Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 127 termínů závodů
V minulosti zadáno 9011 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Srpen 2022
20.08.2022 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
20.08.2022 Sobota N Valcha (u Cetoraze) - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2022
20.08.2022 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Tradiční rybářské závody
20.08.2022 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
20.08.2022 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
20.08.2022 Sobota N ATC Hradec u Kadaně ( náhrada za Kfely)1 volné místo - Ústecký
Název: Závod dvojic 11.ročník
20.08.2022 Sobota N Touškov u Mirovic, okres Písek - Jihočeský
Název: Rybářské závody v Touškově
20.08.2022 Sobota N Kostelec n.O. - zrušeno - Královéhradecký
Název: Rybařsky ráj Liga Týmy - 2.kolo
20.08.2022 Sobota N Skořice - Plzeňský
Název: Rybářské závody Skořice
20.08.2022 Sobota N Skalice u Znojma - Jihomoravský
Název: Noční rybářské závody pro veřejnost
21.08.2022 Neděle N Sedražice - Královéhradecký
Název: Rybařsky ráj Liga Týmy - 3.kolo
26.08.2022 Pátek N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Noční lov úhořů
27.08.2022 Sobota N Střeziměř - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
27.08.2022 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
27.08.2022 Sobota N Kněžice - Středočeský
Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KNĚŽICE
27.08.2022 Sobota N Janov u Dobrušky - Královéhradecký
Název: Závody na rybníku Panský
27.08.2022 Sobota N Olešnice na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Lodín mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Dobroměřice - Ústecký
Název: Rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Dobroměřice mládež - Ústecký
Název: Rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody Koloveč 2022
27.08.2022 Sobota N Zámrsk - Pardubický
Název: Rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Pole - Jihočeský
Název: Rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Bakov nad Jizerou - Středočeský
Název: Posvícenské závody Bakov nad Jizerou
27.08.2022 Sobota N Křižánky - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
27.08.2022 Sobota N Vehlovická tůň mládež - Středočeský
Název:
27.08.2022 Sobota N Ledeč nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
28.08.2022 Neděle N Halíř CUP 2022 ZRUŠENO !!!!!!!!! - Ústecký
Název: Halíř CUP 2022
Září 2022
02.09.2022 Pátek N Náměšť nad Oslavou - Vysočina
Název: 24hod rybarske zavody
03.09.2022 Sobota N Břeclav - Jihomoravský
Název: Včelín
03.09.2022 Sobota N Vrchlabí - - Královéhradecký
Název: Poslední nahození - jen pro členy MO
03.09.2022 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
03.09.2022 Sobota N Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký
Název:
03.09.2022 Sobota N Veselí - Běhařov - Plzeňský
Název: Úslavský pohár
03.09.2022 Sobota N Havlíčkův Brod-Perknov. Obsazeno! - Vysočina
Název: "GULÁŠOVKA" 3.ročník
03.09.2022 Sobota N Cetoraz - Vysočina
Název: Pacovská 24
03.09.2022 Sobota N Hrobice - ženy - Pardubický
Název: Hrobická Vydra
03.09.2022 Sobota N Měřín - Vysočina
Název: Měřínský kapr
03.09.2022 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský
Název: Rybářské závody Chotěšov
03.09.2022 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký
Název: ZÁVODY BAGR
04.09.2022 Neděle N Robčice-Útušice - Plzeňský
Název:
04.09.2022 Neděle N Měřín - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
04.09.2022 Neděle N Týniště nad Orlicí mládež - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
08.09.2022 Čtvrtek N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
09.09.2022 Pátek N Rybník Dubenec - Královéhradecký
Název: Jednotlivci Dubenec
10.09.2022 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 9. ročník
10.09.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Krumlovská 24
10.09.2022 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
10.09.2022 Sobota N Ždírec okr.Jihlava - Vysočina
Název: Ždírecký kapřík
10.09.2022 Sobota N Mukařov u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Memoriál Vaška Palečka
10.09.2022 Sobota N Mirotice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Trutnov (Dolce) - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Hroznětín - Karlovarský
Název: Rybářské zavody na Farském rybníce
10.09.2022 Sobota N Třeboň mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Kroměříž - Zlínský
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
10.09.2022 Sobota N Rybník Buchťák - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2022 Neděle N Velký Osek mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
11.09.2022 Neděle N Uhlířská Lhota - Středočeský
Název: Závody - Rybník Lhoťák - Uhlířská Lhota ,
11.09.2022 Neděle N Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2022 Neděle N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
11.09.2022 Neděle N Třeboň, U Sv. Víta - Jihočeský
Název: Rybářské závody - Pohár MO ČRS Třeboň
17.09.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO
17.09.2022 Sobota N Barešův Ranč mládež - Středočeský
Název: CT RETRO dětské rybářské závody Barešův Ranč
17.09.2022 Sobota N Uhersko Mazanec - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
17.09.2022 Sobota N Strážov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
17.09.2022 Sobota N Častolovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Svratouch - Pardubický
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Skuteč (Štěpánov) - Pardubický
Název: Memoriál Františka Lorence
17.09.2022 Sobota N Bílichov - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
17.09.2022 Sobota N Bohdalín - Vysočina
Název: Rybářské závody Bohdalín 2022
17.09.2022 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
17.09.2022 Sobota N Vatín - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
17.09.2022 Sobota N Vatín mládež - Vysočina
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
17.09.2022 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
17.09.2022 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Cejnobraní
17.09.2022 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO VELEŠÍN
17.09.2022 Sobota N Nedvědice - ženy - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
18.09.2022 Neděle N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO
18.09.2022 Neděle N Svitavy - senioři - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
18.09.2022 Neděle N Častolovice mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
18.09.2022 Neděle N Staňkov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
18.09.2022 Neděle N Košice u Kutné Hory (okres Kutná hora) - Středočeský
Název: 1. ročník závodů na Podskaláku
23.09.2022 Pátek N Příčovy u Sedlčan - Středočeský
Název: Podzimní Bobrník
24.09.2022 Sobota N MEDLEŠICE - Pardubický
Název: IV.Medlešická Udice Ceny v hodnotě 16000kč
24.09.2022 Sobota N Zdislavice mládež - Středočeský
Název: O POHÁR STAROSTY
24.09.2022 Sobota N Hospozín - Středočeský
Název: Rodinné rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Libkov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
24.09.2022 Sobota N Bohušovice nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Senomaty - Středočeský
Název: Senomatský kapr
24.09.2022 Sobota N Bohdalec - Vysočina
Název: PRESBETON CUP
24.09.2022 Sobota N Dubenec - Královéhradecký
Název: 24.Hodin Bílá ryba a Kapr
24.09.2022 Sobota N Malešovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
25.09.2022 Neděle N MEDLEŠICE ženy - Pardubický
Název: IV.Medlešická Udička Ženy
25.09.2022 Neděle N MEDLEŠICE mládež - Pardubický
Název: IV.Medlešická Udička Děti
25.09.2022 Neděle N Holýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
25.09.2022 Neděle N Jaroměř - Královéhradecký
Název: O posvícenskou husu
28.09.2022 Středa N Benešov - Středočeský
Název: Method Feeder CUP CZ 2022 - Závod dvojic
28.09.2022 Středa N Bělčice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
Říjen 2022
01.10.2022 Sobota N Černožice - Velký Přelov týmy - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy
01.10.2022 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybařské závody Bylany podzim
01.10.2022 Sobota N Vranovská Ves - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
01.10.2022 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy
02.10.2022 Neděle N Černožice - Velký Přelov - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky
07.10.2022 Pátek N Rataje nad Sázavou - Středočeský
Název: Mazec Cup
08.10.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK,
08.10.2022 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.10.2022 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XVII. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
08.10.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: MEMORIÁL K.KOVANDY - 4.ročník
08.10.2022 Sobota N Herálec - Vysočina
Název: závody v lovu pstruhů a okounů
08.10.2022 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský
Název: Novovesská plavaná a feedr
08.10.2022 Sobota N Víceměřice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
08.10.2022 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Podzimní rybářské závody Mirovice
09.10.2022 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
15.10.2022 Sobota N Pokojov - Vysočina
Název: Pokojovské dvoječky
15.10.2022 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský
Název: Rybářské závody Chotěšov
29.10.2022 Sobota N Rybník Valcha - Středočeský
Název: Cejnobraní Valcha
29.10.2022 Sobota N Borovnice (Revír Valcha) - Středočeský
Název: Cejnobraní
Listopad 2022
05.11.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Krumlovský duhák
05.11.2022 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Bravantický duhák 4. ročník
06.11.2022 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
19.11.2022 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
26.11.2022 Sobota N Černožice u Hradce Králové - Královéhradecký
Název: PŘELOVSKÝ DRAVEC - propozice budou včas upřesněny JP

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.