Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 106 termínů závodů
V minulosti zadáno 8934 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Ústecký - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 26 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši816518122.63
2Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER413513533.75
3Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši512312324.60
4Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER411211228.00
5Váňa Tomáš ZlosyňRebels team410010025.00
6Perout Josef PerštejnBezrybky4989824.50
7Honc Josef RumburkStředočeši fishing team MAVER3888829.33
8Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši5858517.00
9Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER3848428.00
10Záhora Petr BžanyBezrybky4828220.50
11Charvát Lukáš ČernčiceRebels team3777725.67
12Šnicer Petr Veltěže3595919.67
13Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.1404040.00
14Haklová Lucie Vrutice1343434.00
14Havlíček Lukáš MělníkStředočeši fishing team MAVER1343434.00
16Mackura Zdeněk PerninkBezrybky2323216.00
17Porazík Václav KolešovRebels team1313131.00
18Roušal Luděk NeratoviceFishing team Severočeši1303030.00
19Čori Petr Chodová Planá1282828.00
20Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1272727.00
21Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1181818.00
22Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1131313.00
23Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1999.00
24Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1888.00
24Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1888.00
26Porazík Jakub KolešovRebels team1444.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.