Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 540 termínů závodů
V minulosti zadáno 4924 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2018

 

 | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Duben 2018
22.04.2018 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
22.04.2018 Neděle N Šenov - mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Tůň u Loukova - mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Veselíčko - mládež - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Podlesí - Středočeský 
Název: Podlesí u Příbrami 2018 poslední 4 místa
Obsahuje zadaný výsledek
22.04.2018 Neděle N Lanškroun mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Miletín mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
22.04.2018 Neděle N Vlíněves - Středočeský  
Název: MONFISH Senior BOAT CUP Jezerní lodní závod
Obsahuje zadaný výsledek
22.04.2018 Neděle N Kolešov u Rakovníka - OBSAZENO - Středočeský 
Název: Dejvil Cup 2
22.04.2018 Neděle N Rožmitál pod Třemšínem mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Čakovice mládež - Praha 
Název: DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V PLAVANÉ
22.04.2018 Neděle N Dubňany mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Lačnov - mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Lanškroun - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský 
Název: Kralupský kapr 2018
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Malá Skála - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - JARNÍ KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Šenov - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský 
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Karviná - Moravskoslezský 
Název: memoriál bratří Wraniků
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Zájezdec - Pardubický 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Zájezdec - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: Gunki cup - jarní přívlač jednotlivců
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Tůň u Loukova - Liberecký 
Název: Jarní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Kosova Hora - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Víceměřice - Olomoucký 
Název: Jarní rybářské závody 2018 Víceměřice
21.04.2018 Sobota N Veselíčko - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký 
Název: Velkojesenický pohár
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Žďár nad Sázavou - Vysočina  
Název: KP MRS + MAVER
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Miletín - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Heřmanův Městec - Pardubický 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Vlíněves - Středočeský 
Název: MONFISH Junior BOAT CUP Jezerní lodní závod
21.04.2018 Sobota N Jindřichův Hradec - Jihočeský  
Název: NOVA DOMUS 25. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Kolín - Středočeský 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský 
Název: 13.ročník R.Z. pouze pro členy MO
21.04.2018 Sobota N Kamenné Žehrovice - Středočeský  
Název: Přebor Čech 2018 feeder
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský 
Název: v areálu Laša v Třebovicích „Na Heleně“ - 2.závody
21.04.2018 Sobota N Teplice - mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Čakovice - Praha 
Název: GULÁŠOVKY V ČAKOVICÍCH
21.04.2018 Sobota N Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Dubňany - Jihomoravský 
Název: memoriál M. Dvořáka
21.04.2018 Sobota N Olomouc - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Těšetice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský 
Název: PRVNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
21.04.2018 Sobota N Lačnov - Zlínský 
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Zlosyň - Středočeský 
Název: Jarní závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Pamětník mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - dorost - Moravskoslezský 
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež dívky - Moravskoslezský 
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež začátečníci - Moravskoslezský 
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
Obsahuje zadaný výsledek
20.04.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský 
Název: Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Horní Suchá (Nebesák) - OBSAZENO - Moravskoslezský 
Název: 1. ROČNÍK CARP CAP NEBESÁK 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Božejov - Vysočina 
Název: 1.Jarní Ročník P.M GAME Carp Cup BOŽEJOV 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Dolný Bar - Slovensko 
Název: EXTREME CARP CUP 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský 
Název: 5.ročník HULÍN CUP 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Ostrata - Zlínský 
Název: Carp Cup Ostrata IV. 2018
Obsahuje zadaný výsledek
18.04.2018 Středa N Velký Přelov - Královéhradecký 
Název: Mutant CUP 1 - 100 hodin
15.04.2018 Neděle N Mokrovousy - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský kapřík 1. - OBSAZENO + 1 . Nahradník
Obsahuje zadaný výsledek
15.04.2018 Neděle N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: 1. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
Obsahuje zadaný výsledek
15.04.2018 Neděle N Kyjov - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
15.04.2018 Neděle N Plzeň mládež - Plzeňský 
Název: Plzeňský plaváček
Obsahuje zadaný výsledek
15.04.2018 Neděle N Plzeň dorost - Plzeňský 
Název: Plzeňský plaváček
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: závod dvojic 1 DVOJICE VOLNÁ !!!!!!!!
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: Dubnový závod
14.04.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický 
Název: Vi. ročník Skutečský pstroužek
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Nová Ves - Jihočeský 
Název: Novovesská plavaná o Prase
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - Pardubický 
Název: Memoriál ing.Michala Konče
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Přílepy - Středočeský 
Název: VIII. Memoriál Jaroslava Blechy
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Krašovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Malešovice - Jihomoravský 
Název: Jarní rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Ronov nad Doubravou - Pardubický 
Název: Rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Dolní Benešov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Myslín - Jihočeský 
Název: 18. rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Tábor mládež - Jihočeský 
Název: Náborový závod v technice LRU FEEDER 2. ročník
14.04.2018 Sobota N Ostrava - Vítkovice - Moravskoslezský 
Název: BUČINSKÝ POHÁR
14.04.2018 Sobota N Kyjov - Jihomoravský 
Název: Jarní rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Ronov nad Doubravou mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody
14.04.2018 Sobota N Česká Třebová - Pardubický 
Název: Cejnobití
13.04.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: MINI CARP CUP HRUŠKOV- ZÁVOD PRO NELINKU
13.04.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: JARNÍ PADESÁTKA NA BROĎÁKU
13.04.2018 Pátek N Polička - Pardubický  
Název: XXIV. Mistrovství České republiky v jezerním muškaření
Obsahuje zadaný výsledek
13.04.2018 Pátek N Polička ženy - Pardubický  
Název: XXIV. Mistrovství České republiky v jezerním muškaření
Obsahuje zadaný výsledek
12.04.2018 Čtvrtek N Dešná - Vysočina 
Název: 4.ROČNÍK L&M BAITS CUP JARNÍ DEŠNÁ
12.04.2018 Čtvrtek N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský  
Název: 1. krajské kolo přeboru ČRS SÚS v lovu ryb udicí na položenou
Obsahuje zadaný výsledek
08.04.2018 Neděle N Mokrovousy - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský SIVEN - Přeloženo z 25.03.2018
Obsahuje zadaný výsledek
08.04.2018 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký 
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
Obsahuje zadaný výsledek
08.04.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský 
Název: Plavaná u Jána
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2018 Sobota N Katlov - Středočeský 
Název: FEEDER MASTER CUP
07.04.2018 Sobota N Jestřabice - Zlínský 
Název: Přívlačové závody Redbass
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: DAIWA CUP 2017
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský 
Název: 3. ročník
07.04.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský  
Název: Mušovský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2018 Sobota N Vrbová Lhota - Středočeský 
Název: Jární rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2018 Sobota N Broumov - OBSAZENO - Královéhradecký 
Název: O pohár broumovského kata - dvojice
07.04.2018 Sobota N Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský 
Název: v areálu Laša v Třebovicích „Na Heleně“
07.04.2018 Sobota N Chranišov - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Vesnická liga
Obsahuje zadaný výsledek
06.04.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: Jarní blinker
02.04.2018 Pondělí N Vestec Nouzín - Královéhradecký 
Název: Vestecký velikonoční kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
01.04.2018 Neděle N Smilovice mládež - Středočeský 
Název: Smilovická vláčka
Obsahuje zadaný výsledek
01.04.2018 Neděle N Smilovice - Středočeský 
Název: Smilovická vláčka
Obsahuje zadaný výsledek
Březen 2018
31.03.2018 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: Crazy Fish Trout Area Cup-Závod dvojic v přívlači
Obsahuje zadaný výsledek
31.03.2018 Sobota N Křesetice OBSAZENO JEN NÁHRADNÍCI - Středočeský 
Název: Zahajovačka Křesetice
Obsahuje zadaný výsledek
31.03.2018 Sobota N Dymokury - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
31.03.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Dolovná
Obsahuje zadaný výsledek
31.03.2018 Sobota N Čelákovice - Středočeský 
Název: 11. ročník rybářských závodů na Grádě
Obsahuje zadaný výsledek
31.03.2018 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: 4.ročník rybářských závodů o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny
Obsahuje zadaný výsledek
31.03.2018 Sobota N Čelákovice mládež - Středočeský 
Název: 11. ročník rybářských závodů na Grádě
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: PM GAME VELIKONOČNÍ EXTRÉM HRUŠKOV 2018
30.03.2018 Pátek N Lázně Bohdaneč - Pardubický 
Název: Běloba CUP 2018
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2018 Pátek N Starý Kolín - Středočeský 
Název: Motorová pila na udici
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2018 Pátek N Jestřabice - Zlínský  
Název: Jarní muškařský maratón
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2018 Pátek N Štěchovice - Středočeský 
Název: PRSOCup 2018 – Štěchovický pohár – přívlačový závod z lodí
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2018 Pátek N Vodňany - Jihočeský 
Název: Jihočeská zimní feeder liga 3. ročník / 2017 - 2018 / 3. závod
Obsahuje zadaný výsledek
25.03.2018 Neděle N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: První jarní závod
Obsahuje zadaný výsledek
25.03.2018 Neděle N Mokrovousy - Přeloženo na 08.04.2018 - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský SIVEN - Zrušeno -Přeloženo 08.04.2018
24.03.2018 Sobota N Karviná - Moravskoslezský 
Název: PETROVICKÝ PSTRUH
Obsahuje zadaný výsledek
24.03.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: Pstruhobraní
24.03.2018 Sobota N Sendražice 3 cm ledu Zrušeno - Královéhradecký 
Název: Sendražický kapřík
24.03.2018 Sobota N Markovice - Pardubický 
Název: Markovice - jarní 2018
Obsahuje zadaný výsledek
18.03.2018 Neděle N Mokrovousy - přeloženo na 25.3. - Královéhradecký 
Název: MOKROVOUSKÝ SIVEN
17.03.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Dřenický Duhák-Dudák
Obsahuje zadaný výsledek
17.03.2018 Sobota N Skuteč - Zrušeno - Pardubický  
Název: Pepikovská muška
17.03.2018 Sobota N České Vrbné - Jihočeský 
Název: Jihočeská zimní feeder liga 3. ročník / 2017 - 2018 / 2. závod
Obsahuje zadaný výsledek
04.03.2018 Neděle N Kobylníky - Středočeský 
Název: Kobylnická dírka
Obsahuje zadaný výsledek
04.03.2018 Neděle N Mirošovice - Středočeský 
Název: rybářské závody na dírkách
03.03.2018 Sobota N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: závody Fernet Cup na dírkách
Obsahuje zadaný výsledek
03.03.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: TALIAN DIRKY
03.03.2018 Sobota N Kokovice - Středočeský 
Název: Kokovický pstruh.
Únor 2018
24.02.2018 Sobota N Hradec Králové burza - Královéhradecký 
Název: Burza rybářských potřeb
24.02.2018 Sobota N Hradec Králové vyhlášení - Královéhradecký 
Název: Předání trofejí a ocenění za rok 2017 členům Klubu Rybářské žebříčky
17.02.2018 Sobota N Pardubice - burza - Pardubický 
Název: RYBÁŘSKÁ BURZA
17.02.2018 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: Zimní losos
10.02.2018 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: 5. ročník Únorová dírka
10.02.2018 Sobota N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: závody Fernet Cup
Obsahuje zadaný výsledek
Leden 2018
20.01.2018 Sobota N Sedlčánky - Středočeský 
Název: Kabátova zimní liga - 2.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
07.01.2018 Neděle N Sendražice - Královéhradecký 
Název: Zahájení sezóny
Obsahuje zadaný výsledek

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.