Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 78 termínů závodů
V minulosti zadáno 10350 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 249 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Mojžíš Lukáš České Budějovice2747437.00
2Košina PavelDomanín2707035.00
3Novotný Petr st.Louka2696934.50
4Klouček Jan ml.Branná2666633.00
5Moravec PavelČejov2616130.50
6Mlčák LubošDomanín2606030.00
7Borovka LubošVodňany2535326.50
8Belušiak LadislavJindřichův Hradec2494924.50
9Trousil LukášLibín2474723.50
10Švec JakubZhořec2464623.00
11Čori Petr Chodová Planá2454522.50
12Novotný JiříLouka2404020.00
12Novotný Petr ml.Louka1404040.00
12Němec JanČeské Budějovice1404040.00
12Vlček Jaroslav st.Strakonice1404040.00
12Vorel Vladimír1404040.00
17Hanzlík Petr1393939.00
17Kutička PavelNovosedly1393939.00
17Macků BohumilDačice1393939.00
20Burnuš Martin1383838.00
20Daniš PetrPardubice1383838.00
20Frič MichalKoválovice1383838.00
20Marek DanielPočernice1383838.00
20Novotný Petr ml.1383838.00
20Tichý RudolfBečváry1383838.00
20Vlček Jaroslav ml.Strakonice1383838.00
27Kaněra Pavel1373737.00
28Blecha Miroslav ml.Počátky1363636.00
28Kolář Martin1363636.00
28Kvapil PavelDamnice1363636.00
28Materna JanPísek1363636.00
28Ngoxuan RobinBlížkovice1363636.00
28Svoboda PřemyslPraha1363636.00
34Bartoš FrantišekChotěšov1353535.00
34Levák JanProtivín1353535.00
34Číž LubošJindřichův Hradec2353517.50
34Šon ChungJindřichův Hradec1353535.00
38Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1343434.00
38Peterka JaroslavČeská Lípa1343434.00
38Seidl JanZbiroh1343434.00
38Stach Damián1343434.00
42Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1333333.00
42Weinfurter WernerŽelnava2333316.50
42Šilhavý StanislavTřemošná1333333.00
45Blecha Miroslav st.Počátky1323232.00
45Kasl LubošPlzeň1323232.00
45Kiessling VítProstřední Vydří2323216.00
45Novotný Petr ZámrskTorpedo team1323232.00
45Profous PatrikChrudim1323232.00
45Šmitmajer MarekKřečice1323232.00
51Klouček Jan st.Branná2313115.50
51Řehoř VáclavProtivín1313131.00
51Škoda FrantišekPacov1313131.00
51Štefan Jan1313131.00
55Kaše Václav1303030.00
55Nimko MarianPraha1303030.00
55Puškár ViktorPraha1303030.00
58Chadima Jiří st.Mirovice1292929.00
58Neuwirth Karel1292929.00
58Vítámvás Karel ml.Dačice2292914.50
61Eliášek Pavel1282828.00
61Horenský TomášDolní Žandov1282828.00
61Kovář FrantišekMirovice1282828.00
61Macků JaroslavDolní Němčice1282828.00
61Vicher MilanPlzeň1282828.00
66Pravda Marek1272727.00
66Šefl FrantišekVelký Bor1272727.00
68Edl MilanPlzeň1262626.00
68Hejsek Pavel1262626.00
68Kratochvíl PetrNová Bystřice1262626.00
68Pajer StanislavLedeč nad Sázavou1262626.00
68Pavlíček Václav st.Ledeč nad Sázavou1262626.00
68Vávra Jan1262626.00
68Vávra Ladislav1262626.00
75Herout VítVojířov1252525.00
75Hečko Šimon1252525.00
77Hanousek JiříPřelouč1242424.00
77Ludvík JiříKutná Hora1242424.00
77Pekař JaroslavKamenice nad Lipou1242424.00
77Požárek Václav1242424.00
77Vavroň JiříStražovice1242424.00
82Hájek VáclavStrakonice1232323.00
82Velinský Václav1232323.00
84Drápal VlastimilJindřichův Hradec1222222.00
84Dvořák DominikBrandýs nad Labem1222222.00
84Hos MartinOtín1222222.00
84Janoušek Jan1222222.00
84Mrázek PetrVelká Hraštice1222222.00
84Noskovič JakubStrakonice1222222.00
84Řezáč Jan st.Brandýs nad Labem1222222.00
91Gondek Miroslav1212121.00
91Koten PetrJihlava1212121.00
91Čapek Antonín ml.1212121.00
94Baštář FilipMlaďoňovice1202020.00
94Hrdlička JaroslavMariánské Lázně1202020.00
94Kočí JaroslavPraha1202020.00
94Silváši Štěpán1202020.00
98Chrástek Miroslav1191919.00
98Peltan MichalŽirovnice1191919.00
98Černý Jindřich ml.Jindřichův Hradec219199.50
98Čipera MiroslavBohutín1191919.00
102Beránek Jindřich1181818.00
102Harul Tomáš1181818.00
102Korbel JaroslavVracovice1181818.00
102Kříž JosefSmrk1181818.00
102Novák RadekBlatnice1181818.00
102Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou1181818.00
102Tomek LubošHořesedly1181818.00
109Dobrovolný JiříVydří1171717.00
109Kovář MiloslavKrálova Lhota1171717.00
109Král BohuslavProtivín1171717.00
112Chrenovský IvanDrnholec1161616.00
112Kohut MykolaMirovice1161616.00
112Smrčka ZdeněkStrakonice1161616.00
112Vitriv Wolodymir1161616.00
116Svoboda Leoš1151515.00
116Čajko LudvíkMilín1151515.00
118Hnilička JiříČeské Velenice1141414.00
118Křepelka ČestmírDříteň1141414.00
118Pešek Michal ml.Řeřichy1141414.00
118Pešek Michal st.Řeřichy1141414.00
118Poláček Petr st.Příbram1141414.00
118Spěvák Milan st.České Velenice1141414.00
124Bertok MilanDublovice213136.50
124Vaněk DanielDolní Hořice1131313.00
126Dubský FrantišekMirovice1121212.00
126Hladík RomanBlovice1121212.00
126Neumann ZdeněkDomanín1121212.00
126Richter PavelPlzeň1121212.00
130Chlupáčová MonikaDomanín211115.50
130Mareš Antonín1111111.00
130Čech Rostislav1111111.00
133Kaiml MarekJindřichův Hradec1101010.00
133Mergl JakubHeřmanův Městec1101010.00
133Raniak Martin TřešťBig Fish Jihlava1101010.00
133Řípa AlešHeřmanův Městec1101010.00
137Silvaši Štefan1999.00
137Sochor JanŠkrdlovice3993.00
139Hlaváč RomanHolešov1888.00
139Kameník JaroslavMladá Boleslav1888.00
139Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1888.00
139Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1888.00
139Vaněk KarelDolní Hořice1888.00
139Velebný PavelPraha1888.00
145Křivský LubošStrakonice1777.00
145Pech Adam1777.00
147Bárta LukášBranná u Třeboně1666.00
147Jedlička JiříPraha1666.00
147Kopačka JiříPlaná nad Lužnicí1666.00
147Novotný Jan1666.00
147Vegricht MartinPraha1666.00
152Burak Oleh PrahaDnister feeder team1555.00
152Matoušek DavidJindřichův Hradec1555.00
154Habich Jiří1444.00
154Hejda RichardBřežany1444.00
154Jaroš NorbertJindřichův Hradec1444.00
154Solařík Petr1444.00
154Varga LadislavBrandýs nad Labem1444.00
159Kadlecová PetraKunčina - Nová Ves1333.00
159Kvapil Karel1333.00
159Navara PavelPlaná nad Lužnicí2331.50
162Bartrop DavidČeské Budějovice1222.00
162Bartrop JitkaČeské Budějovice1222.00
162Bejsta TomášČeské Budějovice1222.00
162Brůna Miloš1222.00
162Douša JanNeratovice1222.00
162Dub Jaroslav1222.00
162Dvořáček Jakub1222.00
162Hloušek David1222.00
162Holub JanSedlčany1222.00
162Hrubeš PetrPlzeň1222.00
162Kalčík MatějPlzeň1222.00
162Kratochvíl JiříSlabce1222.00
162Krbcová KristýnaHubenov1222.00
162Krbec LukášHubenov1222.00
162Marounek PetrNová Bystřice1222.00
162Nekolný JosefBřežany1222.00
162Paulovičová BarboraChlum u Třeboně1222.00
162Pavlovič MarekChlum u Třeboně1222.00
162Raniak MilanTřešť1222.00
162Srb RomanBobnice1222.00
162Svoboda JiříČeské Budějovice1222.00
162Svoboda MichalČeská Kamenice1222.00
162Volf JosefNová Bystřice1222.00
162Šmůla David ml.Dobřany1222.00
162Šmůla ŠtěpánDobřany1222.00
187Aujezdský Patrik1111.00
187Beneš MilanTušť1111.00
187Bohata LadislavHorní Bolíkov1111.00
187Bohata Matěj1111.00
187Bulak Serhiy PrahaDnister feeder team1111.00
187Buzek JiříKamenice nad Lipou1111.00
187Buček DavidČeské Budějovice1111.00
187Bárta LukášBuřenice1111.00
187Casian IvanHumpolec1111.00
187Chytráček MartinSoběslav1111.00
187Dufek VojtěchŽirovnice1111.00
187Dvořák JaroslavJindřichův Hradec1111.00
187Gareis Tomáš1111.00
187Gottwald MiroslavStrmilov1111.00
187Havlíček PetrVatín1111.00
187Havlíčková Gabriela1111.00
187Housa František1111.00
187John MiroslavRoudnice nad Labem1111.00
187Jánský FrantišekDačice1111.00
187Kašner Marek1111.00
187Kochan Tomáš1111.00
187Kohout Richard ml.Strakonice1111.00
187Komárovský FrantišekLedeč nad Sázavou1111.00
187Kopeček Václav1111.00
187Kropáček Radek1111.00
187Lysina Vladislav1111.00
187Matějka RomanNové Hrady1111.00
187Mařík PetrBoješice1111.00
187Mendl RadekTelč1111.00
187Michalčík Petr1111.00
187Monzer Zdeněk ml.1111.00
187Monzerský Zdeněk1111.00
187Müller Martin1111.00
187Müller Petr1111.00
187Novák Miloš1111.00
187Novák VratislavVšeteč1111.00
187Němeček MiroslavPříbram1111.00
187Outlý Martin1111.00
187Pokorný Jan1111.00
187Rolínek JaroslavMirovice1111.00
187Roušar Jan1111.00
187Rozum PavelTřemošná1111.00
187Seidl Jan1111.00
187Shershen Volodymyr PrahaDnister feeder team1111.00
187Simota Radek1111.00
187Soukal Martin1111.00
187Stupka IvanMirovice1111.00
187Svoboda Leoš st.1111.00
187Tecl PetrTábor1111.00
187Tesař LadislavProtivín1111.00
187Tezner JosefKardašova Řečice1111.00
187Tlapa Tadeáš1111.00
187Trčka Lukáš1111.00
187Vidičan MiroslavHumpolec1111.00
187Vnuk Josef1111.00
187Vojta Jan1111.00
187Vojáček ZdeněkStrakonice1111.00
187Zlatuška TomášTřebíč1111.00
187Čapek Antonín1111.00
187Šefl Josef1111.00
187Škopek Karel1111.00
187Škubal Tomáš1111.00
187Švára VáclavMetánov1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.