Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 105 termínů závodů
V minulosti zadáno 8127 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Jihočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021



Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 18 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Mojžíš Lukáš České Budějovice512214428.80
2Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec5989919.80
3Tošer Jaroslav Ústrašín4929223.00
4Doležán Nikola ChotěbořVysočina team3838327.67
5Černý Jindřich ml. Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec5808216.40
6Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec5676813.60
7Belušiak Ladislav Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec5596112.20
8Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou2585829.00
9Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3555518.33
10Klečák Miloslav Onomyšl3484816.00
11Mrázek Petr Velká HrašticeBobr team Jindřichův Hradec2444422.00
12Trousil Lukáš Libín2393919.50
13Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1383838.00
14Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1202020.00
15Číž Luboš Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec416164.00
16Hos Martin OtínPohoda team1101010.00
17Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1888.00
18Janíček Jan Kamenice u Jihlavy1222.00

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.