Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 533 termínů závodů
V minulosti zadáno 4920 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 213 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team314214247.33
2Machatý David JaroměřDream team313513545.00
3Říčař David ZdelovBlack Fish team412112130.25
4Zeman Luboš SemilyJizera 24310710735.67
5Vágenknecht Jiří Pardubice410010025.00
6Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team3979732.33
7Kočí Josef Mnichovo Hradiště3949431.33
8Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni3929230.67
9Kupka Tomáš Hradec Králové2919145.50
10Trnka Aleš Třesovice3848428.00
11Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team4818120.25
12Chvála Jan SezemiceHungerfish team2797939.50
12Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2797939.50
14Pšeničný PavelOpočno2767638.00
15Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší3747424.67
16Gančarčík Karel Pardubice3737324.33
17Komora MartinChlumec nad Cidlinou2727236.00
17Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243727224.00
19Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči2717135.50
20Kadlec TomášČeská Skalice3707023.33
21Novák VratislavPolice nad Metují3696923.00
22Franěk RobertTrutnov2686834.00
23Nováková EvaPolice nad Metují3676722.33
24John RomanOpočno2656532.50
25Kadlec František Zlíč5646412.80
25Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno2646432.00
27Stuchlík Jiří Nová Paka2636331.50
28Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2626231.00
28Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3626220.67
30Macháně RadekKrčín2616130.50
30Černý JindřichMnichovo Hradiště2616130.50
32Kašpar RichardNáchod2606030.00
32Vojtěch Václav MlázoviceJizera 243606020.00
34Falta KamilKlášter nad Dědinou2545427.00
35Chvála Petr SezemiceHungerfish team2505025.00
35Hrachovina MilošMokré2505025.00
35Vrba Tomáš Svítkov1505050.00
38Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1494949.00
39Jón RichardChlum2484824.00
39Nejman MiroslavStarý Ples2484824.00
39Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3484816.00
39Paštika MilošOpočno2484824.00
43Kaminský Jaroslav Frýdštejn3474715.67
44Kraus PavelJablonec nad Nisou1464646.00
44Vyhlídal EmanuelBorohrádek2464623.00
46Švanda LuděkVelký Třebešov2454522.50
47Pišl Jan TřesoviceDream team2434321.50
48Chlád JosefKosičky1424242.00
48Nerad RostislavJílové1424242.00
48Přibyl DavidVlčice2424221.00
51Molek Petr Plzeň1414141.00
52Carda RadekOpočno1393939.00
52Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2393919.50
52Mokrý JanUhlířské Janovice1393939.00
55Blaščík PetrStaré Jesenčany1383838.00
55Dědík Vladimír BašťRebels team1383838.00
55Havrila Michal st. Jaroměř438389.50
55Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1383838.00
59Vondra Martin Němčice2373718.50
59Čech ZdeněkMnichovo Hradiště3373712.33
61Jaroš ZdeněkHostinné2363618.00
61Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1363636.00
61Svatoš PetrBudislav1363636.00
61Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2363618.00
61Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team2363618.00
66Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team2353517.50
66Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team3353511.67
68Kumprecht ZdeněkNové Město nad Metují2343417.00
68Pecen TomášRohoznice1343434.00
70Dušánek Bohuslav st.Jaroměř2333316.50
70Vymazal PetrBakov nad Jizerou1333333.00
70Říčař ZdeněkKocléřov1333333.00
70Švanda RadekČeská Skalice1333333.00
74Adámek JakubByšice1323232.00
74Houser Otakar VšechlapyJizera 241323232.00
74Prokop VáclavJaroměř3323210.67
74Zvoníček JiříLázně Bělohrad1323232.00
78Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno2313115.50
78Horák JaromírAlbrechtice nad Orlicí2313115.50
78Hybner PavelMnichovo Hradiště3313110.33
78Kořínek LukášKolín1313131.00
78Kučera TomášČeská Lípa2313115.50
83Pfeifer FilipDvůr Králové nad Labem1303030.00
83Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1303030.00
85Bonaventura LukášDvůr Králové nad Labem1292929.00
85Provazník MichalDřenice1292929.00
85Slavík Alexej VilémovKrmiči1292929.00
88Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team2282814.00
88Hlávko JaroslavRohenice1282828.00
88Jaroš MarekHostinné2282814.00
88Voltr EmilDvůr Králové nad Labem1282828.00
92Klečák MiloslavOnomyšl1262626.00
92Kratochvíl JanHláska2262613.00
92Pacovská JanaJaroměř2262613.00
95Řízek IvoDvůr Králové nad Labem1252525.00
96Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1242424.00
96Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team1242424.00
96Hruš JiříMiletín1242424.00
96Lajvr DanielJaroměř2242412.00
96Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí2242412.00
101Ondráček JanHořice v Podkrkonoší1232323.00
101Staněk KarelSmečno1232323.00
103Bařinka TomášTýniště nad Orlicí1222222.00
103Musílek Petr ChotěbořVysočina team1222222.00
103Okapal Josef2222211.00
103Zeman JaroslavMostek1222222.00
107Novotný Jiří ml.Zámrsk1212121.00
107Poskočil PetrDolní Bučice1212121.00
107Tóth JakubHronov2212110.50
107Šolc MilanDvůr Králové nad Labem2212110.50
111Pražák LukášVelká Jesenice1202020.00
111Procházka OtaRudník1202020.00
111Svoboda JosefDvůr Králové nad Labem1202020.00
114Kulhánek MiloslavRohoznice1191919.00
114Křivan LadislavRohenice1191919.00
114Špitálský Milan st.Čelákovice1191919.00
117Psotný JaromírNahořany1181818.00
117Pásler Vlastimil Spyta418184.50
117Tobolka MilanNechanice1181818.00
117Vloch AntonínChotěvice1181818.00
121Havrila Michal ml. Jaroměř1171717.00
121Taichner Radek Mikulovice1171717.00
121Voda JiříUjezd nad Lesy1171717.00
121Wittvar Zdeněk st.Vrdy1171717.00
125Bednář ZdeněkNahořany216168.00
125Dičko SlavomírPraha1161616.00
125Kafka JaroslavMiletín1161616.00
125Kalus PetrTýniště nad Orlicí1161616.00
125Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team1161616.00
125Novotný Petr ZámrskNovotňáci1161616.00
125Tobolka Daniel NechaniceJizera 241161616.00
125Špitálská AnetaČelákovice1161616.00
133Dyntar Jiří st.Nové Město nad Metují215157.50
133Leibl LuděkKamenický Šenov1151515.00
133Tobiášek LadislavTýniště nad Orlicí1151515.00
136Kašpar AlešBěluň1141414.00
136Koričanský FilipJásenná1141414.00
136Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1141414.00
136Petráček JakubJaroměř214147.00
136Urban DavidOpatovice nad Labem1141414.00
136Zavadil PetrMiletín1141414.00
142Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1131313.00
142Pacovský Jiří st.Jaroměř213136.50
142Pazderka LubošHradec Králové1131313.00
142Pirkl MartinStárkov1131313.00
142Rubáček StanislavPolice nad Metují1131313.00
142Výborný ZdeněkDvůr Králové nad Labem1131313.00
142Šimek JaroslavVelká Jesenice1131313.00
149Bonaventura PavelDvůr Králové nad Labem1121212.00
149Hauke RudolfMostek1121212.00
149Hruška JiříJaroměř1121212.00
149Měšťan JanDvůr Králové nad Labem1121212.00
149Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1121212.00
149Vosáhlo PavelStrašov1121212.00
155Charvát DavidSlatiny1111111.00
155Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1111111.00
155Vaško JanPardubice1111111.00
155Šrámek MatějStěžery1111111.00
159Drabík MartinKocléřov1101010.00
159Jakl JiříTřebnouševes1101010.00
159Jelínek PetrĎáblice1101010.00
159Menčík IvoOpatovice nad Labem1101010.00
159Miřejovský ZdeněkOpatovice nad Labem1101010.00
159Nosek DanielMiletín1101010.00
159Nosek Ondřej.1101010.00
159Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1101010.00
159Rožnovský JosefVrchlabí210105.00
159Sičák PavelJaroměř1101010.00
159Slezák LubošJílovice210105.00
159Šitina Josef Velká Jesenice210105.00
171Hloch KarelProstějov2994.50
171Hruška Václav st.Jaroměř1999.00
171Vojtíšek Jan ml.Starý Ples1999.00
171Vrbický MichalHradec Králové1999.00
171Šuliman VítBolehošť1999.00
176Horáček PavelChlum1888.00
176Tůma JiříRousínov1888.00
176Škoda MatyášVelké Poříčí1888.00
176Špitálský Václav ml.Čelákovice1888.00
180Lopata David1777.00
181Svoboda MarekHronov1666.00
181Synek MartinChoceň2663.00
181Šinták Marek Hradec Králové1666.00
184Helásek MartinNové Město nad Metují1555.00
184Miřejovský TomášOpatovice nad Labem1555.00
184Patrný LukášVelká Bukovina1555.00
184Červinka Ladislav1555.00
188Jakubík Stanislav1444.00
188Paseka DavidSpyta1444.00
190Búry TomášBenátky1333.00
190Danihelka Roman1333.00
190Hak Miroslav1333.00
190Kadlecová GabrielaČeská Skalice1333.00
190Temr MiroslavKounice1333.00
195Charvát DavidHořice v Podkrkonoší1111.00
195Dubický JosefSmiřice1111.00
195Filounek ZdeněkMiletín1111.00
195Hodík MartinSlepotice1111.00
195Juhoš Josef st.Rybitví1111.00
195Jína VojtěchLázně Bělohrad1111.00
195Kedroň RudolfHořice v Podkrkonoší1111.00
195Kerouš Ivan ml.Nové Město nad Metují1111.00
195Kerouš Ivan st.Nové Město nad Metují1111.00
195Kovařík KamilHořice v Podkrkonoší1111.00
195Kozák Filip1111.00
195Kraus JaroslavHořice v Podkrkonoší1111.00
195Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší1111.00
195Nosek Jakub1111.00
195Samko MartinHořice v Podkrkonoší1111.00
195Vojtíšek Jan st.Starý Ples1111.00
195Čech Ondřej ml.Jaroměř1111.00
195Červený Jaroslav ml.Jaroměř1111.00
195Šimek PavelHorní Brusnice1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.