Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 32 termínů závodů
V minulosti zadáno 6050 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Jihomoravský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 99 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Samlík Libor Oslavany 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Pavka Martin Znojmo 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Kertész Julius  Moravské Budějovice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
3 Papoušek Ivan Hostim 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
5 Kvapil Pavel Damnice 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
5 Mičič Bogdan Citonice 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
7 Doubrava Jaroslav Budkovice 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
8 Kvapil Miroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kazatel Petr Znojmo 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tůma Jiří Rousínov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nekudová Monika Oslavany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pešek Antonín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Zajíc Josef Oslavany 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
14 Pospíšil Radek Brno 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
15 Kopr Josef Brno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Záviška Zdeněk Dobřínsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Matulka Matyáš  Jihlava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ungr Vojtěch 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Trenz Michal Citonice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Sehnal Karel Hustopeče 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Herman Lukáš Dobřínsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Prichoda Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Priehoda Tomáš Oslavany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Šebesta Miloš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Heidenreich Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Pouzar Josef Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Herman Pavel st. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Svatoš Petr Frymburk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Procházka Jaroslav Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Červenka Petr Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Klee Pavel Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Herman Pavel ml. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
24 Ernst Tadeáš České Velenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
35 Průša Vladimír Želetava 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
36 Valda Martin Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
36 Kouba František České Budějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
36 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
36 Chvála Jan  Sezemice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
36 Buksa Jiří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
36 Ngoxuan Robin Blížkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
36 Chvála Petr  Sezemice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
36 Tůma Jakub Rousínov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
36 Macálková Adéla Lukovany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Borovička Pavel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Šic Pavel 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Štork Dominik Ivančice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Gracl Josef Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Přikrylová Karolína Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Jáchymek Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Heimlich Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Kabelka Jan Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Kuklová Dana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
54 Ambros Josef Rosice 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
55 Molík Lubomír Citonice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
56 Hurych Petr 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
56 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
56 Bartoš Miroslav Citonice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
56 Šlechtová Josefína Brno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
56 Lange Janusz 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
56 Ambros Jaromír Rosice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
56 Molík Lubomír ml. Citonice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
56 Klištěnec Jakub Hluboké 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
64 Chabina Vít 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Kopr Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Navrkal Lukáš Plešice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Skouma Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Šimánek Michal Kravsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Adam Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Koprová Petra 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Kadlec Milan Pouzdřany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
64 Kyselovský Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
74 Krsek Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
74 Záškoda Radek Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
74 Darebník Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
74 Kotast Dominik 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
74 Kobliha Martin Přerov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
74 Sekerka Antonín Nová Ves 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
74 Klempa Zdeněk Přímětice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
74 Karandyszewski Martin Petrovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
74 Kotast Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
83 Vejdovský Radek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
83 Vaculík Denis 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
85 Macálka Sebastian Lukovany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
85 Mucala Karel Novosedly 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
85 Proluš Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
85 Bureš Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
85 Povlíky Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
85 Kochan Pavel Karviná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
91 Kušůrek Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
91 Plaček Ladislav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
91 Tkadlec Roman Prosiměřice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
91 Richter Petr 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
91 Havlík Bedřich 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
91 Patloka Adam Dolní Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
91 Tomeček Radomír Zastávka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
91 Sácký Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
91 Sklenář Karel Velká Bíteš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.