Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 94 termínů závodů
V minulosti zadáno 6915 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 91 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1930770837.26
2Machatý David Jaroměř1530662041.33
3Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1928659031.05
3Pazderka Adam Hradec Králové1728655032.35
5Trnka Aleš Třesovice1328446135.46
6Vágenknecht Jiří Pardubice1128342438.55
7Červený Jaroslav Jaroměř627527545.83
8Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1127037033.64
9Kočí Josef Mnichovo Hradiště1326939930.69
10Zeman Luboš SemilyJizera 241026832632.60
11Chvála Jan SezemiceHungerfish team1326039530.38
12Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1425942230.14
13Kondras Přemysl PardubiceVeteráni625325342.17
14Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1325037028.46
15Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1224834128.42
16Chvála Petr SezemiceHungerfish team1324540631.23
17Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1024431531.50
18Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1322830423.38
19Havrila Michal ml. Jaroměř1622440625.38
20Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem522122144.20
20Pišl Jan Třesovice1222130825.67
22Kupka Tomáš Hradec Králové721223633.71
23Aleksandrová Alena Hradec Králové1020926226.20
24Novotný Jiří Zámrsk820824130.13
25Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1419330521.79
26Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1119224922.64
27Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24918822825.33
28Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1218026922.42
29Franěk Robert Trutnov717918025.71
29Gančarčík Karel Pardubice1217922618.83
31Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou517817835.60
31Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1017822122.10
33Havrila Michal st. Jaroměř1917731216.42
34Bareš Vladimír Slepotice717618726.71
34Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1117621219.27
36Jirásek Petr ChotěbořVysočina team417217243.00
36Šinták Marek Hradec Králové617217228.67
38Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241116922620.55
38Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1516931521.00
40Tobolka Daniel Nechanice716517324.71
41Vrba Tomáš SvítkovVeteráni716117024.29
42Musílek Petr ChotěbořVysočina team515215230.40
43Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou615015025.00
44Janouch Miroslav Všechlapy714715522.14
45Novotná Pavlína Zámrsk914416918.78
46Kadlec František ZlíčStarší a neklidní2213729613.45
47Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24813515719.63
48Dostál Matouš Králíky513313326.60
49Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1713224314.29
50Novotná Jaroslava Zámrsk712713519.29
51Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1012315515.50
51Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team912315216.89
53Doležán Nikola ChotěbořVysočina team312012040.00
54Haklová Lucie Vrutice411311328.25
55Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice410910927.25
56Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team710810915.57
57Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team4999924.75
58Charvát Lukáš ČernčiceRebels team3989832.67
59Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team3969632.00
59Šitina Josef Velká Jesenice5969619.20
61Šrámek Petr OpočínekHungerfish team3919130.33
62Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní118411510.45
63Pánek Vít Sezemice3797926.33
64Novotný Petr Zámrsk6787813.00
65Taichner Radek Mikulovice4737318.25
66Hos Martin OtínPohoda team2707035.00
66Turský Jindřich Krchleby2707035.00
68Novák Jan Libišany3666622.00
69Bartoňková Petra Předměřice nad Labem2646432.00
70Kaminský Jaroslav Frýdštejn4626215.50
71Kraus Pavel Jablonec nad Nisou2575728.50
72Tošer Jaroslav Ústrašín3535317.67
73Porazík Václav KolešovRebels team3474715.67
73Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1474747.00
75Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2454522.50
76Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2444422.00
77Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team2404020.00
78Bertok Milan Dublovice3393913.00
79Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1373737.00
80Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou2363618.00
80Mojžíš Lukáš České Budějovice1363636.00
82Žemlička Radek Slatiňany2323216.00
83Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1313131.00
84Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1242424.00
85Štěrba Petr Sezemice1222222.00
86Bartoňková Katarína Předměřice nad Labem1191919.00
86Hofman David Hrochův Týnec1191919.00
88Juhošová Ivana Rybitví1181818.00
89Andrž Ladislav Bolehošť215157.50
90Dědík Vladimír BašťRebels team1444.00
91Vondra Martin Němčice1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.