Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 143 termínů závodů
V minulosti zadáno 5860 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 455 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Provazník Jiří Dřenice 11 3 5 0 0 1 0 0 0 0 0
3 Provazník Michal Dřenice 12 3 4 0 0 0 1 0 0 0 1
4 Dostál Matouš  Králíky 13 3 2 2 2 1 0 0 0 0 1
5 Žemlička Radek Slatiňany 9 2 4 0 0 1 0 0 0 1 0
6 Syrůček Stanislav  Dražkovice 22 2 3 0 0 1 0 1 1 1 0
7 Chvála Petr  Sezemice 19 2 1 2 1 2 1 1 2 0 0
8 Trnka Aleš  Třesovice 13 2 1 0 1 0 0 1 2 0 0
9 Vlček Petr  Častolovice 14 2 0 1 0 0 1 0 1 0 1
10 Pavlovič Petr Přestavlky 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kopa Stanislav  Moravičany 15 1 2 0 1 0 0 2 1 2 2
12 Motal Jakub Dřenice 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Hlaváček Aleš Ostřešany 6 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
13 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 11 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
15 Chvála Jan  Sezemice 19 1 1 1 0 1 1 0 2 0 0
16 Vágenknecht Jiří  Pardubice 10 1 1 1 0 0 1 1 0 0 0
17 Semonský Jaroslav Nemošice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
17 Malý Stanislav Pardubice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
19 Šťastný Zdeněk Pardubice 7 1 1 0 1 2 0 0 0 0 1
20 Konfršt Lukáš Pardubice 8 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0
21 Ledvinka Petr Ostřešany 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Říčař David  Zdelov 4 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
23 Bareš Vladimír  Slepotice 12 1 1 0 0 0 0 0 2 1 1
24 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0
25 Blaščík Petr Staré Jesenčany 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Pryl Stanislav Pardubice 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Krajňák Ivan Mikulovice 6 1 0 3 1 1 0 0 0 0 0
28 Taichner Radek  Mikulovice 17 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0
29 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 8 1 0 2 0 1 2 0 0 0 0
30 Ficner Jiří Lanškroun 5 1 0 2 0 0 0 0 1 0 0
31 Novotná Pavlína  Zámrsk 12 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0
32 Havlíček Josef Ostřešany 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
33 Roček Jakub Drozdice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
33 Teplý Radek Mikulovice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
35 Pešek Jan Chrudim 3 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0
36 Malý Josef Medlešice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
37 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 11 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
38 Jinoch Roman Ostřešany 6 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0
39 Řípa Aleš Heřmanův Městec 8 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
39 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 6 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
41 Machatý David  Jaroměř 5 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
42 Hyxa Jakub Medlešice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
42 Štěrba Petr  Sezemice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
44 Mergl Jakub ml. Heřmanův Městec 4 1 0 0 0 1 0 2 0 0 0
45 Kopecký David Nasavrky 4 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
46 Netolický Lukáš Skuteč 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
47 Lochman Pavel Zdelov 7 1 0 0 0 0 2 0 0 1 0
48 Miškolci Tomáš ml. Lanškroun 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
49 Pánek Vít  Sezemice 9 1 0 0 0 0 0 1 0 1 1
50 Kolář Vítek Kozlov 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
50 Váňa Tomáš  Zlosyň 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
52 Rambousek Stanislav  Třebíč 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
52 Douda Jan Chrast u Chrudimi 12 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
54 Makeš Lukáš Lukavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
55 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Kinická Jiřina Stolany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Brádler Petr Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Iveth Miroslav Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Kusý Luboš Skuteč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Šafařík Petr Pohřebačka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Brádler Pavel Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Vaňous Radek Česká Třebová 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Říha Jan Bakov nad Jizerou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Dědík Vladimír  Bašť 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Charvát Lukáš  Černčice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Hypš Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Jukl Ivan Nemošice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 16 0 2 4 0 1 0 1 1 0 0
74 Tobolka Daniel  Nechanice 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
75 Jirásek Petr  Chotěboř 9 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0
76 Kondras Přemysl  Pardubice 6 0 2 0 1 0 1 1 0 0 0
77 Hofman David Hrochův Týnec 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
78 Vávra Luboš Lanškroun 6 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0
79 Zeman Luboš  Semily 8 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
80 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 6 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
81 Krobot Jiří  Dolní Čermná 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1
82 Tatíček Jiří Lukavice 8 0 1 0 1 2 0 0 1 1 1
83 Novotná Jaroslava  Zámrsk 9 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0
84 Hadač Pavel Horní Lipka 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
85 Doležalová Lída Pardubice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
85 Havlíček Stanislav  Mělník 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
85 Halviger Roman Nemošice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
88 Ficner Lukáš Lanškroun 6 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
89 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
89 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
91 Doležán Vladimír  Chotěboř 9 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0
92 Chválová Lubica  Sezemice 12 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2
93 Otradovský Josef Lanškroun 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
93 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
95 Vrba Tomáš  Svítkov 19 0 1 0 0 0 0 1 0 2 1
96 Makešová Veronika Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
97 Šinták Marek  Hradec Králové 5 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0
98 Fröhlich Libor Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
99 Musílek Petr  Chotěboř 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Kolínko David Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Doležán Nikola  Dačice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Záruba Petr Blato 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Hanuš Pavel Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Kochan Pavel Karviná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Chaloupka Patrik ml. Janov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Král Jaroslav Bohdaneč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Martinů Jaroslav Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Horák Pavel Žiželice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Procházka Ota Rudník 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Kupka Tomáš  Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Doležal Ondřej Choceň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Ledvinka Aleš Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Jílek Milan Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Vojtěch Václav  Mlázovice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Novotný Milan Mezihoří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Zastoupil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Pětík Marek Libišany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
121 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 7 0 0 2 0 1 2 0 0 0 0
122 Vencl František Mikulovice 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
123 Juhoš Josef st. Rybitví 7 0 0 1 1 0 0 0 1 0 1
124 Spíchal Jaroslav Moravská Třebová 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
124 Březina Jaroslav Dobříkov 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
124 Musil Jiří Ostřešany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
124 Charwot Stanislav Čáslav 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
128 Šrámek Petr  Opočínek 7 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
128 Vágenknecht Adam Pardubice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
128 Svoboda Radoslav Medlešice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
128 Novotná Lenka  Zámrsk 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
132 Novák Petr Čankovice 5 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
133 Doležal Pavel Pardubice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
134 Novotný Jiří  Zámrsk 9 0 0 1 0 0 0 2 0 0 1
135 Bartoš Tomáš Břehy 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
136 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
136 Vašíček Zdeněk  Opočno 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
138 Görčöš Ivan Slovensko 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
139 Kolín Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Novák Filip Králíky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Hyksa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Havlinger Roman Ostřešany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Kusý Karel Choceň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Vondráček Jan ml. Hlinsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Sedlmajer Radek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Bidmon Pavel Korouhev 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Viglavský Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Glocarová Thea Žichlínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Myslík Ondřej Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Sedlák Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Hojný Miroslav ml. Vysoké Mýto 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Svoboda Jaroslav Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Konopásek Richard Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Zítko Josef Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Jakubec Jiří ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Růžička Josef Čeperka 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Bečka Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
139 Mácha Jakub Kvasiny 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
170 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 6 0 0 0 2 0 1 1 1 0 0
171 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
172 Štěpánek Ladislav Medlešice 6 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0
173 Dyntera Jakub Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
173 Dyntera Aleš Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
175 Jakubík Stanislav Hradec Králové 3 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
176 Dohnal David Chrudim 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
177 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
178 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
179 Novotný Petr  Zámrsk 7 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
179 Pecka Zdeněk Hošťalovice 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
181 Havrila Michal st.  Jaroměř 10 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
182 Havlíček Roman Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Kotlář Jindřich Ostrava 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Bardon Vít 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Čejka Petr Čermná nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Cetkovská Anna Česká Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Hlásenský Miroslav Polička 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Moravčík Samuel Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Fišer Petr Litomyšl 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Bělohubý Robert Dříteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Havlinger Roman Nemošice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Halabrin Dušan Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Šimková Marie 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Emmins Jarmila Horní Lipka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Dian Marian Vysoké Mýto 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 okeš Daniel Mikulovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Šulc Petr Tuněchody 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Pelinka Marek Choceň 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Rudolf Jaroslav Vrdy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Častulík Luděk Moravská Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Šmejda Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Čechalová Kateřina Slatiňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Neumann Martin Nasavrky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Musílek Jiří Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Synek Martin Choceň 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Černay Peter Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Havrila Michal ml.  Jaroměř 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Prokeš Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Brendlová Klára Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Sedlář Ivan Borová 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
182 Andrašovský Michal Urbanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
216 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
217 Doležalová Monika Pardubice 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
218 Kopecký Petr Voleč 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
219 Novák Jiří Medlešice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
219 Urban David Opatovice nad Labem 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
221 Juhošová Ivana  Rybitví 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
222 Brodský Michal  Hradec Králové 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1
223 Kavoň Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Smorada Marek Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Růžičková Nela Morašice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Brendl Patrik Lanškroun 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Pažout Ondřej Dolní Ředice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Vágner Václav Choceň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Neugebauer Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Hájek Lubomír Lanškroun 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Vrba David Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Darebný Daniel Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Hottmar Jiří Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Jančík Jiří D. Libina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Šrámek Patrik  Opočínek 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Dyntr Aleš Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Havlíček Petr Kutná Hora 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Glencner Marek Sruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Přikryl Dušan Choceň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Pácl František Ústí nad Orlicí 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Cetkovská Michaela Česká Třebová 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Kosmel Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Pösl Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Klapal Kamil Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Kadlec Vítězslav Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Dyntr Jakub Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Horníčková Eliška Červená Voda 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Staněk Václav  Hradec Králové 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
223 Kopecký Karel ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
256 Izaiasz Petr  Holice 8 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
257 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 7 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
258 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 13 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1
259 Stojka Jiří Klešice 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
260 Bačovský Petr Polička 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
260 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
262 Mihalík Ondřej Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Čejková Natálie Čermná nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Krejsa Jan Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Věrnáková Lucie Břehy 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Chymiak Štěpán Horní Roveň 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Šuchal Adam  Markovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Šindelář Michal Česká Třebová 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Svoboda Stanislav st. Čejov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Charvát Valentin Jihlava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Šisler Matěj Dřenice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Oszvald Jan Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Málek Petr Chotěboř 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Svoboda Radek Černá 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Voda Radek Brno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Dintr Jakub ml. MIkulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Lipinski Andrzej Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Prokůpek Michal Rozhovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Sisr Michal Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Hubálek Milan Jablonné nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Lhotský Patrik Časy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Kalistová Sára 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Žofka Vojtěch Těchonín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Pelikán Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Bohár Jiří Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Vychytil Lubomír Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Viernáková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Dintr Aleš st. Mikulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Trojan Štěpán Skuteč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Křičenský Ladislav st. Kunvald 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Vágenknechtová Silvie Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Svoboda Josef Dalečín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Menyhart Štefan Šaľa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Růžičková Lucie Morašice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
262 Panas Lukasz Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
297 Vitásek Jiří Červená Lhota 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
297 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
299 Rákosník Tomáš Česká Třebová 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
300 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
301 Jůna Petr Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Prokůpek Jan Rozhovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Mazánik Matyáš Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Peska Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Johanides Jakub Roveňsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Vigh Samuel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Řebíček Petr Polička 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Matouš David Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Jaroš Zdeněk Hostinné 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Janouch Miroslav  Všechlapy 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Wolejszo Kasper Polsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Pohl Michal Králíky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Vrba Petr Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Hájek Josef ml. Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Donát Petr Výprachtice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Martynjuk Roman Anenská Studánka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Barát Richard Brno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Novák Milan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Klečák Miloslav Onomyšl 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Řihák Miroslav st. Litomyšl 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Zábranský Aleš Slatiňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Řeha Břetislav Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Ďuráč Aleš Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Okoň Mateusz Polsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Dytrt Tomáš Žamberk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Izaiasz Jiří Holice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Koudelka Adam Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
301 Mokrá Jana  Najdek 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
330 Hos Martin  Otín 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
331 Gančarčík Karel  Pardubice 14 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
332 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
333 Hulvan Miloš Slovensko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Jirsa Jiří Chmeliště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Zemen Petr Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Chlád Josef Kosičky 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Jedlička Jan Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Němec Jan Králíky 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Dostál Martin Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Nováková Renata Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Marek Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Nedavaška Vojtěch Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Novotný Petr Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Jenderka David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Mikešová Martina 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Kyncl František Polička 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Vamberský Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Navrátil Jiří Úhřetice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Toman Jan Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Pavelka Josef  Třebíč 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Zahradníková Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Šupol Petr Libišany 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Hrušková Sarah Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Mach Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Appl Štěpán Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Horáček Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Komenda Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Prokšenková Dorota Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Havel Jiří Přestavlky 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Plachý Dominik Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Janauch Miroslav Čeperka 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Nedavašková Tereza Vidnava 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Tůma Jakub Rousínov 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Matoušková Andrea Dolní Ředice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Babjak Marcel Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
333 Kubát Miroslav Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
370 Řehák Václav  Police nad Metují 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
371 Vlach Zdeněk Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Onderková Natálie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Hynek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Novotný Filip Staré Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Dohnal Jiří Jindřichov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Hauser Jan Libišany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Machač Ondřej Staré Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Čechalová Barbora Slatiňana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Kynclová Eliška 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Marek Karel Podůlšany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Novák Jan Červené Pečky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Juhošová Jana Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Hauser Václav Libišany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Trojan Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Tesař Dominil Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Oubělická Zora Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Vamberský Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Cuhorka Aleš Přelouč 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Tošer Jaroslav  Ústrašín 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Plíva Vít Plačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Jedlička Petr ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Nagy Tibor Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Vávra Šimon Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Červená Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Čechal Jan Slatiňany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Šafář Jakub Choceň 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Polák Jakub Podůlšany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Dušek Luboš Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Hencel Jiří  Police nad Metují 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Stejskal Filip Pohránov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Kočíř Matěj Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Olšán Jakub Brněnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Vašík Petr Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Kučera Tomáš Podůlšany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Matějka Jan ml. Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Suška Pavel Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Vamberská Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Pištora Jan Rzy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
411 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
412 Kašparová Lenka Jaroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Kučera Michal Svitavy 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Greguš Jozef ml. Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Dušek Ondřej Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Král Petr Čeperka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Kůrka Pavel Skuteč 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Tušinovský Pavel Červená Voda 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Ďuriš Michal Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Hejč Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Tunka Jiří Hlinsko 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Smola Jiří Vysoké Mýto 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Jelínek Jan Dašice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Novák Jiří Hrochův Týnec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Derner Jaromír Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Vaško Milan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Drábek Jaroslav Skuteč 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Skalický Pavel Horní Ředice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Zahálka Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Černý Martin Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Müller Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Velfl Vladimír Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Kříž Leoš Dašice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Vacek Alexandr Hlinsko 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Tůma Jiří Rousínov 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Koubek Martin Sezemice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Ševčík Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Čapek Zbyněk Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Čermáková Eliška Lhota u Potštejna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Novotný Adam Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Ďuriš Pavel Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Varga Ladislav Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Netolický Milan Skuteč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Kubík Lukáš Ostřetín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Doubravský Pavel Luže 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Hegenbart Vlastimil Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Sýkora Jozef Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
412 Bastl Tomáš Jeníkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.