Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2019

 

 | 2019  | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Srpen 2019
17.08.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
17.08.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: Závod dvojic 24 hod. (feeder,plavaná)
17.08.2019 Sobota N Babice u Říčan - Středočeský 
Název: Kapr CUP retro 2019
17.08.2019 Sobota N Maletice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
17.08.2019 Sobota N Polnička u Ždáru nad Sázavou - Vysočina 
Název: Letní Polnička
Obsahuje zadaný výsledek
17.08.2019 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický 
Název: Rybářské závody dvojic OBSAZENO!!
Obsahuje zadaný výsledek
17.08.2019 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: Polonoční rybářské závody Telce
Obsahuje zadaný výsledek
17.08.2019 Sobota N Velký Malahov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
17.08.2019 Sobota N Touškov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.08.2019 Pátek N Vojice-pouze pro členy MO ČRS Ostroměř - Královéhradecký 
Název: Vojický sumec pro členy MO ČRS Ostroměř
16.08.2019 Pátek N Kladruby - Středočeský 
Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ
16.08.2019 Pátek N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: Noční rybářské závody na Kocandě
Obsahuje zadaný výsledek
16.08.2019 Pátek N Letkovice - rybník Cortina - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody dvojic
11.08.2019 Neděle N Přeštice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody 30.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
11.08.2019 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický 
Název: Liga Rybářských žebříčků 2. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
10.08.2019 Sobota N Strachovice - Jihočeský 
Název: Rybářské zalvody Strachovice 2019
Obsahuje zadaný výsledek
10.08.2019 Sobota N Jeseník - Olomoucký 
Název: závod dvojic
10.08.2019 Sobota N Lužany - Plzeňský 
Název: Přeštický feeder
Obsahuje zadaný výsledek
10.08.2019 Sobota N Bílichov - Středočeský 
Název: Rybářské závody Bílichov
Obsahuje zadaný výsledek
09.08.2019 Pátek N Polička - Pardubický 
Název: Půlnoční kapr - rybářská noc
09.08.2019 Pátek N Jenišov u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: 4. ročník 24 hod. závodů v lovu kaprů
Obsahuje zadaný výsledek
09.08.2019 Pátek N Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský 
Název: Rybářské závody
03.08.2019 Sobota N Dehtín - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
03.08.2019 Sobota N Odrovice - Malešovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
03.08.2019 Sobota N Bylany I - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.08.2019 Sobota N Lejšovka-1.cena-ryb.lehátko - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody Lejšovka
Obsahuje zadaný výsledek
03.08.2019 Sobota N Pardubice - Pardubický 
Název: MiČR veteránů
03.08.2019 Sobota N Kochánov u Havlíčkova Brodu - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.08.2019 Sobota N Hokov u Rakovníka 1 Místo volné - Středočeský 
Název: Hoky cup
Obsahuje zadaný výsledek
03.08.2019 Sobota N Třemešné pod Přimdou - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
02.08.2019 Pátek N Buřenice - Vysočina 
Název: BUŘENICKÝ NOČNÍK - 7. ročník
Červenec 2019
27.07.2019 Sobota N Vysoké Chvojno - Pardubický 
Název: Holický MIX OBSAZENO již pouze náhradníci
Obsahuje zadaný výsledek
27.07.2019 Sobota N Letiny-požární nádrž - Plzeňský 
Název: 10.ročník rybářských závodů Letiny OBSAZENO
27.07.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: Závod vytrvalců 24.hod Na Vítězné
27.07.2019 Sobota N Nové Hrady - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.07.2019 Sobota N Málkovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.07.2019 Sobota N Nedakonice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
27.07.2019 Sobota N Lanškroun - Pardubický 
Název: dědkovské rybářské závody
27.07.2019 Sobota N Borovany - Jihočeský 
Název: Noční rybářské závody
27.07.2019 Sobota N Kravsko - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody dvojic - noční
27.07.2019 Sobota N Loučky - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.07.2019 Sobota N Mokrovousy(ryby)-Rašín(šipky) dvojboj - Královéhradecký 
Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj
27.07.2019 Sobota N Sendražice - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.07.2019 Neděle N Přepychy mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
20.07.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: Cejnový mač
Obsahuje zadaný výsledek
20.07.2019 Sobota N Tample u Svojku - Liberecký 
Název: Tample léto 2019 - OBSAZENO!
20.07.2019 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský 
Název: Barbus Cup
Obsahuje zadaný výsledek
20.07.2019 Sobota N Přepychy - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
20.07.2019 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: 3 ROČNÍK ZÁVODŮ DVOJIC
Obsahuje zadaný výsledek
20.07.2019 Sobota N České Velenice - Jihočeský 
Název: noční rej
20.07.2019 Sobota N Nové Mitrovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
19.07.2019 Pátek N Arnolec - Vysočina 
Název: Arnolec 40h.
14.07.2019 Neděle N Litultovice mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
13.07.2019 Sobota N Dřenice OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický 
Název: Hungerfish Cup 4.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
Obsahuje zadaný výsledek
13.07.2019 Sobota N Jimramov - Vysočina 
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
Obsahuje zadaný výsledek
13.07.2019 Sobota N Bylany II - Ústecký 
Název: Rybářské závody dvojic
13.07.2019 Sobota N Hostinné - Královéhradecký 
Název: noční rybářské závody
13.07.2019 Sobota N Otin u stonařova - Vysočina 
Název: Otínska šupina
Obsahuje zadaný výsledek
13.07.2019 Sobota N Otěšice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice
Obsahuje zadaný výsledek
13.07.2019 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
13.07.2019 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina 
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
Obsahuje zadaný výsledek
12.07.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský 
Název: Magic Cup
12.07.2019 Pátek N Řeznovice - Jihomoravský 
Název: Memoriál Josefa Šafránka
12.07.2019 Pátek N Darkovice - Moravskoslezský 
Název: Noční rybářské závody
07.07.2019 Neděle N Králíky položená/feeder - Pardubický 
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing.Šembery
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2019 Sobota N Křesetice - Středočeský 
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2019 Sobota N Libčeves - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2019 Sobota N Osvětimany - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Králíky plavaná - Pardubický 
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing.Šembery
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2019 Sobota N Bohdalec - Vysočina 
Název: Rybářské závody v Bohdalci 17. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2019 Sobota N Popice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Veselí nad Moravou - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Nakvasovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Loučovice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Kolešov u Rakovníka - Středočeský 
Název: Noční televize LED
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2019 Sobota N Výžerky - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2019 Pátek N Podivín - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody
05.07.2019 Pátek N Klášter u Nepomuku - Plzeňský 
Název: Nepomucká plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2019 Pátek N Herálec u Havlíčkova Brodu - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2019 Pátek N Popice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
Červen 2019
30.06.2019 Neděle N Mokrovousy ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský kapřík 2 - ZRUŠENO!Z důvodu rekonstrukce hasičárny co slouži k občerstvení.
30.06.2019 Neděle N Brno - Obřany - Jihomoravský 
Název: Svitavský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
30.06.2019 Neděle N Libchavy mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
30.06.2019 Neděle N Trhová Kamenice mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.06.2019 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
29.06.2019 Sobota N Trhová Kamenice - Pardubický 
Název: 10.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
Obsahuje zadaný výsledek
29.06.2019 Sobota N Polička - mládež - Pardubický 
Název: 9. ročník dětských závodů O pohár starosty
29.06.2019 Sobota N Ptenín - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
29.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký 
Název: Závody dvojic téměř 24 hodin
Obsahuje zadaný výsledek
29.06.2019 Sobota N Králíky mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody pro děti a mládež
Obsahuje zadaný výsledek
29.06.2019 Sobota N Bílichov - Středočeský 
Název: Rybářské závody Bílichov - OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
29.06.2019 Sobota N Bílichov mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody Bílichov
Obsahuje zadaný výsledek
29.06.2019 Sobota N Koloveč - Plzeňský 
Název: Rybářské závody KOLOVEČ
29.06.2019 Sobota N Arneštovice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.06.2019 Sobota N Lestkov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.06.2019 Sobota N Králíky - Pardubický 
Název: 24 hodinové závody dvoučlenných týmů
Obsahuje zadaný výsledek
28.06.2019 Pátek N Velký Šenov - Ústecký 
Název: O Pohár MO ČRS
23.06.2019 Neděle N Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářšké závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2019 Neděle N Vestec - Nouzín - Královéhradecký 
Název: Jaxon 2019 Vestec
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2019 Neděle N Loučky - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
22.06.2019 Sobota N Drozdice závěrečná - Pardubický 
Název: Vesnická liga
22.06.2019 Sobota N Ústaleč - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
22.06.2019 Sobota N Měřín - Vysočina 
Název: Maver CUP FEEDER 2019
22.06.2019 Sobota N Šanov - Středočeský 
Název: Rybářské závody na rybníku Netrh, Šanov
Obsahuje zadaný výsledek
22.06.2019 Sobota N Týnec nad Labem mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Hřebečníky - Středočeský 
Název: Tradiční rybářské závody Hřebečníky
22.06.2019 Sobota N Varvažov - mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Bohdalín - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
22.06.2019 Sobota N Cizkrajov mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Třebíč mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský 
Název: DUO FEEDER CUP 2019
22.06.2019 Sobota N Zlín - Zlínský 
Název: 1.ročník Dřevnického poháru v přívlači dvojic
22.06.2019 Sobota N Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Kravsko - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Čenkov u Třeště - Vysočina 
Název: ČENKOVSKÁ ŠUPINA - 4. ROČNÍK
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2019 Neděle N Dlouhý Újezd mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2019 Neděle N Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
16.06.2019 Neděle N Rankovice - Karlovarský 
Název: MEMORIAL TONDY HLAVÁČKA
16.06.2019 Neděle N Podůlšany mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody dětí
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O 100KG PRASE
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Bučovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský 
Název: dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Přehýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dešná - Jihočeský 
Název: o dešanské sele
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Dlouhý Újezd - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Teplá - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Teplá - mládež - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Blížejov - Dolní rybník - Plzeňský 
Název: Memoriál Jardy Sekereše
15.06.2019 Sobota N Babice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Uherský Ostroh - Zlínský 
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Kroměříž - Zlínský 
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
15.06.2019 Sobota N Modřany mládež - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Šluknov - Ústecký 
Název: Rybářské závody O pohár předsedy MO
15.06.2019 Sobota N Babice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Buřenice - Vysočina 
Název: Rybářské závody - 10. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Nesuchyně - Středočeský 
Název: Nesuchyňské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Dolní Poustevna - Ústecký 
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Jablonec nad Nisou ODLOŽENO - Liberecký 
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Soběchleby - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Oslavany mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Zlosyň mládež U10 - Středočeský 
Název: 10. ročník dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Odolena voda mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2019 Sobota N Zlosyň mládež U15 - Středočeský 
Název: 10. ročník dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.06.2019 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: 24 hodin
14.06.2019 Pátek N Hraštice - Královéhradecký 
Název: Hraštický Rutilus
Obsahuje zadaný výsledek
14.06.2019 Pátek N Jimramov - Obsazeno - Vysočina 
Název: závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
14.06.2019 Pátek N Zbilidy - Vysočina 
Název: ZMordovaný kapr
09.06.2019 Neděle N Míčov (Uvolnilo se 1místo!!!) - Pardubický 
Název: IV.Ročník Míčovské Udice
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2019 Neděle N Mokrovousy- mládež - Královéhradecký 
Název: BÍLÁ RYBA Z MOKROVOUS -ZRUŠENO!Z důvodu rekonstrukce hasičárny co slouži k občerstvení.
09.06.2019 Neděle N Zaječí mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský 
Název: Strhaná hráz - Junior Cup 2019 - OBSAZENO - jen náhradníci
08.06.2019 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský 
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Zadní Třebaň - Středočeský 
Název: Memoriál Franty Hartmanna
08.06.2019 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2019
08.06.2019 Sobota N Míčov mládež - Pardubický 
Název: DĚTSKÉ RYBÁŘKÉ ZÁVODY "MÍČOVSKÁ UDIČKA"
08.06.2019 Sobota N Dobřív - Plzeňský 
Název: 13.ročník Rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Týn nad Vltavou - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Hradec Králové ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Master of Method - zrušeno.. Startovné se vrací
08.06.2019 Sobota N Měcholupy - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
08.06.2019 Sobota N Markovice ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Velká cena Markovic 2019 ZRUŠENO
08.06.2019 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký 
Název: Kocourák
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký 
Název: Malšovický kapr
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Skořice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Zaječí - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Vodňany - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Stéblová - Pardubický 
Název: Rybářské závody Stéblová
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Radovesnice II - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký 
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
08.06.2019 Sobota N Čáslav - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Olešná - mládež U10 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Teplice - Ústecký 
Název: 24 hodin
08.06.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
08.06.2019 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický 
Název: 21. ročník rybářských závodů „O putovní pohár starosty města"
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Tuhaň mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Vejprty mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody v LRU
08.06.2019 Sobota N Hromnice mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Brozany nad Ohří - Ústecký 
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Fryšták - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Tmaň u Berouna - Středočeský 
Název: Rybářské závody Chyť a pusť II. ročník
08.06.2019 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Nová Role - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Vejprty mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody v LRU
08.06.2019 Sobota N Jenišov u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: Bambus cup XI. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Hostinné - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Milevsko mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Lovosice - Ústecký 
Název: Lovosický úhoř
08.06.2019 Sobota N Radotín - Praha 
Název: Memorial Václava Hanzla
08.06.2019 Sobota N Olešná - mládež U15 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2019 Sobota N Podbořany - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.06.2019 Pátek N Letny - Vysočina 
Název: Magic Cup
07.06.2019 Pátek N Zichovec - Středočeský 
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
02.06.2019 Neděle N Vojice - mládež - Královéhradecký 
Název: Vojický kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2019 Neděle N Bzenec mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody ve Bzenci
02.06.2019 Neděle N Lično - Královéhradecký 
Název: Liga Rybářské žebříčky
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2019 Neděle N Dobříš mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2019 Neděle N Pokojov mládež - Vysočina 
Název: Dětské závody Pokojov
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2019 Neděle N Byškovice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Babice mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Dymokury - mládež - Středočeský 
Název: Dymokurský mamlasák
02.06.2019 Neděle N Valašské Mezříčí (Podlesí) mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2019 Neděle N Letkovice - Cortina - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody pro dospělé
02.06.2019 Neděle N Tuhaň u Lomnice nad Popelkou - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Přepychy - OBSAZENO - Královéhradecký 
Název: Zlatý karas
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2019 Sobota N Vojice - Královéhradecký 
Název: Vojický kapr
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Kounice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Chřibská - Ústecký 
Název: Rybářské závody 7. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2019 Sobota N Mirovice - Jihočeský 
Název: Jarní Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N VRCHLABÍ - Královéhradecký 
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2019 Sobota N Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký 
Název: Memoriál Petra Vnuka 8. ročník-týmové závody
01.06.2019 Sobota N Pokojov - Vysočina 
Název: Pokojovský Kapr
01.06.2019 Sobota N Unhošť - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Studénky - Vysočina 
Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2019 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2019 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Žamberk ženy - Pardubický 
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Ledenice - mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Dobroměřice - mládež - Ústecký 
Název: Jarní závody.
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2019 Sobota N Dobroměřice - OBSAZENO - Ústecký 
Název: Jarní závody.
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2019 Sobota N Křepice - Jihomoravský 
Název: rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Okrouhlé Hradiště, Konstantinovy Lázně - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Sportovní rybolov rybník Hradiště
01.06.2019 Sobota N Nakvasovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Nedvědice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Ctidružice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské závody
01.06.2019 Sobota N Valašské Meziříčí (Podlesí) - Zlínský 
Název: Rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Mikulčice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N SlAVONÍN MLÁDEŽ - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Soběslav mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Sadová mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Otovice u Karlových Varů mládež - Karlovarský 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Batelov mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Řeznovice - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Šťáhlavy mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Mladé Bříště - Vysočina 
Název: Mladé Bříště
Obsahuje zadaný výsledek
Květen 2019
31.05.2019 Pátek N Boskovice mládež - Jihomoravský 
Název: O Pohár starosty
26.05.2019 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský 
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Mohelnice - Olomoucký 
Název: „Bambusák“
26.05.2019 Neděle N Praha - Zbraslav mládež U10 - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2019 Neděle N Solnice mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Kvasiny mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Rakvice - mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Miřetice mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2019 Neděle N Holice - Pardubický 
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2019 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
26.05.2019 Neděle N Náchod - Královéhradecký 
Název: 15. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2019 Neděle N Letovice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Ptenín - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Ptenín
26.05.2019 Neděle N Choceň mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Praha - Zbraslav mládež U15 - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež U15 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody 2019
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Mohelnice - Olomoucký 
Název: Lady Cup
25.05.2019 Sobota N Praha - Zbraslav - Praha 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Slavkov u Brna - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Rakvice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký 
Název: Grimův Pohár
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Napajedla - Spytihněv mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Zadní Třebaň - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Drozdice - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Holice - mládež OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Zlaté Hory mládež - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Ponětovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Kácov - Jihočeský 
Název: Noční rybářské závody - Kácov
25.05.2019 Sobota N Dolce - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
25.05.2019 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický 
Název: O živého čuníka - XIV. ročník
25.05.2019 Sobota N Klánovice - mládež - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
25.05.2019 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský 
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO VELEŠÍN
25.05.2019 Sobota N Vrčeň - Plzeňský 
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
25.05.2019 Sobota N Pacov - Vysočina 
Název: Pacovský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kyjov - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kyjov - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Velký Osek - mládež - Středočeský 
Název: Velkoosecký trojzubec
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Letovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Bylany II - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Knířov - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: CHY - TEP CUP TELCE
25.05.2019 Sobota N Telce mládež - Ústecký 
Název: CHY - TEP CUP TELCE mládež
25.05.2019 Sobota N Pěkov - Hony - mládež - Královéhradecký 
Název: Grimův Pohár
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Dolní Věstonice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Šťáhlavy - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Heřmanova Huť
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Praha Kolovraty - Praha 
Název: kolovratské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha 
Název: kolovratské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Číhošť - Vysočina 
Název: Rybářské závody o Putovní pohár
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Trutnov - Královéhradecký 
Název: Peklo
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Chlumec - Ústecký 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Hraštice mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Tursko - Středočeský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Vlasatice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Úsobí - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Kamberk - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Blovice mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Horka nad Moravou - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Horka nad Moravou mládež - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Opava mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kvasiny - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Citonice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Vrábče - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Borohrádek - Královéhradecký 
Název: O pohár starosty města
25.05.2019 Sobota N Chrastava mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Chrastava - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež U10 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody 2019
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2019 Sobota N Dolní Věstonice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
23.05.2019 Čtvrtek N Nová Ves - Jihočeský 
Název: BOILIES CUP 75 HODIN 2019
19.05.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický 
Název: Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany -
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2019 Neděle N Bulhary - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Česká Třebová mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Jemnice - Vysočina 
Název: O putovní pohár Barchanu
19.05.2019 Neděle N Pšánky mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody Pšánky
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2019 Neděle N Ivančice - mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody dospělých
19.05.2019 Neděle N Kravaře - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Kutná Hora - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Litultovice mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Čimelice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2019 Neděle N Staňkov mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Otěšice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Otěšice
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2019 Neděle N Dolní Bousov - Středočeský 
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Třemešné pod Přimdou - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Dražíč mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Jablunkov (Návsí) mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Medlov mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Byšice - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Bulhary - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Říkov - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Vesnická liga
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský 
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
18.05.2019 Sobota N Zlaté Hory - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Pustá Kamenice - Pardubický 
Název: KAMENICKÝ LOSOS
18.05.2019 Sobota N Uhersko OBSAZENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Pšánky - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Řeřichy - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina 
Název: Jimramovský feeder
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Jimramov - Vysočina 
Název: Jimramovský feeder
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Klapý - Ústecký 
Název: 6 ročník rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Žákava - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
18.05.2019 Sobota N Lesonice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jičín - Dvorce - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Počátky - Vysočina 
Název: Rybářské závody Počátky
18.05.2019 Sobota N Litomyšl mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Levínská Olešnice mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jívka mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Ivančice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody dospělých
18.05.2019 Sobota N Kravaře mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Ledenice - Jihočeský 
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
18.05.2019 Sobota N Lukavice mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Česká Lípa - Středočeský 
Název: Memoriál Standy Pecháčka
18.05.2019 Sobota N Česká Lípa (Dubice) - mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N České Velenice - Jihočeský 
Název: rybářské závody
18.05.2019 Sobota N České Velenice mládež - Jihočeský 
Název: dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Čimelice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Staňkov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Skalice u Znojma - Jihomoravský 
Název: rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Božice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Holešov - Zlínský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Vlašim mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Slavičky - Vysočina 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Slavičky mládež - Vysočina 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Chlumec - mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody O pohár města Chlumce
18.05.2019 Sobota N Míškovice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Kelč - Zlínský 
Název: Tradiční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Brno - Obřany - Jihomoravský 
Název: Lov kapra o ceny
18.05.2019 Sobota N Bartošovice - Moravskoslezský 
Název: Bartošovická 24
18.05.2019 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Dražíč - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Leština - Královéhradecký 
Název: Leštinský králík
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Medlov - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Kravsko - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Stolany mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2019 Sobota N Lukavice mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Kelč mládež - Zlínský 
Název: Tradiční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
17.05.2019 Pátek N Otrokovice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Dřenice 2.MÍTA VOLNÁII!!!!!!!!!!!!!!! - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2019 Neděle N Jiříkov - Ústecký 
Název: Rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Luže - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Police u Jemnice - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Příbram mládež - Středočeský 
Název: O pohár předsedy MO ČRS
12.05.2019 Neděle N Velešovice 1.místo plavačkový prut Colmic - Jihomoravský 
Název: Velešovická dvoukolovka Pouze 48 MÍST!!!
12.05.2019 Neděle N Podivín mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Český Těšín mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský 
Název: 32.ročník dětských rybářských závodů
11.05.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina 
Název: HADINA CUP 2019
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Mnichovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Byšice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Luže - Pardubický 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický 
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019
11.05.2019 Sobota N Luhačovice - Zlínský 
Název: Jarní rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Drozdice - Pardubický 
Název: 46.ročník rybářských závodů Drozdice - hlavní cena plynový gril za 6.500,- Kč
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Pnětluky u Loun - Ústecký 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Mlékojedy - Středočeský 
Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2019
11.05.2019 Sobota N Protivín - Jihočeský 
Název: 3. ročník rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký 
Název: Tablet na udici 2019
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Strážnice - Jihomoravský 
Název: Vešky
11.05.2019 Sobota N Želvice - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
11.05.2019 Sobota N Zdislavice zrušeno - Středočeský 
Název: Zdislavický šupináč
11.05.2019 Sobota N Doksy - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Police u Jemnice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Horažďovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Lázně Bělohrad - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Zámrsk - Pardubický 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Velká Černoc - Ústecký 
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Podivín - Jihomoravský 
Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně
11.05.2019 Sobota N Unhošť ženy - Středočeský 
Název: závody žen
11.05.2019 Sobota N Nižbor - Středočeský 
Název: 13. Ročník rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Český Těšín - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Vítovice mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Kolín mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Tábor - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Ctidružice - Jihomoravský 
Název: Ctidružice
11.05.2019 Sobota N Mnichovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Heřmanův Městec (Konopáč) mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Želetava - Vysočina 
Název: 15.Rybářské závody - Hadrava
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N České Vrbné - Jihočeský  
Název: Krajský přebor v LRU feeder
11.05.2019 Sobota N Březnice u Bechyně mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Luby - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Loštice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Trutnov mládež - Královéhradecký 
Název: Peklo
11.05.2019 Sobota N Zahájí mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Zahájí - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Hněvnice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Lodín - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký 
Název: Tablet na udici 2019
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký 
Název: Tablet na udici 2019
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Kateřinice mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.05.2019 Sobota N Krucemburk mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.05.2019 Pátek N Roudný - Liberecký 
Název: 24 hodinový ROUDNÝ CARP CUP 1 jednotlivců
08.05.2019 Středa N Hošťalovice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.05.2019 Středa N Loket - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
08.05.2019 Středa N Levínská Olešnice - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.05.2019 Středa N Zdislavice mládež - Středočeský 
Název: Zdislavický potěr 2019
Obsahuje zadaný výsledek
08.05.2019 Středa N Jičín (Dvorce) mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.05.2019 Středa N Nová Ves u Chotěboře - Vysočina 
Název: Rybářské závody - 13. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
08.05.2019 Středa N Horoměřice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.05.2019 Středa N Seník - Pardubický 
Název: SENICKÝ KAPR
08.05.2019 Středa N Nová Ves u Chotěboře mládež - Vysočina 
Název: Rybářské závody - 13. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
05.05.2019 Neděle N Dobrá voda u Březnic - mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.05.2019 Neděle N Týnec mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2019 Neděle N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: Rybářské závody na Kocandě
Obsahuje zadaný výsledek
05.05.2019 Neděle N Kravsko mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2019 Neděle N Lohenice u Přelouče - Pardubický 
Název: Přeloučský Kapr 2019
Obsahuje zadaný výsledek
05.05.2019 Neděle N Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Milín - Středočeský 
Název: Pohár předsedy SÚS
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Kostelní Radouň - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: FEEDEROVÉ ZAVODY
04.05.2019 Sobota N Roudnice nad Labem - Ústecký 
Název: rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Mikulovice Fryčák - Pardubický 
Název: Vesnická Liga
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský 
Název: 12.ročník rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Božice - přeloženo na 18.5. - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh
04.05.2019 Sobota N Libčeves - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Boleradice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse"
04.05.2019 Sobota N Dobrá voda u Březnic - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Karviná - Moravskoslezský 
Název: memoriál bratří Wraniků
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Bylany - Středočeský 
Název: Rybářské závody Bylany
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Kounice - Středočeský 
Název: Rybářské závody Kounice
04.05.2019 Sobota N Bílichov - Středočeský 
Název: Bilichovský kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Lipno - Jihočeský 
Název: Bodovaný závod do Trout Area Ligue
04.05.2019 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina 
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019 - mládež
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Oskořínek - Středočeský 
Název: 6.Jarní Rybářské závody v Oskořínku
04.05.2019 Sobota N Žitná - Jihočeský 
Název: Žitenský návesák
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina 
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Těchobuz, okr.Pelhřimov - Vysočina 
Název: O pohár předsedy MO Těchobuz - 4.ročník
04.05.2019 Sobota N Bystré - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Štětí - Ústecký 
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský 
Název: Jarní rybářské závody dospělých
04.05.2019 Sobota N Březí - Plzeňský 
Název: XII.Březská vydra
04.05.2019 Sobota N Poděbrady mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Nasavrky - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Odolena Voda - Středočeský 
Název: Veřejné rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Žerotice u Znojma - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Křižánky - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Týnec - Jihomoravský 
Název: Jarní rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Hostinné - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Lohenice u Přelouče - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Řevničov - Středočeský 
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Miroslav - Jihomoravský 
Název: Memoriál Josefa Diviše
04.05.2019 Sobota N Dolní Bousov mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
04.05.2019 Sobota N Stráž pod Ralskem - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Litětiny - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický 
Název: Jarní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2019 Sobota N Žitná mládež - Jihočeský 
Název: Žitenský návesák
Obsahuje zadaný výsledek
02.05.2019 Čtvrtek N Skuteč - Pardubický 
Název: 7. ROČNÍK SKUTEČSKÉ PADESÁTKY
01.05.2019 Středa N Klášter u Nepomuku - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
01.05.2019 Středa N Strakonice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
01.05.2019 Středa N Bravantice - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody Bravantický kapřík
01.05.2019 Středa N Třinec - mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
01.05.2019 Středa N Městec Králové - Středočeský 
Název: Rybářské závody
01.05.2019 Středa N Bojkovice - Zlínský 
Název: Memoriál Zdeňka Bařinky
01.05.2019 Středa N Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.05.2019 Středa N Pečky mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Duben 2019
28.04.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Čarodějnická plavaná 3.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
28.04.2019 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.04.2019 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha 
Název: Rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Tůň u Loukova - mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Hustopeče nad Bečvou - mládež - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Domažlice mládež - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Lednice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Skuteč (Štěpánov) - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.04.2019 Neděle N Kladruby - mládež U10 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.04.2019 Neděle N Dubňany mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Nové Město na Moravě mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.04.2019 Neděle N Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Trhové Sviny mládež - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.04.2019 Neděle N Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.04.2019 Neděle N Lanškroun mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Kladruby - mládež U15 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Hruškov - Středočeský 
Název: 5.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
27.04.2019 Sobota N Malá Skála - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Příbram - Středočeský 
Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS
27.04.2019 Sobota N Tůň u Loukova - Liberecký 
Název: Jarní rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šenov - mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Kostelec nad Labem - Středočeský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lanškroun - Pardubický 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Mikulovice Náves - Pardubický 
Název: Vesnická Liga
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský 
Název: BĚLSKÝ KAPR 12. ROČNÍK
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Domažlice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Chroustovice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Rajhrad - Jihomoravský 
Název: Tradiční rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lednice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Skuteč - Pardubický 
Název: Skutečský kapřík
27.04.2019 Sobota N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský 
Název: Veselská zlatá udice
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Kladruby - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody Krčmařík Červený Kostelec - Přijď si seknout
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Olešná - Středočeský 
Název: Rakovnický kapr
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Dehtín - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
27.04.2019 Sobota N Svídnice u Chrudimě - Pardubický 
Název: Tradiční rybářské klání
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Dymokury ženy - Středočeský 
Název: 3. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY
27.04.2019 Sobota N Močerady - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Beroun - Středočeský 
Název: Memoriál Františka Hlaváčka
27.04.2019 Sobota N Horka nad Sázavou - Středočeský 
Název: Rybářské závody Písník Horka nad Sázavou 2019
27.04.2019 Sobota N Černá u Bohdanče - Pardubický 
Název: Bohdanečská vydra
27.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Myslín - Jihočeský 
Název: 20. rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lubenec - Ústecký 
Název: Rybářské závody jednotlivců
27.04.2019 Sobota N Čakovice - Praha 
Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH
27.04.2019 Sobota N Miletín - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Dubňany - Jihomoravský 
Název: memoriál M. Dvořáka
27.04.2019 Sobota N Třinec - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Velký Šenov - Ústecký 
Název: „Plavaná 2019“
27.04.2019 Sobota N Tři Dvory - Středočeský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Nymburk mládež - Středočeský 
Název: Místní kolo Zlaté udice 2017 RYBÁŘSKÉ ZÁVODYMLÁDEŽE
27.04.2019 Sobota N Kosova Hora - Středočeský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Čakovice mládež - Praha 
Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH
27.04.2019 Sobota N Chlumec nad Cidlinou - mládež - Královéhradecký 
Název: Pamětník 2019
27.04.2019 Sobota N Nové Město na Moravě - Vysočina 
Název: KOUPALIŠTĚ
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Syrovice - mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Lošany - Středočeský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Bystřice nad Olší - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Jevíčko mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Trhové Sviny - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Trhové Sviny ženy - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský 
Název: 14.ročník R.Z. pouze pro členy MO
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Loučovice - Jihočeský 
Název: FEEDER CUP Loučovice
27.04.2019 Sobota N Mezholezy u Horšovského Týna - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2019 Sobota N Svídnice u Chrudimi mládež - Pardubický 
Název: Tradiční rybářské klání
Obsahuje zadaný výsledek
26.04.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský 
Název: Magic Cup
26.04.2019 Pátek N Tovačov - Olomoucký 
Název: Tovačovská jarní čtyřiadvacítka
26.04.2019 Pátek N Zvíkovské podhradí - Jihočeský 
Název: Cejnování
Obsahuje zadaný výsledek
22.04.2019 Pondělí N Vestec - Nouzín - Královéhradecký 
Název: Velikonoční kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2019 Neděle N Zdislavice - Středočeský 
Název: ZDISLAVICKÝ OTVÍRÁK 2019
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2019 Neděle N Žďár nad Sázavou - Vysočina 
Název: Maver CUP FEEDER 2019
21.04.2019 Neděle N Horka u Chrasti - Pardubický 
Název: VELIKONOČNÍ KAPŘÍK
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2019 Neděle N Lejšovka-1.cena-ryb.lehátko-posledních 8 míst - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody Lejšovka
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2019 Neděle N Rybník Kokovice - Středočeský 
Název: Velikonoční závody.
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2019 Neděle N Nový Hrozenkov mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2019 Neděle N Dobřany, Dolní Kotynka - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka 2019
20.04.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský 
Název: Kralupský kapr 2019
Obsahuje zadaný výsledek
20.04.2019 Sobota N Zájezdec - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.04.2019 Sobota N Zájezdec - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Medlešice - Pardubický 
Název: Vesnická liga
Obsahuje zadaný výsledek
20.04.2019 Sobota N Poděbrady - Středočeský 
Název: Poděbradský kapr 2019
20.04.2019 Sobota N Voznice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský 
Název: Přebor Čech feeder
20.04.2019 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Vrbová Lhota - Středočeský 
Název: Jarní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.04.2019 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký 
Název: Velkojesenický pohár
Obsahuje zadaný výsledek
20.04.2019 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: 5.ročník rybářských závodů o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny
20.04.2019 Sobota N Malešovice - Jihomoravský 
Název: Jarní rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský 
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
20.04.2019 Sobota N Nový Hrozenkov - Zlínský 
Název: rybářské závody v lovu ryb udicí
20.04.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: Method feeder Cup Vítězná 2019
20.04.2019 Sobota N Dobřany, Dolní Kotynka - Plzeňský 
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
20.04.2019 Sobota N Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
20.04.2019 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský 
Název: Velikonoční závody
20.04.2019 Sobota N Zlosyň - Středočeský 
Název: Jarní závody 11. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
19.04.2019 Pátek N Arnolec - Vysočina 
Název: 28 hodin v ARNOLCI
19.04.2019 Pátek N Starý Kolín - Středočeský 
Název: Motorová pila na udici
Obsahuje zadaný výsledek
19.04.2019 Pátek N Milovy ZRUŠENO - Vysočina 
Název: 1.CCAM KEMP MILOVY CUP, 85 000 KČ V HOTOVOSTI + VĚCNÉ CENY
19.04.2019 Pátek N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: Jarní závod v přívlači
14.04.2019 Neděle N Mokrovousy: poslední 2 volnámísta - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský kapřík 1.
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2019 Neděle N Podlesí - Středočeský 
Název: Podlesí u Příbrami 2019
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2019 Neděle N Loučky - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.04.2019 Sobota N Dřenice JEDNA DVOJICE VOLNÁ ZDŮVODU NEMOCI !!!!!!!!!!!!!! - Pardubický 
Název: závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
13.04.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - JARNÍ KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
13.04.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický 
Název: Cejnobití
13.04.2019 Sobota N Miřetice - Pardubický 
Název: Malá voda Ležáky
13.04.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.04.2019 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: Gunki cup - jarní přívlač jednotlivců
13.04.2019 Sobota N Radějov - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Radějov - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Senomaty - Středočeský 
Název: IX. Memoriál Jaroslava Blechy POZOR ZMĚNA!! Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ SE ZÁVODY PŘESOUVAJÍ NA RYBNÍK V OBCI SENOMATY!!!
Obsahuje zadaný výsledek
13.04.2019 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: King Spin Cup
13.04.2019 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - Pardubický 
Název: Memoriál ing.Michala Konče
Obsahuje zadaný výsledek
13.04.2019 Sobota N Kolín - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.04.2019 Sobota N Ronov nad Doubravou - Pardubický 
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Ronov nad Doubravou mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Krašovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
13.04.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO
13.04.2019 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský 
Název: PRVNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
13.04.2019 Sobota N Velký Osek - mládež - Středočeský 
Název: Velkoosecký trojzubec
Obsahuje zadaný výsledek
13.04.2019 Sobota N Chranišov - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2019 Neděle N Sendražice-obsazeno jen náhradníci - Královéhradecký 
Název: Sendražický kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2019 Neděle N Týn nad Vltavou - Jihočeský 
Název: Zimní feeder liga
Obsahuje zadaný výsledek
06.04.2019 Sobota N Markovice - Pardubický 
Název: Markovice - Jarní 2019
Obsahuje zadaný výsledek
06.04.2019 Sobota N Ostrava (Radvanice a Bartovice) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
06.04.2019 Sobota N Lhotka Laguna - Moravskoslezský 
Název: Veřejné rybářské závody
06.04.2019 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský 
Název: O Mistra Mušova
Obsahuje zadaný výsledek
06.04.2019 Sobota N Olomouc - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
06.04.2019 Sobota N Těšetice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
06.04.2019 Sobota N Kobylníky - Středočeský 
Název: Jarní závody
Obsahuje zadaný výsledek
06.04.2019 Sobota N Ostřešany - Pardubický 
Název: Vesnická liga
Obsahuje zadaný výsledek
Březen 2019
31.03.2019 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký 
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
Obsahuje zadaný výsledek
31.03.2019 Neděle N Čelákovice mládež - Středočeský 
Název: 12. ročník rybářských závodů na Grádě
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2019 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský 
Název: Novoveská Plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2019 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský siven
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2019 Sobota N Křesetice OBSAZENO - Středočeský 
Název: Zahajovačka Křesetice
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2019 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: MFcraft Trout Area Cup - 5. ročník závodu dvojic v přívlači
30.03.2019 Sobota N Dymokury OBSAZENO - Středočeský 
Název: 10. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2019 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
30.03.2019 Sobota N Čelákovice - Středočeský 
Název: 12. ročník rybářských závodů na Grádě
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2019 Sobota N Smilovice - Středočeský 
Název: Smilovická vláčka
30.03.2019 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Dolovná
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2019 Sobota N Jestřabice - Zlínský 
Název: Jarní muškařský maratón
Obsahuje zadaný výsledek
23.03.2019 Sobota N Skuteč - Pardubický 
Název: VIII. ročník Skutečský pstroužek
23.03.2019 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický 
Název: Běloba CUP 2019 - OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
23.03.2019 Sobota N Poděbrady - Středočeský 
Název: Bodovaný závod do Trout Area Ligue
17.03.2019 Neděle N Karviná - Moravskoslezský 
Název: PETROVICKÝ PSTRUH
Obsahuje zadaný výsledek
16.03.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Dřenický Duhák-Dudák 1.VOLNÉ MÍSTO !!!!!!!!!!!!!!!!
Obsahuje zadaný výsledek
16.03.2019 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: Zimní vláčka a muška
16.03.2019 Sobota N Libčeves Poslední Obsazeno 28 přihlášeno - Ústecký 
Název: Libčeves Vabank
Obsahuje zadaný výsledek
16.03.2019 Sobota N Hněvkovice - Jihočeský 
Název: Zimní feeder liga
Obsahuje zadaný výsledek
Únor 2019
23.02.2019 Sobota N Hradec Králové burza - Královéhradecký 
Název: Burza rybářských potřeb
23.02.2019 Sobota N Hradec Králové vyhlášení - Královéhradecký 
Název: Předání trofejí a ocenění za rok 2018 členům Klubu Rybářské žebříčky
16.02.2019 Sobota N Polička Zrušeno - Pardubický 
Název: 3. ročník Zimní losos
16.02.2019 Sobota N Ostrata - Zlínský 
Název: Závody Lovu na dírkách
10.02.2019 Neděle N Stojice - Pardubický 
Název: Bílá stojická dírka 2019
09.02.2019 Sobota N Rosice nad Labem BURZA - Pardubický 
Název: Rybářská BURZA
09.02.2019 Sobota N Pašinka u Kolína - Středočeský 
Název: Pašinecký pstruh
Obsahuje zadaný výsledek
02.02.2019 Sobota N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: závody Fernet Cup na dírkách
02.02.2019 Sobota N Dalečín - Vysočina 
Název: Dalečínská dírka
Obsahuje zadaný výsledek
02.02.2019 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: Zlatá šupina
Leden 2019
27.01.2019 Neděle N Český Krumlov - Jihočeský 
Název: ZMRZLÝ FEEDER CUP 2019
Obsahuje zadaný výsledek
27.01.2019 Neděle N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod v lovu ryb na dírkách
26.01.2019 Sobota N Stojice - Pardubický 
Název: Stojická dírka 2019

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.