Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 27 termínů závodů
V minulosti zadáno 6055 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 774 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 6 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smítka Radek  Bolina 11 3 1 1 1 1 1 0 0 0 0
3 Šnicer Petr Blšany 10 3 0 1 0 0 1 0 0 0 1
4 Záhora Petr Bílina 14 2 2 0 0 2 0 1 0 2 0
5 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 5 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
6 Nass Adam Pňovice 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 15 1 1 1 1 1 1 2 0 0 0
8 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 9 1 1 1 0 0 0 1 1 0 0
9 Flanderka Aleš Pašinka 5 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 5 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
11 Slavík Alexej  Vilémov 8 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1
12 Kabát Miroslav Třemošná 8 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Skalický Matěj Milín 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Münzer Josef Nové Sedlo 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Leitl Miroslav Holýšov 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Seidl Jan Zbiroh 12 1 0 3 1 0 0 1 2 0 0
17 Maršík Jan  Pelhřimov 4 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1
18 Charvát Lukáš  Černčice 13 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
19 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
19 Pekárek Stanislav Louny 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
21 Jiřík Miroslav Myškovice 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
22 Bejr Matouš Mnichovo Hradiště 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Zavřel Jan Pomezí 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
26 Benda Pavel  Mělník 16 1 0 0 1 0 2 0 0 1 1
27 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
28 Suchánek Aleš Dymokury 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
28 Šilhavý Stanislav Třemošná 7 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Fencl Petr Kolín 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
31 Havlíček Stanislav  Mělník 13 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1
32 Hošek Pavel Římovice 4 1 0 0 0 1 1 0 0 1 0
33 Bertok Milan  Dublovice 7 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
34 Kučera Jiří Lužná 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
34 Wachtl Hynek 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
34 Skalický Miroslav Milín 6 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
37 Cablk Jan Pravonín 10 1 0 0 0 0 0 1 0 1 1
38 Kovář Martin Praha 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
38 Olbrich Petr Bechov 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
40 Hadžala Jan Odolena Voda 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
40 Hodík Miroslav Sedlčany 6 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
42 Váňa Michal Vepřek 3 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0
43 Vavřinec Jaromír 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
43 Rozsypálek Ivoš 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
43 Hodoň Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
43 Novotný Petr Přerov nad Labem 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
43 Sedlák Jiří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
43 Bouček Jiří Zdislavice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
49 Hamák Tobiáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Verner Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Ungr Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Ťok Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Freitagová Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Houser Otakar  Všechlapy 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Čapek Martin Dlouhá Lhota 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Zelenka Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Tichý Rudolf Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Hlaváč Oto Kosmonosy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Nožička Radek Jíkev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Záruba Rudolf Divišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Moravec Václav Hostín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Cingroš Jakub Stod 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Beneš Zdeněk Peruc 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Bočková Alena 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Skalický Jakub Milín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Poláková Michaela 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Rudolf Jaroslav Vrdy 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Prokeš Milan Libochovice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Vitásek Jiří Červená Lhota 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Jireček Miroslav Hodkovice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Kovář Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Kupka Tomáš  Hradec Králové 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Bludská Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Jón Richard Chlum 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Pospíšil Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Šťastný Roman Brandýs nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Wachtl Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Smítka Josef st. Kutná Hora 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Kulich Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Chlumský Adam 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Vitnerová Vanesa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Hanzal Ondřej Želetava 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Plesník Michal Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Kabát Petr Smilovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Štěpnička Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Hájek Ondřej Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Budský Viktor Čelákovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Vyslyšel Vladimír ml. Plzeň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Vokáč Štěpán Mladá Boleslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Šmůla David Dobřany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Krutský Milan Výžerky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
95 Čermáková Ema Stěžov 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Váňa Tomáš  Zlosyň 12 0 2 2 0 1 0 0 1 0 0
97 Dydňanský Roman  Vrbno 21 0 2 1 2 1 1 0 2 1 2
98 Halíř Lukáš Osek 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Pánek Petr Rakovník 13 0 1 1 2 0 0 2 0 0 1
100 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 4 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
101 Valha Jiří Ledeč nad Sázavou 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
101 Bartoš František Chotěšov 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
101 Kopřiva Josef Hříškov 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
101 Hampejs David Bílina 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 7 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
105 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 8 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
107 Sudík Miloslav Kochánky 6 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
107 Sedláček David Blanné 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
107 Machatý David  Jaroměř 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
107 Černý Tomáš st. Přišimasy 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Langr Štěpán Mnichovo Hradiště 3 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
112 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 7 0 1 0 0 0 1 0 1 0 1
113 Grégr Jiří ml. Šubrtov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
113 Kovář Antonín Kladruby 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
113 Hirman Miloš Kladruby 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
116 Ševčík Petr Louny 9 0 1 0 0 0 0 2 1 1 0
117 Halamka Luboš 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0
118 Trnka Aleš  Třesovice 4 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0
119 Špitálský Václav st. Čelákovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Zrnová Jitka Benešov 10 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
121 John Miroslav Roudnice nad Labem 7 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
122 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
123 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
123 Rybářová Leontýna Český Dub 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
123 Poskočil Petr Dolní Bučice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
123 Hložek František Bílina 11 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
127 Havel Jaroslav Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Heřmanovský František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Plzák Karel Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Staněk Karel Smečno 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Pohnán Jan Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Děček Miloslav Sloveč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Bernard Michal Milín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Petržílka Lukáš Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Levová Kateřina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Kolčava Tomáš Smolnice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Maršíková Linda Záluží 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Špitálský Václav ml. Čelákovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Vondra Lukáš 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Douděra Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Urban Jakub Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Pešek Matěj 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Žemla Marián 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Urban Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Kolář Matyáš Týnec nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Samková Natálie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Štěpánek Martin ml. Chotěboř 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Lingler Jonáš Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Běle Václav Březnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Števček David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Sychrová Soňa Jenišovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Zahrádka Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Vavro Milan ml. Zeleneč 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Charvát Martin Milčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Řehoř Michal Zákupy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Moulíková Štěpánka Sedlčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Hurníková Martina Příseka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Vican Marek Přeštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Plocek Jiří Mirovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Klosse Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Chvála Jan  Sezemice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Blažek Vojtěch Šlapanice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Bernášková Ivana 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Mařák Zdeněk Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Hlaváček Michal Benešov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Bajer Milan Příbram 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Pojer Milan st. Nepomuk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Jech Ondřej Nymburk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Kovář Jan ml. Soběslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Růžička Martin Hodkovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Buršík Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Truhlářová Daniela Vlašim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Trojan Jaroslav st. Radovesnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
178 Vodičková Kateřina  Příbram 7 0 0 3 0 0 0 0 1 0 1
179 Kubešová Denisa  Bolina 6 0 0 2 2 0 0 0 0 1 0
180 Gryč Jan  Přibyslav 5 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0
181 Hrabáň Radek Čáslav 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
181 Havel Ondřej Pavlovice 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
183 Mackura Zdeněk Pernink 6 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
184 Klečák Miloslav Onomyšl 10 0 0 1 1 1 0 0 0 1 0
185 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
185 Švoma Jaroslav Žďár nad Sázavou 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
187 Štefanica Josef Tehov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
188 Perout Josef Perštejn 5 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
188 Turský Jindřich  Krchleby 10 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
190 Bešťáková Adéla Pavlovice 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
190 Kočí Jaroslav Praha 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
192 Kouba Aleš 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
192 Půta Roman Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
192 Hudeček František Chýšť 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
195 Váňa Jindřich Praha 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
196 Chýle Petr Bílina 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
197 Pánek Vít  Sezemice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
197 Dušek Ondřej Poděbrady 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
197 Čipera Miroslav Bohutín 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
200 Rozum Pavel Třemošná 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
201 Chytilová Anna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Zíma Bořivoj Ohrazenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Šmíd Jakub Příseka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Sekanina Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Vávra Vítězslav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Sikora Jindřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Čondl Karel Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Čech Rostislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Hasal Lukáš Hospozín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Jelínková Radka Dymokury 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Hanák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Vondra Lukáš ml. Buková 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Kostka Jan Jindřichův Hradec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Koubek František Neratovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Mecka Jan Bolina 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Šimák František Kolín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Hlaváček Karel Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Doležalová Andrea Odolena Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Müller Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Vrbatová Aneta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Misík Pavel 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Drmota Zdeněk Bělá pod Bezdězem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Vrabec Jiří Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Horák Pavel Žiželice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Drápalík Jiří Slavíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Franče Pavel Křivoklát 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Špáda Jiří Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Vondráček Jiří Měšice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Rác Jaroslav Mutějovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Král Jaroslav ml. Kovanice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Bartoň Aleš Katusice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Dvořák Dominik Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Kovač Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Kedroň Rudolf Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Beneš Adam Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Měchurová Markéta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Borovka Luboš Vodňany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Leitlová Ivana Holýšov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Dotlačilová Natálie Radošovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Pitráková Natálie Vlašim 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Pečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Chlumský David Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Zumr Michal ml. Čelákovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Kačur Jan st. Březnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Svoboda Antonín Kejžlice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Nohynek Tomáš st. Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Chlupsa David 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Rezek Petr Říčany 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
201 Drápalík Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
254 Porazík Václav Kolešov 9 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
255 Olbrich Jakub Bechov 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
256 Svoboda Jiří Pašinka 7 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0
257 Dědík Vladimír  Bašť 11 0 0 0 1 1 0 0 0 2 0
258 Měchura Ladislav Vlašim 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2
259 Nass Julius Pňovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
260 Velebný Pavel Praha 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
260 Vokáč Šimon Mladá Boleslav 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
260 Píry Karol 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
260 Štastný Lukáš 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
264 Kletečka Pavel Kladruby 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
264 Gabko Matěj Zruč nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
266 Zítka Lukáš Mladá Boleslav 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
266 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
268 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
269 Motejzlík Petr Březnice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
269 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
269 Šmíd Jan Kolešov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
272 Šicová Aneta Dubějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Rejholec Antonín Sedlčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Pecha František 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Štěpnička Martin Český Šternberk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Babor Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Malý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Mácha Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Langr Josef Velké Poříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Adam Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Roskovská Eliška Sojovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Khek Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Myška Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Stonawski Rudolf Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Špitálská Aneta Čelákovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Kladiva Jan Pavlovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Vican Roman Přeštice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Lettko Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Hanuš Vladimír 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Filko Jan Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Šic Jakub Dubějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Novák Martin. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Sofron Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Suchý Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Hátle Roman 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Frelich Karel Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Pagačová Pavlína st. Mladá Boleslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Komárek Martin Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Pácal Antonín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Pletka Jan Březnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Hubka Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Angelov Jan Březovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Dedera Tomáš Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Halaška Matyáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Marek Ladislav. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Sofron Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Zíka Matyáš Chlum 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Chwastek Vladimír Sedlčany 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Tinhofer Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Vojtíšek David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Svatoš Petr Budislav 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Šimek Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Hrbek David 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Tonar Petr Čistá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Ryba David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Bardon Vít 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Kropáček Lukáš Dřínov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Malenovský David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Docke Holm SRN 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Frydrich Teodor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Janeček Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Buchta Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Půhonný Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Khek David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Jakoubek Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Čondl Karel ml. Milín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Čermák Jaroslav Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Mareš Jan ml. Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Řeháčková Andrea Dymokury 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Dobiáš Ladislav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Orolín Lukáš Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Chaloupka Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Hanáček František Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Králík Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Čáha František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Hrubý Vladimír Zákupy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Čermoch Jiří Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Čajko Jan Milín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Košťálek Michal Oplany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Picek Jaroslav st. Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Kolář Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Hořt Filip Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Kubát Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Blažek Jiří Odolena Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Havlová Eliška Praha 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Pýcha Hynek Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Vágenknecht Jiří  Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Jírovec Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Mašlonka Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Zemjanek Patrik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Kozák Roman Soutice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Rajzíková Anna 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Patková Nikol 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Peřina Ladislav Dymokury 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Vohanka Marian 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Tichý Jan Veltruby 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Hejda Filip Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Nachlingerová Aneta Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
272 Gronych Štěpán 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
365 Peterka Jaroslav Česká Lípa 6 0 0 0 0 2 1 0 1 0 0
366 Dobiáš Jaroslav st. Dymokury 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
366 Kropáček Tomáš ml. Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
368 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
369 Tošer Jaroslav  Ústrašín 7 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
370 Čermák Martin ml. Stěžov 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
370 Honc Josef Rumburk 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
372 Špánek Milan Žleby 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
372 Šotkovský David Starý Kolín 7 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
374 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
374 Tauberová Gabriela Řevnice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
374 Doležán Vladimír  Chotěboř 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
374 Hofta Jiří Bělá pod Bezdězem 6 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
378 Novák Jan Červené Pečky 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
378 Půža Miroslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
378 Zeman Vojtěch st. Hostivice 12 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
381 Komenda Stanislav Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Kudrna Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Machalický Tomáš Boseň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Dvořák Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Krejčí Petr Kněževes 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Gér Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Valínová Michaela 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Koubek Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Fejt Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Sochor Václav Přeštice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Elicer Oldřich 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Děček Antonín Městec Králové 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Koleň Michal Blatná 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Brýl Šimon 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Olájoš Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Langer Josef Zdislavice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Prejza František 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Tůma Marek Hořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Lelek Miroslav Neratovice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Fiala Zdeněk Poděbrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Chvátal Jakub 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Pařízek Luboš Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Beňo Zdeněk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Weigend Aleš Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Nerad Vojtěch Soutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Potůček Alex Sedlčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Hošek Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Strakoš Josef 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Franěk Robert  Trutnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Maršík Jan Záluží 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Šedivý Vojtěch ml. Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Mlejnek Milan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Klich Václav Rakovník 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Pacholátko Richard Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Dušek Filip Březnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Moravec Miroslav Polička 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Kolářová Natálie Týnec nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Faltová Nikola 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Svatek Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Ovsíková Tereza Březnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Dobiáš Jaroslav ml. Dymokury 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Bílek Milan Zlosyň 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Kučera Tadeáš Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Sandr Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Strnad Lukáš Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Kadlec Vratislav Benátky nad Jizerou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Zíma Jakub Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Pulda Jaromír 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Vladyka Martin Kácov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Čechura Vladimír Kyšice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Riedl Filip  Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Slavík Jakub Vilémov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Sixta Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
381 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
440 Hošek Stanislav Pacov 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1
441 Bártík Miloslav Plzeň 7 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
441 Sochor Rudolf Petrohrad 5 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
441 Zeman Luboš  Semily 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
444 Jirsa Jiří Chmeliště 6 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1
445 Mendel Milan Pšovky 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
445 Půta Jiří Plzeň 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
447 Kympl Jaroslav Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Voňková Adéla Stará Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Krejčí Petr ml. Horní Stakory 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Jirásek Petr  Chotěboř 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Halíř Lukáš ml. Osek 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Šedivý Ondřej Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Novák Jiří. 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Slanař Josef Panenský Týnec 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Brož David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Valda Martin Brno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Toman Vávlav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Pečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Bureš Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Hovorka Antonín Žabonosy 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Picek Jaroslav ml. Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Hartl Miroslav Březnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Vosádko František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Kučera Vladimír Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Rolník Jan Chýšť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Ganders Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Rybář Jindřich ml. Český Dub 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Čížek Michal Příbram 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Bičovský Jan 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Peřina Norbert Dymokury 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Řezáč Jan st. Brandýs nad Labem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Herynk František Újezd nad Lesy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Holeček Petr ml. Vlašim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Veselý Josef Uhlířské Janovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Kubišta Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Pakandl Dominik Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Poláček Petr st. Příbram 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Piterka ?iloš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Brožová Julie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Srnec Artur 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Vojenčiaková Veronika 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Cerha Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Horyna Tomáš 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Polívková Klára 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Tůma Jiří Rousínov 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Hubička Oldřich Hostín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Brož Martin Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Fiška Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Houžvíček Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Strnad Jakub Vlašim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Kropáček Vladimír Rožmitál pod Třemšinem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Toman Zdeněk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Hudeček Bedřich Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Hýbner Dušan ml. Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Váňa Vlastimil Český Brod 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Jelínek Matyáš Davle 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Levová Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Horníček Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Malý Karel Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Brechel Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Píša Ondřej Sedlčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Vašák Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Ondráková Denisa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Janovský Martin 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
447 Znamenáček Jiří Kovanice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
508 Holčák Radek Barrandov 4 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
509 Vavro Milan st. Zeleneč 3 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0
510 Würz Dalibor Hořesedly 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
510 Šourková Karolína  Rožmitál pod Třemšínem 5 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
510 Schingler Karel Litoměřice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
513 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Dragoun Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Gajdošová Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Fabiánová Eva 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Pažout Radek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Hospodka Josef 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Zvoník Jakub Kobylníky 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Bouk Matěj 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Šlechta Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Cihelka Marek Milín 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Houdek Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Jiskra Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Nietsche Viktor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Hulák Pavel Čelákovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Vlnas Jiří Hostivice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Šindelář Pavel Bystřice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Vesecká Šárka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Myška Aleš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Petráček Ota Mníšek u Liberce 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Milner František Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Vanady Karel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Kratochvílová Marie Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Jakovec Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Erba Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Dibelková Markéta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Nerad Rostislav Jílové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Chromčák Jiří Mimoň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Nevyjel David 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Kuneš Michal Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Zahrádka František Tmaň 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Štěpnička Radek Český Šternberk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Šulc Milan Trubín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Potěšil Marián Vyškov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Moucha Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Zahrádková Klára 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Žigo Ladislav České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Vaňourek Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Chrenovský Ivan Drnholec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Váňa Tomáš ml. Praha Kbely 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Černek Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Drož Martin Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Ševčík Vojtěch Divišov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Moulík Zbyněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Hora František st. 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Ulrychová Adéla Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Rezková Martina Říčany 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Růžička Miroslav Tanvald 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Černohlávek Jakub Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Roubík Oldřich Nesuchyně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Antošík Aleš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Závora Jiří Senec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Nášel Jiří Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Balán Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Šulc Jan Stará Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Zoufalý Jaroslav Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Straka Jan Kloužovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Zub Karel Klatovy 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Houdek Josef 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Kubát Jiří  Úvaly 10 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Mokrý Tomáš Březnice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Vaňková Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
513 Sisr Michal Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
577 Mazaný Jakub Dobříkov 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
578 Beran Jan 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
579 Ďurfina Josef Kladruby 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
579 Mai Marek Kněževes 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
579 Roušal Luděk Neratovice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
582 Šedivý Pavel Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Petřík Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Heimlich Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Stulík Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Novák Pavel Úžice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Hladík Roman Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Procházka Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Coufalík Ondřej Divišov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Kunc Zdeněk Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Zemanová Jana 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Jandourek Martin Stará Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Mekiš Adam Kytín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Dvořáček Jan Zbraslavice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Bojoga Jakub Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Mackura Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Kolman Jiří Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Oykin Denys 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Papsun st. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Truhlář Patrik Vlašim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Eder Vlastimil Brozánky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Tomášková Kristýna 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Hamouz Marek Česká Lípa 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Novák Václav ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Bělohlávek Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Fortelka Dominik 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Jakoubek Petr Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Senohrábek Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Konopásek Ladislav Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Pšenička Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Hurníková Leona 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Novotná Amálie 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Děcek Milan Sloveč 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Vopálka Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Charvát Valentin Jihlava 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Dohnal Martin Opatov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Picek Jan st. Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Krupka Jiří Telce 9 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Šutkovská Sára 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Pytloun František Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Edl Milan Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Pilát Ivan Tehov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Pešek Adam Vlašim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Pojer Milan ml. Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Řabek Filip Břasy 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Daňhelová Veronika Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Chvojková Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Odstrčilík Hubert Dolní Bousov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Bártů Jan Čechtice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Turský David  Krchleby 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Zelenka Josef Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Nass Ondřej Pňovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Kolmanová Jana Čechtice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Pěchouček Jiří Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Sýkora Pavel 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Pudil Václav Libčice 9 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Pokorný Tomáš ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Senohrábek Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Štětina Petr Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Tůmová Barbora Libčice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Fendrych Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Šumpík Marek Stará Lysá 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Flanderka Miloš Kolín 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Dičko David Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Kovanda Karel Bolinka 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Zahrádka Miroslav Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Antoš Antonín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Chwastek Tomáš Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
582 Karásek Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
652 Janda Pavel st. Turnov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
653 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Müller Jan Loukov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Adamčík Jan Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Graban Radovan Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Pokorný Roman ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Jetel Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Mora Jaroslav Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Dudáš Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Bachan Daniel Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Radilová Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Červenka František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Křivák Milan Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Sobotka Jiří ml. Sobětuchy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Štěrba Dominik Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Hykyš David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Śmahel Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Krupka Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Hrubeš Petr Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Riedl Michal Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Klusák Milan Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Bank Jan Řečany nad Labem 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Nekula Libor Dobroutov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Syrovátka Tomáš Příbram 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 11 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Mimráček Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Vavroch Kristián Rožmitál pod Třemšínem 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Vojáček Zdeněk Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Mareš Vladimír Praha 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Sütto Petr Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Hrubý Pavel Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Šimota Jiří Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Suchánek Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Červenka  Petr Senohraby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Malý Roman Plaňany 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Bouchník Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Bukač Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Chvála Miloš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Svoboda Jiří Kácov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Křemen Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Šulc Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Vrzák Jaroslav Hostivice 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Shershen Volodimir Praha 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Hejda Richard Břežany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Novotný Radek ml. Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Domin Karel Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Velinger František Kladno 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Schejbal Ivan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Čížek Zdeněk Libochovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Ševčík Bořivoj Zlosyň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Pánek Pavel Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Šindler Karel Lovosice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Rychlík Pavel Cerhenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Gleich Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Drška František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Rychlá Simona 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Ticháček Václav Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Břichnáč Ladislav Nymburk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Polívka Martin Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Srb Roman Nymburk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Maličká Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Bůžek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Aschenbrenner Tomáš Český Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Kunst Antonín Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Tůmová Anna Libčice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
653 Havlíček Martin 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
718 Veselý Tomáš 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
719 Šmejkal David Vehlovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Matějka Miroslav Čistá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Krejčí Václav Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Balý Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Mareš Jan Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Jenšík Petr Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Vaněk Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Černeková Nikola 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Čermák Eliáš Votice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Šimůnek Luboš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Chourová Tereza 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Minařík Jaroslav Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Urválek Petr Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Petržílka Vlastimil Vojkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Rajmová Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Barančík Jan Klášter 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Hrubeš Petr Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Klimpera Josef Kácov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Košťák Jan Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Soukup Michal Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Pour Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Novák Ondřej Kněžmost 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Najman Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Bartoš Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Kropáček Tomáš Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Brožek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Seč Jakub Činěves 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Slíž Václav Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Hanáček Jonáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Müller Miroslav st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Vrána Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Porazík Jakub Kolešov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Polanský Jan Blatná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Chýle Oldřich st. Bílina 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Burak Oleg Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Dítě Josef Smidary 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Hradil Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Franc Charlie 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Sochor Martin ml. Petrohrad 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Dikan Robert Příbram 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Špiler Karel Stod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Beneš Karel Bílina 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Fejfar Kamil Radčice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Riedl Patrik  Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Stach Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Švára Radek ml. Čáslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Matula Palo Bratislava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Jindřichová Kateřina Čelákovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Vejražka V. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Palivec Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Vokáč Aleš Skuteč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Zalabák Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Liščák Jan Lubná 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Wittner Jan ml. České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
719 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.