Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 140 termínů závodů
V minulosti zadáno 7754 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2021
17.04.2021 Sobota N Dřenice ZRUŠENO - Pardubický
Název: závod dvojic
17.04.2021 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - jarní kolo
17.04.2021 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Zrušeno - Královéhradecký
Název: Rybářské závody dospělí
17.04.2021 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
17.04.2021 Sobota N Miřetice - Zrušeno - Pardubický
Název: Malá voda Ležáky
24.04.2021 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Zrušeno - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2021 - ZRUŠENO !!!!
24.04.2021 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
24.04.2021 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Rybářské závody
24.04.2021 Sobota N Zájezdec - Pardubický
Název: Rybářské závody
24.04.2021 Sobota N Malá Skála - bude přesunuto na září - Liberecký
Název: Rybářské závody
24.04.2021 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Zdislavický otvírák 2021 - OBSAZENO
24.04.2021 Sobota N Kynšperk nad Ohří - Karlovarský
Název: Rybářské závody
24.04.2021 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
24.04.2021 Sobota N Ostřešany - Pardubický
Název: Vesnická liga
25.04.2021 Neděle N Hustopeče nad Bečvou - mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
25.04.2021 Neděle N Malá Skála - mládež - bude přesunuto na září - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
Květen 2021
01.05.2021 Sobota N Choryně - Zlínský
Název: Rybářské závody
01.05.2021 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody
01.05.2021 Sobota N Roudnice nad Labem - Ústecký
Název: rybářské závody
01.05.2021 Sobota N Roudnice nad Labem - mládež - Ústecký
Název: rybářské závody
01.05.2021 Sobota N Hulín - Zlínský
Název: Rybářské závody
01.05.2021 Sobota N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský
Název: Veselská zlatá udice
01.05.2021 Sobota N Příbram - Stržený - Středočeský
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO PŘÍBRAM
02.05.2021 Neděle N Kostelec n.O. - ZRUŠENO - Královéhradecký
Název: Čarodejnická plavaná -ZRUŠENO
08.05.2021 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: memoriál bratří Wraniků
08.05.2021 Sobota N Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický
Název: Jarní rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Loket - Karlovarský
Název: Rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Jiříkov - Ústecký
Název: Rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský
Název: Jarní šupinka 4 ročník zavod jednotlivcu
08.05.2021 Sobota N Písková Lhota - Středočeský
Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu
08.05.2021 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský
Název: Rybářské závody
08.05.2021 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
09.05.2021 Neděle N Luže - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
09.05.2021 Neděle N Písková Lhota mládež - Středočeský
Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu
15.05.2021 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
15.05.2021 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody POSLEDNÍCH 6.MÍST PAK BUDE OBSAZENO!!!!!!!!!!!!!
15.05.2021 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HADINA CUP 2020
15.05.2021 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
15.05.2021 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Volejovka Cup
15.05.2021 Sobota N Doksy - Liberecký
Název: Rybářské závody
15.05.2021 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
16.05.2021 Neděle N Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody 2020
21.05.2021 Pátek N Letny okres Pelhřimov - Vysočina
Název: LETNY KAMI Cup 2021 Květen
22.05.2021 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2021
22.05.2021 Sobota N Litomyšl mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
22.05.2021 Sobota N Česká Třebová mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
22.05.2021 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Rybářské závody
22.05.2021 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův pohár
22.05.2021 Sobota N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH dle situace COVID-19
22.05.2021 Sobota N Hubertka - Vysočina
Název: Rybářské závody na Hubertce
23.05.2021 Neděle N Holice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici " Bude upřesněno ???? COVID-19 ????
27.05.2021 Čtvrtek N DEŠNÁ - Jihočeský
Název: JARNÍ 70 JEDNOTLIVCŮ
29.05.2021 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
29.05.2021 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Lady Cup
29.05.2021 Sobota N Drozdice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
29.05.2021 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: I.Medlešická Udice
29.05.2021 Sobota N Nová Paka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace
29.05.2021 Sobota N Bílka - Plzeňský
Název: rybářské závody Bílka
29.05.2021 Sobota N Tyšlák - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Tyšlák
29.05.2021 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Rybářské závody
29.05.2021 Sobota N Chrastava mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
30.05.2021 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
30.05.2021 Neděle N Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
30.05.2021 Neděle N Medlešice ženy - Pardubický
Název: I.Medlešická Udička ŽENY A MLÁDEŽ
30.05.2021 Neděle N Nová Paka mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež
30.05.2021 Neděle N Miřetice mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
30.05.2021 Neděle N Medlešice mládež - Pardubický
Název: I.Medlešická Udička MLÁDEŽ- PROSÍM O OPĚTOVNÉ NAHLÁŠENÍ DĚTÍ, DĚKUJI.
Červen 2021
04.06.2021 Pátek N Jimramov - Vysočina
Název: závod dvojic
05.06.2021 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.06.2021 Sobota N Radotín mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
05.06.2021 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
05.06.2021 Sobota N Novodvorský rybník (Bílka) - Plzeňský
Název: Rybářské závody Bílka 24 hod
05.06.2021 Sobota N Mikulovice - Pardubický
Název: Vesnická Liga
05.06.2021 Sobota N Přehýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
05.06.2021 Sobota N Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský
Název: Rybářské závody
06.06.2021 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody jen pro členy ( děti ) MO ČRS VRCHLABÍ
12.06.2021 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
12.06.2021 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: Závody dospělých o 100 kg prase
12.06.2021 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
12.06.2021 Sobota N Radotín - Praha
Název: Memorial Václava Hanzla
12.06.2021 Sobota N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici
13.06.2021 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Vesnická liga
18.06.2021 Pátek N Arnolec - Vysočina
Název: 2.ročník Arnolec 25 Hodin
19.06.2021 Sobota N Medlešice-Pivovar-Fryčák - Pardubický
Název: Vesnická Liga
19.06.2021 Sobota N Mimoň - Liberecký
Název: O pohár starosty
19.06.2021 Sobota N Teplá - Karlovarský
Název: Rybářské závody Bašta
26.06.2021 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
26.06.2021 Sobota N Uhlířská Lhota - Středočeský
Název: 2. Rybářské závody Uhlířská Lhota
26.06.2021 Sobota N Vedrovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.06.2021 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: Vesnická Liga ZÁVĚREČNÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
26.06.2021 Sobota N Písková Lhota - Středočeský
Název: Písková Lhota 28 hod NONSTOP
26.06.2021 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký
Název: Závody dvojic téměř 24 hodin
27.06.2021 Neděle N Vedrovice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
Červenec 2021
03.07.2021 Sobota N Osvětimany - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
04.07.2021 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: 12.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ 1-CENA TELEVIZE-98
05.07.2021 Pondělí N Opočno - Královéhradecký
Název: Zámecký pohár 2021
10.07.2021 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 6.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
18.07.2021 Neděle N Dubový - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Dubový
25.07.2021 Neděle N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: CEJNOVÝ MAČ
31.07.2021 Sobota N Letiny - Plzeňský
Název: 12.ročník rybářských závodů Letiny
Srpen 2021
07.08.2021 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
14.08.2021 Sobota N Strachovice (Dříteň) - Jihočeský
Název: STRACHOVICE 2021
14.08.2021 Sobota N Strachovice (Dříteň) - Jihočeský
Název: STRACHOVICE 2021
21.08.2021 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
21.08.2021 Sobota N Letny - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Letny
28.08.2021 Sobota N Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
28.08.2021 Sobota N Drozdice ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
28.08.2021 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský
Název: Letní Grand Prix 27. hod. v Jarošově nad Nežárkou
Září 2021
02.09.2021 Čtvrtek N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
04.09.2021 Sobota N Vrchlabí - - Královéhradecký
Název: Poslední nahození - jen pro členy MO
04.09.2021 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: CEJNOBRANÍ
04.09.2021 Sobota N Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký
Název: O Krakonošův pohár
04.09.2021 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
11.09.2021 Sobota N Dolní Lysečiny - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
11.09.2021 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: II.Medlešická Udice
11.09.2021 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 8. ročník
11.09.2021 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
12.09.2021 Neděle N Medlešice - Pardubický
Název: II.Medlešická Udička ŽENY A MLÁDEŽ
17.09.2021 Pátek N Letny - Vysočina
Název: Letny Kami cup 2
18.09.2021 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
18.09.2021 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo
18.09.2021 Sobota N Mimoň - Liberecký
Název: O pohár starosty
19.09.2021 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany
25.09.2021 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
25.09.2021 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody 2020
25.09.2021 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy
25.09.2021 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Václavák
25.09.2021 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
25.09.2021 Sobota N Letny - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Letny - SUPERFINÁLE
26.09.2021 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
Říjen 2021
02.10.2021 Sobota N Lužec nad Cidlinou týmy - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy
03.10.2021 Neděle N Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky
03.10.2021 Neděle N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
09.10.2021 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 4.ROČNÍK
09.10.2021 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XVI. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
09.10.2021 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: 3.Memoriál Karla Kovandy
Listopad 2021
13.11.2021 Sobota N Velký Přelov - Královéhradecký
Název: PŘELOVSKÝ DRAVEC
20.11.2021 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika

 

 


Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.