Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 27 termínů závodů
V minulosti zadáno 6055 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1532470847.20
2Machatý David JaroměřDream team2131792143.86
3Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1431654538.93
4Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team2331080835.13
5Trnka Aleš TřesoviceDream team1130944940.82
6Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1529957938.60
7Chvála Jan SezemiceHungerfish team1329843633.54
8Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1228750442.00
8Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1428748334.50
10Chvála Petr SezemiceHungerfish team1328647936.85
11Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1628155334.56
12Vágenknecht Jiří Pardubice1827858932.72
13Zeman Luboš SemilyJizera 241227645537.92
14Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1526749332.87
15Vrba Tomáš SvítkovVeteráni726526938.43
16Franěk Robert Trutnov1326037628.92
16Říčař David ZdelovBlack Fish team1126034931.73
18Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1225435229.33
19Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1524838325.53
20Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team824628635.75
21Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1924444223.26
22Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241524043829.20
23Kočí Josef Mnichovo Hradiště1323938929.92
24Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241523440026.67
25Novotný Jiří ZámrskNovotňáci823226332.88
26Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1822641623.11
27Gančarčík Karel PardubiceVeteráni1021425725.70
28Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci721322231.71
29Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team620820834.67
30Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1020624524.50
31Chválová Lubica SezemiceHungerfish team720521430.57
32Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team2020442421.20
32Stuchlík Jiří Nová Paka1320430523.46
34Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1319926920.69
35Havrila Michal ml. Jaroměř1819439622.00
36Havrila Michal st. Jaroměř2119235917.10
37Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1118826023.64
38Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team618418430.67
39Kadlec František Zlíč2318238716.83
40Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1617928217.63
41Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1117822420.36
41Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni917821624.00
43Šinták Marek Hradec Králové617417429.00
44Tobolka Daniel NechaniceJizera 24716918426.29
45Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1116719217.45
46Jirásek Petr ChotěbořVysočina team416516541.25
47Kaminský Jaroslav Frýdštejn1116320518.64
48Taichner Radek Mikulovice816018022.50
49Novotný Petr ZámrskNovotňáci615615626.00
50Dostál Matouš Králíky513913927.80
51Pišl Jan TřesoviceDream team513613627.20
52Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno813514418.00
52Musílek Petr ChotěbořVysočina team413513533.75
54Pásler Vlastimil Spyta1812320011.11
55Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou312212240.67
56Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice711811917.00
57Šitina Josef Velká Jesenice711211316.14
58Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou311111137.00
59Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči310310334.33
60Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team310110133.67
61Janouch Miroslav Všechlapy7929313.29
62Kondras Přemysl PardubiceVeteráni3898929.67
63Molek Petr Plzeň2888844.00
64Pánek Vít Sezemice5666613.20
65Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči2646432.00
66Dědík Vladimír BašťRebels team2626231.00
66Vondra Martin Němčice5626212.40
68Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno4585814.50
69Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1565656.00
70Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team3515117.00
71Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team2464623.00
72Novák Jan Libišany2424221.00
73Houser Otakar VšechlapyJizera 242414120.50
73Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1414141.00
75Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team1383838.00
76Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1303030.00
76Turský Jindřich Krchleby1303030.00
78Slavík Alexej VilémovKrmiči1292929.00
79Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1262626.00
80Dmejchal Marek SadováSIRIUS TRAPER team1111111.00
81Novák Jan ml. Libišany2994.50
82Novotná Lenka ZámrskNovotňáci1888.00
82Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1888.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.