Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 105 termínů závodů
V minulosti zadáno 8127 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2021 - 31.12.2021



Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 40 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Doležal Lambert Žďár nad Sázavou714119427.71
2Doležán Nikola ChotěbořVysočina team813919724.63
3Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team913018720.78
4Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou612516126.83
5Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou811415619.50
6Mokrá Jana Najdek59910521.00
7Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team79611216.00
8Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team4949423.50
9Hos Martin OtínPohoda team5939418.80
10Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou69110517.50
11Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec4909022.50
12Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2828241.00
13Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec4757518.75
14Černý Jindřich ml. Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec4737318.25
15Číž Luboš Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec3636321.00
16Tošer Jaroslav Ústrašín5626312.60
17Nedělka Stanislav Velká LosenicePohoda team4555513.75
18Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team4525213.00
19Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team4454511.25
20Zeman Luboš SemilyJizera 242444422.00
21Icha Zdeněk Havlíčkův Brod3424214.00
22Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241414141.00
22Porazík Václav KolešovRebels team2414120.50
22Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team2414120.50
25Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1383838.00
25Červený Jaroslav Jaroměř1383838.00
27Janouch Miroslav Všechlapy1333333.00
28Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni2292914.50
28Klečák Miloslav Onomyšl329299.67
30Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1272727.00
31Janíček Jan Kamenice u Jihlavy2262613.00
31Růžička Pavel DašiceHungerfish team1262626.00
33Vágenknecht Jiří Pardubice1252525.00
34Unzeitig Bohuslav Ždár nad SázavouPohoda team420205.00
35Bína Libor Dlouhý Most1131313.00
36Trousil Lukáš Libín1101010.00
37Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1777.00
38Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1666.00
39Belušiak Ladislav Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec1111.00
39Čermák Eliáš Votice-Srbice1111.00

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.