Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 359 termínů závodů
V minulosti zadáno 6111 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Březen 2019
30.03.2019 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský
Název: Novoveská Plavaná
30.03.2019 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský siven
30.03.2019 Sobota N Křesetice OBSAZENO - Středočeský
Název: Zahajovačka Křesetice
30.03.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: MFcraft Trout Area Cup - 5. ročník závodu dvojic v přívlači
30.03.2019 Sobota N Dymokury - Středočeský
Název: 10. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY
30.03.2019 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
30.03.2019 Sobota N Čelákovice - Středočeský
Název: 12. ročník rybářských závodů na Grádě
30.03.2019 Sobota N Smilovice - Středočeský
Název: Smilovická vláčka
30.03.2019 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Dolovná
31.03.2019 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
31.03.2019 Neděle N Čelákovice mládež - Středočeský
Název: 12. ročník rybářských závodů na Grádě
Duben 2019
06.04.2019 Sobota N Ostřešany - Pardubický
Název: Vesnická liga
06.04.2019 Sobota N Markovice - Pardubický
Název: Markovice - Jarní 2019
06.04.2019 Sobota N Ostrava (Radvanice a Bartovice) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
07.04.2019 Neděle N Sendražice-obsazeno jen náhradníci - Královéhradecký
Název: Sendražický kapřík
13.04.2019 Sobota N Dřenice OBSAZENO JEN NÁHRADNÍCI!!!!!!!!!! - Pardubický
Název: závod dvojic
13.04.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - JARNÍ KOLO
13.04.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
13.04.2019 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Malá voda Ležáky
13.04.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Gunki cup - jarní přívlač jednotlivců
13.04.2019 Sobota N Radějov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Radějov - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Přílepy - Středočeský
Název: IX. Memoriál Jaroslava Blechy
13.04.2019 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: King Spin Cup
13.04.2019 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - Pardubický
Název: Memoriál ing.Michala Konče
13.04.2019 Sobota N Kolín - Středočeský
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Ronov nad Doubravou - Pardubický
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Ronov nad Doubravou mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.04.2019 Neděle N Mokrovousy OBSAZENO UŽ JEN NÁHRADNÍCI - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 1.
14.04.2019 Neděle N Podlesí - Středočeský
Název: Podlesí u Příbrami 2019
19.04.2019 Pátek N Arnolec - Vysočina
Název: 28 hodin v ARNOLCI
19.04.2019 Pátek N Starý Kolín - Středočeský
Název: Motorová pila na udici
19.04.2019 Pátek N Milovy ZRUŠENO - Vysočina
Název: 1.CCAM KEMP MILOVY CUP, 85 000 KČ V HOTOVOSTI + VĚCNÉ CENY
20.04.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2019
20.04.2019 Sobota N Zájezdec - Pardubický
Název: Rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Zájezdec - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: Vesnická liga
20.04.2019 Sobota N Poděbrady - Středočeský
Název: Poděbradský kapr 2019
20.04.2019 Sobota N Voznice - Středočeský
Název: Rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský
Název: Přebor Čech feeder
20.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Vrbová Lhota - Středočeský
Název: Jarní rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Velkojesenický pohár
20.04.2019 Sobota N Telce - Ústecký
Název: 5.ročník rybářských závodů o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny
21.04.2019 Neděle N Žďár nad Sázavou - Vysočina
Název: Maver CUP FEEDER 2019
21.04.2019 Neděle N Horka u Chrasti - Pardubický
Název: VELIKONOČNÍ KAPŘÍK
21.04.2019 Neděle N Lejšovka-1.cena-ryb.lehátko - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Lejšovka
22.04.2019 Pondělí N Vestec - Nouzín - Královéhradecký
Název: Velikonoční kapřík
26.04.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský
Název: Magic Cup
26.04.2019 Pátek N Tovačov - Olomoucký
Název: Tovačovská jarní čtyřiadvacítka
27.04.2019 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: 5.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
27.04.2019 Sobota N Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Příbram - Středočeský
Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS
27.04.2019 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Tůň u Loukova - Liberecký
Název: Jarní rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Kostelec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lanškroun - Pardubický
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Mikulovice Náves - Pardubický
Název: Vesnická Liga
27.04.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: BĚLSKÝ KAPR 12. ROČNÍK
27.04.2019 Sobota N Domažlice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Chroustovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: ZDISLAVICKÝ OTVÍRÁK 2019
27.04.2019 Sobota N Rajhrad - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský kapřík
27.04.2019 Sobota N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský
Název: Veselská zlatá udice
27.04.2019 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Krčmařík Červený Kostelec - Přijď si seknout
27.04.2019 Sobota N Olešná - Středočeský
Název: Rakovnický kapr
27.04.2019 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
27.04.2019 Sobota N Svídnice u Chrudimě - Pardubický
Název: Tradiční rybářské klání
27.04.2019 Sobota N Dymokury ženy - Středočeský
Název: 3. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY
27.04.2019 Sobota N Močerady - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Beroun - Středočeský
Název: Memoriál Františka Hlaváčka
27.04.2019 Sobota N Horka nad Sázavou - Středočeský
Název: Rybářské závody Písník Horka nad Sázavou 2019
27.04.2019 Sobota N Černá u Bohdanče - Pardubický
Název: Bohdanečská vydra
27.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - OBSAZENO UŽ JEN NÁHRADNÍCI - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 3.ročník
28.04.2019 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Domažlice mládež - Plzeňský
Název: Rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Lednice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Skuteč (Štěpánov) - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Kladruby - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2019 Pondělí N Hustopeče nad Bečvou - mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
Květen 2019
01.05.2019 Středa N Roudnice nad Labem - Ústecký
Název: rybářské závody
01.05.2019 Středa N Klášter u Nepomuku - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
01.05.2019 Středa N Strakonice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.05.2019 Čtvrtek N Skuteč - Pardubický
Název: 7. ROČNÍK SKUTEČSKÉ PADESÁTKY
04.05.2019 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Milín - Středočeský
Název: Pohár předsedy SÚS
04.05.2019 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Kostelní Radouň - Jihočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: FEEDEROVÉ ZAVODY
04.05.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Mikulovice Fryčák - Pardubický
Název: Vesnická Liga
04.05.2019 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský
Název: 12.ročník rybářských závodů
04.05.2019 Sobota N Božice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh
04.05.2019 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Boleradice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse"
04.05.2019 Sobota N Dobrá voda u Březnic - Středočeský
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: memoriál bratří Wraniků
04.05.2019 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybářské závody Bylany
04.05.2019 Sobota N Kounice - Středočeský
Název: Rybářské závody Kounice
04.05.2019 Sobota N Bílichov - Středočeský
Název: Bilichovský kapřík
04.05.2019 Sobota N Lipno - Jihočeský
Název: Bodovaný závod do Trout Area Ligue
04.05.2019 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019 - mládež
04.05.2019 Sobota N Oskořínek - Středočeský
Název: 6.Jarní Rybářské závody v Oskořínku
04.05.2019 Sobota N Žitná - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
08.05.2019 Středa N Hošťalovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.05.2019 Středa N Loket - Karlovarský
Název: Rybářské závody
08.05.2019 Středa N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Rybářské závody
08.05.2019 Středa N Zdislavice mládež - Středočeský
Název: Zdislavický potěr 2019
08.05.2019 Středa N Jičín (Dvorce) mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
08.05.2019 Středa N Nová Ves u Chotěboře - Vysočina
Název: Rybářské závody - 13. ročník
10.05.2019 Pátek N Roudný - Liberecký
Název: 24 hodinový ROUDNÝ CARP CUP 1 jednotlivců
11.05.2019 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský
Název: 32.ročník dětských rybářských závodů
11.05.2019 Sobota N Jiříkov - Ústecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HADINA CUP 2019
11.05.2019 Sobota N Mnichovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Byšice - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Nižbor - Středočeský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019
11.05.2019 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Jarní rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: 46.ročník rybářských závodů Drozdice - hlavní cena plynový gril za 6.500,- Kč
11.05.2019 Sobota N Pnětluky u Loun - Ústecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Mlékojedy - Středočeský
Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2019
11.05.2019 Sobota N Protivín - Jihočeský
Název: 3. ročník rybářských závodů
11.05.2019 Sobota N Hradec Králové mládež - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2019
11.05.2019 Sobota N Strážnice - Jihomoravský
Název: Vešky
11.05.2019 Sobota N Želvice - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
11.05.2019 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Zdislavický šupináč
11.05.2019 Sobota N Doksy - Liberecký
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Želetava - Vysočina
Název: 15.Rybářské závody - Hadrava
11.05.2019 Sobota N Police u Jemnice - Vysočina
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Horažďovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský
Název:
11.05.2019 Sobota N Lázně Bělohrad - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Dřenice POSLEDNICH 6.MÍST!!!!!!!!!!!!!!! - Pardubický
Název: Rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Luže - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Police u Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Příbram mládež - Středočeský
Název: O pohár předsedy MO ČRS
18.05.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Byšice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Bulhary - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Říkov - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Vesnická liga
18.05.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
18.05.2019 Sobota N Pustá Kamenice - Pardubický
Název: KAMENICKÝ LOSOS
18.05.2019 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závod
18.05.2019 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
18.05.2019 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
18.05.2019 Sobota N Klapý - Ústecký
Název: 6 ročník rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Žákava - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
18.05.2019 Sobota N Lesonice - Vysočina
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jičín - Dvorce - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Kelč - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Počátky - Vysočina
Název: Rybářské závody Počátky 2018
19.05.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany
19.05.2019 Neděle N Bulhary - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Česká Třebová mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Jemnice - Vysočina
Název: O putovní pohár Barchanu
19.05.2019 Neděle N Pšánky mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody Pšánky
23.05.2019 Čtvrtek N Nová Ves - Jihočeský
Název: BOILIES CUP 75 HODIN 2019
25.05.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2019
25.05.2019 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Lady Cup
25.05.2019 Sobota N Praha - Zbraslav - Praha
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Slavkov u Brna - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Solnice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Rakvice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův Pohár a Zlatá rybka
25.05.2019 Sobota N Napajedla - Spytihněv mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Zadní Třebaň - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Drozdice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Holice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
25.05.2019 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Ponětovice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kácov - Jihočeský
Název: Noční rybářské závody - Kácov
25.05.2019 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
25.05.2019 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XIV. ročník
25.05.2019 Sobota N Klánovice - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
25.05.2019 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO VELEŠÍN
25.05.2019 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
25.05.2019 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův Pohár
26.05.2019 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
26.05.2019 Neděle N Praha - Zbraslav mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Solnice mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Rakvice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Miřetice mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
26.05.2019 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
26.05.2019 Neděle N Náchod - Královéhradecký
Název: 15. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě
Červen 2019
01.06.2019 Sobota N Přepychy - Obsazeno - Královéhradecký
Název: Zlatý karas
01.06.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Vojice - Královéhradecký
Název: Vojický kapr
01.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Kounice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Chřibská - Ústecký
Název: Rybářské závody 6. ročník
01.06.2019 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Jarní Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N VRCHLABÍ - Královéhradecký
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
02.06.2019 Neděle N Vojice - mládež - Královéhradecký
Název: Vojický kapřík
02.06.2019 Neděle N Bzenec mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody ve Bzenci
07.06.2019 Pátek N Letny - Vysočina
Název: Magic Cup
07.06.2019 Pátek N Zichovec - Středočeský
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
08.06.2019 Sobota N Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský
Název: Strhaná hráz - Junior Cup 2019
08.06.2019 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Zadní Třebaň - Středočeský
Název: Memoriál Franty Hartmanna
08.06.2019 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2019
08.06.2019 Sobota N Míčov mládež - Pardubický
Název: DĚTSKÉ RYBÁŘKÉ ZÁVODY "MÍČOVSKÁ UDIČKA"
08.06.2019 Sobota N Dobřív - Plzeňský
Název: 13.ročník Rybářských závodů
08.06.2019 Sobota N Týn nad Vltavou - Jihočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Master of Method
08.06.2019 Sobota N Měcholupy - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
08.06.2019 Sobota N Markovice - Pardubický
Název: 24hodinové závody
08.06.2019 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký
Název: Kocourák
09.06.2019 Neděle N Míčov - Pardubický
Název: IV.Ročník Míčovské Udice
14.06.2019 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: 24 hodin
14.06.2019 Pátek N Hraštice - Královéhradecký
Název: Hraštický Rutilus
14.06.2019 Pátek N Jimramov - Vysočina
Název: závod dvojic
15.06.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O 100KG PRASE
15.06.2019 Sobota N Bučovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Zlaté Hory mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský
Název: dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Přehýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dešná - Jihočeský
Název: o dešanské sele
16.06.2019 Neděle N Mokrovousy- mládež - Královéhradecký
Název: BÍLÁ RYBA Z MOKROVOUS
22.06.2019 Sobota N Drozdice závěrečná - Pardubický
Název: Vesnická liga
22.06.2019 Sobota N Zlaté Hory - Olomoucký
Název: Rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Polička - mládež - Pardubický
Název: 9. ročník dětských závodů O pohár starosty
22.06.2019 Sobota N Ústaleč - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
22.06.2019 Sobota N Měřín - Vysočina
Název: Maver CUP FEEDER 2019
22.06.2019 Sobota N Šanov - Středočeský
Název: Rybářské závody na rybníku Netrh, Šanov
23.06.2019 Neděle N Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářšké závody
29.06.2019 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
29.06.2019 Sobota N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: 10.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
29.06.2019 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
29.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký
Název: Závody dvojic téměř 24 hodin
29.06.2019 Sobota N Králíky mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody pro děti a mládež
30.06.2019 Neděle N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 2 -
Červenec 2019
06.07.2019 Sobota N Křesetice - Středočeský
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA
06.07.2019 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Osvětimany - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Králíky plavaná - Pardubický
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing.Šembery
07.07.2019 Neděle N Králíky položená/feeder - Pardubický
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing.Šembery
12.07.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský
Název: Magic Cup
13.07.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 4.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
13.07.2019 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
19.07.2019 Pátek N Arnolec - Vysočina
Název: Arnolec 40h.
20.07.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Cejnový mač
27.07.2019 Sobota N Nové Hrady - Jihočeský
Název: Rybářské závody
27.07.2019 Sobota N Vysoké Chvojno - Pardubický
Název: Holický MIX
Srpen 2019
03.08.2019 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
09.08.2019 Pátek N Polička - Pardubický
Název: Půlnoční kapr - rybářská noc
09.08.2019 Pátek N Kladruby - Středočeský
Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ
16.08.2019 Pátek N Vojice - Královéhradecký
Název: Vojický sumec
17.08.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
23.08.2019 Pátek N Letny - Vysočina
Název: Magic Cup
24.08.2019 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
24.08.2019 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
24.08.2019 Sobota N Kfely - Karlovarský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 8 .ROČNÍK
24.08.2019 Sobota N Střeziměř - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
31.08.2019 Sobota N Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Hrochův Týnec - Pardubický
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Hrochův Týnec - mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Tuhaň - Středočeský
Název: noční rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Drozdice ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen 10.ročník
31.08.2019 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
31.08.2019 Sobota N Dačice - Jihočeský
Název: 4. ročník rybářských závodů na rybníku Rybářská na 26. hodin
Září 2019
05.09.2019 Čtvrtek N Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody dvoučlenných týmů v lovu kaprů - 69 hodin
07.09.2019 Sobota N Vrbno mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA
07.09.2019 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
07.09.2019 Sobota N Kvasiny mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Podzimní rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Strážov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
07.09.2019 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: Poslední nahození
08.09.2019 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou mládež - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - OPEN
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou ženy - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - OPEN
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou veteráni - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - OPEN
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - OPEN
14.09.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Tůň u Loukova - Středočeský
Název: Podzimní rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: 24 hodin
14.09.2019 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 6. ročník
14.09.2019 Sobota N Svratouch - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Měcholupy - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
14.09.2019 Sobota N Kvasice - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský
Název: STRHANÁ HRÁZ - 24H 2019
15.09.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
20.09.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský
Název: Magic Cup
21.09.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - PODZIMNÍ KOLO
21.09.2019 Sobota N Most - Ústecký
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Arnolec - Vysočina
Název: 28 hodin v ARNOLCI
21.09.2019 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
21.09.2019 Sobota N Herálec - Vysočina
Název: 4.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů
21.09.2019 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Libkov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
21.09.2019 Sobota N Brušperk - 471 089/3 - Moravskoslezský
Název: Feeder Ostrava a okolí
22.09.2019 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
22.09.2019 Neděle N Kladruby mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Loket - Karlovarský
Název: Podzimní kaprařské závody
28.09.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
28.09.2019 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy 6.ročník
28.09.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 9. ročník Václavská trofej - přívlač + muška
28.09.2019 Sobota N České Budějovice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
29.09.2019 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
Říjen 2019
05.10.2019 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
05.10.2019 Sobota N Vrchlabí rybník Letiště - Královéhradecký
Název: XV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
12.10.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 2.ROČNÍK
12.10.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
12.10.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 24. ročník Podzimní přívlače - RedBass Cup
26.10.2019 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
26.10.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Podzimní muška
27.10.2019 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
Listopad 2019
02.11.2019 Sobota N Brno - Jihomoravský
Název: Maver CUP FEEDER 2019
09.11.2019 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
09.11.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 19. ročník poháru Poličský candát
16.11.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák
16.11.2019 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
30.11.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 11. ročník Prosincové štiky
Prosinec 2019
31.12.2019 Úterý N Polička - Pardubický
Název: 10. ročník ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.