Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 150 termínů závodů
V minulosti zadáno 7373 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 202 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER310210234.00
2Pánek PetrRakovník3949431.33
3Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER3919130.33
4Záhora Petr BžanyBezrybky4888822.00
5Beneš KarelBílina3878729.00
6Charvát Lukáš ČernčiceRebels team3838327.67
7Lát JiříČeská Lípa2818140.50
8Slanař JosefPanenský Týnec2787839.00
9Kraus Pavel Jablonec nad Nisou3777725.67
10Svědínek ZdeněkTeplice4767619.00
11Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem2757537.50
12Bína LiborDlouhý Most3747424.67
13Hampejs DavidBílina2707035.00
13Richter DaliborRumburk2707035.00
15Čtverák JaroslavRoudnice nad Labem2696934.50
16Cajthaml JaroslavČeská Lípa2676733.50
17Babán JakubPeruc2666633.00
17Hložek FrantišekBílina3666622.00
19Halíř LukášOsek2656532.50
19Roušal LuděkNeratovice2656532.50
21Chýle PetrBílina2616130.50
21Perout Josef PerštejnBezrybky3616120.33
23Bartoš MichalChřibská2606030.00
23Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2606030.00
23Zeman Vojtěch st. Hostivice3606020.00
26Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2595929.50
27Sitta BohuslavTaneček2575728.50
28Brůna JanRumburk2565628.00
29Müller VáclavOsek2555527.50
29Šmejda LadislavChřibská2555527.50
31Beneš ZdeněkPeruc2545427.00
31Váňa Tomáš ZlosyňRebels team3545418.00
33Chýle OldřichBílina3505016.67
34Mareš PavelPraha2494924.50
35Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER3484816.00
35Přibyl MilanChrášťany2484824.00
35Sedláčková HanaVelký Šenov2484824.00
38Kubeš JaroslavKoštice2434321.50
39Dražan ZdeněkPanenský Týnec2414120.50
39Mackura Zdeněk PerninkBezrybky2414120.50
39Mareš LadislavPraha2414120.50
42Porazík Václav KolešovRebels team2404020.00
42Schingler KarelLovosice3404013.33
44Fišer Libor st.Louny2393919.50
44Šilhavý StanislavTřemošná1393939.00
46Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2383819.00
46Jurkovič AloisStaňkovice1383838.00
46Konopásek RichardPardubice1383838.00
46Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1383838.00
50Braunstain MichalŽatec1373737.00
50Seidl JanZbiroh1373737.00
52Hejda FilipRakovník1363636.00
52Kočiš AndrejRumburk1363636.00
54Kopřiva Jan1353535.00
54Kubeš VáclavLevousy2353517.50
54Lev Radek1353535.00
54Malec MilošVelký Šenov1353535.00
54Wachtl HynekNové Strašecí1353535.00
59Vicher MilanPlzeň1343434.00
60Chýle KarelÚstí nad Labem2333316.50
60Flament PierrePraha1333333.00
60Mach VáclavPernink1333333.00
60Nerad RostislavČeská Kamenice1333333.00
64Hampejs MatějBílina2323216.00
65Janouch Miroslav Všechlapy1313131.00
65Kocián OndřejLenešice1313131.00
65Půta JiříPlzeň1313131.00
65Valha JosefŽatec1313131.00
69Matějka PatrikChomutov1303030.00
69Rajtmajer Ondřej1303030.00
71Karkule LubošChřibská1282828.00
71Molek PetrPlzeň1282828.00
71Multan Igor1282828.00
71Szöllösi DavidRumburk1282828.00
75Ambros JosefŠtětí1272727.00
75Kočí JaroslavPraha1272727.00
75Vnouček StanislavPraha - Sobín1272727.00
75Zoul ArturŽatec1272727.00
79Bidelnica JosefJiříkov1262626.00
79Matějka Petr1262626.00
79Peterka JaroslavČeská Lípa1262626.00
79Zrůstek MartinČeská Lípa1262626.00
79Žampach JakubLovosice1262626.00
84Szöllösi PetrVelký Šenov1252525.00
84Sýkora DavidRakovník1252525.00
86Bártík MiloslavPlzeň1242424.00
86Dičko DavidKlášterec nad Ohří1242424.00
86Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1242424.00
86Mareš VladimírPraha2242412.00
86Münzer Josef Nové Sedlo1242424.00
86Sochor MartinPetrohrad1242424.00
86Čech ZdeněkMnichovo Hradiště2242412.00
93Kvíz MiroslavRumburk1232323.00
93Pekárek StanislavLouny1232323.00
93Zlechovec Stanislav st.Rakovník2232311.50
96Durchánek IvanÚstí nad Labem1222222.00
96Zoul MarekŽatec1222222.00
98Hakl PetrRoudnice nad Labem1212121.00
98Honc JosefRumburk1212121.00
98Paclt PavelLouny1212121.00
98Schafer ErnestRumburk2212110.50
98Šnicer PetrVeltěže2212110.50
103Bína LukášDlouhý Most320206.67
103Hofman DenisNový Bor1202020.00
103Jánský Ladislav st.Mělník1202020.00
103Sobotka JosefPerštejn2202010.00
107Davidová NikolaChomutov219199.50
107Klobouk Tomᚎatec1191919.00
107Vágner Zdeněk1191919.00
110Bartoň FrantišekKlášterec nad Ohří1181818.00
110Halíř JiříMost1181818.00
112Vondráček JiříMěšice1171717.00
113Heger AndrejTrnava1161616.00
113Kvíz VáclavVelký Šenov1161616.00
113Noll Vladimír st.Křivoklát1161616.00
113Vinš Stanislav1161616.00
117Kobeljak Josef1151515.00
117Krieger RomanChřenovice1151515.00
117Vrzák Jaroslav Hostivice215157.50
120Druxa JosefTeplice1141414.00
120Hejný JiříSmolnice1141414.00
120Laitner František1141414.00
120Novák MarekRumburk1141414.00
124Adamec PavelRumburk213136.50
124Novák PetrŠluknov1131313.00
124Pácal Jan1131313.00
124Šotkovský DavidStarý Kolín1131313.00
128Klement PetrRumburk1121212.00
128Kopřiva JosefHříškov1121212.00
128Rác JaroslavMutějovice1121212.00
128Svoboda MilošPanenský Týnec1121212.00
132Jiřík MiroslavMyškovice1111111.00
132Kaiser JosefDolní Poustevna1111111.00
132Vlk PetrRumburk1111111.00
132Zvoník BedřichKobylníky1111111.00
136Butka David1101010.00
136Jiráň Tomáš1101010.00
136Otčenášek LeošMost1101010.00
136Petrik PavelChřibská1101010.00
136Ševčík PetrLouny1101010.00
141Cajthaml PetrVelenice1999.00
141Mojžíš OndřejPraha1999.00
143Butka Václav1888.00
143Felt JosefRumburk1888.00
143Franče PavelKřivoklát1888.00
143Kolčava TomášSmolnice2884.00
143Otčenášek Leoš ml.Most1888.00
143Vágner Jakub1888.00
149Hamouz MarekČeská Lípa1777.00
149Zima Marek1777.00
151Holub VítěslavNový Bor1666.00
151Hrabě FrantišekRumburk1666.00
151Kopáček MartinLitoměřice1666.00
151Novák FrantišekNový Bor1666.00
151Petrik VáclavChřibská1666.00
151Richterová TerezaChrastava1666.00
151Sochor MichalPetrohrad1666.00
151Svoboda MichalČeská Kamenice1666.00
151Šanda PetrÚstí nad Labem1666.00
160Jánský Ladislav ml.Mělník1555.00
160Krajmer TomášKrásná Lípa1555.00
160Sochor RudolfPetrohrad1555.00
160Zvoník JakubKobylníky1555.00
164Prokeš MilanLibochovice1444.00
164Šulc MilanTrubín1444.00
166Verner VladimírSmolnice2331.50
166Wimmer JanTeplice1333.00
168David Vojtěch2221.00
168Oprchal MartinRumburk1222.00
168Skoumal Milan st.Vysoké Březno2221.00
171Blatný PetrRumburk1111.00
171Chrdle Petr1111.00
171Engl RadekRumburk1111.00
171Gajdoš Václav1111.00
171Hanták Pavel1111.00
171Kalina PavelTelce1111.00
171Karásek PavelKlášterec1111.00
171Kianičková JitkaPeruc1111.00
171Knap KryštofVelký Šenov1111.00
171Kolář JanLouny1111.00
171Koukal RomanRumburk1111.00
171Košťál Josef1111.00
171Krištof MariánStráž pod Ralskem1111.00
171Krištofy RomanŽatec1111.00
171Krupka JiříTelce1111.00
171Kuneš MiroslavNeratovice1111.00
171Liščák JanLubná1111.00
171Mejtil Tomᚎatec1111.00
171Mendel MilanPšovky1111.00
171Miratský Zdeněk1111.00
171Němec ZdeněkŽatec1111.00
171Pecha FrantišekNové Strašecí1111.00
171Pokorný Roman st.Nové Strašecí1111.00
171Rybka VladimirRakovnik1111.00
171Rödlová HanaSmolnice1111.00
171Syrovátka JanChřibská1111.00
171Veverka Lukáš1111.00
171Vinš Sebastián1111.00
171Vágner Miloslav1111.00
171Zahrádka FrantišekTmaň1111.00
171Šafránek OndřejRumburk1111.00
171Ševčíková NatálieLouny1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.