Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 111 termínů závodů
V minulosti zadáno 10255 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Liberecký - 01.01.2024 - 31.12.2024

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 101 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Jánošíková Emma  Liberec 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bína Libor  Dlouhý Most 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Randa Matěj Svijany 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
4 Resl Jakub Liberec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Karban Michal st. Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Peterka Jaroslav Česká Lípa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Versbach Václav Zákupy 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
9 Krausová Eliška Jablonec nad Nisou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hájek Jakub Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Bárta Tomáš Kacanovy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Kruliš Bohumil 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Eliáš Radim Hořín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sychra Adam Jablonec nad Nisou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Hakl Petr  Předonín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Horáková Gabriela Jablonec nad Nisou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Vach Matěj Kněžmost 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Stuchlík Jiří  Nová Paka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Černý Josef Česká Lípa 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Jireš Matyáš Bakov nad Jizerou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Novotný Matěj Železný Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Kopecký Jan Turnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Čapek Pavel Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Binko Jan Česká Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Roudnický Václav Kochánky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Amrich Kryštof Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Dvořák Jan Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Francáková Erika Loukov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Olbrich Jakub  Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
31 Sosnowskí Lukasz Bogatynia 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
31 Pavlát Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
31 Serdelová Eliška Velký Grunov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
31 Ježek Martin  Předměřice nad Jizerou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
31 Felgrová Michaela Přepeře 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
31 Buriánek Dušan Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
31 Procházka Vojtěch Mimoň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
38 Čapková Martina Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
38 Vašíček Zdeněk  Opočno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
38 Novák Josef Žďár 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
38 Bláha Marek Klášter Hradiště nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
38 Zítka Lukáš Jíkev 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
38 Jedlička Hynek Svijany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
38 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
45 Filipec Artur Liberec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Eliášová Barbora Velký Grunov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Sudík Miloslav Kochánky 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Francák Daniel Klášter 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Slavík Jiří Březina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Kučírek Josef Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Filipec Tobiáš Liberec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Kovařčík Jaroslav Zákupy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Hybner Pavel  Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Maderová Jana Barbora Maxov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
54 Svoboda Tadeáš Žďár 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
54 Kopecký Jiří Železný Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
54 Fidrhel Lukáš Dobranov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
54 Karásek Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
54 Serdel Ondřej Velký Grunov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
60 Novák Josef ml. Žďár 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Sudík Bohumil Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Hudák Josef Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Halíř Lukáš Osek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Vavříček Krištof Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Eliáíš Šimon Velký Grunov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
60 Grégr Jiří st. Šubrtov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
68 Dlask Tadeáš Příšovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
69 Lubas Matyáš Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Krupka Dalibor Bozkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Vlček Oldřich Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Eliáš Šimon Grunov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Sládek Rudolf Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Hobelant Matyáš Přepeře 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Kovář Jakub Hrubá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Šebek Michal Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Žaloudek Matěj Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Bláha Šimon Klášter Hradiště nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Tošovský Petr Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Vávra Lukáš ml. Horská Kamenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Kvintusová Lucie Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Lubas Šimon Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Němčík Prokop Bozkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Fišer Jan Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Sychra Vladimír Jenišovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Novotný Frederik Lukáš Jirkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Patřičný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Hobelantová Markéta Přepeře 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Krupková Anděla Bozkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Danyi Milan st. Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Fišer Valentýn Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Jón Richard  Chlum 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Hapiák Patrik Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Švarcová Jaroslava Brniště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Jiránek Bastien Líšný 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Kvintusová Klára Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Meloun Václav Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Vojtíšková Karolína Železný Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Vavříček Matyáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Mikšovský Jan Jirkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
69 Zdobina Zdeněk Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.