Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6745 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 452 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bauer JiříKunštát1505050.00
1Heimlich Roman1505050.00
1Hnilička RadomírKunštát1505050.00
1Kopic MilanHumpolec1505050.00
1Malý Jiří ml.Korouhev1505050.00
1Ungr Vojtěch1505050.00
1Zavřel JanPomezí1505050.00
1Říha BohumilSvětlá nad Sázavou1505050.00
9Adam František1484848.00
9Adam Jakub1484848.00
9Konopásek JosefPolička1484848.00
9Konopásek LadislavPardubice1484848.00
9Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod1484848.00
9Mokrý Jiří st.Havlíčkův Brod1484848.00
9Nykodým JiříJimramov1484848.00
9Šupol MichalRychnov nad Kněžnou2484824.00
9Šupol PetrLibišany2484824.00
9Švarc PavelJimramov1484848.00
19Galko DanielBřilice1464646.00
19Galko LubomírBřilice1464646.00
19Mann AlešBystřice nad Pernštejnem1464646.00
19Mann Pavel sen.Bystřice nad Pernštejnem1464646.00
19Pejchar JiříChotěboř1464646.00
19Starýchfojtů LukášDolní Rožínka1464646.00
19Štěpnička MartinČeský Šternberk1464646.00
19Štěpnička RadekČeský Šternberk1464646.00
27Adam Tomáš1444444.00
27Chyba PavelJaroměř1444444.00
27Havránek RadekČejov1444444.00
27Pavelka Roman ml.1444444.00
27Pavelka Roman st.1444444.00
27Rujzl PetrČeská Třebová1444444.00
27Sedláček RadekČeská Třebová1444444.00
34Daněk Jiří1424242.00
34Huček Petr1424242.00
34Kovařík Jiří st.Havlíčkův Brod1424242.00
34Pavlíček KamilŽďár nad Sázavou1424242.00
34Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou1424242.00
34Vrtěl OndřejPřerov1424242.00
34Vrtěl PetrPřerov1424242.00
34Vácha Tomᚊtoky1424242.00
42Bartoň JiříKostelec nad Orlicí1404040.00
42Bleha Patrik1404040.00
42Kovář MichalTřešť1404040.00
42Madro Pavel1404040.00
42Mann Pavel ml.Bystřice nad Pernštejnem1404040.00
42Mann Pavel st.Bystřice nad Pernštejnem1404040.00
42Nešpor LadislavTřešť1404040.00
42Staněk PetrHradec Králové1404040.00
50Cihelka MarekMilín1383838.00
50Dorotík TomášValašské Meziříčí1383838.00
50Mokrá Jana Najdek1383838.00
50Pavlík Lukáš1383838.00
50Skalický JakubMilín1383838.00
50Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1383838.00
50Vik MarekOlomouc1383838.00
50Švub Dominik1383838.00
58Glaesner Zdeněk1363636.00
58Hasoň MarianBratislava1363636.00
58Hojstrič VladimírBratislava1363636.00
58Kukla JiříPardubice1363636.00
58Marek Zdeněk1363636.00
58Matějka VáclavNové Hrady1363636.00
58Novotný Jiří Zámrsk1363636.00
58Novotný Petr Zámrsk1363636.00
58Studnička JanPardubice1363636.00
58Řeháková KarlaNové Hrady1363636.00
68Chvála Jan SezemiceHungerfish team1343434.00
68Chvála Petr SezemiceHungerfish team1343434.00
68Hanousek VáclavOlomouc1343434.00
68Janiš JiříValašské Meziříčí1343434.00
68Magdal David1343434.00
68Pražák Petr1343434.00
68Snášel RadekČerná Hora1343434.00
68Snášelová KateřinaČerná Hora1343434.00
68Soukup VlastimilČejov1343434.00
68Svoboda Stanislav st.Čejov1343434.00
78Horák JanHerálec1323232.00
78Kosík TomášMoravské Budějovice1323232.00
78Kuba MartinMoravské Budějovice1323232.00
78Maťák MartinBrno1323232.00
78Musil PetrHerálec1323232.00
78Petružálek JiříPlotiště nad Labem1323232.00
78Sokolowski DavidNový Bor1323232.00
78Čapek PavelČeská Lípa1323232.00
78Černý RadekTřebíč1323232.00
78Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1323232.00
88Bureš VáclavNová Ves1303030.00
88Filák František1303030.00
88Janečka MartinTovačov1303030.00
88Kratochvíl JanHláska1303030.00
88Kříž Michal1303030.00
88Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1303030.00
88Mihalík OndřejPardubice1303030.00
88Riedl MichalHumpolec1303030.00
88Riedlová LucieHumpolec1303030.00
88Trojan Roman st.Nová Ves1303030.00
88Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1303030.00
88Škoda Miroslav st.Velká Bíteš1303030.00
100Fuchs JanČervená Voda1282828.00
100Granát OndřejChomutov1282828.00
100Jožák RadekPardubice1282828.00
100Kortiš LadislavHrušovany nad Jevišovkou1282828.00
100Kočí MartinKlášterec nad Ohří1282828.00
100Machač VáclavPraha1282828.00
100Motl VladimírBystřice nad Pernštejnem1282828.00
100Tušinovský PavelČervená Voda1282828.00
100Vitásek JiříČervená Lhota1282828.00
100Čermák Jaromír st.Bystřice nad Pernštejnem1282828.00
100Řeháček MiroslavČeská Skalice1282828.00
100Špatný Jan ml.Dolní Bukovsko1282828.00
100Špatný Jan st.Dolní Bukovsko1282828.00
100Švanda LuděkVelký Třebešov1282828.00
114Cileček MartinDolní Rožínka1262626.00
114Dostál MartinKrálíky1262626.00
114Dostál Matouš Králíky1262626.00
114Hosenseidl MiloslavČeské Budějovice1262626.00
114Kočí Josef Mnichovo Hradiště1262626.00
114Krytinář JiříDolní Rožínka1262626.00
114Pešek Antonín1262626.00
114Stárek JanHamry nad Sázavou1262626.00
114Svoboda PetrŽeletava1262626.00
114Tomšík JanKřižanov1262626.00
114Černý JindřichMnichovo Hradiště1262626.00
114Čábera LadislavČejov1262626.00
126Brádler PavelČervená Voda1242424.00
126Brádler PetrČervená Voda1242424.00
126Hrabal VladimírUničov1242424.00
126Hrubeš LiborTýniště nad Orlicí1242424.00
126Ložek LukášLomec1242424.00
126Matouš KarelTýniště nad Orlicí1242424.00
126Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1242424.00
126Polívka Martin Ždírec nad Doubravou1242424.00
126Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1242424.00
126Závodník Radek1242424.00
126Šabata JakubMoravský Krumlov1242424.00
126Šenkýř Miloslav1242424.00
126Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1242424.00
139Darebný JiříKrálíky1222222.00
139Hovorka ZdeněkVír1222222.00
139Jirsa JiříChmeliště1222222.00
139Kašpar RichardNáchod1222222.00
139Kolář RadimVír1222222.00
139Motyčka MartinSkuhrov nad Bělou1222222.00
139Němec JanKrálíky1222222.00
139Palán LeošVilémov1222222.00
139Svárovský TomášHumpolec1222222.00
139Tichý RudolfBečváry1222222.00
139Vlk Martin ml.Strakonice1222222.00
139Wittner Jan ml.České Budějovice1222222.00
151Bertok Milan Dublovice1202020.00
151Chadraba PetrŽdánice1202020.00
151Keyzer YuriyJablonné nad Orlicí1202020.00
151Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1202020.00
151Křižan RomanNáměšť nad Oslavou1202020.00
151Lánský PetrČeská Skalice1202020.00
151Macka Marek1202020.00
151Mucala KarelNovosedly1202020.00
151Málek RadekPardubice1202020.00
151Pour LeošLázně Bělohrad1202020.00
151Provazník MichalDřenice1202020.00
151Sklenář KarelVelká Bíteš1202020.00
151Tošer Jaroslav Ústrašín1202020.00
151Zezula JanNáměšť nad Oslavou1202020.00
151Šimeček JiříBystřice nad Pernštejnem1202020.00
151Šimeček MilanBystřice nad Pernštejnem1202020.00
167Bureš Jan1181818.00
167Hlaváček KarelHumpolec1181818.00
167Kuchař JiříLipová-lázně1181818.00
167Kutal VítJimramov1181818.00
167Martinec Patrik1181818.00
167Poslušný JosefLípa nad Orlicí1181818.00
167Pouk JanBystřec1181818.00
167Pouk JosefBystřec1181818.00
167Prepsl JanPraha1181818.00
167Vašata MatějTýniště nad Orlicí1181818.00
167Řeha BřetislavLipová-lázně1181818.00
167Štěpnička Milan st.Český Šternberk1181818.00
167Ščepka FrantišekHumpolec1181818.00
167Šťastný RadekVeverská Bítýška1181818.00
181Bína LiborDlouhý Most1161616.00
181Bína LukášDlouhý Most1161616.00
181Havlíček PetrBrno1161616.00
181Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1161616.00
181Hencelová GalinaPolice nad Metují1161616.00
181Kalous EmilHrušovany nad Jevišovkou1161616.00
181Klimentík Jaroslav1161616.00
181Navrátil Vladimír ml.Brno1161616.00
181Navrátil Vladimír st.Brno1161616.00
181Smrček LadislavBrno1161616.00
181Čelechovský Zdeněk1161616.00
181Žampach Martin1161616.00
193Buzek PavelČeský Rudolec1141414.00
193Divéky Josef1141414.00
193Khol ZbyněkKratonohy1141414.00
193Kulka Štěpán st.Jimramov1141414.00
193Mišák JosefKrálíky1141414.00
193Mišák PetrKrálíky1141414.00
193Pavle Slavomír1141414.00
193Pánek Vít Sezemice1141414.00
193Pěnčík Tomáš1141414.00
193Schwarzberger PavelJimramov1141414.00
193Střalka Lukáš1141414.00
193Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1141414.00
193Václavík JosefHlavečník1141414.00
193Výleta MartinČeský Rudolec1141414.00
207Emmins JarmilaHorní Lipka1121212.00
207Golas MartinUbušín1121212.00
207Hadač PavelHorní Lipka1121212.00
207Herout Radim1121212.00
207Hladík MilanČeské Budějovice1121212.00
207Kůrka JiříBarchůvek1121212.00
207Mrštík FrantišekSuchá1121212.00
207Novotná Jaroslava Zámrsk1121212.00
207Novotná Pavlína Zámrsk1121212.00
207Rypl MichalNový Bydžov1121212.00
207Čipera DavidPříbram1121212.00
207Čiperová MartinaMilín1121212.00
207Škorpík JanUbušín1121212.00
207Šťovčík ViktorBrno1121212.00
221Břeň EmilJimramov1101010.00
221Harsány Tomáš1101010.00
221Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1101010.00
221Koucký MiloslavVranovice1101010.00
221Kudrna PavelPraha1101010.00
221Lipenský MartinRychnov nad Kněžnou1101010.00
221Maier VítězslavBystřice u Benešova1101010.00
221Němec LubošPacov1101010.00
221Ondráček PetrNové Město na Moravě1101010.00
221Pachovský FrantišekJimramov1101010.00
221Venc VáclavHorní Lipka1101010.00
221Vencová BlankaHorní Lipka1101010.00
221Voženílek TomášJaroměř1101010.00
221Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod1101010.00
235Dohnal JiříJindřichov1888.00
235Drápal Michal st.1888.00
235Hanousek JiříPřelouč1888.00
235Holan BohumilMilovice1888.00
235Jech JiříLešany1888.00
235Kandr FilipOkrouhlička1888.00
235Klimeš RadekPřibice1888.00
235Langer Tomáš1888.00
235Mitas LuděkJindřichův Hradec1888.00
235Mrkvica LubošVranovice1888.00
235Rutová TerezaSenohraby1888.00
235Tichý JanVeltruby1888.00
235Tůma VáclavJindřichov1888.00
235Šimánek JakubRouštany1888.00
249Bohár JiříLipová-lázně1666.00
249Divácký Aleš1666.00
249Ficenec RadekJavornice1666.00
249Ješina MartinVamberk1666.00
249Koblasa MilanRychnov nad Kněžnou1666.00
249Kříž VáclavLomy1666.00
249Oszvald JanLipová-lázně1666.00
249Peťovský IvanTřebíč1666.00
249Preisler JakubVír1666.00
249Provazník JiříDřenice1666.00
249Raniak MartinTřešť1666.00
249Skalický MatějMilín1666.00
249Skalický MiroslavMilín1666.00
249Vach Jakub1666.00
249Šenkýř DavidVír1666.00
249Žemlička Radek Slatiňany1666.00
265Bošek StanislavBrno1444.00
265Hikkel Imrich1444.00
265Hlaváč Antonín ml.Unčín1444.00
265Hlaváč Antonín st.Unčín1444.00
265Kučera Josef1444.00
265Ledvinka MartinBrno1444.00
265Mužík Milan1444.00
265Nikl MichalChotěboř1444.00
265Pažout OndřejDolní Ředice1444.00
265Pravcová VanesaKrálíky1444.00
265Pravec AlešKrálíky1444.00
265Rybenský MartinHlinsko1444.00
277Adamcová LibušeKrahulčí1222.00
277Adamec JosefKrahulčí1222.00
277Adámek RadekBrno1222.00
277Ambros Daniel1222.00
277Antl Rudolf1222.00
277Avdič Leo1222.00
277Bakeš RichardRychnov nad Kněžnou1222.00
277Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1222.00
277Bartosz Lelek1222.00
277Benko StanislavSlovensko1222.00
277Bečka PavelPlevnice1222.00
277Bečková LenkaPlevnice1222.00
277Bečán LadislavLomeček1222.00
277Bečánová LudmilaLomeček1222.00
277Bláhovec JanStrakonice1222.00
277Borkovec LukášRojetín1222.00
277Braun Jan1222.00
277Budíček MilošČeský Rudolec1222.00
277Bělovský JosefHumpolec1222.00
277Carboch ZdeněkVrchotovy Janovice1222.00
277Chlumský DavidSenohraby1222.00
277Chromý Radomír1222.00
277Chudárek Vlastimil ml.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
277Chudárek Vlastimil st.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
277Chřenovský Ivan1222.00
277Devečka Rastislav1222.00
277Dono JosefKrálíky1222.00
277Dono PatrikKrálíky1222.00
277Duba OndřejJihlava1222.00
277Fedas MichalTovačov1222.00
277Fedas OndřejTovačov1222.00
277Frič TomášSkuhrov1222.00
277Frola DušanJavorník1222.00
277Gavlas Jiří st.Dolní Bukovsko1222.00
277Glaesner Tomáš1222.00
277Gottwald MiroslavStrmilov1222.00
277Grus DavidJablonné nad Orlicí1222.00
277Hanych JaroslavDalečín1222.00
277Hanzal OndřejŽeletava1222.00
277Havlíček PetrKutná Hora1222.00
277Horych Pavel1222.00
277Houdek PetrBystřice nad Pernštejnem1222.00
277Hrenák Marian1222.00
277Hronek LubošČenkov1222.00
277Hrstka PavelSlaný1222.00
277Ignác Imrich1222.00
277Jariabek Attila1222.00
277Jarolím Roman1222.00
277Jaroš KarelBystřice nad Pernštejnem1222.00
277Jeřábek VáclavTřešť1222.00
277Jůna PetrPraha1222.00
277Kabát PetrSmilovice1222.00
277Kadlec VáclavŠtoky1222.00
277Kasík JanKladno1222.00
277Kašáková MarkétaStrakonice1222.00
277Kloupar Jaroslav1222.00
277Kloupar Jiří1222.00
277Kocábek TomášNové Strašecí1222.00
277Kohout MichalOkrouhlička1222.00
277Koláček Ondřej1222.00
277Kolář PavelNeznašov1222.00
277Kos JanBrno1222.00
277Kouba FrantišekČeské Budějovice1222.00
277Koudela Lubomír1222.00
277Kovařík Jiří ml.Havlíčkův Brod1222.00
277Krobauer Patrik1222.00
277Krtek AlešHumpolec1222.00
277Krátký VáclavČeské Budějovice1222.00
277Kukuč Juraj1222.00
277Kučera OndřejČeský Rudolec1222.00
277Kučera VlastislavTřešť1222.00
277Lechnýř VlastimilJimramov1222.00
277Liška JaroslavTřemošnice1222.00
277Lós Sebastian1222.00
277Macošinec RichardPříbram1222.00
277Mannová LucieBystřice nad Pernštejnem1222.00
277Martinec JaroslavMostiště1222.00
277Matějka JindřichStrakonice1222.00
277Matějková DagmarStrakonice1222.00
277Mašek MartinJílové1222.00
277Merta VojtěchLomnička1222.00
277Michal RudolfŽdírec nad Doubravou1222.00
277Mihálik Andrej1222.00
277Mikulka Jan1222.00
277Mikulka Petr1222.00
277Mražík Filip1222.00
277Máca KarelLovětín1222.00
277Míka JiříMilín1222.00
277Nekula LiborDobroutov1222.00
277Nekulová StanislavaDobroutov1222.00
277Nepala JanŠlapanice u Brna1222.00
277Netolický LukášSkuteč1222.00
277Netolický MartinDědová1222.00
277Neuber JanČejov1222.00
277Novák Jiří..1222.00
277Novák JosefLedeč nad Sázavou1222.00
277Němec FilipTábor1222.00
277Němec GustavTábor1222.00
277Němeček JiříNové Město na Moravě1222.00
277Pajer StanislavLedeč nad Sázavou1222.00
277Panák Michal1222.00
277Pavlačka RomanBrno1222.00
277Pech JiříNěmčice nad Hanou1222.00
277Pech PavelKozárovice1222.00
277Pechalová AndreaHrušovany nad Jevišovkou1222.00
277Pecher PetrStrakonice1222.00
277Pelda PetrÚdavy1222.00
277Pešek JiříŠaratice1222.00
277Pintera Zdeněk1222.00
277Plocek JaroslavPraha1222.00
277Poskočil PetrDolní Bučice1222.00
277Pražský RadekMýto v Čechách1222.00
277Priehoda TomášOslavany1222.00
277Procházka IvoPraha1222.00
277Procházka PatrikVelká nad Veličkou1222.00
277Procházka PavelChudčice1222.00
277Procházka VítVelká nad Veličkou1222.00
277Ptáček MatyášSobíňov1222.00
277Půlpán FrantišekHlinsko1222.00
277Radolf Tomáš1222.00
277Růžička MiroslavTábor1222.00
277Růžičková MartinaTábor1222.00
277Samek DominikTrhonice1222.00
277Samlík Pavel1222.00
277Schwarzberger LiborJimramov1222.00
277Simajchl AloisPraha1222.00
277Skalický MichalRychnov nad Kněžnou1222.00
277Slavíček JosefJimramov1222.00
277Sop PetrVeltrusy1222.00
277Srb RomanBobnice1222.00
277Stejkoza MiroslavDolní Bukovsko1222.00
277Strouhal MartinPraha1222.00
277Sušil David1222.00
277Sušil Martin1222.00
277Szelle Norbert1222.00
277Teluch RomanSlovensko1222.00
277Tomanovics Šandor1222.00
277Trnka Aleš Třesovice1222.00
277Trogličová BlankaDolní Radouň1222.00
277Trousil Miroslav st.1222.00
277Tuka Ferenc1222.00
277Turnovský RadekHradec Králové1222.00
277Valenta JiříTřebíč1222.00
277Valenta MiroslavNáměšť nad Oslavou1222.00
277Vaňous RadekČeská Třebová1222.00
277Ventluka Jaroslav st.Třemošnice1222.00
277Vlasák MartinNové Syrovice1222.00
277Vlček Roman1222.00
277Vojta FrantišekJimramov1222.00
277Volf JosefChlumín1222.00
277Vondruška Vojtěch1222.00
277Vrábel PavelChlumín1222.00
277Vyboch Lubo1222.00
277Zvelebil MartinTýnec nad Sázavou1222.00
277Záhořová KristýnaCheb1222.00
277Čajko JanMilín1222.00
277Čajko LudvíkMilín1222.00
277Čejdík PetrPříbram1222.00
277Čermoch JiříVrchotovy Janovice1222.00
277Černocký Tomáš1222.00
277Černík PetrSenohraby1222.00
277Červenka  PetrSenohraby1222.00
277Šichta Marek1222.00
277Šimanský LukášJihlava1222.00
277Šindelář MichalČeská Třebová1222.00
277Šindelář Vít1222.00
277Šprinc OtaHrádek u Nechanic1222.00
277Šrámek Tomáš1222.00
277Štyller JakubChlumín1222.00
277Štěpánek Zbyněk1222.00
277Štěpánková Klára1222.00
277Šulc JosefVelké Meziříčí1222.00
277Švanda OndřejNové Město na Moravě1222.00
277Šváb VratislavKunštát1222.00
277Žák FrantišekChrast1222.00
277Žárský Martin1222.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.