Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10316 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 64 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team824024030.00
2Chválová Lubica SezemiceHungerfish team917418120.11
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team516616633.20
4Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni615615626.00
5Černý Jan Pardubice614914924.83
6Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni613813823.00
7Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team413713734.25
8Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové813113116.38
9Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team712412417.71
9Novotný Petr ZámrskTorpedo team612412420.67
11Pánek Vít SezemicePáni Krokouši 198812312315.38
12Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team612012020.00
13Kondras Přemysl PardubicePáni Krokouši 198511211222.40
14Janouch Miroslav Všechlapy510910921.80
15Synek Martin ChoceňHungerfish team410110125.25
16Hladík Jiří ČastoloviceBlack Fish team5999919.80
17Novotný Jiří ZámrskTorpedo team3959531.67
18Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 244949423.50
19Brendl Patrik Lanškroun3878729.00
20Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště3868628.67
21Koudelková Jitka Nasavrky5858517.00
22Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové2848442.00
22Žemlička Radek Slatiňany4848421.00
24Nováková Renata HrobiceHrobické vydry8818110.13
25Tobolka Milan NechaniceRybářský ráj Hradec Králové2808040.00
26Vágenknecht Jiří Pardubice3797926.33
27Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice4787819.50
27Taichner Radek MikuloviceHungerfish team5787815.60
29Krobot Jiří Dolní ČermnáBlack Fish team3777725.67
29Růžička Pavel DašiceHungerfish team3777725.67
31Klečák Miloslav Onomyšl5747414.80
32Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team2717135.50
33Jón Richard ChlumJizera 243686822.67
33Šrámek Petr OpočínekHungerfish team4686817.00
35Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni5666613.20
36Franěk Robert TrutnovJizera 242656532.50
36Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2656532.50
38Hrubeš Libor Týniště nad OrlicíBlack Fish team3575719.00
39Pleskot Jan HrobiceHrobické vydry4565614.00
40Němcová Hana Nasavrky5505010.00
41Kašparová Lenka JaroslavHrobické vydry4434310.75
42Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1424242.00
43Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště4404010.00
44Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1393939.00
45Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1363636.00
45Olbrich Jakub Bechov1363636.00
45Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1363636.00
48Mokrá Jana Najdek1343434.00
49Melvald Jaroslav Suchdol u Kutné Hory525255.00
49Ondráček Kamil Žďár nad SázavouŽďárští dravci 1252525.00
51Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2242412.00
52Turský Jindřich Krchleby1202020.00
53Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouŽďárští dravci 1191919.00
53Zdráhala Petr Všejany1191919.00
55Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava1171717.00
55Jurečková Jarmila Hradec Králové217178.50
55Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team1171717.00
55Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno1171717.00
59Pechová Veronika PúchovHrobické vydry314144.67
60Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1111111.00
61Musil Karel Libice nad Doubravou210105.00
62Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1666.00
63Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1333.00
64Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.