Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 111 termínů závodů
V minulosti zadáno 10255 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Královéhradecký - 01.01.2024 - 31.12.2024

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 136 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Trnka Aleš  Třesovice 7 2 1 1 0 1 0 0 0 1 0
2 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 3 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
4 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Franěk Robert  Trutnov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
6 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 4 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
7 Kvapil Petr Valdice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dodek Lubor ml. Lupenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Liptáková Lucie Špindlerův Mlýn 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Martinec Jáchym Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Labuť Josef Ronov nad Doubravou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Novák Vratislav Police nad Metují 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Podzimek Tomáš Hořice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jakl Ondřej Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Machatý David Jaroměř 7 0 1 1 0 0 1 1 1 1 1
19 Jánošíková Emma  Liberec 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
20 Havrila Michal ml.  Jaroměř 3 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
21 Kadlec Tomáš Česká Skalice 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
22 Kadlec František Zlíč 8 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
23 Kosař Jiří st. Opočno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Pavlas Jonáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Michel Miloš Rychnov nad Kněžnou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Wittvar Zdeněk ml. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Dvořák Oldřich Mělčany 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Kratochvíl Jan Třebechovice pod Orebem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Tobolka Daniel Nechanice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Halamka Šimon Hlinsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Vágenknecht Jiří  Pardubice 5 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0
32 Brendl Patrik  Lanškroun 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
33 Jaroš Zdeněk Hostinné 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
34 Vašíček Zdeněk  Opočno 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
35 Šípek Jakub Trutnov 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
36 Nováková Eva Police nad Metují 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Andrle Matyáš Březovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Černý Jan  Pardubice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Stankov Kubrat 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Stiller Pavel Česká Metuje 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Svobodová Magdalena Slatina nad Zdobnicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Silvar Matěj Chlumec nad Cidlinou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Vlček Petr  Častolovice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Černohlávek Martin Barchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
46 Beznosek Jakub Výrava 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
46 Slezák Luboš Jílovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
48 Stuchlík Jiří  Nová Paka 6 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0
49 Nováková Viktorie Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Krejzl Milan Česká Skalice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Žitník Dyma Vítězná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Brendlová Klára Lanškroun 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Zajíc Ladislav Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Olbrich Petr ml.  Bechov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Zeman Luboš  Semily 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Bajer Jiří Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Lipták Ondřej Špindlerův Mlýn 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Maček Tomáš Velká Jesenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Jambor Adam Třebovětice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Kout Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Rýgl Petr Machov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
63 Tobolka Milan  Nechanice 6 0 0 0 0 1 0 0 1 2 0
64 Pětík Marek Libišany 4 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
64 Synek Martin  Choceň 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
64 Kubec Tomáš  Lanškroun 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
67 Špicar Jiří Hořice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Malinský Ondřej 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Janovský Miroslav st. Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Mimra Tobiáš Častlovické Horky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Hošek Petr Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Zárybnická Hana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Chaloupka Patrik ml. Janov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
76 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 4 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
77 Šajerman Vladimír Vrchlabí 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
78 Červený Jaroslav  Jaroměř 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Kovář Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Jarkovský Jiří Blešno 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Hrubeš Libor  Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Suchý Denis Dobrá Voda 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Děček Antonín Městec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Strnad Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Hencel Jiří  Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Bedrník Jan Jaroměř 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Svoboda Josef ml. Slatina nad Zdobnicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Pryl Stanislav Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Kondras Přemysl  Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
90 Hladík Tomáš  Dobruška 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
91 Cón Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Říčař David Zdelov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Jakubec Jiří Dolní Újezd 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Přibyl David Vlčice 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Skořepa Martin Starobucké Debrnné 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Šimek Jakub Potštejn 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Bednář Zdeněk Nahořany 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Babka Pavel Chloumek 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Svoboda Adam Olešnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Chvála Petr  Sezemice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Štieber Adam Volanice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Hasal František Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
105 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
106 Valdman Hynek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
106 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
106 Macho Bohuslav Vrchlabí 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
106 Potenský Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
106 Brodský Michal  Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
106 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
106 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
106 Krejčík Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
106 Ther Josef Machov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
106 Pazderník Daniel Olešnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
106 Hladík Jiří  Častolovice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
117 Jirman Tomáš Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Sedlák Jan Borohrádek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Vacínek Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Pišl Lukáš Javornice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Fikar Matěj Lodín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Hanuš Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
124 Poslušný Josef  Lípa nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Horák Michael Semechnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Vlačiha Kristián Bačetín 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Krejzl Zdeněk Česká Skalice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Vyntara Franzišk Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Macháně Radek Krčín 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Knap Sebastian 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Antoš Marek Běchary 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Kalus Jiří Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Hasal Aleš Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Ponikelský Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
124 Weinfurter Libor Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.