Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 141 termínů závodů
V minulosti zadáno 7382 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 127 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER927027030.00
2Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team826526533.13
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1125825823.45
4Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou723823834.00
5Münzer Josef Nové Sedlo1223423419.50
6Charvát Lukáš ČernčiceRebels team822822828.50
7Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1122422420.36
8Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1121921919.91
9Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště921321323.67
9Vágenknecht Jiří Pardubice721321330.43
11Záhora Petr BžanyBezrybky1020720720.70
12Šrámek Petr OpočínekHungerfish team819819824.75
13Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team819619624.50
14Perout Josef PerštejnBezrybky819419424.25
15Tošer Jaroslav Ústrašín819119123.88
16Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště819019023.75
17Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové718918927.00
18Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24818518523.13
19Franěk Robert TrutnovJizera 24618418430.67
20Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni817817822.25
21Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER917217219.11
22Zeman Vojtěch st. Hostivice916916918.78
23Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24616616627.67
24Janouch Miroslav Všechlapy816016020.00
24Zeman Luboš SemilyJizera 24516016032.00
26Chvála Jan SezemiceHungerfish team1015915915.90
27Novotný Jiří ZámrskTorpedo team915815817.56
28Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1015715715.70
29Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové715415422.00
30Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně515015030.00
30Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni815015018.75
32Kraus Pavel Jablonec nad Nisou714614620.86
33Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team714514520.71
34Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové713913919.86
34Synek Martin ChoceňGold Fish team813913917.38
36Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec613713722.83
36Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště813713717.13
38Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou513613627.20
39Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team813313316.63
40Kondras Přemysl Pardubice613213222.00
41Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team913113114.56
42Doležal Lambert Žďár nad Sázavou612912921.50
42Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno512912925.80
44Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry512812825.60
45Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team712412417.71
46Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou512312324.60
47Porazík Václav KolešovRebels team512112124.20
48Váňa Tomáš ZlosyňRebels team611511519.17
49Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec711011015.71
49Povolný Zdeněk Karlovy Vary711011015.71
51Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team810910913.63
51Taichner Radek Mikulovice510910921.80
53Doležán Nikola ChotěbořVysočina team810810813.50
54Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team710610615.14
55Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno410510526.25
56Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno410110125.25
56Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team510110120.20
58Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER7999914.14
58Machatý David Jaroměř5999919.80
60Havrila Michal ml. Jaroměř7989814.00
61Havrila Michal st. Jaroměř7979713.86
61Novotný Petr ZámrskTorpedo team6979716.17
61Pánek Vít Sezemice6979716.17
64Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team4959523.75
64Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team4959523.75
66Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team7949413.43
66Číž Luboš Jindřichův Hradec7949413.43
68Musílek Petr ChotěbořVysočina team3939331.00
68Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou3939331.00
68Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team5939318.60
71Hofman David Hrochův Týnec4929223.00
72Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno4919122.75
73Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni5868617.20
74Turský Jindřich Krchleby5818116.20
75Mojžíš Lukáš České Budějovice4797919.75
76Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové4787819.50
77Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou3767625.33
78Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry5757515.00
79Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni5737314.60
80Novák Petr Čankovice2727236.00
80Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team5727214.40
82Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou4717117.75
83Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry4696917.25
84Tatíček Jiří Lukavice2686834.00
85Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice5656513.00
85Červený Jaroslav Jaroměř3656521.67
87Čermák Eliáš Votice-Srbice3595919.67
88Bertok Milan Dublovice858587.25
88Jirásek Petr ChotěbořVysočina team4585814.50
90Vlček Petr Častolovice2575728.50
91Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team656569.33
92Bartoňková Petra Předměřice nad Labem4535313.25
92Chválová Lubica SezemiceHungerfish team753537.57
94Kosztyo Alexander Poděbrady950505.56
95Icha Zdeněk Havlíčkův Brod545459.00
95Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team4454511.25
97Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER3444414.67
98Kincl Matyáš Hradec Králové543438.60
99Vašata Matěj Kvasiny4414110.25
100Fikarová Natálie Havlíčkův Brod2393919.50
101Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team1373737.00
102Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí2363618.00
103Vodičková Kateřina Příbram2313115.50
104Mokrá Jana Najdek329299.67
104Pazderka Adam Hradec Králové429297.25
106Nováková Renata Hrobice328289.33
107Kadlec František ZlíčStarší a neklidní526265.20
108Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1252525.00
108Žemlička Radek Slatiňany1252525.00
110Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24524244.80
111Janíček Jan Kamenice u Jihlavy320206.67
112Juhošová Ivana Podůlšany219199.50
112Vrba Tomáš Svítkov1191919.00
114Kastner Martin Uhlířská Lhota1181818.00
115Dědík Vladimír BašťRebels team1171717.00
115Vrzák Jaroslav Hostivice417174.25
117Janák Lukáš Kryry214147.00
118Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní412123.00
119Čori Petr Chodová Planá1111111.00
120Štěrba Petr Sezemice1101010.00
121Jurečková Jarmila Hradec Králové1999.00
122Rybenský Roman Němčice2773.50
123Jón Richard ChlumJizera 241666.00
123Kaminský Jaroslav Frýdštejn2663.00
123Kupka Tomáš Hradec Králové1666.00
126Hos Martin OtínPohoda team1444.00
127Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.