Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 106 termínů závodů
V minulosti zadáno 8934 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 134 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Hrdlička JaroslavMariánské Lázně613913923.17
2Mackura Zdeněk PerninkBezrybky612012020.00
3Mach VáclavPernink711511616.57
4Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team611011018.33
5Perout Josef PerštejnBezrybky610910918.17
6Motl FrantišekBečov5929218.40
7Charvát Lukáš ČernčiceRebels team4919122.75
8Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team4909022.50
9Výborný JiříTeplá3898929.67
9Záhora Petr BžanyBezrybky6898914.83
11Makarský MichalKarlovy Vary4797919.75
12Sobotka JosefPerštejn4747418.50
13John MiroslavRoudnice nad Labem4686817.00
13Schubert MartinChranišov3686822.67
15Šilhavý StanislavTřemošná2626231.00
16Hovorka JanTeplá2595929.50
17Hložek FrantišekBílina4575714.25
17Šlesinger MartinRakovník2575728.50
19Čori Petr Chodová Planá2565628.00
20Oberfalzer JanKarlovy Vary5555511.00
21Zlechovec Stanislav st.Rakovník3535317.67
22Baďura VáclavKarlovy Vary4505012.50
23Bartoš FrantišekChotěšov2454522.50
24Klement Antonín Chranišov4444411.00
25Beneš KarelBílina2414120.50
26Liščák JanLubná3393913.00
26Lévai JosefKarlovy Vary539397.80
26Mendel MilanPšovky3393913.00
29Bauer František Karlovy VaryKocanda team437379.25
30Slezák TomášSokolov2363618.00
31Půta JiříPlzeň2353517.50
31Půta RomanPlzeň1353535.00
31Wacka PetrMariánské Lázně1353535.00
34Simeonov David1343434.00
34Zlechovec Stanislav ml.Rakovník1343434.00
36Kabát MiroslavTřemošná1333333.00
36Sochor MartinPetrohrad1333333.00
38Pekárek StanislavLouny2323216.00
38Čížek PavelMariánské Lázně1323232.00
40Cingroš JakubStod1313131.00
40Smihrodský StanislavTachov1313131.00
42Macháček PavelLoučky2303015.00
42Rozum PavelTřemošná1303030.00
42Škvor MiroslavKarlovy Vary2303015.00
45Kořínek MilošJaroměř1292929.00
45Lévai Jan st.Karlovy Vary629294.83
45Polák MartinRakovník2292914.50
45Skačan MilanŽlutice1292929.00
49Bareš JanBakov nad Jizerou1282828.00
49Dohnal FrantišekOstrov328289.33
51Mráz LubošNýřany1272727.00
52Králíček JiříNová Role1262626.00
52Pýcha HynekRakovník1262626.00
52Skačan IvanŽlutice1262626.00
52Warecha LuděkHluboký1262626.00
56Touš Pavel st.Tachov1252525.00
57Leško JiříOldřichov1242424.00
57Vařecha LuděkPoděbrady2242412.00
59Kovanda AdamMariánské Lázně1232323.00
59Lang JindřichMariánské Lázně1232323.00
61Chýle PetrBílina1222222.00
61Volf Milan1222222.00
63Ečer KarelHorní Slavkov321217.00
63Langer Daniel1212121.00
65Brandl Jakub1202020.00
65Plánička Václav st.Srby1202020.00
67Korytár PavelMariánské Lázně1191919.00
67Michálek JanOtovice219199.50
69Halíř LukášOsek1181818.00
69Hlinčík Petr1181818.00
69Holubec MilanOstrov218189.00
69Homolka MartinChodov218189.00
69Majoroš VojtěchKarlovy Vary1181818.00
74Andrš RobertMariánské Lázně1171717.00
74Pálek KarelKřepkovice1171717.00
74Spiller KarelStod1171717.00
77Fictum DavidMariánské Lázně1161616.00
77Veverka Rudolf1161616.00
79Skála JosefKochánov1151515.00
79Zlechovec Stanislav st.Rakovnik315155.00
81Bártík MiloslavPlzeň1141414.00
81Růžička AloisDěpoltovice1141414.00
81Vohlídal Pavel1141414.00
84Pešulová DagmarTeplá1131313.00
84Seidl JanZbiroh1131313.00
86Hložek FrantišekBilina412123.00
86Sochor VáclavPřeštice1121212.00
86Verner RadekTeplá1121212.00
89Bauerová LenkaČernava1111111.00
90Mališ AlešChranišov210105.00
90Michálková TerezaOtovice1101010.00
90Sochor RudolfPetrohrad1101010.00
93Sochor MichalPetrohrad1999.00
94Fišer Libor st.Louny1888.00
94Orgoň RomanTachov1888.00
96Touš Pavel ml.Tachov1777.00
96Volf PetrKarlovy Vary1777.00
98Kalčík VlastimilSrby1666.00
99Vopálenský ZdeněkOstrov1555.00
100Zelenka DavidMezirolí1444.00
100Čech JaroslavPlzeň1444.00
102Gumančík JurajHájek1222.00
102Kopřiva Karel2221.00
104Bežák LadislavMilíkov1111.00
104Brázda Jan1111.00
104Chýle KarelÚstí nad Labem1111.00
104Hunčík Josef1111.00
104Ivančík LudovítTeplá1111.00
104Jindra PetrChodov1111.00
104Juřena ZdeněkOstrov1111.00
104Kolejniak RaďaChodov1111.00
104Liška RostislavChranišov1111.00
104Loučka BohumilTři Sekery1111.00
104Marlánek ZdeněkKarlovy Vary1111.00
104Moučka Milan1111.00
104Münzer JosefNové Sedlo1111.00
104Pirič PavelOstrov1111.00
104Pojar MiroslavMilíře1111.00
104Polák LukášSenomaty1111.00
104Rychtář VladimírKlášterec nad Ohří1111.00
104Solmider DanOstrov1111.00
104Turek MartinMilíkov1111.00
104Vařecha JiříKarlovy Vary1111.00
104Verner ErikTeplá1111.00
104Vojtěchovská MarieTeplá1111.00
104Vydra MartinOstrov1111.00
104Vítek JiříMariánské Lázně1111.00
104Zadražil Jiří1111.00
104Říha PavelDobronín1111.00
104Šedivý Jiří st.Nýřany1111.00
104Šimůnek Josef1111.00
104Šimůnek OtakarBřezová1111.00
104Žemlička MilanOstrov1111.00
104Žemlička PavelOstrov1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.