Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 150 termínů závodů
V minulosti zadáno 7373 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 69 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team716516623.71
2Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team515215230.40
3Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team614814824.67
4Synek Martin ChoceňGold Fish team612812821.33
5Chvála Jan SezemiceHungerfish team6959515.83
5Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team4959523.75
7Hofman David Hrochův Týnec4929223.00
8Taichner Radek Mikulovice4909022.50
9Šrámek Petr OpočínekHungerfish team4828220.50
10Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team5797915.80
10Novotný Jiří ZámrskTorpedo team5797915.80
12Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou2777738.50
13Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team6757512.50
14Tatíček Jiří Lukavice2686834.00
15Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni2646432.00
16Doležán Nikola ChotěbořVysočina team4636315.75
16Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2636331.50
18Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno2626231.00
19Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry2606030.00
20Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team4595914.75
21Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou2575728.50
22Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni4555513.75
23Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2535326.50
24Pánek Vít Sezemice2525226.00
25Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team3515117.00
25Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team4515112.75
27Musílek Petr ChotěbořVysočina team2505025.00
28Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni3494916.33
29Novotný Petr ZámrskTorpedo team3484816.00
30Chválová Lubica SezemiceHungerfish team544448.80
31Kondras Přemysl Pardubice3434314.33
32Vágenknecht Jiří Pardubice2404020.00
33Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team1373737.00
33Červený Jaroslav Jaroměř1373737.00
35Tošer Jaroslav Ústrašín1353535.00
35Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové2353517.50
37Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1343434.00
37Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2343417.00
39Kincl Matyáš Hradec Králové3333311.00
40Novák Petr Čankovice1323232.00
41Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242282814.00
41Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry328289.33
41Nováková Renata Hrobice328289.33
44Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1262626.00
45Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2252512.50
45Žemlička Radek Slatiňany1252525.00
47Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1242424.00
48Icha Zdeněk Havlíčkův Brod323237.67
49Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1212121.00
50Havrila Michal ml. Jaroměř1202020.00
50Kosztyo Alexander Poděbrady2202010.00
50Machatý David Jaroměř1202020.00
53Juhošová Ivana Podůlšany219199.50
53Vrba Tomáš Svítkov1191919.00
55Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1171717.00
56Havrila Michal st. Jaroměř1161616.00
57Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team215157.50
57Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1151515.00
59Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team214147.00
60Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni213136.50
61Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec1121212.00
62Jurečková Jarmila Hradec Králové1999.00
63Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2773.50
63Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241777.00
65Bertok Milan Dublovice1666.00
66Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team2442.00
67Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1333.00
68Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1111.00
68Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.