Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 202 termínů závodů
V minulosti zadáno 5602 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Nováčci



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team1850358432.44
2Vrba Tomáš SvítkovVeteráni2448966827.83
3Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team1542946230.80
4Kočí Josef Mnichovo Hradiště1638543827.38
5Dostál Matouš Králíky1538440827.20
6Franěk Robert Trutnov1138138134.64
7Taichner Radek Mikulovice1737039623.29
8Havrila Michal st. Jaroměř1829132217.89
9Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1329029122.38
10Mokrá Jana Najdek928328331.44
11Vodičková Kateřina Příbram1026526526.50
12Hos Martin OtínPohoda team926226229.11
13Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team923123125.67
14Šinták Marek Hradec Králové922622625.11
15Doležán Nikola DačiceVysočina team619719732.83
16Kondras Přemysl PardubiceVeteráni718418426.29
17Bertok Milan Dublovice1218118115.08
18Janouch Miroslav Všechlapy1017617617.60
19Horáček Martin Žďár nad Sázavou913013014.44
20Pavelka Josef TřebíčPohoda team610710717.83
21Mojžíš Lukáš České Budějovice4959523.75
22Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team7747410.57
23Kubešová Denisa Bolina4595914.75
24Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem2505025.00
25Novotný Milan Markovice2404020.00
26Kalášek Michal Jimramov3323210.67
27Haklová Lucie Vrutice1282828.00
28Žák Luděk Ostrava Poruba2272713.50
29Bláha Tomáš Rožmitál pod TřemšínemSkalice422225.50
30Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team1161616.00
31Novák Jan ml. Libišany310103.33
32Schwarzová Ivana Rožmitál pod TřemšínemSkalice3331.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.