Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 78 termínů závodů
V minulosti zadáno 10350 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 13.07.2024
Místo konání závodu Dřenice - OBSAZENO
Kraj Pardubický
Název závodu Hungerfish Cup 9.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
Název vodní plochy Špagátovník
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na telefonu 728 018 656
NUTNO PŘIHLÁŠKY PŘEDEM DĚKUJI. počet míst omezen na 45
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 45 závodníků

Košnar Lukáš - Časy
Pětík Marek - Libišany
Vávra Otakar - Nemošice
Jón Richard - Chlum
Zeman Luboš - Semily
Horáček Jaroslav - Havlíčkův Brod
Pleskot Jan - Hrobice
Zlatuška Tomáš - Třebíč
Vorel Vladimír - Hostákov
Čech Rostislav - Třebíč
Hencel Jiří - Police nad Metují
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Klečák Miloslav - Onomyšl
Melvald Jaroslav - Suchdol u Kutné Hory
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Kondras Přemysl - Pardubice
Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy
Synek Martin - Choceň
Šrámek Petr - Opočínek
Vašek Jan -Pardubice
Izaiasz Petr - Holice
Hošek Petr - Pardubice
Trnka Aleš - Třesovice
Tobolka Milan - Nechanice
Hladík Jiří - Častolovice
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Ďásek František - Havlíčkův Brod
Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Zahradník Vlastimil - Pardubice
Pánek Vít - Sezemice
Brendl Patrik - Lanškroun
Brendlová Petra - Lanškroun
Brendlová Klára - Lanškroun
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Růžička Pavel - Dašice
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Takács Pavel - Světnov
Němcová Hana - Nasavrky
Koudelková Jitka - Nasavrky
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst losování ruličky
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 400 Kč
Doplňující údaje: Sektorové hodnocení
Zakázané nástrahy Patentka
Krmení
Povoleno
Pouze červi a kukuřice
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Doplňující údaje: bez krmítka jen olůvko,zakazuje se kalíškování
Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát
Bodování Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů,  ostatní - 1 bod STŘEVLIČKA SE NEPOČÍTÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ocenění pro vítěze poháry pro 1.-3. místa,poháry za sektor, tele závodu,minimálně 20 cen,sektorové hodnocení
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD HLADINOU cca 45cm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Občerstvení provede Špagát
Hlavní sponzor závodu Název: RYBÁŘSKÝ SPOLEK DŘENIC Rybářské potřeby Hungerfis
Další sponzoři OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO
Pořadatel Název: Chvála Petr
Email: Chvala.p@email.cz
Telefon: 728 018 656

 

 

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.