Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 29 termínů závodů
V minulosti zadáno 7015 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 43 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni913116117.89
2Chvála Jan SezemiceHungerfish team5979719.40
2Chvála Petr SezemiceHungerfish team5979719.40
4Žemlička Radek Slatiňany6939315.50
5Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team4848421.00
6Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team5676713.40
6Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team5676713.40
6Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team5676713.40
9Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team5616112.20
10Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1525252.00
10Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1525252.00
10Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1525252.00
13Kočí Josef Mnichovo Hradiště1494949.00
14Havrila Michal ml. Jaroměř1464646.00
14Havrila Michal st. Jaroměř1464646.00
14Taichner Radek Mikulovice546469.20
17Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1434343.00
17Pazderka Adam Hradec Králové1434343.00
19Musílek Petr ChotěbořVysočina team1373737.00
19Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1373737.00
19Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1373737.00
22Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1343434.00
22Pišl Jan Třesovice1343434.00
22Trnka Aleš Třesovice1343434.00
25Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1313131.00
25Porazík Václav KolešovRebels team1313131.00
25Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1313131.00
28Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team329299.67
29Hos Martin OtínPohoda team1282828.00
29Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1282828.00
29Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1282828.00
32Bertok Milan Dublovice1191919.00
32Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team219199.50
32Tošer Jaroslav Ústrašín1191919.00
35Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1161616.00
36Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1131313.00
36Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1131313.00
36Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1131313.00
36Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1131313.00
40Novotná Jaroslava Zámrsk1101010.00
40Novotná Pavlína Zámrsk1101010.00
40Novotný Jiří Zámrsk1101010.00
40Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1101010.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.