Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 12 | 222 | 348 | 29.00 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 220 | 298 | 29.80 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 11 | 220 | 338 | 30.73 | |
4 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 205 | 248 | 27.56 | |
5 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 192 | 268 | 26.80 |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 192 | 214 | 26.75 |
7 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 9 | 189 | 229 | 25.44 |
8 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 10 | 185 | 269 | 26.90 |
9 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 12 | 184 | 253 | 21.08 |
10 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 9 | 180 | 234 | 26.00 |
11 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 5 | 174 | 174 | 34.80 |
12 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 11 | 170 | 201 | 18.27 |
13 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 7 | 169 | 171 | 24.43 |
13 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 16 | 169 | 302 | 18.88 |
15 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 15 | 165 | 300 | 20.00 |
16 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 164 | 164 | 27.33 |
17 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 160 | 160 | 26.67 |
18 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 12 | 159 | 226 | 18.83 |
19 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 11 | 150 | 190 | 17.27 | |
20 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 148 | 187 | 20.78 |
21 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 147 | 220 | 18.33 |
22 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 11 | 146 | 189 | 17.18 |
23 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 14 | 144 | 197 | 14.07 |
24 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 142 | 154 | 19.25 |
24 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 8 | 142 | 155 | 19.38 |
26 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 12 | 141 | 165 | 13.75 | |
27 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
28 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 9 | 133 | 149 | 16.56 |
29 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 12 | 132 | 201 | 16.75 |
30 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 9 | 130 | 156 | 17.33 |
30 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 130 | 135 | 19.29 |
32 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 11 | 129 | 181 | 16.45 |
33 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 12 | 122 | 141 | 11.75 |
33 | Vašata Matěj | Kvasiny | 10 | 122 | 128 | 12.80 | |
33 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 7 | 122 | 134 | 19.14 |
36 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 8 | 119 | 121 | 15.13 | |
36 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 8 | 119 | 126 | 15.75 |
38 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 118 | 118 | 19.67 |
39 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 6 | 111 | 111 | 18.50 |
40 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 6 | 107 | 107 | 17.83 |
40 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 8 | 107 | 114 | 14.25 |
42 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 105 | 105 | 26.25 |
43 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 11 | 102 | 134 | 12.18 |
44 | Kondras Přemysl | Pardubice | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
45 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 5 | 95 | 95 | 19.00 |
46 | Taichner Radek | Mikulovice | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
47 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
48 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
49 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
49 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
51 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
52 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 4 | 78 | 78 | 19.50 |
53 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
54 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
55 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
56 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 63 | 63 | 15.75 |
57 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
57 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
59 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
59 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 5 | 61 | 61 | 12.20 |
61 | Hofman David | Hrochův Týnec | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
61 | Vlček Petr | Častolovice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
63 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
64 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
65 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 7 | 47 | 48 | 6.86 | |
66 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 46 | 46 | 15.33 |
67 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
68 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
69 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
70 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
71 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
72 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
73 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
73 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
75 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
75 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
77 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 30 | 30 | 6.00 |
77 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
79 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
80 | Fikarová Natálie | Havlíčkův Brod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
81 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
82 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
83 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 6 | 6 | 6.00 |