Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 202 termínů závodů
V minulosti zadáno 5602 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Ústecký - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 168 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 4 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Záhora Petr Bílina 8 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Halíř Lukáš Osek 6 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
4 Honc Josef Rumburk 6 1 0 0 2 0 0 1 0 0 0
5 Malec Miloš Velký Šenov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
6 Vašíček Zdeněk  Opočno 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
7 Beneš Zdeněk Peruc 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
8 Beneš Karel Bílina 7 1 0 0 0 0 0 0 1 1 1
9 Sitta Bohuslav Taneček 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
10 Fridrich Kamil 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Bielik Marcel 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ďuračka Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rostaš Arpád 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hampejs David Bílina 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Svědínek Zdeněk Teplice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Horáček Josef 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Kianičková Jitka Peruc 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hložek František Bílina 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Chýle Karel Ústí nad Labem 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Krajmer Tomáš Krásná Lípa 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
23 Hofman Denis Nový Bor 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
24 John Miroslav Roudnice nad Labem 3 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
25 Havlíček Stanislav  Mělník 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
25 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
27 Ctibor Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Chýle Oldřich st. Bílina 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Jurajda Jaroslav Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Průša František 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Slavík Jakub Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Dohnal Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Wachtl Hynek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Petr Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Šimáček David Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Holubec Milan Ostrov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Jeníkovský Jan Hokov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Kočiš Andrej Rumburk 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
44 Porazík Václav Kolešov 6 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
45 Motl Lukáš Jiříkov 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
46 Vajda Miroslav Jiříkov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
47 Vodičková Kateřina  Příbram 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Dědík Vladimír  Bašť 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Klečák Miloslav Onomyšl 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Langer Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Sochor Rudolf Petrohrad 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Karlík Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Dvořák Jan Louny 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Stožický Vlastimil ml. Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Kloubek Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Mašín Jakub 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Vágenknecht Jiří  Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Sláma Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Karásek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Brondoš Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Würz Dalibor Hořesedly 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Koudela Květoslav st. Louny 4 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
63 Pánková Aneta Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
64 Liščák Jan Lubná 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
65 Nauš Vladislav Blížejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Peterka Jaroslav Česká Lípa 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Sedláčková Hana Velký Šenov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Holý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Richter Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Krejčí Miroslav Štětí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Novák Daniel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Zajíček Luboš Liboteřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Bieliková Naděžda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Dičko David Klášterec nad Ohří 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Krupka Jiří Telce 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Hartman Jiří Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Pavelka Petr Rumburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Svoboda Miloš Panenský Týnec 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
79 Kalina Pavel Telce 4 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
80 Vorlíček Karel Chřibská 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
81 Čížek Zdeněk Libochovice 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
82 Wimmer Jan Teplice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
83 Mareš Vladimír Praha 8 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Vojíř Josef 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Tóth Petr Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Závěta Miroslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Sochor Václav Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Šnicer Petr Blšany 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Dlouhá Adéla 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Vojíř Radek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Klášterka Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Brůna Jan Rumburk 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
83 Tošner Jaroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Pánek Petr Rakovník 6 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0
96 Čech Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Skotnica Richard 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Stupka Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Juha Adam 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Bartoš Michal ml. Chřibská 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Adamec Pavel Rumburk 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Richter Jiří Chrastava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Šácha Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Hořický Josef Šluknov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Sochor Martin Petrohrad 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Kolčava Tomáš Smolnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Molek Petr  Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
109 Palička Tomáš Horní Podluží 4 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0
110 Lach Karel Rumburk 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Koch Radek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Dobšíček Jaroslav Horní Bříza 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Vokálková Barbora 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Job Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Adámek ml. Jiříkov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Skačan Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Richter Dalibor Rumburk 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Haklová Lucie  Vrutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Vykoukal Josef 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Langmajer Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Charvát Lukáš  Černčice 7 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
123 Windischová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Ferenc Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Gemer Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Ježek Jiří Podbořany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Khün Vítězslav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Šindler Karel Lovosice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Ambros Josef Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Šebek Bedřich 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Vican Roman Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Polák Martin Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Stupka Jaroslav Litoměřice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Kopřiva Josef Hříškov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Lát Jiří Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
123 Kubeš Václav Levousy 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
138 Klement Petr Rumburk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
139 Petrik Pavel Chřibská 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
140 Stinka Karel Štětí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Gaudera Michal 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Čechura Vladimír Kyšice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Zvoník Bedřich Kobylníky 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Dubravec MIlan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Davidová Nikola Chomutov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Vyšohlíd Miroslav Jiříkov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Pešek Michal ml. Řeřichy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Koukl František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Makovský Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Šilhavý Stanislav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Honka Vojtěch Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
140 Babán Peruc 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
154 Kabát Miroslav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
155 Kroupa Děčín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Rozum Pavel Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Kulhánek Michal Štětí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Šantora Tomáš Krásná Lípa 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Dřímalka Petr Kolešov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Čeněk Josef Chrastava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Michna Dalibor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Prokeš Milan Libochovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Kolář Jan Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Kubeš Jaroslav Koštice 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Neubauer Luděk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Schingler Karel Litoměřice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Koukl Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
155 Vykoukal Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.