Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 105 termínů závodů
V minulosti zadáno 8127 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Veteráni



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 48 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1328937729.00
2Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1328139030.00
3Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1027428728.70
4Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1226234628.83
5Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1223826321.92
6Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1023624424.40
7Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1122826123.73
8Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241222125621.33
9Klečák Miloslav Onomyšl1721629617.41
10Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1821529816.56
11Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto820920926.13
12Záhora Petr BžanyBezrybky1320427020.77
13Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1320329622.77
14Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec1219921217.67
15Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1619828217.63
16Tošer Jaroslav Ústrašín1819728215.67
17Janouch Miroslav Všechlapy1118920018.18
17Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1018921821.80
19Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1118021219.27
20Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1417222516.07
20Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni1717228016.47
22Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec1116917415.82
23Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24816716720.88
24Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1216620116.75
24Perout Josef PerštejnBezrybky1016616816.80
26Kondras Přemysl Pardubice616016026.67
27Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1115316615.09
28Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1213215312.75
29Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry512212224.40
30Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1011812012.00
31Klement Antonín Chranišov1011611811.80
32Pánek Vít Sezemice511111122.20
33Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24710110114.43
34Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice4999924.75
34Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team7999914.14
36Kadlec František ZlíčStarší a neklidní7989814.00
37Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní7959513.57
38Havrila Michal st. Jaroměř1286947.83
39Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER3767625.33
39Kaminský Jaroslav Frýdštejn876769.50
41Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team5737314.60
42Bauer František Karlovy VaryKocanda team765659.29
42Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno4656516.25
44Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní651518.50
45Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team2414120.50
46Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1323232.00
47Unzeitig Bohuslav Ždár nad SázavouPohoda team520204.00
48Vrzák Jaroslav Hostivice415153.75

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.