Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 111 termínů závodů
V minulosti zadáno 10255 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Veteráni



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 49 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1134234231.09
2Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241430931722.64
3Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1226926922.42
4Janouch Miroslav Všechlapy1526327018.00
5Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1326226320.23
6Záhora Petr BžanyBezrybky1325625719.77
7Klečák Miloslav Onomyšl1423623817.00
8Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER722522532.14
9Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové919719721.89
9Černý Jan Pardubice719719728.14
11Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1018618618.60
12Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1018518518.50
13Perout Josef PerštejnBezrybky818418423.00
14Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1317517613.54
15Ježek Martin Předměřice nad Jizerou615815826.33
15Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1315815912.23
17Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24815015018.75
18Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team814914918.63
19Richter Dalibor Rumburk514514529.00
20Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1014414414.40
21Turský Jindřich Krchleby914114115.67
22Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště913813815.33
23Doležal Lambert Žďár nad SázavouŽďárští dravci 413113132.75
24Váňa Tomáš ZlosyňRebels team512412424.80
25Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouŽďárští dravci 511511523.00
26Šnicer Petr Veltěže511211222.40
27Bauer František Karlovy VaryKocanda team910810812.00
27Würz Dalibor Hořesedly510810821.60
29Krobot Jiří Dolní ČermnáBlack Fish team710710715.29
30Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava510510521.00
31Novotný Jiří ZámrskTorpedo team510210220.40
32Kondras Přemysl PardubicePáni Krokouši 1986979716.17
33Klement Antonín Chranišov1195958.64
34Varadi Miroslav Nová Farma8898911.13
35Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni5828216.40
36Roušal Luděk NeratoviceFishing team Severočeši4747418.50
36Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni874749.25
38Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team6717111.83
39Lévai Jan st. Dalovice5646412.80
40Sobotka Josef Perštejn4565614.00
41Kaminský Jaroslav Frýdštejn3545418.00
41Pánek Vít SezemicePáni Krokouši 1985545410.80
43Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.3464615.33
44Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava542428.40
45Nováková Renata Hrobice639396.50
46Hencel Jiří Police nad Metují1353535.00
47Lévai Josef Jenišov413133.25
48Kosztyo Alexander Poděbrady211115.50
49Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1101010.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.