Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 202 termínů závodů
V minulosti zadáno 5602 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Plzeňský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 137 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Nauš Vladislav Blížejov 11 3 1 0 0 2 0 0 1 1 1
2 Bárta Jakub Přeštice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 6 1 2 0 0 0 0 1 0 0 0
4 Bártík Miloslav Plzeň 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Soukup Michal Plzeň 6 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0
6 Výboh Pavel Horní Bříza 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
7 Vican Roman Přeštice 7 1 0 0 0 1 1 0 1 0 0
8 Harant Miloš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Liška Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bárta Oldřich Nýrsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pechmann Václav Stříbro 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vodičková Kateřina  Příbram 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vejvančický Matěj Nepomuk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Richter Pavel Plzeň 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Morávka David Staňkov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Beroušek Petr Plzeň 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1
18 Sládek Vladislav Nýrsko 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
19 Vrabec Jiří Plzeň 7 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
20 Vlach Krištof Blovice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
20 Leško Jiří Oldřichov 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Bárta Martin Přeštice 4 0 1 0 0 1 0 2 0 0 0
23 Harant Antonín Plzeň 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
24 Čížek Pavel Mariánské Lázně 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2
25 Suttner Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Voith Jiří Líšťany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Simice Jan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Říha Josef Spálené Poříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Holík Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Opiela Vladimír ml. Přeštice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Polívka Miroslav Stod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Edl Milan Plzeň 6 0 0 1 1 0 1 0 0 0 1
33 Hraběta Václav Vlčice 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
34 Vican Marek Přeštice 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
34 Kuneš Luboš Horní Bříza 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
36 Krýsl Pavel Ledce 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
37 Martinovský Jaroslav Stod 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Kostelanský Petr Nýrsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Kracík MIchal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Holý Zdeněk ml. Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Kokoška Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Fikar Petr ml. Horní Bříza 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Lokaj Jakub Loket 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Strnad Jakub Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Kalousek Tomáš Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Vicher Milan Plzeň 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Dvořák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Jungwirt Vojtěch Strakonice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
49 Bultas Petr Přeštice 3 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
50 Kecer Eduard Tachov 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
51 Jurášová Ema Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Pešek Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Čech Jaroslav Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Bogdanský Antonín Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Prchal Adam Horšovský Týn 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Vacek Josef Nepomuk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Louda Václav Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Kubík David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Břinda Karel Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Kořán Jindřich 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Eret Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Źán Sebastien Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
63 Černý Václav Plzeň 5 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
64 Prach Adam Merklín 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 1
65 Šmůla David Dobřany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
65 Vyskočil Karel Staré Sedliště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
65 Krausová Simona Stříbro 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
65 Duraj Filip Nepomuk 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
65 Ráchelová Eva 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
65 Jandečková Kristína 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
65 Kalčík Matěj  Plzeň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
65 Klívar Patrik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
65 Jamniška Pavel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
65 Košař Tomáš Osek 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
75 Fišera Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Mašek Filip Nepomuk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Mencl Martin Blovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Pech Stanislav Zdemyslice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Morávka Daniel Holýšov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Danko Jakub Rokycany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Holub Ondřej Nepomuk 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Weber Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Škarda Václav ml. Blížejov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Bereš Jan Planá 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
85 Horálek Miroslav Habartov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
86 Havránek David Stříbro 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
87 Šalom Josef Merklín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
87 Benčík Michal Strašice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
87 Amerling Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
87 Vurma Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
87 Šobr Martin Blížejov 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
87 Výborný Jiří Teplá 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
87 Ernest František Blovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
87 Holý Zdeněk st. Plzeň 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
87 Holub David Nepomuk 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
87 Ptáček Jan ml. Žákavá 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Šmerák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Lepší Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Veličko František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Heřman Karel Blovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Hynčíková Nina Nýrsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Kazda Jan Nýrsko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Ptáčková Anežka Žákavá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Zídek Lukáš Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Půta Jiří Plzeň 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Amerling František 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Bartoš František Chotěšov 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Vajskébr David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Krmela Tomáš Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Maršálek Jakub Ptenín 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Opiela Vladimír st. Přeštice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Žiga Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Pojar Miroslav Tachov 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
114 Hejlík Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Auverek Vilém Stod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Bárta Oldřich 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Molek Petr  Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Chmelařík Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Hlinčík Josef Planá 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Jirka Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Harant Miroslav Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Engelmaier Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Minařík Václav Stod 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Nejdl David Kdyně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Čechura Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Kalousková Adéla Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
114 Kasl Luboš Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
128 Šimůnek Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Vejvančická Alena Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Cibulka Jan Chlum 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Půta Roman Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Havel Miroslav Prostiboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Bouše Petr st. Řenče 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Suchý Jan Merklín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Čížek Michal Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Žambůrek Jan Srby 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Čechura Vladimír Kyšice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.