Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 106 termínů závodů
V minulosti zadáno 8934 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 293 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team3646421.33
2Melichar Tomᚎďár nad Sázavou3585819.33
2Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2585829.00
2Novotný Jiří ZámrskTorpedo team2585829.00
5Duba LadislavŽďár nad Sázavou2565628.00
6Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team2484824.00
6Synek Martin ChoceňGold Fish team2484824.00
8Chvála Petr SezemiceHungerfish team3444414.67
8Pajer StanislavLedeč nad Sázavou2444422.00
8Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni3444414.67
8Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team2444422.00
12Malý Jiří st.Korouhev1404040.00
12Novák JosefLedeč nad Sázavou1404040.00
12Zavřel JanPomezí1404040.00
15Břeň EmilJimramov1383838.00
15Košina PavelDomanín1383838.00
15Mlčák LubošDomanín1383838.00
15Schwarzberger PavelJimramov1383838.00
19Chvála Jan SezemiceHungerfish team2363618.00
19Mann AlešBystřice nad Pernštejnem1363636.00
19Mann Pavel sen.Bystřice nad Pernštejnem1363636.00
19Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod1363636.00
19Mokrý Jiří st.Havlíčkův Brod1363636.00
24Hruška VáclavVestec1343434.00
24Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1343434.00
24Kratochvíl Jan Třebechovice pod OrebemKKM Gulášovky1343434.00
24Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1343434.00
24Prokop VáclavJaroměř1343434.00
24Provazník MichalDřenice1343434.00
24Špatný Jan ml.Dolní Bukovsko1343434.00
24Špatný Jan st.Dolní Bukovsko1343434.00
32Kukla JiříPardubice1323232.00
32Novotný Jiří ml.Zámrsk1323232.00
32Novotný Petr ZámrskTorpedo team1323232.00
32Studnička JanPardubice1323232.00
32Svoboda Stanislav st.Čejov1323232.00
32Živný Miroslav st.Bystřice nad Pernštejnem1323232.00
38Bureš Václav Nová Ves1303030.00
38Kosík TomášMoravské Budějovice1303030.00
38Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1303030.00
38Nejedlý DavidNová Ves1303030.00
38Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1303030.00
38Říčařová DenisaZdelov1303030.00
38Ženatý BedřichNové Syrovice1303030.00
45Dvořák JanBakov nad Jizerou1282828.00
45Hnilička RadomírKunštát1282828.00
45Jeřábek VáclavTřešť1282828.00
45Kučera VlastislavTřešť1282828.00
45Miček FrantišekKřetín1282828.00
45Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1282828.00
45Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1282828.00
45Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1282828.00
53Chromec TomášLanškroun1262626.00
53Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1262626.00
53Havlát JanOpatov1262626.00
53Havránek RadekČejov1262626.00
53Kameš PetrČejov1262626.00
53Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1262626.00
53Provazník JiříDřenice1262626.00
53Schindler KarelLovosice1262626.00
53Šulcová IvanaLovosice1262626.00
53Žemlička RadekSlatiňany1262626.00
63Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1242424.00
63Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1242424.00
63Ondráček PetrŽďár nad Sázavou1242424.00
63Pálka RadimDolní Město1242424.00
63Tomšík JanKřižanov1242424.00
63Zezula JanNáměšť nad Oslavou1242424.00
69Houška PavelDolní Žandov1222222.00
69Houška PetrKutná Hora1222222.00
69Kašpar JanBrno1222222.00
69Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team1222222.00
69Ledvinka MartinBrno1222222.00
69Motl VladimírBystřice nad Pernštejnem1222222.00
69Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1222222.00
69Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team1222222.00
69Růžička Pavel DašiceHungerfish team1222222.00
69Taichner Radek MikuloviceHungerfish team1222222.00
69Čermák Jaromír st.Bystřice nad Pernštejnem1222222.00
80Havelka LubošDrásov1202020.00
80Král Vítězslav st.Hovorčovice1202020.00
80Králová NellaHovorčovice1202020.00
80Kudry MarekCerhenice1202020.00
80Lakomá PetraCakov1202020.00
80Lakomý LeošSenice na Hané1202020.00
80Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1202020.00
80Vašata MatějKvasiny1202020.00
80Šimeček JiříBystřice nad Pernštejnem1202020.00
80Šimeček MilanBystřice nad Pernštejnem1202020.00
90Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1181818.00
90Bošek FrantišekBrno1181818.00
90Bošek StanislavBrno1181818.00
90Doležal Jakub1181818.00
90Fülle DanielOstřešany1181818.00
90Hapák JurijŽďár nad Sázavou1181818.00
90Hlaváček AlešOstřešany1181818.00
90Hlaváček KarelHumpolec218189.00
90Kosař Jiří ml.Opočno1181818.00
90Kosař Jiří st.Opočno1181818.00
90Pánek VítSezemice1181818.00
90Sobotka PetrŽďár nad Sázavou1181818.00
90Svoboda AntonínKejžlice218189.00
103Bláha AntonínRancířov1161616.00
103Kalejová RenataRancířov1161616.00
103Koblasa MilanRychnov nad Kněžnou1161616.00
103Konopásek JosefPolička1161616.00
103Novák MilanPardubice1161616.00
103Zahradnk Jaroslav1161616.00
103Šuchal JurajMarkovice1161616.00
103Šuchalová KláraMarkovice1161616.00
111Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1141414.00
111Horák JosefNepasice1141414.00
111Hovorka ZdeněkVír1141414.00
111Jirsa JiříChmeliště1141414.00
111Kolář RadimVír1141414.00
111Kovář MichalTřešť1141414.00
111Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši1141414.00
111Ledvinka MilošStaré Čívice1141414.00
111Mládek JiříVeselí-Přelouč1141414.00
111Nešpor LadislavTřešť1141414.00
111Poskočil PetrDolní Bučice1141414.00
111Váňa PetrLány na Důlku1141414.00
111Říčař JosefZdelov1141414.00
124Farka MartinČejov1121212.00
124Hladík JiříČastolovice1121212.00
124Mokrá Jana Najdek1121212.00
124Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1121212.00
124Svoboda PetrŽeletava1121212.00
124Vlček Petr Častolovice1121212.00
124Zářecký LuděkKostelec nad Orlicí1121212.00
124Řehák ZdeněkBorohrádek - Šachov1121212.00
124Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1121212.00
133Bakeš RichardRychnov nad Kněžnou1101010.00
133Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1101010.00
133Dušek JanHradec Králové1101010.00
133Frič TomášSkuhrov1101010.00
133Hanuš PavelPardubice1101010.00
133Kudláčková OlgaRychnov nad Kněžnou1101010.00
133Kvapil PavelDamnice1101010.00
133Mičič BogdanCitonice1101010.00
133Volf JosefChlumín1101010.00
133Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni1101010.00
143Buzek PavelČeský Rudolec1888.00
143Dohnal FilipVestec1888.00
143Hemerka MartinÚhřetická Lhota1888.00
143Hruška PetrJaroměř1888.00
143Janouch Miroslav Všechlapy1888.00
143Koníř AlešPardubice1888.00
143Kučera LukášDašice1888.00
143Lazištan Ladislav st.Střelice1888.00
143Ludes RostislavBrno1888.00
143Sobotka JiříRoudnice nad Labem1888.00
143Turský Jindřich Krchleby1888.00
143Vonka DanielPardubice1888.00
143Výleta MartinČeský Rudolec1888.00
143Šafr ZdeněkOskořínek1888.00
157Hencel Jiří Police nad Metují1666.00
157Hencelová GalinaPolice nad Metují1666.00
157Kandr FilipOkrouhlička1666.00
157Kořének JanBukovina nad Labem1666.00
157Nováková Renata Hrobice1666.00
157Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1666.00
157Polívka Martin PřibyslavPohoda team1666.00
157Šimánek JakubRouštany1666.00
165Dvořák LuděkTatenice2442.00
165Ficenec RadekJavornice1444.00
165Ješina MartinVamberk1444.00
165Matějka VáclavNové Hrady1444.00
165Pavlíček Václav st.Ledeč nad Sázavou1444.00
165Rak MilanUhlířské Janovice1444.00
165Sadský Miroslav1444.00
165Svoboda JiříPašinka1444.00
165Tůma JiříRousínov1444.00
165Řeháková KarlaNové Hrady1444.00
175Bartoška MiroslavSedlice1222.00
175Bernard MichalMilín1222.00
175Bečka PavelPlevnice1222.00
175Bečková LenkaPlevnice1222.00
175Borkovec LukášRojetín1222.00
175Bouchner SlavomírŠtoky1222.00
175Bouška TomášChotěboř1222.00
175Bělovský JosefHumpolec1222.00
175Carboch ZdeněkVrchotovy Janovice1222.00
175Chadima Jiří st.Mirovice1222.00
175Chrištov JanJimramov1222.00
175Chudárek Vlastimil ml.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
175Chudárek Vlastimil st.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
175Cihelka MarekPříbram1222.00
175Donát OldřichKněžice1222.00
175Dubský FrantišekMirovice1222.00
175Dvořák RadekPardubice1222.00
175Dvořák RadekTatenice1222.00
175Galko DanielBřilice1222.00
175Galko LubomírBřilice1222.00
175Gavlas Jiří ml.Dolní Bukovsko1222.00
175Gavlas Jiří st.Dolní Bukovsko1222.00
175Hanzlík Vladimír1222.00
175Havlíček PetrBrno1222.00
175Hervíř TomášSoběslav1222.00
175Hervířová KateřinaSoběslav1222.00
175Hlaváč Antonín st.Unčín1222.00
175Horák JanHerálec1222.00
175Horák JáchymBystřice nad Pernštejnem1222.00
175Hovorka IvoSoběslav1222.00
175Hrdlička DušanBrno1222.00
175Hronek LubošČenkov1222.00
175Hrstka PavelSlaný1222.00
175Hulcr VáclavKladno1222.00
175Hyxa JakubMedlešice1222.00
175Hájková ZuzanaNedvědice1222.00
175Hřebačka FrantišekLanžhot1222.00
175Janeček MichalPelhřimov1222.00
175Janovec PetrBřilice1222.00
175Jaroš KarelBystřice nad Pernštejnem1222.00
175Jarý RadekPříbram1222.00
175Jirsa PetrSoběslav1222.00
175Jonák MartinMilín1222.00
175Karpíšek VáclavSoběslav1222.00
175Kasík JanKladno1222.00
175Kašáková MarkétaStrakonice1222.00
175Kohout MichalOkrouhlička1222.00
175Kopic MilanHumpolec1222.00
175Krajňák IvanPresy1222.00
175Krajňák JakubMikulovice1222.00
175Krejčí JanMohelno1222.00
175Krejčí Jan ml.Mohelno1222.00
175Krtek AlešHumpolec1222.00
175Kudyn RomanTrhový Štěpánov1222.00
175Kutal VítJimramov1222.00
175Landa MilošSirákov1222.00
175Lojín JanPříbram1222.00
175Mann Pavel ml.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
175Mann Pavel st.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
175Merta VojtěchLomnička1222.00
175Miksa KarelMutná1222.00
175Miksa PetrBřevnice1222.00
175Miksová KateřinaBřevnice1222.00
175Musil PetrHerálec1222.00
175Máca KarelLovětín1222.00
175Nachtigal OldřichrBystřice nad Pernštejnem1222.00
175Neuber JanČejov1222.00
175Novák LiborVeselí nad Lužnicí1222.00
175Němec FilipTábor1222.00
175Němec GustavTábor1222.00
175Němeček JiříNové Město na Moravě1222.00
175Palán JiříHumpolec1222.00
175Palán LeošVilémov1222.00
175Pech PavelKozárovice1222.00
175Pecher PetrStrakonice1222.00
175Plocková MichaelaPříbram1222.00
175Radosta PavelChlebov1222.00
175Rakovan OndřejSenožaty1222.00
175Richtr PavelVápensko1222.00
175Richtrová KristýnaVápensko1222.00
175Riedl FilipHumpolec1222.00
175Riedl MichalHumpolec1222.00
175Riedlová LucieHumpolec1222.00
175Roman PetrBystřice nad Pernštejnem1222.00
175Roček DavidMikulovice1222.00
175Skalický JakubPříbram1222.00
175Skalický MatějPříbram1222.00
175Skalický MiroslavPříbram1222.00
175Stašák JanFrymburk1222.00
175Svárovský DavidČejov1222.00
175Svárovský TomášHumpolec1222.00
175Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou1222.00
175Trejbal PetrKněžice1222.00
175Trešl MilanMyslkovice1222.00
175Ungr Miloslav st.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
175Ungrová Petra1222.00
175Valenta JiříTřebíč1222.00
175Valenta MiroslavNáměšť nad Oslavou1222.00
175Vilímec JaroslavSenice na Hané1222.00
175Vilímec ViktorSenice na Hané1222.00
175Vrábel PavelChlumín1222.00
175Vrábelová ErikaChlumín1222.00
175Vymazal Josef ml.1222.00
175Vymazal Josef st.1222.00
175Vymazal LubomírSenice na Hané1222.00
175Vymazalová ZuzanaSenice na Hané1222.00
175Vytasil IvoDolní Město1222.00
175Zavacký RadekJaroměřice nad Rokytnou1222.00
175Zbytovský LiborJimramov1222.00
175Zeman DavidVír1222.00
175Čajko JanMilín1222.00
175Čajko LudvíkMilín1222.00
175Čejdík PetrPříbram1222.00
175Černý MilanKutná Hora1222.00
175Černý OndřejUnčín1222.00
175Šturc OliverChrudim1222.00
175Švára Jiří st.Starý Pelhřimov1222.00
175Šťastný RadekVeverská Bítýška1222.00
175Šťourač JaromírBystřice nad Pernštejnem1222.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.