Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 106 termínů závodů
V minulosti zadáno 8934 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 296 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši816518122.63
2Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER413513533.75
3Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši512312324.60
4Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER411211228.00
5Váňa Tomáš ZlosyňRebels team410010025.00
6Perout Josef PerštejnBezrybky4989824.50
7Pánek PetrRakovník3959531.67
8Chýle PetrBílina3919130.33
9Honc Josef RumburkStředočeši fishing team MAVER3888829.33
10Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši5858517.00
11Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER3848428.00
12Chýle KarelÚstí nad Labem4838320.75
13Záhora Petr BžanyBezrybky4828220.50
14Kubeš JaroslavKoštice6818113.50
15Charvát Lukáš ČernčiceRebels team3777725.67
16Chýle OldřichBílina4737318.25
17Vojíř RadekPodbořany2717135.50
18John MiroslavRoudnice nad Labem2676733.50
19Vojíř JosefVroutek2656532.50
20Zoul MarekŽatec2626231.00
21Rejnart JanTeplice3606020.00
22Čížek ZdeněkLibochovice2595929.50
22Šnicer Petr Veltěže3595919.67
24Kopřiva JosefHříškov3575719.00
24Sochor MichalPetrohrad3575719.00
26Edl MilanPlzeň2565628.00
27Hložek FrantišekBílina3555518.33
28Kolčava TomášSmolnice2545427.00
29Kianičková JitkaPeruc2525226.00
30Zvoník JakubKobylníky2494924.50
31Brůna JanRumburk2454522.50
31Šilhavý StanislavTřemošná2454522.50
33Polívka StanislavLitoměřice2414120.50
33Sochor RudolfPetrohrad2414120.50
35Szëlöllöszi DavidRumburk1404040.00
35Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.1404040.00
37Richter DaliborRumburk1393939.00
37Zoul ArturŽatec2393919.50
39Benedek ŠtefanVroutek1383838.00
39Vaněk MichalLitoměřice2383819.00
39Zrůstek MartinČeská Lípa1383838.00
42Hampejs DavidBílina1373737.00
43Jánský LadislavRumburk1363636.00
44Koch Radek1353535.00
44Konopásek RichardPardubice1353535.00
44Sobotka JosefPerštejn3353511.67
44Šána Vladimír1353535.00
48Haklová Lucie Vrutice1343434.00
48Havlíček Lukáš MělníkStředočeši fishing team MAVER1343434.00
48Hoý Ondřej1343434.00
48Schingler KarelLovosice2343417.00
52Beneš KarelBílina2333316.50
52Braunstain MichalŽatec1333333.00
52Klement PetrRumburk1333333.00
52Zvoník BedřichKobylníky1333333.00
52Švec ZbyněkRoudnice nad Labem1333333.00
57Charvát Adam2323216.00
57Kasl LubošPlzeň1323232.00
57Klement MichalRumburk1323232.00
57Král JosefHolýšov1323232.00
57Mackura Zdeněk PerninkBezrybky2323216.00
62Kabát MiroslavTřemošná1313131.00
62Ondráček Jan ml.1313131.00
62Porazík Václav KolešovRebels team1313131.00
62Zahálka RadekMrákotín1313131.00
66Hron RadekNelahozeves1303030.00
66Hřava JaroslavLitoměřice1303030.00
66Kroupa VladimírLubenec1303030.00
66Roušal Luděk NeratoviceFishing team Severočeši1303030.00
66Šebek BedřichŠluknov1303030.00
71Antony PavelLubenec1292929.00
71Karásek PavelKlášterec1292929.00
71Kulhánek Karel1292929.00
71Mareš Jan ml.Praha1292929.00
71Mareš PavelPraha329299.67
71Novotný Zdeněk st.Litoměřice1292929.00
71Souček LukášRoudnice nad Labem1292929.00
71Vajda MiroslavJiříkov1292929.00
79Macal KarelVeltrusy1282828.00
79Půta JiříPlzeň1282828.00
79Sedlák VáclavNová Ves1282828.00
79Sedláčková HanaVelký Šenov1282828.00
79Skačan IvanŽlutice1282828.00
79Čori Petr Chodová Planá1282828.00
85Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1272727.00
85Skačan MilanŽlutice1272727.00
85Týle PetrRoudnice nad labem1272727.00
85Šantora TomášKrásná Lípa1272727.00
89Adamec PavelRumburk1262626.00
89Binder JaroslavRoudnice nad Labem1262626.00
89Charvát MartinMilčice1262626.00
89Sudík MiloslavKochánky1262626.00
93Aulický Miroslav2252512.50
93Buleca PavelDobříč1252525.00
93Hakl HugoRoudnice nad Labem2252512.50
93Havlín JiříVeltrusy1252525.00
93Hotový JiříMost2252512.50
93Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1252525.00
99Bína LukášDlouhý Most324248.00
99Kočí JaroslavPraha1242424.00
99Ptáček RadekRakovník1242424.00
99Sochor MartinPetrohrad2242412.00
99Treml JanPraha1242424.00
104Braun PetrNepomyšl2232311.50
104Hampl LubošVarnsdorf1232323.00
104Kubek Jan1232323.00
107Kopa StanislavMoravičany1222222.00
107Schneider JanRoudnice nad Labem1222222.00
107Sitta BohuslavTaneček1222222.00
110Dorn VilémNepomyšl2212110.50
110Kvíz MiroslavRumburk1212121.00
110Liščák JanLubná1212121.00
110Novotný AntonínKlášterec nad Ohří1212121.00
110Novák MarekRumburk1212121.00
110Poskočil MikulášPraha1212121.00
110Rychtář VladimírKlášterec nad Ohří1212121.00
110Vitnerová Sára1212121.00
110Zeman Josef ml.2212110.50
119Antony JakubLubenec1202020.00
119Halbrich VáclavLitvínov1202020.00
119Hrabě FrantišekRumburk2202010.00
119Krištof MariánŘíčany1202020.00
119Palička TomášHorní Podluží1202020.00
119Valha JosefŽatec1202020.00
119Vondráček Karel st.1202020.00
126Doškář MartinRoudnice nad Labem1191919.00
126Hlaváček JiříLubenec1191919.00
126Müller JiříZákupy1191919.00
126Sachl Martin1191919.00
130Eiertich PetrKlášterec nad Ohří1181818.00
130Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1181818.00
130Lát JiříČeská Lípa1181818.00
130Novotný JiříKralupy nad Vltavou1181818.00
130Stinka KarelHněvice1181818.00
135Bláha JanRumburk1171717.00
135Horáček Josef1171717.00
135Zdvihal JiříPraha1171717.00
138Bílek MilanZlosyň1161616.00
138Halbich LukášLitvínov1161616.00
138Hošek Josef1161616.00
138Hrstka DanielMělník1161616.00
138Kudláček JosefPodbořany1161616.00
138Malec MilošVelký Šenov1161616.00
138Mareš VladimírPraha416164.00
138Otčenášek LeošMost1161616.00
138Rychtár VladimírKlášterec nad Ohří1161616.00
147Belanec JaroslavMost1151515.00
147Hubka David1151515.00
147Klich VáclavRakovník1151515.00
147Pekárek StanislavLouny215157.50
147Petrik PavelChřibská1151515.00
152Francl Ladislav1141414.00
152Hodek PavelRoudnice nad Labem1141414.00
152Říha MichalLitvínov1141414.00
152Žák KamilRumburk1141414.00
156Bártík MiloslavPlzeň1131313.00
156Daneš JaroslavLouny1131313.00
156Jánský Ladislav st.Mělník1131313.00
156Skarban Viktor1131313.00
156Svoboda JakubTábor1131313.00
156Tarnek PavelPodbořany1131313.00
156Čermák LadislavLitoměřice1131313.00
156Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1131313.00
164Beneš ZdeněkPeruc1121212.00
164Borový LuděkLibčice1121212.00
164Pebiáš JanPlokovice1121212.00
164Skotnica JiříRumburk1121212.00
164Snaubold PetrPetrohrad1121212.00
164Vais Roman1121212.00
170Bubeníček Tomᚊtětí1111111.00
170Derfl MatějPodbořany1111111.00
170Jurkovič AloisŽatec1111111.00
170Kináč RobertOčihov1111111.00
170Novotný Jan1111111.00
170Rozum PavelTřemošná1111111.00
170Šindler KarelLovosice1111111.00
177Hájek LubošVelký Šenov1101010.00
177Leht AdamÚstí nad Labem1101010.00
177Šimáček JakubRoudnice nad Labem1101010.00
180Cutych MiroslavŠtětí1999.00
180Dorn DanielNepomyšl2994.50
180Dorn Vilém ml.Nepomyšl1999.00
180Hauptvogel MiloslavPeruc1999.00
180Hetver PetrHorní Jiřetín1999.00
180Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1999.00
180Kaiser JosefDolní Poustevna1999.00
180Kubeš VáclavLevousy2994.50
188Eichler MiloslavČeská Kamenice1888.00
188Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1888.00
188Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1888.00
188Šimáček OndřejRoudnice nad Labem1888.00
192Belancová LucieMost1777.00
192David Martin1777.00
192Syrovátka JanChřibská1777.00
192Vaňhát MartinTelce2773.50
196Fišer Libor st.Louny2663.00
196Kvíz VáclavVelký Šenov1666.00
196Mareš LadislavPraha1666.00
196Vlasák Tadeáš1666.00
196Vrzák JaroslavHostivice1666.00
201Kalaš Jaroslav1555.00
201Kohel Michal2552.50
201Krolich DanielMost1555.00
201Maleček PavelRumburk1555.00
201Mařík Marek1555.00
201Vlk PetrRumburk2552.50
207Halbich JanMost1444.00
207Molnár JanLouny1444.00
207Panocha JosefKarlovy Vary1444.00
207Porazík Jakub KolešovRebels team1444.00
207Schafer ErnestRumburk1444.00
207Vnouček Petr ml.Praha1444.00
213Blatný PetrRumburk1333.00
213Hadrava FrantišekRumburk1333.00
213Hrnčíř Vojtěch1333.00
213Krusman Václav1333.00
213Kurucz Julius1333.00
218Cína MilanLubenec2221.00
218Schnaubelt Petr1222.00
220Bartuška Pavel1111.00
220Bartuška Petr1111.00
220Braun Jiří1111.00
220Brynda ZdeněkRoudnice nad Labem1111.00
220Chrdle Petr1111.00
220Coller MiroslavKrásná Lípa1111.00
220Dráb KarelLitoměřice1111.00
220Fedát MilanMost1111.00
220Filip Ladislav1111.00
220Fivrášek MarcelÚstí nad Labem1111.00
220Fořt Lukáš1111.00
220Fořt VladimírKladno1111.00
220Halamka MartinDobrá Voda1111.00
220Halíř LukášOsek1111.00
220Halíř Lukáš ml.Osek1111.00
220Hampl Luboš st.Varnsdorf1111.00
220Havlíček JiříHostoulice1111.00
220Hegenbart Robert1111.00
220Horký JiříDoksany1111.00
220Housa VladimírLitoměřice1111.00
220Hrachovec JosefLubenec1111.00
220Hrdlička JanRumburk1111.00
220Janda StanislavDobroměřice1111.00
220Jelínek ZdeněkRumburk1111.00
220Jurajda LubošJiříkov1111.00
220Kavka Zdeněk mlLitoměřice1111.00
220Kavka Zdeněk st.Litoměřice1111.00
220Knap KryštofVelký Šenov1111.00
220Kocourek Jaroslav1111.00
220Kolář JanLouny1111.00
220Kočiš AndrejRumburk1111.00
220Krajc Matěj1111.00
220Krajmer TomášKrásná Lípa1111.00
220Krob LukášRoudnice nad Labem1111.00
220Král JosefValov1111.00
220Králová TerezaValov1111.00
220Kuboš Jaroslav1111.00
220Kutík JiříLovosice1111.00
220Kvapil MilošLitoměřice1111.00
220Lasas Václav1111.00
220Leinweber Zdeněk1111.00
220Lexa JosefKarlovy Vary1111.00
220Lopata František1111.00
220Makara Miroslav1111.00
220Marek Martin st.Litoměřice1111.00
220Mareš LuděkRoudnice nad Labem1111.00
220Mazánek Jiří st.Podbořany1111.00
220Menhard JosefLitoměřice1111.00
220Mimovič Lukáš1111.00
220Mimovič Tomáš1111.00
220Měkuta FilipJirkov1111.00
220Nguyen VietRoudnice nad Labem1111.00
220Novotný Zdeněk ml.Litoměřice1111.00
220Pecek Lukáš1111.00
220Rác KarelMost1111.00
220Slavík RomanLipnice1111.00
220Spirákus LubošLitoměřice1111.00
220Stožický Vlastimil st.Jiříkov1111.00
220Svoboda JiříNepomyšl1111.00
220Svobodová SilvieRumburk1111.00
220Techlovský JiříSloveč1111.00
220Tomek Pavel1111.00
220Tomášek David1111.00
220Vnouček StanislavPraha - Sobín1111.00
220Vojíř VítězslavVroutek1111.00
220Vávra Viktor1111.00
220Wimmer JanTeplice1111.00
220Zahálka JanRoudnice nad Labem1111.00
220Zajíček AlešRoudnice nad Labem1111.00
220Zlechovec Stanislav st.Rakovník1111.00
220Závodný VladimírPodbořany1111.00
220Černohorský PavelRakovník1111.00
220Šmejda LadislavChřibská1111.00
220Špaček KarelCvikov1111.00
220Štrunc Jiří1111.00
220Šťástka JanLitoměřice1111.00
220Šťástka Václav ml.Litoměřice1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.