Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 196 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Šťastný Zdeněk Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Semonský Jaroslav Nemošice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Malý Stanislav Pardubice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Konfršt Lukáš Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Tatíček Jiří Lukavice 4 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
6 Šrámek Petr  Opočínek 7 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
7 Syrůček Stanislav  Dražkovice 8 1 1 1 1 0 2 1 0 0 0
8 Žemlička Radek  Slatiňany 7 1 1 1 1 0 1 0 0 0 0
9 Provazník Michal Dřenice 7 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1
10 Provazník Jiří Dřenice 5 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0
11 Novotný Jiří  Zámrsk 5 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
12 Dyntera Jakub Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
12 Dohnal David Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
12 Dyntera Aleš Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
12 Štěpánek Ladislav Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
16 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 6 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
16 Novotný Petr  Zámrsk 5 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
18 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
19 Vágenknecht Jiří  Pardubice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
20 Navrátil Jiří Úhřetice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
21 Takács Pavel Ždár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
22 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Tůma Jakub Rousínov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Vilímek Roman Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Mareš Lukáš Lukavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Motyčka Miroslav Chrudim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Netolický Michal Skuteč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Mergl Jakub Heřmanův Městec 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Šuchal Adam Markovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Moravec Pavel Čejov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Dohnal Jiří Jindřichov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Havlíček Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
32 Havlíček Josef Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
32 Ledvinka Petr Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
32 Jinoch Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
36 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 4 0 1 0 2 0 0 0 0 1 0
37 Chvála Petr  Sezemice 7 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1
38 Novotný Milan Mezihoří 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Černý Jan Pardubice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
40 Dubský Ladislav Nasavrky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Kučera Ondřej Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Ficner Jiří Lanškroun 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Hetych Libor Řestoky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Terlecki Marek Klodzko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Baloun Roman ml. Jamné nad Orlicí 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Bednář Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Minařík Jaroslav Ronov nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Icha Zdeněk  Havlíčkův Brod 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Chvála Jan  Sezemice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Škorpík Daniel Písečné 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Klement Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Marešová Veronika Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Kubový Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Řípa Aleš Heřmanův Městec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
57 Malý Josef Medlešice 5 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0
57 Krajňák Ivan Mikulovice 5 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0
57 Taichner Radek  Mikulovice 8 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0
60 Jožák Radek Pardubice 3 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
61 Šikl Miroslav st. Včelákov 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
62 Hrubeš František Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Vrba Tomáš  Svítkov 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Sojka Michal Dolní Roveň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Vondráček Jan ml. Stan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Klečák Miloslav Onomyšl 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Jarešová Štěpánka Štěpánov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Kostlán Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Vafek Libor Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Vrba Pavel Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Kupka Tomáš  Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Hyxa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Lysák Josef ml. Králec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Pešek Jan Chrudim 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Vaňous Radek Česká Třebová 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Bečka Jaroslav Nerad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Váček Kamil Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
62 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
82 Hyksa Jakub Medlešice 4 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0
83 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
83 Teplý Radek Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
83 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
83 Roček Jakub Drozdice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
87 Bína Libor Dlouhý Most 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
88 Machatý David  Jaroměř 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
88 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
90 Pazderka Adam  Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Mrvečka Patrik Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Mihalík Ondřej Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Blaščík Petr Staré Jesenčany 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Roušar Jiří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Csernyanszky Antonín Vysoké Mýto 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Pospíšil Tomáš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Staňková Natálie Oldříš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Baloun Roman Heřmanův Městec 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Hubička Tomáš Brloh 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Kratochvíl Jan Hláska 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Jansa Jan Lanškroun 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Havránek Radek Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Bareš Vladimír  Slepotice 5 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0
105 Machač Václav Praha 3 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
106 Kopa Stanislav  Moravičany 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
107 Kubec Tomáš Lanškroun 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
107 Balada Filip Přelouč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
109 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Jašková Aneta Černá Hora 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Staněk Václav  Hradec Králové 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Sedlák Lukáš Svídnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Macourek Lubomír Libina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Janko Ondřej Krouna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Hlad Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Brychta Michal Litomyšl 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Brückner Martin Velké Meziříčí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Šmíd Jakub Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
120 Zíma Bořivoj Rohovládova Bělá 3 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
121 Jelínková Aneta Nasavrky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Dostál Matouš  Králíky 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Novák Zdeněk Slatiňany 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Zahradník Roman Pelechov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Tejnecký Matěj Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Burkoň Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Ducháčková Nela Trhová Kamenice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Miszuk Roman Bystrzyca Klodzka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Zukal Luděk Moravská Třebová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Klement Martin 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Kočíř Matěj Čankovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Ryšavý Pavel Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Jelínek Marek Žďárec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Dydňanský Roman  Vrbno 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Jedlička Petr ml. Svídnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Daňsa Jiří Litomyšl 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Stojka Jiří Klešice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Ščepka František Humpolec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Vondráčková Kateřina Stan 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Pryl Stanislav Pardubice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Štěpánek Petr ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
143 Kondras Přemysl  Pardubice 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
144 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
144 Vašátko Radek Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
144 Cepl Adam Zbožnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
144 Prokop Patrik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
144 Nováková Eva Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
144 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
144 Horák Pavel Žiželice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
144 Strnad Lukáš Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
144 Havlík Jiří Dalečín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
144 Šretr Václav Horní Roveň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
154 Karliš Jaroslav Jenišovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Polívka Martin Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Sokolovič Pavel Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Končíř Radek Čankovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Kolečkář Tomáš Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Pavlovič Pavel Přestavlky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Otradovský Josef Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Karlík Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Šupol Petr Libišany 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Erbenová Nikola 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Horyna Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Horníček František Červená Voda 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
154 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Neumann Martin Nasavrky 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
170 Jelínková Veronika Žďárec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Novák Petr Čankovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Bertok Milan  Dublovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Jech Jiří Lešany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Málek Radek Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Juhoš Josef st. Rybitví 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Zahradníková Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Hos Martin  Otín 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Tošer Jaroslav  Ústrašín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Chválová Lubica  Sezemice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Hlouš Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Kazda Václav Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
170 Kolínko David Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
185 Růžička Pavel Dašice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Pěta Josef Lazinov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Chocholouš M. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Frank Miloslav Třebovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Ducháčková Nela. Trhová Kamenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Zapletal Josef Litomyšl 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Cuhorka Aleš Přelouč 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Růžička Josef Čeperka 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Zahradník Michal Platenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Pecka Zdeněk Hošťalovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Pekařová Jana Svídnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Grus David Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.