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
595 Turský Jindřich  Krchleby 8 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
595 Molek Petr Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
595 Protivánek Daniel Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
598 Beneš Karel Bílina 13 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
599 Macháně Michal Krčín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
599 Otradovský Josef Lanškroun 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
599 Strnad Jakub Cheb 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
602 Vicher Milan Plzeň 6 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
602 Seidl Jan Zbiroh 6 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
604 Pšeničný Pavel Opočno 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
604 Mareš Jan Turnov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
604 Provazník Matěj Stolany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
607 Raniak Martin Třešť 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
607 Krejčí Petr Kněževes 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
607 Lédl Pavel Mirovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
607 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
611 Vejvoda Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Pospíšil Tomáš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Vaculík Filip Pelhřimov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Pavlík Jiří Tachov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Tůma Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Koudelka Josef Martiněves 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Trnka Vít 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Jiříček Štěpán Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Beneš Pavel ml. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Ngoxuan Robin Blížkovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Hnízdil Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Hloch Tomáš Kelč 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Stárek Karel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Klimeš Jan Čimelice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Líbal Filip 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Trousil Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Herout Vít Nová Bystřice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Hodíková Jiřina Sedlčany 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Čvančara Jaroslav Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Koten Petr Jihlava 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Dědík Vladimír  Bašť 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Roudný Tadeáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Váňa Michal Vepřek 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Vitnerová Vanesa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Moravec Václav Hostín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Kubásková Valentýna Kameničky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Vacek Stanislav Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Štipka Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Mrvečka Patrik Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Zíma Sebastian Hořešovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Nepraš Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Trochta Eliáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Šimon Maxim Synčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Pavelka Roman ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Chyba Pavel Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Zelinka David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Vejvoda Jiří Zbraslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Prokůpek Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Prachařová Šárka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Hanzl Antonín Nymburk 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Hrubeš Libor Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Soukup Luboš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Skýpala Tomáš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Šrubař Richard 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Fabík Jakub Radostín nad Oslavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Elner Vladimír Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Sychrová Soňa Jenišovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Šipan Miroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Gottwaldová Gábina Stolany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Mihalík Ondřej Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Kadlec Martin ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Němec Matouš Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Janda Filip Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Martinů Ondřej Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Šír Miroslav ml. Březiny 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Rujzl Petr Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Bednář Zdeněk Nahořany 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Csernyanszky Antonín Vysoké Mýto 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Hloch Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Jakoubek Marek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Hnízdilová Eva Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Jiříček Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Valda Martin Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Mareš Dan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Přiklopil Aleš Dřenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Kadlec Josef Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Němec Jan Králíky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Adam Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Kudry Marek Cerhenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Müller Václav 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Velek Josef Husinec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Jarolík Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 12 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Kosina Tomáš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Pisek Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Svárovský Petr Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 10 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Staňková Natálie Oldříš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Beneš Milan Tušť 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Homolková Kateřina Zlosyň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Sedláček František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Krýsl Pavel Ledce 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Baloun Roman Heřmanův Městec 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Pospíšil Vojtěch Libišany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Krištof Tomáš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Chourová Veronika 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Topič Dominik Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Olbrich Petr Bechov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Pavelka Roman st. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Šolc Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Růžička Josef Popelín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Brendl Patrik Lanškroun 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Hirman Miloš Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Pour Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Simon Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Bednariková Františka Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Svoboda Václav Zásadka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Michalský Petr Postoloprty 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Roušar Jiří Korouhev 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Bezkočka David Choustníkovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Koukolíček Lukáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Sedláček Radek Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Mrázek Karel Mirovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Němec Ladislav Neratovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Procházka Aleš Blatná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
611 Skýpala Jiří Rožnov pod Radhoštěm 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
736 Doležán Nikola  Chotěboř 12 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
736 Komárek Martin Havlíčkův Brod 9 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
738 Spilka Jiří Pátek 6 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
738 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
738 Bříza Filip Jiřice 4 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
741 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
742 Zíma Bořivoj Rohovládova Bělá 7 0 0 0 0 1 1 1 2 0 0
743 Bareš Vladimír  Slepotice 14 0 0 0 0 1 1 1 1 0 1
744 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 6 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0
745 Ševčík Petr Louny 12 0 0 0 0 1 1 0 2 1 1
746 Macků Ondřej Dačice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
746 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
746 Lánský Petr Česká Skalice 9 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
746 Kolčava Tomáš Smolnice 5 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
746 Coufalík Ondřej Divišov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
751 Šmitmajer Marek Křečice 4 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
752 Vlček Jaroslav st. Strakonice 5 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
752 Koudela Květoslav st. Louny 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
752 Cuhorka Jiří Přelouč 6 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
752 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 10 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
752 Benda Pavel  Mělník 12 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
752 Staněk Václav  Hradec Králové 14 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
752 Nováková Eva Police nad Metují 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
759 Sobotka Josef Perštejn 10 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
760 Matějka Václav Nové Hrady 8 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
760 Machač Václav Praha 4 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
762 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
762 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
764 Rašek Martin Pacov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
765 Půta Roman Plzeň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
765 Vnouček Petr ml. Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
767 Materna Jan Písek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
767 Lochman Pavel Zdelov 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
767 Balada Filip Přelouč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
767 Hospodka Josef st. Mělník 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
767 Synek Martin Choceň 18 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
772 Háva Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Galbavý Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Staněk Jan Čankovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Peštová Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Čipera David Příbram 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Eichelmannová Lucie Hořešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Hanáček František Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Ševčík Václav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Chýle Oldřich st. Bílina 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Žáková Marie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Hess Tomáš Zálší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Janeček Jakub Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Moisel Matyáš Česká Lípa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Deml Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Vrtěl Ondřej Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Huček Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Vojík Lukáš Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Sedlák Lukáš Svídnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Weiss Branislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Macourek Lubomír Libina 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kachlík Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Raniak Milan Třešť 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Žák Luděk  Ostrava Poruba 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Vokoun Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Brychta Michal Litomyšl 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Rejzek Jakub Kněžmost 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Janko Ondřej Krouna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Mádlová Iva 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Valenta Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Cerula Ondřej Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Polák Jakub Podůlšany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Laštovková Veronika 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Olbrich Jakub Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Štolc Patrik 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Žampach Jakub Lovosice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Brzobohatý Jan Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Pešek David Věcov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Šmíd Jakub Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Ruml Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Běluša Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Mucala Karel Novosedly 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Novotný Václav Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Žižka Ladislav Holýšov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kincl Matyáš Hradec Králové 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Koukolíčková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Krčmář Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Šlégl Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Jareš Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 13 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Gabriel Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Hejč Jindřich Kunštát 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Jiránek Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Nováček Josef Manešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Hlad Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Bareš Josef Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Pirič Pavel 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Lamač Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kašpar Richard Náchod 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Vácha Tomáš Štoky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Tuscher Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Král Vojtěch ml. Kostelec nad Černými Lesy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Tůmová Anežka Libčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Mestl Lukáš Netolice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Štastný Bohuslav Třebíč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Polívková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Bednář Adam Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Ryšavý Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kotmel Petr Laziště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Daněk Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kubeš Jaroslav Koštice 8 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Frydrych Theodor Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Brzoň Luboš Kožlí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Samko Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Houser Josef Poděbrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Rychtář Vladimír Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Burget Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Mikudimová Lenka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Jarušinský Michal Korouhev 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Rys Tadeáš Hlinsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Slavík Jaromír Humpolec 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Valečko Kamil 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kocáb Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Matoušek Kryštof 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Češík Vít 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Šisler Kryštof Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Vrtěl Petr Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Svoboda Miloslav Dobříš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Štalmachová Beáta 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Prach Adam Merklín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Brückner Martin Velké Meziříčí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Komárek Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Fišer Jaroslav Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Ficek Petr Svitavy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kliner Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Králová Jaroslava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Touš Pavel st. Tachov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Paur Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Zahradil Miroslav Choryně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Gančarčík Karel  Pardubice 15 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Zoul Marek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Macháně Martin Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Karlová Pavla Kamenice nad Lipou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Bludská Kristýna 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kratina Petr Podbořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Křen Jan  Telč 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Fečková Kateřina Stolany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kupsa Jan st. Buřenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Dvořák Petr Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Ivančík Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Matouš Jan Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Němec Daniel Mladé Bříště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Marková Andrea Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kocourová Sandra Svratouch 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
772 Kovařík Jiří st. Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
897 Brůna Jan Rumburk 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
898 Vrábel Pavel Chlumín 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
899 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 7 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
900 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 12 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
901 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 10 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1
902 Riedl Michal Humpolec 6 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
903 Mann Pavel st. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
903 Doležal David Vodňany 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
905 Ščepka František Humpolec 6 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1
906 John Roman Opočno 7 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
907 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
907 Ducháčková Nela Trhová Kamenice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
907 Ďásek František Havlíčkův Brod 10 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
910 Trousilová Hana Odolena Voda 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Mařík Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Jelínek Pavel Konojedy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Fečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kuchař Jiří Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Hudeček Václav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Čermáková Ema Stěžov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Madro Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Bartoň Jiří Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Vávra Luboš Lanškroun 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Holomek Dušan Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kladiva Jan Pavlovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Dušek Jan Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Pavlas Jonáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Frühaufová Miroslava Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Houser Otakar Všechlapy 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Matoušek Jiří Rašovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Valečko Karel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Miszuk Roman Bystrzyca Klodzka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Novák Jiří ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Putz Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kubínek Dominik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Říha Jan Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Lovko Štěpán 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Drábek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Beňo Daniel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Bárta Jakub Přeštice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kutal Vít Jimramov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Mach Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Šajerman Vladimír Vrchlabí 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Valtera Miroslav Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Holý Zdeněk ml. Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Štieber Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Krátký Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kubát Jiří  Úvaly 10 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Jeřábek Václav Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Horálek Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Tejnecký Matěj Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Valchař Petr Valeč 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Szabó Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Soukup Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Klíma Zdeněk Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Malý Jiří st. Korouhev 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Ducháč Pavel Stárkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Zouhar Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Máslo Aleš Žďár nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Tatíčková Dominika Stolany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Malák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Krůta Miroslav Vroutek 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Šeda Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kučírek Josef 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Dostál Daniel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Richtr Adam Mělník 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Burkoň Jiří 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Březina Jan Víska 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Duda Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Větrovský Tomáš Polná 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Koch Radek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Nešpor Ladislav Třešť 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Bilík Petr Kolín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Vlček Petr  Častolovice 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Pouk Josef Bystřec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Picek Jaroslav st. Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Krčil Martin Želiv 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Tlustý Luboš Svratouch 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Dientsbier Roman Planá 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Šťastný Jan Mnichovo Hradiště 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Staněk Vojtěch Tuněchody 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Staněk Petr Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kosek David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Lukášová Viktorie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Krajza Stanislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Boháček Lukáš Pardubice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Liščák Jan Lubná 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Šereda Jaroslav Chotěboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Zíval Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Gregor Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Míchal Jiří České Budějovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Hrdina Petr Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Řeha Břetislav Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Chýle Karel Ústí nad Labem 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Šimera Matěj Děčín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kozák Martin Liblice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Bleha Patrik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Havlín Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kočíř Matěj Čankovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Fidler František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Ryšavý Pavel Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Bednařík Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Novák Zdeněk Slatiňany 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Szuscik Roland 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Michálek Jan Otovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Daňsa Jiří Litomyšl 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Šimáková Šarlota Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Jelínek Marek Žďárec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Marinkovič Daniel Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kalinová Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Stříteský Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Zdeněk Jiří Kostelec nad Vltavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Vaňátková Adéla Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Stojka Jiří Klešice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Freitagová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Zoul Artur 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kučera Tomáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Látal František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Chwastek Vladimír Sedlčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Holeček Jan Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Štěpánek Petr ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Musil Milan Kladruby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Maršálek Radek Ptenín 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Švíka Kryštof Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Charvát David Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kadlec František  Zlíč 21 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kučera Vlastislav Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Zvoník Bedřich Kobylníky 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Mlynářová Krystína Tuněchody 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Zukal Luděk Moravská Třebová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Jedlička Petr ml. Svídnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Lagutin Max Oucmanice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Pryl Stanislav Pardubice 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Pour Leoš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Remeš Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Felenda David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Roudnický Václav Kochánky 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Palivec Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kovář Michal Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Ledvina Gabriel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Koukal Martin ml. Hvozdečko 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kubeš Václav Levousy 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Pelikánová Eliška Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Horák Vladimír Hůrka 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Pouk Jan Bystřec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Poustka Nikolas 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Hlubuček Patrik Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Přikryl Roman Dačice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Buriánek Dušan Koberovy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Škoda Matyáš Velké Poříčí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kropáček Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Novotný Milan ml. Markovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Laitner František 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Vondráčková Kateřina Stan 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Klement Martin 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Kořínek Pavel ml. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Matěják Tomáš Miletín 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
910 Matějková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1062 Kadlec Tomáš Česká Skalice 7 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
1063 Janouch Miroslav  Všechlapy 14 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
1064 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 6 0 0 0 0 0 0 1 2 0 1
1065 Mokrá Jana  Najdek 8 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1065 Vajsar Lukáš Česká Metuje 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1065 Dičko David Klášterec nad Ohří 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1068 Mecka Jan Bolina 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
1069 Pánek Vít  Sezemice 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1069 Vlk Petr Rumburk 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1069 Bartoš František Chotěšov 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1072 Barták Kamil Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Hynek Roman 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Novotný Vítek Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Panica Patrik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Lorenčuk Tomáš Neratovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Fišer Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Tesárek Václav Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Vašátko Radek Svitavy 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Job Marek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Magon Ireneusz 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Horák Pavel Žiželice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Franče Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Prokop Patrik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Patřičný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Cepl Adam Zbožnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Vrzák Jaroslav Hostivice 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Švajdová Alena 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Lang Radek Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Kolesa Jan Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Pospíšil Josef Libišany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Šimek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Cihelka Marek Milín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Šprinc Ota Hrádek u Nechanic 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Brettová Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Vašata Matěj Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Grégr Jiří st. Šubrtov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Veselý Marek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Novák Petr Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Dytrt Jakub Ostřetín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Tegel Tomáš Nová Paka 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Ďuráč Patrik Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Lacina Vladimír Vojtěchov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Poslušný Josef Lípa nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Jindrák Vojtěch Mníšek pod Brdy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Patočka František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Vejs David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Drašnar Zdeněk Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Borovička Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Makeš Lukáš Lukavice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Janák Lukáš Kryry 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Klímová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Votoček Lukáš Dolní Branná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Lédl Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Danko Karel Žeretice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Bartoník Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Hubáček Petr Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Švub Dominik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Kaliadzich Alex Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Vágner Milan Stará Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Šretr Václav Horní Roveň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Vyhnálek Luboš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Bešťáková Adéla Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Janeček Josef Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Bauer František Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Čermák Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Klich Václav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Svoboda Matyáš Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Novák Robin Knínice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Novák Filip Králíky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Davidík Jan Zákupy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Klimo Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Hegembart Václav Čičenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Vik Marek Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Domin Karel Pavlovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Hanzal David Koňkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Chramosta Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Poledník Petr Staré Čívice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Rubák Vojtěch Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Šebestík Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Skalický Jakub Milín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Mansfeld Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Lang Jindřich Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Janda Pavel st. Turnov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Běle Václav Březnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Goňo Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Kaplan František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Hrdlička Michal 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Bína Lukáš Dlouhý Most 20 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Bílý Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Šulc Filip Machov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Jelínek Pavel Kosovy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Scholz Jaromír Brno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Kyslík Adam 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Hájek Lubomír Lanškroun 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Sviták Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Vitoň David Bor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Hapala Aleš Milenov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Ptáček Bohdan Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Málek Filip 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Satorie Josef Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Dvořáková Veronika 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Švadlenková Anna Stolany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Dynybil Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Suchý Denis Dobrá Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Amrich Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Hoskovec Jiří Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Konůpek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Stuchlík Jiří  Nová Paka 12 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Pešava Jan Hlinsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Bártová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Adamová Adriana 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Gabriel Václav Sezimovo Ústí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Mazánek Jiří st. Podbořany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Havlík Jiří Dalečín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Šebek Milan Dřínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Řádek Jaroslav Kaplice 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Matulka Matyáš Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Vrabec Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Orgoň Roman Tachov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Ježek Matěj Jičín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Liška Miroslav Bor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Šupola Matouš Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Angr Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Kořínek Vojtěch Tuněchody 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Pavlík Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Eder Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Pěchouček Jiří Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Křikava Miroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Chýle Petr Bílina 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1072 Dvořáček Zdeněk Lhota 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1197 Tőkőly Martin st. Havířov 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
1198 Hencel Jiří  Police nad Metují 15 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1
1199 Pišl Jan  Třesovice 11 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
1199 Kalina Josef Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
1199 Šafařík Petr Pohřebačka 5 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
1202 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 12 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2
1203 Zíma Radim Slaný 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
1204 Havrila Michal st.  Jaroměř 19 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Šulc Josef Velké Meziříčí 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Tůma Matěj Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Zámyslický Tomáš 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Srnec Kryštof 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Riedlová Lucie Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Fictum David Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Mecka Josef Bolina u Vlašimi 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Musil David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Vícha Tadeáš Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Tůmová Aneta Hořany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Janovský Dominik Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Klenorová Veronika Nasavrky 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Šnajdr Petr Kamberk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
1204 Knot Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0