Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 150 termínů závodů
V minulosti zadáno 5844 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 499 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Záhora PetrBílina920022625.11
2Dražan ZdeněkPanenský Týnec619619632.67
3Pánek PetrRakovník819020625.75
4Honc JosefRumburk618818831.33
4Ševčík PetrLouny718819828.29
6Hložek FrantišekBílina818720225.25
7Koudela Květoslav st.Louny518418436.80
8Beneš KarelBílina918120923.22
9Beneš ZdeněkPeruc618018030.00
10Charvát Lukáš ČernčiceRebels team917824427.11
10Chýle KarelÚstí nad Labem717817925.57
10Halíř LukášOsek717819227.43
13Čížek ZdeněkLibochovice617017028.33
14Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem516316332.60
15John MiroslavRoudnice nad Labem515915931.80
15Kianičková JitkaPeruc815916720.88
17Mareš VladimírPraha915720823.11
18Porazík VáclavKolešov615515525.83
19Krajmer TomášKrásná Lípa513513527.00
20Kubeš JaroslavKoštice813415219.00
21Hampejs DavidBílina513313326.60
22Čtverák JaroslavRoudnice nad Labem513113126.20
23Chýle PetrBílina712913719.57
24Palička TomášHorní Podluží412512531.25
25Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team412412431.00
26Mareš PavelPraha612212220.33
27Kalina PavelTelce412012030.00
28Šnicer PetrBlšany411911929.75
29Kočiš AndrejRumburk411611629.00
30Adamec PavelRumburk511411422.80
30Dvořák JanLouny411411428.50
32Pekárek StanislavLouny411211228.00
33Klement PetrRumburk511111122.20
34Petrik PavelChřibská410710726.75
35Slanař JosefPanenský Týnec410310325.75
36Perout JosefPerštejn510210220.40
37Šindler KarelLovosice310110133.67
38Chýle Oldřich st.Bílina5999919.80
38Prokeš MilanLibochovice3999933.00
38Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno3999933.00
41Brůna JanRumburk4989824.50
42Fišer Libor st.Louny79710414.86
43Peterka JaroslavČeská Lípa3969632.00
44Bartoň FrantišekKlášterec nad Ohří8959712.13
44Kubeš VáclavLevousy5959519.00
44Paclt PavelLouny3959531.67
47Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team4939323.25
47Šantora TomášKrásná Lípa4939323.25
49Vorlíček KarelChřibská3888829.33
50Novotný AntonínKlášterec nad Ohří7878812.57
51Zvoník BedřichKobylníky3848428.00
52Sobotka JosefPerštejn4838320.75
52Sochor RudolfPetrohrad3838327.67
54Malec MilošVelký Šenov3828227.33
54Richter DaliborRumburk4828220.50
56Druxa JosefTeplice3818127.00
56Liščák JanLubná2818140.50
56Michalský PetrPostoloprty5818116.20
59Jánský Ladislav ml.Mělník3808026.67
60Horáček Josef2797939.50
61Dědík Vladimír BašťRebels team4787819.50
62Hofman DenisNový Bor2767638.00
62Sochor MartinPetrohrad3767625.33
62Zeman Vojtěch st.Hostivice4767619.00
65Dičko DavidKlášterec nad Ohří4757518.75
65Krupka JiříTelce3757525.00
67Gaudera Michal2737336.50
68Sedláčková HanaVelký Šenov3727224.00
68Sitta BohuslavTaneček2727236.00
70Motl LukášJiříkov2717135.50
71Jeníkovský JanHokov3707023.33
71Vajda MiroslavJiříkov2707035.00
73Stupka JaroslavLitoměřice3696923.00
73Svoboda MilošPanenský Týnec3696923.00
73Vojíř Radek2696934.50
76Kabát MiroslavTřemošná2686834.00
77Rozum PavelTřemošná2676733.50
77Wimmer JanTeplice2676733.50
79Kočí Josef Mnichovo Hradiště3656521.67
80Babán JakubPeruc2646432.00
80Šilhavý StanislavTřemošná2646432.00
80Šotkovský DavidStarý Kolín3646421.33
83Dvořák MiloslavÚstí nad Labem2636331.50
84Hořický JosefŠluknov4626215.50
84Hybner PavelMnichovo Hradiště2626231.00
84Pánková AnetaRakovník4626215.50
87Dřímalka PetrKolešov2616130.50
87Vojíř Josef2616130.50
89Halíř JiříMost3595919.67
89Kopřiva JosefHříškov2595929.50
89Lach KarelRumburk3595919.67
89Mackura ZdeněkPernink2595929.50
89Černý JindřichMnichovo Hradiště3595919.67
94Bartoš MichalChřibská3565618.67
94Lát JiříČeská Lípa2565628.00
94Mašín Jakub2565628.00
97Novák MarekRumburk3545418.00
98Mazánek Jiří st.Podbořany2535326.50
99Lapec MartinObora u Loun2525226.00
100Ďuračka Radek1505050.00
101Antony Jakub2494924.50
101Chýle Oldřich ml.Bílina2494924.50
101Wachtl Hynek1494949.00
104Coller MiroslavKrásná Lípa2484824.00
104Karásek Pavel1484848.00
104Petr Jan1484848.00
104Síl Luděk1484848.00
104Váňa Tomáš ZlosyňRebels team3484816.00
109Nauš VladislavBlížejov1474747.00
109Schingler KarelLitoměřice2474723.50
109Vrzák JaroslavHostivice4474711.75
109Zíma RadimSlaný3474715.67
113Langer Milan1464646.00
113Lipka JiříPerštejn3464615.33
113Sochor VáclavPřeštice1464646.00
113Würz DaliborHořesedly1464646.00
117Antony Pavel2454522.50
117Kolčava TomášSmolnice1454545.00
117Kraus PavelJablonec nad Nisou2454522.50
117Molek Petr Plzeň1454545.00
117Rostaš Arpád1454545.00
122Holubec MilanOstrov1444444.00
122Koch Radek1444444.00
122Krejčí MiroslavŠtětí1444444.00
122Průša František2444422.00
122Vlk PetrRumburk3444414.67
122Vyšohlíd MiroslavJiříkov2444422.00
128Hotový Jiří2434321.50
128Sudík MiloslavKochánky2434321.50
128Tóth PetrKarlovy Vary2434321.50
128Vican RomanPřeštice1434343.00
132Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team2424221.00
132Holý Petr1424242.00
132Müller TomášLitoměřice2424221.00
132Stinka KarelŠtětí2424221.00
136Cajthaml JaroslavČeská Lípa1414141.00
136Hrabě FrantišekRumburk541418.20
136Hrdina JiříBakov nad Jizerou1414141.00
136Kolář JanLouny1414141.00
140Klečák MiloslavOnomyšl1404040.00
140Pavelka PetrRumburk1404040.00
140Čech Lukáš1404040.00
140Šácha Jaroslav1404040.00
144Hauptvogel Miloslav3393913.00
144Pecha František1393939.00
144Skačan Milan1393939.00
147Dobšíček JaroslavHorní Bříza1383838.00
147Heřt MilanLouny2383819.00
147Ježek JiříPodbořany1383838.00
147Langmajer Jaroslav1383838.00
147Mareš JanPraha3383812.67
147Valha Josef1383838.00
153Münzer JosefNové Sedlo2373718.50
153Stupka Tomáš1373737.00
155Fridrich Kamil1363636.00
155Jurajda JaroslavJiříkov1363636.00
155Khün VítězslavRakovník1363636.00
155Polák MartinRakovník1363636.00
155Půta JiříPlzeň1363636.00
155Červený JaroslavJaroměř1363636.00
161Bultas PetrPřeštice1353535.00
161Dohnal Zdeněk1353535.00
161Stožický Vlastimil ml.Jiříkov1353535.00
164Aulický Miroslav2343417.00
164Richterová TerezaChrastava1343434.00
164Sláma Jan1343434.00
164Čechura VladimírKyšice1343434.00
168Mareš LadislavPraha1333333.00
168Noll Vladimír st.Křivoklát1333333.00
168Novák Daniel1333333.00
168Šebek Bedřich2333316.50
168Šimáček DavidRoudnice nad Labem1333333.00
173Armstark Ondřej1323232.00
173Hájek LubošVelký Šenov2323216.00
173Klášterka Jakub1323232.00
173Pěnička Radek1323232.00
173Syrovátka JanChřibská532326.40
173Vodičková Kateřina Příbram1323232.00
173Vágenknecht Jiří Pardubice1323232.00
173Zlechovec Stanislav st.Rakovník2323216.00
181Adámek ml.Jiříkov1313131.00
181Bartoš Michal ml.Chřibská1313131.00
181Hartman JiříRoudnice nad Labem1313131.00
181Marek Martin1313131.00
181Moravčík PetrČeská Lípa1313131.00
181Zajíček LubošLiboteřice1313131.00
187Cína MilanLubenec1303030.00
187Holý Ondřej1303030.00
187Job Martin1303030.00
187Jánský Ladislav st.Mělník3303010.00
187Mader JanRadvanec2303015.00
187Pešek Michal ml.Řeřichy1303030.00
187Tošner JaroslavRoudnice nad Labem1303030.00
187Čech ZdeněkMnichovo Hradiště3303010.00
195Dologová Iveta1292929.00
195Ferenc Adam1292929.00
195Gemer Jan1292929.00
195Hála JaromírRoudnice nad Labem1292929.00
195Lacina StanislavRumburk2292914.50
195Richter JiříChrastava1292929.00
195Skotnica Richard2292914.50
195Ďuračka Petr2292914.50
203Bartoň Pavel1282828.00
203Haklová Lucie Vrutice1282828.00
203KroupaDěčín1282828.00
203Makovský Lukáš1282828.00
203Rác JaroslavMutějovice1282828.00
208Ambros JosefMělník1272727.00
208Bielik Marcel2272713.50
208Syrovátka Tomáš ml.Příbram1272727.00
208Vykoukal Vladimír1272727.00
208Šulc MilanTrubín1272727.00
213Davidová NikolaChomutov1262626.00
213Honka VojtěchRoudnice nad Labem1262626.00
213Pýcha HynekRakovník1262626.00
213Seidl JanZbiroh1262626.00
213Škvrna Josef1262626.00
218Boštíková AndreaKrásná Lípa1252525.00
218Daliman Ladislav1252525.00
218Denisov Jaroslav1252525.00
218Kulhánek MichalŠtětí1252525.00
218Pšenička JaromírKrásná Lípa1252525.00
218Čeněk JosefChrastava1252525.00
218Žampach JakubLovosice1252525.00
225Adámek Jan1242424.00
225Bartko Petr1242424.00
225Knap KryštofVelký Šenov2242412.00
225Kohout Petr1242424.00
225Molnár JanLouny2242412.00
225Turek RichardŠtětí1242424.00
225Vodička JiříVarnsdorf2242412.00
232Andrasová DenisaMělník1232323.00
232Cína Jan1232323.00
232Friedrich TomášJablonec nad Nisou1232323.00
232Hajný TobiášRoudnice nad Labem1232323.00
232Hurtig František1232323.00
232Jaššo Jan1232323.00
232Kianička JakubPeruc1232323.00
232Kočí JaroslavPraha1232323.00
232Sejkora JanLipová2232311.50
241Bauer Josef1222222.00
241Bernatík Tomáš1222222.00
241Dostál Milan1222222.00
241Fric Stanislav1222222.00
241Hlíza Martin1222222.00
241Klement AntonínChranišov1222222.00
241Koudela Květoslav ml.Louny2222211.00
241Koudelka Květoslav st.1222222.00
241Varadi MiroslavNová Farma1222222.00
250Adámek Jiří1212121.00
250BlatnýRumburk1212121.00
250Braunstain Michal1212121.00
250Kokeš RadovanKrásná Lípa2212110.50
250Martinů OndřejRoudnice nad Labem1212121.00
250Mazánek FrantišekPodbořany2212110.50
250Micenská Patricie1212121.00
250Michna Dalibor1212121.00
250Rychtář VladimírKlášterec nad Ohří1212121.00
250Souček MichalKladno2212110.50
250Vojíř Vítězslav2212110.50
261David Adam1202020.00
261David Martin st.Rakovník1202020.00
261Janda VlastislavČeská Kamenice1202020.00
261Jedlička OndřejRoudnice nad Labem1202020.00
261Krumbholz MartinSloup v Čechách1202020.00
261Lhoták Dominik1202020.00
261Richtr RomanVápensko1202020.00
261Stožický Vlastimil st.Jiříkov1202020.00
261Váleček Michal1202020.00
270Bieliková Viktorie1191919.00
270Brondoš Pavel1191919.00
270Cepák JosefČeská Kamenice219199.50
270Hejný JiříSmolnice1191919.00
270Kaminský Jaroslav Frýdštejn1191919.00
270Kratochvíl JiříSlabce1191919.00
270Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1191919.00
270Kára MatějRoudnice nad Labem1191919.00
270Mrvík OtakarLouny1191919.00
270Pokorný OldřichRoudnice nad Labem1191919.00
270Závěta Miroslav219199.50
281Barton Petr1181818.00
281Bieliková Naděžda1181818.00
281Burda AntonínRoudnice nad Labem1181818.00
281Doškář MartinRoudnice nad Labem318186.00
281Klobouk Tomáš1181818.00
281Kocián OldřichLenešice1181818.00
281Koprolín DavidVelký Šenov1181818.00
281Kubíková Karolína1181818.00
281Neubauer JakubJiříkov1181818.00
290Boštík Hynek1171717.00
290Brabec Petr1171717.00
290Kocábek TomášNové Strašecí1171717.00
290Martínek Jakub1171717.00
290Otčenášek LeošMost1171717.00
290Svoboda PavelKrásná Lípa1171717.00
290VodičkaVarnsdorf1171717.00
297Boštík Jakub1161616.00
297Bubeníčková EliškaŠtětí216168.00
297Charvát Lukáš ml.Černčice1161616.00
297Chramosta1161616.00
297Pokorný Karel1161616.00
297Wünsch Pavel216168.00
297Zahálka JanRoudnice nad Labem1161616.00
297Zvoník JakubKobylníky1161616.00
297Zátka Matěj1161616.00
306Jiroušek LukášNový Bor1151515.00
306Jonásek Oliver1151515.00
306Pavelka Jiří1151515.00
306Postředník Dominik1151515.00
306Rödlová HanaSmolnice315155.00
306Vaněk MichalLitoměřice1151515.00
306Vykoukal Josef1151515.00
313Krupka Petr1141414.00
313Szöllösiová Natálie1141414.00
313Turek MichalŠtětí1141414.00
313Vítek Jaromír1141414.00
313Zlechovec Stanislav ml.Rakovník1141414.00
313Šmejda LadislavChřibská1141414.00
319Cveklová KateřinaKadaň1131313.00
319Dubravec MIlan1131313.00
319Halíř Lukáš ml.Osek1131313.00
319Muklí Jan1131313.00
319Tůma MichalRumburk1131313.00
319Verner VladimírSmolnice1131313.00
325Borovka Antonín1121212.00
325Divíšek Lukáš1121212.00
325Holub Karel1121212.00
325Hriadel ŠtefanChřibská1121212.00
325Krištof Roman ml.Oskořínek1121212.00
325Lafata Stanislav1121212.00
325Neubauer Luděk1121212.00
325Pešek JiříŘeřichy1121212.00
325Sekera MiroslavLitměřice1121212.00
325Slavík JakubKlášterec nad Ohří1121212.00
335Felt JosefRumburk1111111.00
335KettnerDěčín1111111.00
335Kloubek Václav1111111.00
335Nepovím Jan1111111.00
335Nipauer VítDobroměřice1111111.00
335Tajnert Milan1111111.00
335Zellerová Kristýna1111111.00
342Chvala Milan1101010.00
342David Martin1101010.00
342Kocián OndřejLenešice1101010.00
342Koudelka Květoslav ml.1101010.00
342Málek LukášDolní Podluží1101010.00
342Pacáková Jana1101010.00
342Richter Pavel ml.1101010.00
342Sándor Eduard1101010.00
342Tipner Josef1101010.00
351Bielik Jakub1999.00
351Dlouhá Adéla1999.00
351Doležal Jakub1999.00
351Dvořák JosefLouny1999.00
351Hašek PetrSmolnice1999.00
351Karkule LubošChřibská1999.00
351Kubelka Lukáš1999.00
351Müllerová OlgaRumburk1999.00
359Bačovin Michal1888.00
359Juha Adam1888.00
359Reintsch Rudolf1888.00
359Šindelář Dominik1888.00
359Žáček Zdeněk st.1888.00
364Gotthardt Jonáš1777.00
364Krajčír Vlastimil1777.00
364Kvíz MiroslavRumburk1777.00
364Slavík LadislavZákupy1777.00
364Vokálková Barbora1777.00
369Cibulský JanRakovník1666.00
369Hurtig Tomáš1666.00
369Krejčí Petr1666.00
369Windischová Pavlína1666.00
369Čmugr Petr1666.00
369Šafránek OndřejRumburk1666.00
375Koukl František1555.00
375Matějka PatrikChomutov1555.00
375Mišech Tadeáš1555.00
375Skopalová Pavlína1555.00
375Skoumal Milan st.Vysoké Březno4551.25
380Dulkajová Petra1444.00
380Formánek Filip1444.00
380Koukl Martin1444.00
380Leibl LuděkKamenický Šenov1444.00
380Rentsch Rudolf1444.00
380Sochor Michal1444.00
380Sochor Rudolf ml.1444.00
380Šedivý Lukáš1444.00
388Fiala Jaroslav ml.1333.00
388Fiala Jiří ml.1333.00
388Hofman Roman1333.00
388Kohel Michal3331.00
388Petrik Petr1333.00
388Skoumal Milan ml.Vysoké Březno2331.50
388Svědínek ZdeněkTeplice1333.00
395Bláha LadislavDěčín2221.00
395Bolíková Františka1222.00
395Ciprián J.2221.00
395Ctibor Jiří1222.00
395Debián Jan1222.00
395Janda Vítězslav1222.00
395Jurkovič AloisStaňkovice1222.00
395Konopásek Marek1222.00
395Krejčí Jakub1222.00
395Schneider JanRoudnice nad Labem2221.00
395Zeman JiříLipová2221.00
395Zima MartinŽatec1222.00
395Šebesta Petr1222.00
395Šticha Milan1222.00
409Bartl Tomáš1111.00
409Beránek OtaRoudnice nad Labem1111.00
409Bittner VáclavPeruc1111.00
409Bílek MilanZlosyň1111.00
409Chlodilová Věra1111.00
409Ciprián M.1111.00
409Cutych MiroslavŠtětí1111.00
409Daliman Ladislav ml.1111.00
409DančoJiříkov1111.00
409Dohnal FrantišekOstrov1111.00
409Drahovzal Miroslav1111.00
409Drábek Jindřich1111.00
409Dvořák TomášBělá pod Bezdězem1111.00
409Fric Vojtěch1111.00
409Goth Lukáš1111.00
409Gratian JanRoudnice nad Labem1111.00
409Hampejs MatějBílina1111.00
409Hampejs MiroslavMost1111.00
409Hanisch PetrRybniště1111.00
409Havel PavelRoudnice nad Labem1111.00
409Havlová MarieRoudnice nad Labem1111.00
409Hlaváček Jiří1111.00
409Horvát Jakub1111.00
409Horák Martin1111.00
409HánaJiříkov1111.00
409Janovský DavidRoudnice nad Labem1111.00
409Jelínek ZdeněkRumburk1111.00
409Jindra BronislavRumburk1111.00
409Jurajda LubošJiříkov1111.00
409Karlík Martin1111.00
409Krchňavý VojtěchRoudnice nad Labem1111.00
409Krištof MariánStráž pod Ralskem1111.00
409Kryner Miloslav1111.00
409Král JaroslavRoudnice nad Labem1111.00
409Kučera Petr1111.00
409Kára OndřejRoudnice nad Labem1111.00
409Lali Lucie1111.00
409Leinweber Zdeněk1111.00
409Lorenc Miroslav1111.00
409Lovas Ondřej1111.00
409Lukášek Tomáš1111.00
409MalečekRumburk1111.00
409Marek Martin st.Litoměřice1111.00
409Marek TomášRoudnice nad Labem1111.00
409Mareš VítDěčín1111.00
409Michalec JiříČeská Kamenice1111.00
409Mikoláš Pavel1111.00
409Multan Igor1111.00
409MáchalJiříkov1111.00
409Nagy Martin1111.00
409Nebeský Bohuslav1111.00
409Nepovím Lukáš1111.00
409Neumann Jakub1111.00
409Novotný Jiří1111.00
409Novák MatějRoudnice nad Labem1111.00
409Němeček Lukáš1111.00
409Orlovský Vlastimil1111.00
409Papež Radim1111.00
409Pašikovský Radek1111.00
409Plachý TomášRoudnice nad Labem1111.00
409Plachý VojtěchRoudnice nad Labem1111.00
409Pohořelý Zdeněk1111.00
409Pospíšil TomášChřibská1111.00
409Potužák David1111.00
409Pudil VáclavLibčice1111.00
409Přibyl MilanChrášťany1111.00
409Raab OndřejRoudnice nad Labem1111.00
409Roháč Marek1111.00
409Rudl Jiří1111.00
409RychlýJiříkov1111.00
409Sabeček MartinRoudnice nad Labem1111.00
409Schneiderová IvetaRoudnice nad Labem1111.00
409Skačan Ivan1111.00
409Svoboda MatyášRoudnice nad Labem1111.00
409Svátek VladimírPanenský Týnec1111.00
409Synek Adam1111.00
409Tattermusch Patrik1111.00
409Tóth JakubRoudnice nad Labem1111.00
409Vavřinec Jaromír1111.00
409Vnouček Stanislav1111.00
409Vocásek Jaroslav st.Roudnice nad Labem1111.00
409Volf Jiří1111.00
409Zetka Josef1111.00
409Zita JiříHříškov1111.00
409Čepek JiříRoudnice nad Labem1111.00
409Čuda JakubKrásná Lípa1111.00
409Říha Ladislav1111.00
409Šebo Jiří1111.00
409Šimon Jan1111.00
409Šticha Marian1111.00
409Švec ZbyněkRoudnice nad Labem1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.