Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 290 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vašíček Zdeněk  Opočno 15 2 2 1 1 1 0 1 1 0 0
2 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 10 2 1 0 0 0 0 1 0 0 1
3 Pazderka Adam  Hradec Králové 12 2 0 1 1 1 1 1 0 0 0
4 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 8 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Říčař David  Zdelov 6 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
6 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vágenknecht Jiří  Pardubice 8 1 1 1 0 0 2 0 0 0 2
8 Tobolka Milan Nechanice 6 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
8 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 5 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
10 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
10 Franěk Robert  Trutnov 6 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
12 Provazník Jiří Dřenice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zeman Luboš  Semily 8 1 0 1 1 0 2 0 1 0 0
15 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 4 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
16 Trnka Aleš  Třesovice 9 1 0 1 0 1 0 1 1 0 0
17 Kupka Tomáš  Hradec Králové 6 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0
18 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
19 Švanda Radek Česká Skalice 5 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0
20 Krobot Jiří  Dolní Čermná 7 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
21 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Čihák Jan Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Andrž Ladislav  Bolehošť 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Martinec Michal Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Zajíček Josef Veselice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Černý Tomáš st. Přišimasy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Musílek Petr  Chotěboř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Valeš Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Hasal František Chomutice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Kvapil Petr Jičín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Kuh Matěj Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Farská Kristýna Košťálov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Ficner Lukáš Lanškroun 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Kopa Stanislav  Moravičany 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Vrba Tomáš  Svítkov 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Machatý David  Jaroměř 11 0 1 1 1 2 0 0 2 1 0
42 Tobolka Daniel  Nechanice 6 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
43 Červený Jaroslav  Jaroměř 4 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
44 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 5 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
45 Šinták Marek  Hradec Králové 5 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0
46 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 6 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1
47 Šupol Petr Libišany 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Havrila Michal ml.  Jaroměř 11 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0
49 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Hasal Aleš Chomutice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 5 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
52 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
53 Syrůček Stanislav  Dražkovice 7 0 1 0 0 0 0 2 1 0 0
54 Novotný Jiří  Zámrsk 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
54 Brodský Michal  Hradec Králové 9 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
56 Šikýř Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Pekárek Pavel ml. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Strnad Jakub Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Haklová Lucie  Vrutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Joudal Milan Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Macháně Radek Krčín 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Přibyl David Vlčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Šouta Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Lohniský Matyáš Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Řeháček Miroslav Česká Skalice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Provazník Michal Dřenice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Kratochvíl Jan Hláska 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Dědek Ondřej Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Hlotan Milan Sezemice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Petr Lukáš Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Peterka Jaroslav Česká Lípa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Štieber Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Šolc Jakub Hořice v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Chvála Petr  Sezemice 9 0 0 1 2 0 1 0 0 1 0
76 Dvořák Oldřich  Mělčany 12 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
77 Kondras Přemysl  Pardubice 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
78 Chvála Jan  Sezemice 8 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
79 Gančarčík Karel  Pardubice 8 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
79 Novák Petr Čankovice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
81 Kubec Tomáš Lanškroun 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
82 Jaroš Zdeněk Hostinné 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
83 Řehák Václav  Police nad Metují 10 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
84 Jarkovský Jiří Blešno 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
85 Nitsche Martin Vrchovina 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
86 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Pánek Vít  Sezemice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Macháně Vojtěch Krčín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Zajíc David Kamenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Hrachovina Miloš Mokré 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Havířová Sára 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Zima Pavel Skřivany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Dlouhý Michal Valdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Martinec Jáchym Hronov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Šlesinger Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Řezba Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Vágenknecht Dan Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Vendl Josef Turnov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
104 Hladík Tomáš  Dobruška 15 0 0 0 2 0 2 1 1 1 1
105 Bednář Zdeněk Nahořany 10 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
106 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 9 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
107 Protivánek Daniel Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
108 Macháně Michal Krčín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
109 Dostál Matouš  Králíky 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
109 Pšeničný Pavel Opočno 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
111 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Stárek Karel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Svoboda Václav Zásadka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Bezkočka David Choustníkovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Hrubeš Libor Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Štěrba Petr  Sezemice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Kosina Tomáš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Mareš Jan Turnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Bastl Tomáš Jeníkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Vacek Stanislav Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Roudný Tadeáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Smítka Josef st. Kutná Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Pour Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
134 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 9 0 0 0 0 1 2 0 1 0 0
135 Lánský Petr Česká Skalice 6 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
135 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
137 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 9 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
138 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
139 Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Macháně Martin Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Nováková Eva Police nad Metují 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Ficner Jiří Lanškroun 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Samko Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Deml Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Kašpar Richard Náchod 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Ruml Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Jiránek Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Bednář Adam Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Ryšavý Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Šrámek Petr  Opočínek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Kincl Matyáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Janeček Jakub Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Cerula Ondřej Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
159 Dostálek Václav Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
159 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
161 John Roman Opočno 7 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
161 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 8 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
163 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
163 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
165 Škoda Matyáš Velké Poříčí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Štieber Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Valtera Miroslav Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Kadlec František  Zlíč 16 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Boháček Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Stříteský Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Matěják Tomáš Miletín 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Ducháč Pavel Stárkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Kořínek Pavel ml. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Pavlas Jonáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Šajerman Vladimír Vrchlabí 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Máslo Aleš Žďár nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Pour Leoš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Charvát David Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Hlubuček Patrik Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Kučera Tomáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
165 Matoušek Jiří Rašovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
184 Kadlec Tomáš Česká Skalice 7 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
185 Vajsar Lukáš Česká Metuje 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
186 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 5 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
187 Lang Radek Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Hynek Roman 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Vyhnálek Luboš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Konůpek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Chramosta Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Šulc Filip Machov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Ježek Matěj Jičín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Tegel Tomáš Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Janouch Miroslav  Všechlapy 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Ptáček Bohdan Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Poslušný Josef Lípa nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Šprinc Ota Hrádek u Nechanic 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Votoček Lukáš Dolní Branná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Vašata Matěj Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Stuchlík Jiří  Nová Paka 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Jindrák Vojtěch Mníšek pod Brdy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Staněk Václav  Hradec Králové 10 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Rubák Vojtěch Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Janeček Josef Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Janda Pavel st. Turnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Hencel Jiří  Police nad Metují 12 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2
211 Bareš Vladimír  Slepotice 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
212 Klečák Miloslav Onomyšl 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Pásler Vlastimil  Spyta 10 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Pitr Jaroslav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Janečková Anna Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Izaiasz Petr  Holice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Vrbický Michal Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Jón Richard Chlum 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Stárek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Řezba Martin ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Kovář Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Janovský Dominik Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Němečková Julie Vrchovina 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Kašparová Veronika Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Holeček Karel Velká Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Vrána Otakar Chotělice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Šitina Josef  Velká Jesenice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Hencelová Galina Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Vacek Petr Zábědov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Soukup Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Zaplatílek Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Macháň Pavel Náchod 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Svoboda Marek Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Pácl František Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
212 Havrila Michal st.  Jaroměř 13 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
236 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1
237 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Paštika Miloš Opočno 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Motyčka Karel Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Khol Zbyněk Kratonohy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Konečný Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Lipták Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Pejřimovský Jaroslav Smidary 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Kisacká Natálie Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Ladnar Jiří Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Rožnovský Josef Vrchlabí 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Kadeřávek Roman Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Hofman Vladimír Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Pišl Jan  Třesovice 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Píšová Tereza Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Václavík Josef Hlavečník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Kyzlink Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Jirásek Petr  Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Šafařík Petr Pohřebačka 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Špůr Jan Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Novák Michal ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Minařík Jaroslav Stéblová 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Slováček Michal Horní Maršov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Hošek Josef Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Kozák Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Ježek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Prázová Kamila Broumov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Vodičková Markéta Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
237 Křížek Vojtěch Vrchovina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
266 Stehlík Emil Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Bína Libor Dlouhý Most 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Lochman Pavel ml. Zdelov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Maršík Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Hažva Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Hošek Jiří Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Šulc Matěj Machov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Kůrka Jiří Barchůvek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Ráž Josef Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Jíra Zdeněk Lubno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Čapenec Jakub Rohovládová Bělá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Hladík Pavel Mokrovousy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Lelek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Šára Lukáš Podhorní Újezd 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Cína Josef Košťálov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Jaroš Marek Hostinné 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Synek Martin Choceň 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Witvar Zdeněk st. Vrdy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Stiller Jakub Česká Metuje 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Luňák Jakub Rychnov nad Kněžnou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Landa Matěj Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Mrštík František Suchá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
266 Kudrna Miroslav Starý Ples 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.