Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 226 termínů závodů
V minulosti zadáno 7078 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 42 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Pužej ŠtěpánNetolice1262626.00
2Paulovič MarekTřeboň1252525.00
3Svoboda JiříČeské Budějovice1242424.00
4Paulovičová BarboraTřeboň1232323.00
5Pešek EmilTábor1222222.00
6Lédl PavelMirovice1212121.00
7Stejskal MiroslavPraha1202020.00
8Šmitmajer MarekKřečice1191919.00
9Řádek JaroslavKaplice1181818.00
10Bejsta TomášČeské Budějovice1171717.00
11Kvapil Daniel1161616.00
11Motl FrantišekBečov1161616.00
13Mlčák LubošDomanín1151515.00
13Münzer Josef Nové Sedlo1151515.00
15Hlaváček TomášLoučky1141414.00
15Žáková MarieJindřichův Hradec1141414.00
17Baďura VáclavKarlovy Vary1131313.00
17Klement AntonínChranišov1131313.00
17Mojžíš Lukáš České Budějovice1131313.00
20Veselý David1121212.00
21Borovka LubošVodňany1111111.00
21Pavlík Pavel ml.Sokolov1111111.00
21Pavlík Pavel st.Sokolov1111111.00
24Doležal JaroslavVodňany1101010.00
25Beneš MilanTušť1999.00
25Jarka Michal1999.00
25Lévai JosefKarlovy Vary1999.00
25Vojtěch Lukáš1999.00
29Bartrop DavidČeské Budějovice1888.00
30Freilach DanielPříbram1777.00
31Palíšek Ondřej1666.00
32Matějka LukášNové Hrady1555.00
33Matějka VáclavNové Hrady1444.00
34Řezáč Jan st.Brandýs nad Labem1333.00
35Sochor Jaroslav st.Hluboká nad Vltavou1222.00
36Bartrop JiříČeské Budějovice1111.00
36Dohnal FrantišekOstrov1111.00
36Janák Lukáš Kryry1111.00
36Michálek JanOtovice1111.00
36Novotný AntonínKlášterec nad Ohří1111.00
36Volf Petr1111.00
36Škvor Jiří1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.